Zapeklitá situácia

12. feb 2023

Zrejme ma tu všetky ukrizujete,ale ja sama som nikdy netušila ze sa do takejto situácie dostanem.

Minulý rok sme sa presťahovali a spoznala som susedku, padli sme si do oka, velmi sme si rozumeli alé trávili sme cas spolu len vonku. Mame obe dve deti v podobnom veku , takže ked sme ich brali so škôlky kde chodia, vždy sme este dlho ostali spolu vonku. Veľmi sa teším ze mám takú kamarátku/známu.. naozaj jento skvelá žena a rozumieme si. Moc som sa z tohoto priateľstva tešila, pokým sme nezačali v lete bývať vonku dlho do večera a po práci sa k nam pridali aj naši muži.. no a tam je zadrhel.

Jej muz je veľmi charizmatický a sympatický pekný chlap. Ja teda poznám vela mužov,ale stymto sme si padli do oka hned ako sme sa zoznámili a zrejme prebehla chémia.. videla som ako na mna pozerá a mne sa tiež velmi páčil 😔 samozrejme nic som nedala najavo , niesom sviňa mam muza deti a kamarátku a nikdy hy som neriešila jej muža.. lenže v hlave som ho mala často,tesila som sa kedy pôjdeme zas von, kedy sa uvidíme. Proste neskutočná chémia a sympatie.. a bohužiaľ aj z jeho strany. Dokonca mi aj napísal ake v zárodkoch som to stopla, nemám potrebu si písať s jej dn

zmrzlinka2021
12. feb 2023

Treba si toho uboziaka zavolat na kobercek, iba vy dvaja a vysvetlit mu, ze doma ma milujucu manzelku, deticky a nech s tym prestane, inak ides to povedat svojemu drahemu a on ho nakope do riti.

Nikdy tymto ludskym spinam nedavaj v zivote priestor. Muz, ktory pokukuje a flirtuje a je zenaty, je vzdy hovado.

autor
12. feb 2023

S jej mužom alebo ženatým chlapom. Nerobím druhým to co nechcem aby robili oni mne.. len proste ten pocit vnútorný. Akoby som bola pubertiacka. Úplne ma to lákalo.. samozrejme iba v mojich tajných predstavách.

Potom od jesene sme sa dlho nevideli. A mne to vyhovovalo..zabudla som nanho a teraz sme sa opäť stretli vonku a zas ta chémia a zase sa stretávame častejšie všetci spolu , pozvali nas aj k sebe a ja v podstate chcem,ale aj nechcem... Chcem mat kamarátku,ale trapim sa skrz to ze viem ze tam bude aj on a ze mi to nerobí dobre.

Nechcem snou prerušiť kontakt kvoli tomu 😔 co by ste mi poradili? Zase príde leto a ak snou budem bude tam aj on.. a bojím sa zas, toho co to somnou urobí. Nikdy som toto nezažila.

autor
12. feb 2023

@zmrzlinka2021 hej toto si vravim ze ,ved je ženatý mal by na to myslieť. A nechcela by som takéto muža mať,co toto robí za chrbtom ženy. Ja keby chcem, myslím zeby nemal problém ... Samozrejme toto je pod moju úroveň,ale vnútorné ma veľmi priťahuje ten muž a páči sa mi. A to ma serie

gelifil
12. feb 2023

stopni to, celé

viestta
12. feb 2023

"Nerobím druhým to co nechcem aby robili oni mne.." si opakuj zakazdym, ked ta prepadnu motyle v bruchu. Casom sa z toho vyliecis.

autor
12. feb 2023

@viestta dúfam, chcem aby to skončilo , nechcem ukončiť skrz to kamarátstvo snou.. rozmýšľam nze mozno mi niečo chýba v mojom vzťahu tak sa nechávam takto ,, opantať,, druhým.. neviem

zmrzlinka2021
12. feb 2023

@autorka

Lenze nie vzdy, co nam je prijemne a paci sa nam, je aj spravne a dobre. Na tvojom mieste by som na to sla "silou" ako ti vyssie pisem. V provom rade sa vzdy zameriavaj na svojho manzela

viestta
12. feb 2023

a keby sa nahodou pan pustal do "haklivej" konverzacie, tak mu odpovedz presne tou vetou

tosomja
12. feb 2023

No šak mu daj najavo, že kukať môže, ale nič viac. Drž sa pri mužovi, pri kamarátke, vtedy si dovoľovať nebude. Ty urcujes hranice.

autor
12. feb 2023

To by určite pomohlo, len sa bojím ze ci by nejak nepostval kamošku proti mne,alebo nebolo potom moc dusno medzi nami všetkými. Neviem. On mi nikdy nepovedal ze sa mu páčim,ale vysielal signály. Proste to zena vie vycítiť. Dokonca ma volal von ked zena bola na brigáde, ze by sme šli len my s deťmi..alebo ze sa môžem zastaviť u nich na kávu,decka sa pohraju ... no neboli sme natoľko kamaráti podla mňa,aby som sla.. tak som nešla.

soldi
12. feb 2023

mne toto urobila moja byvala najlepsia kamaratka. vyspala sa s mojim teraz uz exmanzelom.

Ak to urobis, neskutocne ublizis vela ludom. Stoji to za to?
Moja kamoska sa s exom vyspala len raz. V hoteli. 8 rokov dozadu. Dozvedela som sa to o 5 rokov neskor. Hlupou nahodou.
Netreba sa spoliehat na to ze sa to nikdy nedozvie

autor
12. feb 2023

@soldi to nemam v pláne ( i ked v tajných predstavách som si to bohužiaľ predstavovala)

Ale nie,ja som silno proti nevere, odsudzujem takých ľudí.. v tomto prípade je chyba to,ze ma velmi priťahuje fyzicky, je tam chémia tak s tým bojujem v sebe.. ale nikdy by som nepodrazila rodinu,muza a ani kamošku...ani keby som slobodná. Nebola som schopná toho ani v minulosti.. proste zadani muzi no go.....

autor
12. feb 2023

@soldi a inak veľmi nechutné ze ti to urobili a este v hoteli... Za mna je to úplný grc,...mne je so seba samej zle ze nanho myslím.. a hanbím sa zato.

zmrzlinka2021
12. feb 2023

@soldi a chapem spravne, ze to "hovno" ma teraz nejaku novu frajerku?

janulka1802
12. feb 2023

@soldi hm... že kamoška a najlepšia... obyčajná ku...

liusa82
12. feb 2023

nechápem na čo to sem píšeš ked vieš že aj tak ťa tu zvozia

autor
12. feb 2023

@liusa82 potrebovala som to zo seba dostať von. A počuť rady.

moze
12. feb 2023

@autorka Predstavy su fajn, podla mna sa mozes niekedy v duchu potesit. Ale ked sa nad tym realne zamyslis, tak teraz moze posobit super a byt neodolatelny, ale co potom? Porozvadzate sa a zacnete zit vy dvaja spolu a zistis, ze je to blb? Alebo to budete tahat spolu na tajnasa? Ani jedno. Tak ostan pri obcasnych predstavach a v realite to nekrm. Cas to vyriesi, len neurob blbost. 🙂

zuzitko74
12. feb 2023

Riešenie existuje. Volá sa to sebaovládanie. Nie si predsa iba telo, ktorým mávajú jeho hormóny tak, ako sa im zachce. Si človek, ktorý má vôľu a rozum, tak sa tým riaď. Pocity momentálne pracujú proti tebe, nedá sa im veriť.

toskanka
12. feb 2023

On cíti, že ťa priťahuje a dúfa, že ťa raz zlomí. Neostáva ti nič iné, len voči nemu citovo ochladnúť, správať sa odmerane, vtedy to ak jeho prejde. Do nemoty si opakuj, že nechceš zničiť život sebe, ani ostatným.

autor
12. feb 2023

@moze ďakujem ❤️ Uvedomujem si to.. a uz len skrz to ze je schopný to robiť a pritom má ženu doma .viem že takéto muza by som v reále mat nechcela .

Pevne dufam ze ma to prejde a nebudem sa naňho ,,namotavat,, a zhnusi sa mi nejakym spôsobom. Len sa obávam ci ho práve to nebaví, že som nedostupná..

Teraz celu zimu jesen často chodil na služobky do sveta, tak to bolo fajn.. no zrazu som ho stretla v škôlke ked siel pre malého a hned aky je rád ze ma opäť vidí,hodil úsmev,pockal dokým vezmem malú a sli sme spolu chvíľu peso domov.. a vo mne hned motýle... 😥 Nechutné ja viem

autor
12. feb 2023

@toskanka mam.byt úplne odmerana? Neviem si to predstaviť, určite by sa kamarátka pýtala co sa mi stalo ked ho ignorujem. Vycítili by ze sa niečo deje a to nechcem zas.. akože som k nemu kamarátska.. nedávam mu signály ze mám záujem,ani neflirtujem

toskanka
12. feb 2023

@autorka Ja by som povedala, že nie si ani jediná, na ktorú to skúša. Je veľa na služobkach, vieš koľko má takýto muž príležitostí? Nebuď len jednou z nich.

autor
12. feb 2023

@zuzitko74 snažím sa najviac ako dokážem

autor
12. feb 2023

@toskanka toto si myslím, ... Nedivila by som sa keby je kamarátke neverný.. ale neviem ,nikdy mi nic nespomínala, vyzerajú ze žijú spokojne

toskanka
12. feb 2023

Odmeranost sa dá vyjadriť viacerými spôsobmi. Najskôr musíš ty citovo vychladnúť, potom to pochopí aj on.

sante81
12. feb 2023

Aj si z tých ,,rozumnejsich,, stopni to. Máš rodinu, nestojí to za to. Ja som takto pred rokmi vďaka ,,kamarátke ,, ktorá neodolala prišla o rodinu..

ropucha6
12. feb 2023

Stretavaj sa s nim vylucne, ked je tam jeho zena alebo tvoj muz. Musis si to zrovnat v hlave, ze toto je proste len pekny sused. Na pozretie, nic viac.

wazowski
12. feb 2023

Ahoj, je super ze si to uvedomujes a chces s tym nieco robit. Tak ako pisu baby, je dolezite zachovat chladnu hlavu a ignorovat ho, pretoze to urcite skusa na viac zien. To co citis je len fyzicka pritazlivost a nikam by to pravdepodobne nesmerovalo, navyse kto by chcel takeho muza? Ak podlahnes, mozes ublizit aj jeho rodine aj svojej a ono to za to vobec nestoji. Idealne by bolo sa s nim na cas nestretavat, skus sa viac zamerat na svojho muza, uvedomovat si jeho kvality a hlavne si racionalne vysvelit ze to co citis ku kamosovi je len vzplanutie, iskra, moze sa to stat hocikomu, ale naozaj ide o to sebazaprenie ze si neznicite zivoty kvoli niecomu tak v podstate zivocisnemu.

dianka555
12. feb 2023

Toto sú tie prípady keď sa niekto vydá alebo ožení bez lásky. On môže byť sympaťák a všetko okolo toho. Len aby tých žien/susediek/kolegýň nebolo viac a manželka nemá ani tušenie. Možno si ďalšia v poradí na pobavenie , možno je to láska. Ale stojí ti za to rozbiť dva manželstva? Podľa mňa ak by sa o trošku viac snažil podľahnes lebo ak keď tvrdíš že nie, v kútiku duše aj s motýlikom v kunde to chces. Teraz sa ti zdá úžasný ale potom po rozvode ver mi by to bolo už iné. Žiadne motýliky a zasnena láska. Nepoznáš ho poriadne, koľko krásnych susediek máte v okolí. Škoda pre teba že sa ako v niektorých malých komunitách mestách v USA nerobia grilovačky a tie ich stretnutia, všimla by si si že poškuľuje po viacerých ženách a ktorá na to skočí tu dostane. Myslíš že si jediná s ktorou si píše? Jasné že ty si tá vyvolená a výnimočná žena pre neho. Ukonči to hneď. Ak nebude iná cesta aj na úkor kamarátstva so susedou. Vždy lepšie ako nešťastní ľudia aj tvojou vinou.