Aká je vaša vysnívaná svadba?

12. jún 2023

Baby aká je vaša vysnívaná svadba? Alebo aká bola vaša svadba? Výzdoba, kytica, torta apod.. Kľudne sa rozpíšte. (pre inšpiráciu)😉❤️

amelia1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
galganka
12. jún 2023

...ani v kostole, ani na úrade. To vyšlo. A zvyšok bol vysnívaný v tej chvíli. Teraz by som si už iné šaty vybrala napríklad a vykašľala sa na popolnočné. Nemenila by som ženícha. 😁

romi0310
12. jún 2023

My sme mali v kostole a boli tam len jeho a moji rodicia, plus jeho bratia a moja sestra :D uplne ideal. Ziadne stresy, zbytocne financie. Tie sme venovali do nasho vysnivaneho domu pod horou. A este sme aj stihli Ameriku. Trojtyzdnovy trip, lebo to bol moj sen tam ist 🙂 a manzel mi ho splnil 🙂

lelelienka
12. jún 2023

Moja vysnivana svadba je mala, rodina do max 30 ludi, idealne niekde na zahrade alebo aspon s moznostou vybehnut, ja by som mala kratke saty s nadychanou suknou po kolena, v ruke peknu kyticku z levandule, vo vlasoch kvetinovu partu alebo vencek, vyzdoba prirodna handmade, jednoducha nepreplacana torta, vyborne jedlo formou svedskych stolov, domace kolaciky…a skvela nalada. Jednoducho len cista oslava nasej lasky s najblizsimi bez zbytocnych blbosti a vydavkov 😉 To je vysnivana, v realite uvidime 😁

lusilla
12. jún 2023

Maurícius, svedok čašník, svedkyňa recepčná/chyžná. Po návrate oznam rodičom na spoločnom obede že sme manželia, posvadobné oznámenia všetkým ostatním. Toto sa žial nestalo. Moju túžbu nezdielal ani manžel ani rodina. Mali sme svadbu na úrade, s hostinou a ja som mala šaty ako tortu (neboli zlé ale aj tak). Je mi to dodnes ľúto a môj manžel dodnes nelutuje že sme sa o svoj veľký deň podelili s blízkymi.

januska12323
12. jún 2023

Zavolať najbližších na grilovačku/guláš, poprosiť nech prídu na čas. Po príchode nástup do autobusu a na úrad 😁 ale asi na to nebudem mať odvahu.

aeruginosa
12. jún 2023

Ideal by pre mna bol doobeda stihnut obrad, poobede obed v kruhu najblizsich (rodicia, surodenci) a vecer odletiet na peknu dovolenku.😇😁

galganka
12. jún 2023

@januska12323 tak toto by bola iná pecka. 👍🏻😁

autor
12. jún 2023

@lusilla Tak môj sen je krásna veľká svadba pri mori. Ale chápem nie každý má rád takéto veľké slávnosti...

annamaria4
12. jún 2023

u nas dopadlo vsetko tak, ako sme si predstavovali 🙂 od vyzdoby az po zabavu. absolutne nic by som nezmenila, som stastna, ze nam to vyslo, lebo viem, ze kazdy to stastie nema 🙂 netuzila som po nicom specialnom (plaz, more, proste nic extra)

bessie12
12. jún 2023

moj sen je urobit jednu velku oslavu s mojou rodinou, kamaratmi a znamymi, ale bohuzial to nie je mozne, tak budem musiet urobit 2 oslavy. Saty by som mala princeznovske s dlhou vleckou site na mieru a katedralnym zavojom. Obrad aj oslava by boli na zamku. Co sa tyka vyzdoby a torty to este neviem, pretoze neviem aku temu by sme si vybrali.

suge
12. jún 2023

Sobáš v kostole o dvoch svedkoch. Bez svadby v zmysle torta, hudba, ruka hore.🤗😄

bylinka25
12. jún 2023

My sme mali sobáš v kostole, bolo nás 26, všetko ladené do bielo-červnena.
Sobáš bol o 16:00, len obrad bez omše, po ňom spoločné fotenie, potom tie zvyky, rozbíjanie taniera, jedenie z jedného taniera, potom hlavné jedlo, novomanželský tanec, fotenie novomanželov, zábava do jednej po polnoci.

elis248
12. jún 2023

@suge tiež si myslím. Mala som malú svadbu na úrade. Iba rodičia a súrodenci a doma pohostenie. Ani výzdoba, ani žiadne pozvánky a oznámenia. Veď známym sme to povedali, v práci tiež. Brali sme sa počas covidových opatrení kedy ostatní rušili svadby lebo túžili po veľkých oslavách. Aj zlatník sa nás niekoľkokrát pýtal, či chceme na obrúčky dať dátum svadby a či to nebudeme prekladať ako ostatní, aby to potom neprerábal.

levandula7
12. jún 2023

ráno nejaký rýchly obrad, asi iba za prítomnosti svedkov a potom si spraviť taký mini festival niekde na lúke 🙂 môj muž je hudobník a chcel by mať na svadbe živú hudbu, ideálne tri-štyri kapely, ja by som chcela mať výčap, grilovačku, vegánske pestré menučko, nejakú originálnu zábavu, naturálnu výzdobu, možno nejaké keltské tradície 🙂

majlo1234
12. jún 2023

@lelelienka rovnaky aen som mala. Akurat som chcela dlhe vilovske saty a svadbu v stodole/lese. V realite som sa vydavala ako velryba v osmom mesiaci na urade v 30 stupnovych horucavach😄😄😄 mozno s dalsim muzom sa podari

ankare
12. jún 2023

Moja vysnívaná svadba... Vonku, v záhrade obrad. ♥️

pralinka25
12. jún 2023

moja vysnivana svadba by bola niekde pri mori. len my dvaja a svedkovia. doma len oznam ze sme sa vzali. nasi by to brali. svokrovci o tom nechceli ani pocut. takze moja svadba bola jedna velka katastrofa na ktoru nerada spominam. ale kaslat na svadbu. manzestvo nam zatial vychadza.

thoughtfulweirdo
12. jún 2023

Moja bola moja vysnívaná, sobáš o dvoch svedkoch na úrade, za pol hodinku hotovo 😄

bu1bu
12. jún 2023

Mala som nadhernu velku svadbu priam luxusnu, vsetko klaplo ako malo, napriek tomu to nebola moja vysnivana svadba, moja vysnivana by bola pri mori, o 2 svedkoch, manzel vsak nezdielal tento sen, on chcel svadbu so vsetkymi ludmi ktori patria do nasho zivota.. takze on mal svoju vysnivanu, ja na svoju vysnivanu cakam 😂🙈

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pralinka25
12. jún 2023

@bu1bu cakam s tebou. mam rovnaky sen

banalu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saxana000
12. jún 2023

Som rada ze som nejak prezila tu svoju.vela stresu pre nic..
Spravila by som ju niekde na opacnom konci sveta na dovolenke vyzuta v plavkach iba s muzom bez vsetkeho toho hurhaju a nahanaciek okolo..

mapypotkancek
12. jún 2023

Pre mňa je každá svadba gýč (svadba, nie manželstvo), tak môj absolútny ideál je svadba v Las Vegas, oddávajúci oblečený ako Elvis alebo drive through svadba. Ak gýč, tak poriadny.

kiki68
12. jún 2023

Urcite pod vodou, mam par lokalit, kde by to bolo super. Len problem by boli ti rodicia a toto cele osadenstvo. Druha moznost pre mna je nejake pekna jaskyna. Asi mam iny vkus ako bezni ludia

andy37
12. jún 2023

Sen - v lete, obrad pod holým nebom, veľa ľudí, so všetkým čo k tomu patrí.
Realita - v zime, iba rodinný obed, obrad v kaštieli, ja v 8.mesiaci 😂

limoncino
12. jún 2023

Ja som mala malú svadbu na úrade. Sesternica mala svadbu vonku, v štýle Garden party a bolo to krásne, ak by som mala mať ešte jednu svadbu tak presne ako to mala ona. Menšia, neformálna plná hudby, úžasného jedla a na Tom istom nádhernom mieste 😀

jana_eyre_2
12. jún 2023

Vysnívaná? Prísť na úrad, podpísať list a ísť domov.. bohužiaľ tento model nejako neprešiel u svokry a tak som vlastnú svadbu pretrpela.. ale už ju mám za sebou dosť dávno a neplánujem ju opakovať 😀

rorino
12. jún 2023

Žiadna😂,len aby sme sa zobrali,aby tam boli najbližší a to je všetko,a aj tak si ju doteraz neviem vynachváliť,žiaden cirkus dookola,žiadne riešenie sviečok,torta,hudby,a aj tak to tam všetko bolo😂a nemenila by som,syn mal dva roky a to bol nádherný pocit,každému by som to dopriala