Všetko je kontaminované

26. apr 2022

Ahojte bola som v manželstve 20 rokov a ex si našiel mladšiu verziu mám s ním 3 deti.Po ňom som mala vzťah ktorý som brala ako náplasť na ubolené srdce a po ňom som stretla terajšieho muža ktorý je zo všetkých naj..Ale.. Máme spolu dieťa a býva aj u mňa v byte, lenže vyčíta mi občas že nieje v ničom prvý a že všade kam by som ho chcela zobrať je miesto kontaminované, pretože už som tam bola s exmanželom..Bol ochotný sa za mnou presťahovať 130 km od svojho mesta v ktorom má aj syna, ktorého návštevuje každý druhý vykend u svojích rodičov. Lenže nechce nikde so mnou chodiť a to asi preto,pretože na začiatku vzťahu som mu rozprávala kde všade sme sa chodili zabávať atď atď a tým som asi spravila zlý ťah.. Mám obavu že si nájde rovesníčku pretože som od neho staršia o 13 rokov, takže neviem už ako mu mám vysvetliť že jedinečné zážitky môžem mať aj pri ňom..

jaskolka
26. apr 2022

Bože... Kde si na toho exota došla? Kontaminované? A co je chodíte po Pripjati? Lebo áno, tam je všetko kontaminované...
Tetaz vážne.. Skutočne máš pocit ze je to ten pravý? Kto ti vyčíta, že si pred ním mala svoj život?
Veď aj on mal partnerku, sexoval s nou, chodil kadetade...
Minulosť ma každý svoju, no a? Môj manžel bol v mladosti ako 23 ročný v bordeli. A tetaz co? Mam mu to vyčítať?
Minulosť je minulosť, on mal svoju, a ty svoju.
Ak on nevie sa cez to preniesť, tak máte veľký problém do budúcnosti.

janai1
26. apr 2022

Ak si nenájde ženu ktorá ešte nikdy s nikým nechodila tak chudák už v živote nikam nepôjde... Odporučila by som psychológa, nech si vyrieši komplexy

simsalabim
26. apr 2022

Kontaminovane??? No teda, blikali by mi kontrolky. Za chvilu budes aj ty kontaminovana, lebo sa na teba niekto pozrel v autobuse...

autor
26. apr 2022

@jaskolka Priateľ rozvedený nieje a predomnou mal iba krátkodobé vzťahy s ktorými nechodil po výletoch atď.Bolo mi povedané že to neboli tie pravé tak nemal ani potrebu ich brať niekam, keďže si jedna doviedla druhého muža do jeho bytu keď bol na nočnej..A druhá ho malá iba ako peňaženku

irusa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
26. apr 2022

Čiže on s nimi len sedel a pozeral telku?
Ono je to v podstate jedno, ale to, že ma traumu z toho, že je "kontaminované"všetko, lebo si tam bola s bývalým, mi evokuje niekoho nie celkom kompletného.Co si myslel, že v 20 ročnom manželstve ste sedeli doma 24/7,alebo co?
A presne ako píšu vyššie, ty nie si"kontaminovana?" alebo počkaj ešte, o chvíľu začne aj s týmto.

adriannasvk
26. apr 2022

Ja ho z casti aj chapem ale musi sa cez to preniest. Chce tq zobrat niekam kde si nebola. Hladaj miesta kde si este nebola, resp nie s ex 😂, potrebuje asi viac casu. A hlavne mu treba vysvetlit,ze ked si bola tam a tam,nebola si tam s nim. Je to uplne ine...ja som bola x krat v Bojniciach napr a co😂bola som tam s ex aj s manzelom aj s bratom aj detmi,aj zo skoly atd 🤦‍♀️😂 nech neriesi sprostosti...skr tohto mi pride este nevyzrety zial...ja by som teda nenasla odvahu si najst niekoho o 13 rokov mladsieho😅

kiwi3
26. apr 2022

fuha. najlepsi s tych hroznych... nikam s tebou nechodi. ma uz dieta, s ktorym sa stretava u jeho rodicov. byva u teba, takze zrejme nic vlastne nema... a ty ho mas niekam "bravat". boze, preco si si s nim robila dieta?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
26. apr 2022

tohto magora si dlho hľadala kým si našla, alebo to bolo prvé o čo si zakopla??
Pošli ho do prdele. Realita je taká, že je lakomý minúť peniaze na výlet s tebou a deťmi, z nejakého dôvodu sa za teba hanbí, ale nakempovať sa k tebe a užívať si domáci komfort mu nevadí. Lenivý lakomý vyšinutý blbec to je a nie partner na život. Nech sa ide liečiť.
Zaujímavé, že keď si taká kontaminovaná, tak mu nevadilo spraviť si s tebou dieťa a nasťahovať sa k tebe...

thereisabear
26. apr 2022

Pekná výhovorka, jemu sa len nechce nikam chodiť, či už s tebou alebo nejakou inou... To ako ani dieťa nevezme nikam na výlet, lebo si tam bola s niekým iným? Cez víkend sedíte len doma?

zuzanka.zuzu
26. apr 2022

kde si toto zivotne stastie nasla? 🙈😂

asocial
26. apr 2022

A to sa o syna staraju stari rodicia? Alebo len matka a on ma syna kazdy druhy vikend? Vadilo by mi skor, ze nema vztah k svojmu dietatu. Podla toho, co pises, to nevyzera na dlhodoby zrwly vztah medzi vami.

sojorez
26. apr 2022

Byt, v ktorom byvas, je ten isty, kde ste s deckami byvali s exom? Lebo ked ano, divim sa, ze bol ochotny sa prestahovat do takeho kontaminovaneho bydliska 🤦🏼 Inak suhlas s @viestta, kontaminovanymi vyletmi to zacina a kto vie, kde to skonci.

liljana
26. apr 2022

Ked zena zoberie a vyhodi muzovi vsetko po ex, vymaze stare fotky,... je to normalne. Ked nieco podobne urobi on, je magor. 🙂 Prestan mu hovorit vsetko z minulosti a najdite si miesta, kde ste este neboli.
Skor mi to pride, ze si zacina uvedomovat, ze si starsia a zacina mu vsetko vadit.

simca06022011
26. apr 2022

on ma rozum kontaminovany :D zakomplexovany... nehnevaj sa, takemuto ani nic nehovorit, na blbe reci jednym uchom dnu a druhym von a chod sama ked nechce ist do "kontaminovaneho" priestoru

deti95060810
26. apr 2022

druhý krát si dobre rozmysli čo mu zavesíš na nos... ja v tom vidím žiarlivosť...

heidy222
26. apr 2022

Vsak na svete je Este vela peknych nekontaminovanych miest 😊

sasa1310
26. apr 2022

ďalšia tu na MK z mnohých, ktorá po zlej skúsenosti v manželstve sa hrnie do ďalšieho dieťaťa s niekým, kto je možno ešte väčší prúser ako ten prvý exmanžel. Dieťa na svete a vy idete riešiť problém ako sa naučiť spolu existovať

karhu
26. apr 2022

skor mam pocit, ze "zly tah" je tento vztah

lalenka33
26. apr 2022

Nemal vážne vzťahy, ale má syna? Ty si v čom jeho prvá? Keď ti on vykrikuje, že v ničom nieje prvý. Či len v tom, že si si ho ako prvá źena staršia o 13 rokov nasáčkovala domov a staráš sa oňho? Na jednej strane nechápem, načo si mu vešala na nos čo všetko si s exom robila a kde všade ste boli, na strane druhej si myslím, že je to lenivec a lakomec, ktorý bude radšej sedieť doma na gauči s full servisom, ako niekam ísť. Ale pri takomto chlapovi by mi blikali kontrolky davno pred tým, ako by som si s ním spravila dieťa.

elizabet173
26. apr 2022

tak už som počula všetko. To si ho kde zohnala? Bol v akcii, či čo? Jeho vták nie je kontaminovaný, keď má syna?!

cacianka
26. apr 2022

🤦🤷vy ste kontaminovaní obaja.

zanka777
26. apr 2022

Ahoj... Mňa len zaujíma či ti naozaj toto bolo treba po nevydarenom 20 ročnom manželstve???fakt???nejakého nevyzreteho truľa ktorý má správanie aké má a ešte je aj o toľko rokov mladší ....? Fakt by ti nebolo lepšie samej s deťmi ako s týmto čudom na krku???

zanka777
26. apr 2022

A keď teraz čítam že tento je zo všetkých naj tak si neviem a ani len nechcem predstaviť akí boli tí ostatní 😂👌👎

h2
26. apr 2022

Tipovala by som, že chlap s touto "kontaminačnou" úchylkou si nájde mladú pannu, aby toho kontaminovaného bolo čo najmenej. A nie rozvedenú o 13(!!!) rokov staršiu ženu. 🙄

tncka
26. apr 2022

🤣🤣no to je kon,si ma pobavila. A ty mas obavu ze si najde inu? Dakovala by som mu keby odisiel😅🙊

hope07
26. apr 2022

Nie je rozvedeny a mate spolu dieta??
Byva u teba, ale nie je rozvedeny??
A ty povies, ze je najlepsi zo vsetkych? Cize mas uz 4 deti, z toho 1 so zenacom?
Tato diskusia je zly vtip ze?

zanka777
26. apr 2022

@hope07 ona píše že nie je rozvedený teda že nikdy nebol ženatý

acrobaleno
26. apr 2022

@viestta Ako taktne si to napisala. Ja som sa chcela autorky spytat, ci jej vagina teda nie je tiez kontaminovana, ked tam mala tri deti od ineho muza.