Zmení sa niekedy?

10. dec 2022

Ahojte.. asi som vyhorela, alebo to už naozaj dalej nezvladam. Kazdy deň vstavam o 5:00 a domov chodím o 19:00. Keď pridem domov z roboty, chlap lezi na gauci a hra sa na mobile. Cela domácnosť hore nohami, nevyvetrane, posteľ neustlana, vsade bordel,… ja pridem po robote, ešte upratujem, idem variť a spat o polnoci. Čiže spávam 4,5-5 hodín. On mi vôbec nepomáha .. rozhovor bol, ale žiadna zmena. Povedal mi, aka som gazdina keď neuvladam domácnosť bez deti. Lenže on po sebe neupratujte, to mu aj poviem a otočí to proti mne. Nepodporí ma v nicom, caka ma skuskove, mám ťažkú pracu a mám pocit že som na všetko sama. Žiadny rozhovor s ním nič neurobi.. ani keď sa rozplacem, chladny je ako kus ladu. Nikam ma ani nevezme na vylet, keď navrhnem ja, nechce sa mu. Cokolvek kúpim do bytu ofrfle, nič nikdy nemôže byt podľa mna… mám toho už vazne dost. Možno sa pýtate, na co s ním som.. odpoved je taka, že okrem kamarátiek a jeho, nemam nikoho. Rodičia sa už pominuli, sestra žije 500km a asi sa bojim trosku samoty. Poraďte mi, čo mám ešte skúsiť aby sa lepsie správal. Aby bol pozorný, starostlivý …

jan510
10. dec 2022

Samota je skvela vec, prides do cisteho bytu,mozes robit co len chces, citat knihu, pozerst film, ist na turistiku, do kina, zoznamovat sa s ludmi a urcite pride niekto kto si Ta bude vazit. S hentym trulom ta nic pekne necaka, mozno pod hrozbou rozchodu sa zmeni na tyzden, dva potom to bude zas v starych kolajach

karolin99
10. dec 2022

Uz sa nezmení :(( presne. Radsej sama ako hentoto

krisbar
10. dec 2022

Moja zlata, bud rada, ze nemate deti, hypoteky a ine zavazky. Si predstav ze prides do cisteho bytu, oodychnes si namiesto upratania a vikend sa kozes venovat konickom, kde stretnes niekoho kyo si to co robis vo vztahu bude vazit.
Henten nech si najde inu tackarku. Taku co to tak bude chciet.

h2
10. dec 2022

Čiže si s ním, lebo ináč nemáš nikoho? A nie je v tvojej situácii oveľa lepšie nemať nikoho, než mať tento exemplár?
A odpoveď na otázku, či sa zmení? Jasné. K ešte horšiemu.

guiseppinka
10. dec 2022

Mesiac som fungovala kolotoc s deckami sama - skola, skolka, jasle, robota, varit, prat, do toho 2 vikendy navstevy a aktualne som uz tyzden na pn a este tyzden pn ma caka... Neskutocne vycerpanie. Vo stvrtok som skoro skolabovala...

Posli ho niekam... On sa nezmeni a ak v to veris, tak si naivna...

dskjhfdlkdjhl
10. dec 2022

Keby si bola sama, tak by Ti aspon nikto nerobil bordel. A pred svadbou bol iny? Ci Ti ho pridelili a Ty si si ho teda vzala?

alex49
10. dec 2022

Blíži sa nový rok, daj si predsavzatie, že budeš robiť všetko preto, aby si bola šťastná. Prvý krok bude zbaviť sa tohto chmula. Máš na viac, predstav si, že prídeš do uprataneho bytu. Vložíš si nohy, spať môžeš koľko chceš, dekorácie môžeš mať aké chceš. Radšej byť sama ako s takýmto. Keby ta mal aspoň rád, ale z tvojho písania to znie, že si pre neho slúžka a nie partnerka.

lintu
10. dec 2022

Hej, zmeni sa. Ked bude on sam chciet. Pri tebe to ale nebude. Vy si uz navzajom pojdete len na nervy. Taakze, bud sa zmieris s bordelom doma/bud skolabujes od vycerpania, ale budes mat spolubyvajuceho alebo budes mat svaty pokoj, i ked docasne sama. Vyber si, co ma pre teba vacsiu hodnotu.

pralinka25
10. dec 2022

mne pride sialene sa bat samoty. samota je niekedy uzasna. spoznas samu seba, oddychnes si, najdes nove moznosti a hlavne si vytvoris miesto pre niekoho lepsieho. to co mas doma je nepouzitelny kus. zbav sa ho kym je cas. k comu ho potrebujes?

nurielka
10. dec 2022

Neboj sa samoty, je to ozdravný proces. Budeš sa viac usmievať, dostaneš sa do svojho stredu, stanes sa vyrovnanejsou. Budeš mať aktivity, pri ktorých ťa nikto nebude obmedzovať. Nikto ti nebude znižovať sebavedomie, naopak zlepší sa to, budeš mať viac spánku. A potom príde niekto, kto do tvojho života zapadne ako puzzle. Bude tvojou druhou časťou. A budeš vedieť, že už dávno to mohlo byť realitou. Len si si to nedovolila, lebo tvoj strach zo samoty je silnejší ako voľnosť. Dovoľ si byť šťastnejšou.🙂

riyadh
10. dec 2022

A ty si este snim? Ze aka si gazdina... Sme spolu temer 20r s MM a od uuuplneho zaciatku sme rovnocenni partneri aj v domacnosti, starostlivosti o deti.. Prosim ta zbav sa takeho individua

lavinis
10. dec 2022

Nezmení sa. Nemáš zač

ivangeline
10. dec 2022

Smutne.

lily246
10. dec 2022

Nemáš nikoho práve preto, že si s takým naničhodníkom. Keď ho kopneš tam, kam patrí, celý život sa ti obráti k lepšiemu. Budeš mať poriadok, čas na seba, na kamarátov, zoznámenia s novými ľuďmi, cestovanie, výlety...len to teraz nevidíš. Čím skôr sa ho zbavíš, tým skôr ti príde do života nádej na šťastie, pekný vzťah, deti... 😊

danica2711
10. dec 2022

máš len kamarátky, jeho máš akurát tak ako guľu na nohe, zbav sa ho čo najskôr

som_realistka
10. dec 2022

Nezmení sa, iba k horšiemu. Zbav sa ho.

mamusa123456789
10. dec 2022

A keď prídu deti už nebudeš chodiť ani spávať? On sa zmení akurát ešte k horšiemu... Vykašli sa nanho

luccija
10. dec 2022

Neupratuj, nevar dúfam, že mu aj nezabalis jedlo do dózy?..nie, nezmení...niekedy sú chlapi ako telce skúšala si mu napísať, povedať čo má spraviť on?Aj tak nespravil?
Trocha si to robíš aj sama po celom dni by som určite neupratovala.Ked tak, navariť sebe...veď nemáte deti zvolni

marianarem
10. dec 2022

Sama si povedala, ze "mam pocit, ze som na vsetko sama". Takze ty sa samoty nemusis bat, ty uz sama si. A este so zbytocnou zatazou v podobe takehoto chlapa.

bluka2
10. dec 2022

Čoho sa bojíš, to musíš jednoznačne vyskúšať 😉

aurora33
11. dec 2022

Preboha načo si s takým…… ved on je iba guľa ktorá ta ťahá ku dnu. Neboj sa byt sama. Stokrát radšej budem sama ako s takým chlapom. Ako z bytu odídeš taký ho aj nájdeš. Ved teba čakajú samé výhody keď sa rozides 🙂 drzim palce, začni si vážiť samu seba a užívaj si život ☺️

canany
11. dec 2022

Rozvod, odchod a ked nechces byt sama, kup si macku alebo psa, daju ti viac lasky ako henten primitiv.

amiaja
11. dec 2022

Normalna zena by pri sebe nemala toto... ani to nenazvem chlap lebo to je jedna hnida. Vykopni to a buchaj sampanske zena. Uvidis ten klud a hlavne poriadok ked prides domov z prace 😏

marca12
11. dec 2022

Nechaj ho zit v spine. Prides domov,lahnes na gauc a mas v pazi. Nech sa vam kopi riad na linke,na podlahe prachove guce,spina. Bude ta to stvat,ze mate bordel,ale musis vydrzat a musis vydrzat aj jeho reci k tomu. Ak ho ani potom nenapadne ti pomoct,tak to s nim nema zmysel. A samoty sa neboj. Budes mat klud,nikto ti nebude frflat a urcite si najdes casom nieho. Len uz prosim ta nie takehoto frflosa. Yo je trapenie na cely zivot.

vulka
11. dec 2022

Ty sa pýtaš, či sa zmení chlap? NEZMENÍ. Preč od takého, ktorý ťa má len za slúžku.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
11. dec 2022

Ešte keď napíšeš že on do práce nechodí a čaká doma na teba s bordelom, tak ma z toho textu úplne porazi 😅

máš aj nejaký iný pozitívny dôvod byť s ním okrem toho aby si nebola sama? Koľko s ním tráviš času tak aby ti ten spoločný čas aj niečo
dobre priniesol?
Keď prídeš domov o 19tej, musíš upratať a ešte je na teba nepríjemný, predpokladám že ani minútu času s ním nemáš pohodu.. potom sa pýtam akú spolocnost v ňom máš ? Čo ti prináša byť s ním? Že niekto živý je vedľa teba? To by som si radšej kúpila psa, ten sa aspoň cíti previnilo ak urobí neporiadok a aspoň sa teší že si došla..

erika237
11. dec 2022

Bez citania prispevkov ti napisem, ze radsej by som bola sama a aj by som bola.

krisbar
11. dec 2022

@jana_eyre_2 a hlavne by sa na nu TESIL!!

ankare
11. dec 2022

Ojoj, k čomu je Ti takýto chlap? Iba na oštaru. Utekaj od neho preč, kým ešte deti nemáte, s ním Ťa nič dobré nečaká a Ty to v podvedomí vieš tiež. Ten pravý čaká za rohom, držím palce!