Aký najhorší darček ste dostali?

2. dec 2023

Ahojte, blížia sa Vianoce tak zakladám na pobavenie túto tému. Aký najhorší dar ste dostali? Nemusí to byť len vianočný dar môže byť aj z iných vašich sviatkov. Ja prispejem za seba - každé meniny dostanem istú sladkosť (minimálne 3 kusy od kadekoho) ktorá má v názve moje meno - je to za mňa tá najhnusnejšia sladkosť na svete a v špajzi ich mám peknú zbierku😄

stanulienkat
2. dec 2023

Si Tanicka?😁

minenkak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
2. dec 2023

@stanulienkat hihi nie

nikha2809
2. dec 2023

@stanulienkat tiež ma to napadlo 😃 a ja Tatianu milujem a nikdy som ju od nikoho nedostala, ak je to ono kľudne mi autorka môže poslať 😂 ale o téme, ešte od exsvokry som raz nie konkrétne ja, ale bol to údajne spoločný dar pre mňa a bývalého dostali sme holiaci strojček 😃 načo som ho ja mala využiť netusim

judit47
2. dec 2023

´Ja sa vsetkemu potesim a podakujem.

Za mna najviac neosobny darcek su tie kozmeticke baličky co idu tak na dracku hadam uz 25 rokov😀a niekto si mysli,ze ako uzasne ta obdaruje(on usetri),je to maximalne neosobne casto krat nevyuzita polka z toho, pre mna je to horsie ako nic, a naznacuje mi tym,nestojis mi za nic len za 2min nakup v Dm/tescua kupenie prveho co vidim😵‍💫

mama004
2. dec 2023

A aká je to Sladkost?

stanulienkat
2. dec 2023

@judit47 Ja milujem kozmetické balíčky, pretože v skutočnosti iba tie využijem. Nemám rada darčeky, ktoré je vidieť, ze stali veľa peňazí a mne su na dve veci.... Šampóny, balzamy, kremy na ruky, sprchové gély, antiperspiranty.... to všetko využijem a tomu sa najviac teším. Som skromna.😄

mama004
2. dec 2023

@stanulienkat aj ja sa vždy poteším kozmetickému balíčku😅

0silvia0
2. dec 2023

@mama004 mozno Mila😄

surama
2. dec 2023

Vyslovene nic hrozne som nedostala, ale vzdy niekto prinesie cokoladu/dezert a flasu, pricom ja som alergicka na kakao (stale to hovorim, vsetci to vedia) takze cokoladu nejem a takmer vobec nepijem a manzel vobec 😂 Takze vzdy pekne podakujem a odlozim 😃

estellas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
2. dec 2023

Takáto diskusia tu už bola, aj som ju chcela nájsť, nech nemusím písať to isté, ale nepodarilo sa mi. Takže: ako dieťa som dostala od krstnej mamy nejakú prastarú knihu, snáď z čias prvej republiky, ktorú našla podľa všetkého niekde pri kontajneroch a napadlo ju, že pre mňa bude ešte dobrá. 😃 Na prednej strane bolo venovanie "Toničke venuje tatíček.", ďalej tam bola pečiatka nejakej knižnice, kam to asi Toničkini pozostalí darovali po jej smrti a napokon tam bola pečiatka "Vyradené", zrejme tiež z tej knižnice. 😂
Najlepšie na tom je, že toto nebol ten úplne najhorší darček, aký som kedy dostala. Napíšem v ďalšom príspevku.

diewcatqoo
2. dec 2023

Ja neznasam kombinaciu mentol - cokolada a jedna osoba mi stale nosi After Eight 🙄
A najhorsi darcek som asi dostala od svokry. Pleteny sveter velkost xxxl v zvlastnej farbe. V tom case som nemala ani 50 kil.

stanulienkat
2. dec 2023

@h2 🤣🤣🤣

lindous
2. dec 2023

Nie je to nič vyslovene strašné, ale ja fakt nerada dostávam kadejakú pleťovú kozmetiku... hlavne po tom, čo som už niekoľkokrát povedala, že mám svoje obľúbené produkty, ktoré striedam, ale nemôžem si na tvár napatlať hocičo, lebo mám dosť problematickú pleť... a aj tak spraví každy rok ten človek hromadnú objednávku kozmetiky z jednej MLM firmy a podelí všetkým 😅

h2
2. dec 2023

Tááákže: Od mojej milej svokry som raz dostala malé ozdobné vrecúško, zaviazané zlatou šnúrkou. Vo vnútri bol zlatý zub. Jej vlastný zlatý zub, ktorý mala v ústach, kým nemala umelý chrup. Vraj, je to zlato, tak si z toho môžem dať niečo vyrobiť, nejaký šperk. Doslova som stratila reč. Najlepšie na tom je, že môj muž mi potom prezradil tajomstvo, že ten zub už predtým dostala jeho prvá žena. Zrejme si ho svokra išla od nej vypýtať, keď sa rozviedli. 😂 Takže, mám putovný zlatý zub. Ani neviem, kam som ho dala, tak dúfam, že s mužom nepôjdeme od seba, aby ho svokra neprišla vymáhať pre prípadnú ďalšiu nevestu. 😁

autor
2. dec 2023

@h2 preboha tak toto je riaden extrem hrozne sa zabavam🤣🤣🤣

evaachesa
2. dec 2023

Od potenciálneho frajera som dostala k 18 narodeninám podobný ozdobný tanier so stojanom. Skoro som odpadla. 🤣 Podľa mňa si musel všimnúť ako mi vybehli oči od údivu lebo v tom momente som to prekvapenie nedokázala skryť. 🤭 Teraz keď som sa snažila nájsť ozdobný tanier s 18tkou tak mi nič také ani nenašlo. Ktovie ako sa vtedy natrápil kým ho našiel. 🤭😀

h2
2. dec 2023

Nechcem vyzerať nejako namyslene, ale nemyslím si, že ma v tejto diskusii niekto tromfne. 😂

evaachesa
2. dec 2023

@h2 božeeeeeee 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

stanulienkat
2. dec 2023

@h2 tak teraz som uz umrelaaaaa🤣🤣🤣🤣🤣🤣

camelie12
2. dec 2023

@h2, vazne? Aaaach, som sa dobre zasmiala 😂
Dakujem 🙏

estellas
2. dec 2023

Ja si vážim každý darček, nie som náročná na darčeky.
Raz som dostala čokoládu ktorá bola pokazená, musela som ju vyhodiť.
@stanulienkat Tiež zbožňujem kozmetické balíčky.
@h2 To je riadne bizarné. Tiež by som nevedela ako reagovať.

h2
2. dec 2023

Baby, ja som v tej minulej diskusii pridala aj fotku toho zubu, aj toho vrecúška, ako dôkaz. Len neviem nájsť už ani tú diskusiu (bolo to roky dozadu) a ani neviem, kde je ten zub, snáď ho muž vrátil svokre, neviem. 😁

estellas
2. dec 2023

@h2 Ja ti verím, radšej nechcem vidieť 😅

michellemary
2. dec 2023
slavomira236
2. dec 2023

@evaachesa taky mam domapo nebohej babke. pamatam babicke ho kupil dedko

060106
2. dec 2023

My sme z manželom dostali od jeho mami spoločný darček kávovar. Niekoho by to potešilo ale veľmi dobre vie ze mi strojovú kavu neznášame . Aj sme jej povedali ze nech to da niekomu inému lebo mne to bude len v skrini zavadzať. Skôr by ma potešil ten kozmeticky balíček alebo keby sa opýtala co chceme tak jej povieme.

lapalma
2. dec 2023

@h2 ... tak ťa idem tromfnúť 🙂 ....stalo sa to mojej kamoške - svokra jej darovala hrobové miesto , náhrobok aj jej meno - vtedy mala cca 40r. - to akože veľká česť byť v hrobe s ňou a jej rodinou .....myslela som, že obrázok je fotomontáž - žiaľ, bola to realita 🙂

h2
2. dec 2023

@lapalma Tak áno, prenechávam ti zaslúžené víťazstvo. 😃