Zistil som, že má muža

12. nov 2022

Pekný večer. Mám 24 rokov nastúpil som do novej práce do fabriky kde pracuje jedna žena je vedúca na jednej výrobnej linke ale je veľmi milá ku každému s každým jedná veľmi milo a spravodlivo je to naozaj vedúca aká má byť vie perfektne anglicky má 23 rokov a pár krát sa somnou rozprávala sama od seba ako sa mi páči v práci a odkiaľ som atď je naozaj krásna a ja som si myslel že by možno chcela niečo viac ísť na kávu alebo niečo také tak som sa jej to raz spýtal ona povedala len že bohužiaľ sa jej nedá myslel som že to skúsim neskôr tak som jej napísal na FB kde aj odpísala a tak sme kecali o normálnych veciach a ja som čakal na pravú chvíľu kedy to skúsiť zas...ale minule som kecal s kolegom a ten mi povedal že na ňu nemám že ona má iného a tak aj bolo videl som ju s jedným vedúcim zmeny ktorý je starší ma asi okolo 40 pekné auto dobre vyzerá a išli spolu takí spokojní...no cítim sa ako debil naozaj a teraz ju stretávam v práci a pripadám si taký menej cenný keď ja som sa snažil a ona má muža ako je on

catch22a
12. nov 2022

paneboze...

zun
12. nov 2022

Vitaj vo svete chlapče pozbieraj sa. Máš život pred sebou!

kittykat22
12. nov 2022

nespytas sa nezistis. Pozvat niekoho na rande, nie je nic proti nicomu. Kym ju nesledujes, neobtazujes a niesi na nu zly, tak je vsetko v poriadku. Najdes partnerku v inej zene. Nie je dovod sa trapit.

janai1
12. nov 2022

Najvyšší čas pochopiť že ľudia sú na seba milí aj bez toho aby sa snažili dostať do postele toho druhého

sickynickyobsadene
12. nov 2022

Ona 23 on 40....asi všetci vieme o čo ide jej a o čo jemu...tak asi taká úžasná nebude...nie je všetko zlato čo sa bliští...hľadaj ďalej.

kittykat22
12. nov 2022

@sickynickyobsadene vsetci vieme o co jej ide? :D pokial je on single a ona single tak asi im ide o vztah. Je neuveritelne, ze mas drzost odsudzovat cloveka ktoreho si v zivote ani len nevidela.

autor
12. nov 2022

@sickynickyobsadene okolo 40 neviem presne koľko môže mať ale ževraj sú spolu už dlhšie a ona je naozaj veľmi dobrý človek hovoria to o nej aj v práci že veľa ľuďom pomáha a tak...no sklamal som sa lebo ma naozaj ako osoba veľmi zaujala myslel som že by som mohol mať šancu

mikadooo
12. nov 2022

Veď je to v pohode. Nemal si to odkiaľ vedieť a ona ti slušne povedala, že sa jej nedá🤷. Za mňa sa nič nestalo... Chápem, že si sklamaný. A čert vie, či im to vydrží 😉. Možno o pár mesiacov bude úplne iná situácia. Otázka ale aj je, či bude mať naozaj o teba záujem, alebo sa len snaží mať priateľské vzťahy s podriadenými. Ale to všetko podľa mňa časom zistíš.

autor
12. nov 2022

@kittykat22 súhlasím aj keď ma sklamalo že má vzťah ona vôbec nie je taká osoba ...v práci sú také ženy ktorým ide o také veci a ona má od nich teda naozaj ďaleko

autor
12. nov 2022

@mikadooo áno viem len sa cítim blbo trochu...lebo naozaj som sa s niečím takýmto nestretol ona má nezaujala len vzhľadom ale celkom tým aká je mladá a aká je skúsená ako všetko vie a ako sa správa k ľuďom ešte niekdy som ju nevidel bez úsmevu...no priznám sa namotal som sa a teraz neviem s tým prestať

kittykat22
12. nov 2022

svojim sposobom je aj umenie preniest sa cez odmietnutie bez zlosti a urazenia sa. Vazne sa trapis zbytocne 🙂 pre zenu je prijemne vediet, ze je ziadana. Nemusi to nutne dopadnut vztahom alebo aferou, ale urcite je to lichotive. Urcite sa potesila, ze mas zaujem - aj ked je vo vztahu. Ked ju stretnes, usmej sa a pozdrav a nic neries. Som si ista, ze ti pozdrav a usmev opatuje a ziadne dusno nenastane.

autor
12. nov 2022

@kittykat22 ďakujem no hádam sa cez to prenesiem len o to ťažšie to je že ju stretávam a cítim sa trochu trápne ale ona ma vždy pozdraví prvá ale to každého 🙂

wheel
12. nov 2022

No prezdradim ti tajomstvo, kazda pekna, mila, zdrava zena ma desiatky napadnikov a dostava navrhy kazdy mesiac. Ty ju musis niecim zaujat, tak to nefunguje ze ona sa paci tebe a vec je vybavena 🙂

autor
12. nov 2022

@wheel ja už ju nemusím zaujať ju už zaujal iný bohužiaľ

mikadooo
12. nov 2022

🙈 no nič, treba dať tomu čas a možno nejaké studené sprchy 😄🤷. Držím ti palce, nech sa to rýchlo utrasie 🙂.

wheel
12. nov 2022

No tak preco to riesis? Pusti ju z hlavy a hladaj inu.

autor
12. nov 2022

@wheel nie je to také ľahké pustiť z hlavy niekoho kto ťa veľmi zaujme ako človek ale hádam to prejde

1gramofon
12. nov 2022

To ze k tebe bola milá neznamená, že ma záujem. Mne sa toto už tiež stalo, milo som sa usmievala, posrandovala a to sa asi nemá, lebo niektoré trdlá si to berú velice osobne. Nič v zlom.
Necit sa trápne, lebo sa nemáš prečo. To sa stane každému kto ma odvahu sa opýtať. Strapnis sa až vtedy ak začneš byt nepríjemný, urazený a ak o nej budeš rozprávať v zlom, že jej ide o peniaze a pod... ona ho vôbec nemusí chcieť pre to auto a peniaze ako tu ktosi naznačil. Moju sestru tiež priťahujú starší, normálna vec, každému sa páči niečo iné a ona keď je ku každému milá a nápomocná, tak možno nebude taka povrchná a zameraná na peniaze

autor
12. nov 2022

@1gramofon keď som ich videl tak bolo naozaj vidieť že sú šťastní aj ten muž sa na ňu tak pozeral dokonca chodí za ňou aj cez prestávky...preto som sa cítil trápne keď ja som sa snažil a ona si to pritom ani nevšimla lebo ma muža akého má

1gramofon
12. nov 2022

Inak takýchto nováčikov co ju pozvali von môže byť plno, celkovo baliť vedúcu, tvoju nadriadenu, keď sa ani nepoznáte je také do hlúpa

1gramofon
12. nov 2022

To si podľa mňa pozval správnu osobu, lebo nájdu sa aj také, čo by sa všetkým chválili, smiali sa na tom a ani ta slušne nepozdravili, ale vidíš ona taka nie je

autor
12. nov 2022

@1gramofon nie je priamo moja nadriadená ona je na inej linke

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spadnutaslivka
12. nov 2022

@mamula20 kde mu dala nádej? 😀 povedala, že sa jej nedá... ak vôbec použila presne tieto slová, tak tam nikde nečítam nič o tom, aby išli niekedy inokedy. A keby aj, mohla to myslieť ako na obyčajné priateľské sadnutie si na kávu. Nemusí to byť hneď nutne rande. A ak má iného, asi s ním len chodí, inak by kolega povedal, že je vydatá, ale povedal len, že má iného. Ona je proste milá, autor písal, že na všetkých, čiže je divné, že za tým hneď videl niečo viac. Hádam by nevysielala signály na všetky strany, či hej?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spadnutaslivka
12. nov 2022

@mamula20 " ona povedala len že bohužiaľ sa jej nedá"... ja tam slovo dnes nevidím. A ak ju len parafrázoval, tak ktovie, čo reálne ona naozaj povedala a čo on počul 😉 ľudia si často domýšľajú niečo, čo daný človek vôbec nepovedal 😉 Ale chlapec má aspoň cennú skúsenosť do života, nič hrozné sa našťastie nestalo

autor
12. nov 2022

@spadnutaslivka viem nič hrozné sa nestalo ale mrzí ma že taká super žena je zadaná teda ja jej to prajem nech je šťastná ale ťažko sa taká ako je ona hľadá v tejto dobe ale hádam takú raz aj ja nájdem

spadnutaslivka
12. nov 2022

jojoooj, neboj sa nič. A nezabudni, že ju ešte vlastne ani vôbec nepoznáš. Nikto nie je dokonalý. Možno má také negatíva, ktoré by si nebol ochotný prekusnúť. Určite raz stretneš niekoho, len proste musíš počkať 😉

huginko
12. nov 2022

@sickynickyobsadene
Pre nás nechápave, a o co jej ide???? 🙊

sickynickyobsadene
12. nov 2022

@huginko ja ako 23 ročná alebo menej ,neviem koľko sú spolu by som sa nedala do vzťahu so 40-nikom,keďže som za dlhodobejšie vzťahy tam by som to veru dlhodobo nevidela,mať 30 a 50 ročného muža? Vedúci s dobrým autom či ako to písal...no..každý má svoje prednosti...ale ona je možno fakt tak dobrá duša, že budú spolu naveky.amen!