Váš názor na pretrvávajúce city k starej láske

8. máj 2020

Ahojte. Zaujímal by ma názor ostatných na situáciu ktorú zažívam. Som mladá, 24 ročná žena ktorá je vydatá 7 mesiacov. S manželom nám to v pohode klape, aj v intímnom živote. Pred manželom som mala takú dá sa povedať, detskú lásku s ktorou som bola vo vzťahu dva roky. On sa so mnou potom rozišiel (dôvod si nepamätám) mali sme totiž 15 rokov takže pubertiaci. Potom sme sa po asi 3 rokoch stretli znova, prislo aj na bozky ale nič viac. On mal medzitým viacero priateliek, s jednou bol chvíľu, potom s ďalšou 4 roky, s ďalšou tri. V septembri sme si začali znovu písať a pred par dnami sa aj stretli. Stretnutie vyzeralo asi tak ze sme sa pár krát objali, dal mi pusu na čelo a keď ma viezol domov tak ma držal za ruku. Hovoríme si veci otvorene. On zatiaľ nenaznacil, že by stále niečo ku mne cítil ale ja som v tom cítila lásku. Problém je však ten, že ja mám pocit že aj napriek toľkým rokom co sme sa nekontaktoval ho stále ľúbim. Ako by ste to riešili vy?

karhu
8. máj 2020

hlavne by som v 7 mesačnom manželstve neriešila bývalého..uniklo ti, že si vydatá?

iviacik
8. máj 2020

Mas 24, ale správaš sa na 15 🤦‍♀️
Načo ste sa vôbec stretavali, ked si vydata? Chudak tvoj muz.

autor
8. máj 2020

@iviacik pretože sme chceli

iviacik
8. máj 2020

🤦‍♀️
Chudak tvoj muz. Snad zisti, co ma doma.

autor
8. máj 2020

@iviacik môj muž má podviedol pred 5 rokmi a neveru som mu odpustila

brita7777
8. máj 2020

24 je este prilis malo na vydaj si myslim, si este nevyburena, nic v zlom, ale clovek musi nadobudnut iste skusenosti s muzmi predom, aby bol ukludneny a nemyslel, ze mu nieco uslo. tie casy, ked sa nase mamy vydavali v 20ke, ked bola ina doba, ziadny internet atd su prec doba je uplne ina

777januska777
8. máj 2020

Aha, takže teraz mu to vraciaš, vážne dospelé 🤦 nemáš právo sa oháňať tým, že on ťa podviedol a ty si mu to odpustila, lebo ako si sama povedala odpustila si mu, ak si mu to nechcela úplne odpustiť, tak si sa s ním mala rozísť.

777januska777
8. máj 2020

@brita7777 ja som sa vydávala v 24, takže nie je to málo. Avšak s tým vyburením súhlasím, kým sa človek nevybúri, tak by nemal vstupovať do manželstva. Aj keď teda asi záleží od človeka.

brita7777
8. máj 2020

a kolko mal muz, isto je mlady, ak mal vtedy 20 ?

veronice
8. máj 2020

Pozri sa na obrucku a spomeň si.... Na ten deň kedy ta manzel požiadal o ruku... Na den kedy ste si sľúbili lásku na cely život... Milovať sa a ctiť v dobrom aj v zlom.... Prečo toto všetko neurobil tvoj kamoš? Naozaj chceš zahodiť svoje manželstvo s človekom ktorý ti dal celé srdce skrz človeka ktorý ťa naťahuje uz od 15tich? Tiež som mala priateľa, dlhé roky. Viackrat sme sa rozišli a dali dokopy ale on nebol schopný posunúť sa ďalej... Tak som s nim utla kontakt. Bolelo to peknych par rokov, obcas na neho aj teraz myslím ale ani vo sne by mi nenapadlo vrátiť sa k človeku, ktorý nás nebral takto vážne... A môj muž - ma svoje chyby, ved kto z nás nie 🙂 ale všetko sa dá vykomunikovat a je tým najlepším co ma. Kedy stretlo. Lebo on ma. Miluje takú aká som, lebo on po kľakol a požiadal ma o ruku, lebo práve jemu som sa sľúbila na cely život.
No a na margo vášho prvého stretnutia po rokoch. Nepride mi vporiadku držať sa za ruky. Predstav si svojho manžela v tvojej situácii že by odprevadzal nejakú ženu ruka v ruke domov. Ako by si sa cítila?
Hovoríte si aj s manželom veci otvorene? Ak nie, mali by ste. VY DVAJA S MANŽELOM ste alebo teda máte byť jedno. Nie ty a kamoš. Ja byt tebou porozprávam sa s manželom. Toto sa týka aj jeho.
A ak ti na manzelovi naozaj záleží, tak by som sa s kamošom uz nestykala. Aj on by mal pochopiť ze si už vydatá žena a ze "táto loď uz od plávala". Ak je to ozaj dobrý kamoš, pochopí to a nechá ta ísť.
Daj sa dokopy 😉🍀

terezka1947
8. máj 2020

Preco si sa vlastne vydavala?
Nemohla si tak velmi lubit manzela.....ked teraz mas potrebu stretavat sa s predchadzajucim.
A ked byvaly striedal tolko frajeriek,tak asi teba nechcel. Vydala si sa,cize mu u teba nic nehrozi....moze si s tebou uzivat bezstarostne. A zdarma.
Preco mas potrebu toto riesit?ved teraz by ste mali byt v manzelstve najstastnejsi. Tvoj manzel ma byt ten,kt.rozpravas dovernosti,drzis sa za ruku a travis s nim cas.

veronice
8. máj 2020

A na margo toho podvedenia.... Píšeš ze si mu odpustila... Chyby ktoré odpustís sa majú zabudnúť a nie pripomínať v tebe vhodnej chvíli... Takze asi si to až tak úplne neprekonal.... Nebuď ako male dieťa co ukazuje na druhého prstom "ale aj on"...

basullinka
8. máj 2020

Moj nazor je taky, že si koleduješ o riaden pruser. Aby si nakoniec nebola sama, bo sa na teba vyserie aj manzel aj exfrajer. Urcite by som kvoli laske z detstva neobetovala manzelstvo. Myslim si, ze vela ludi, ked si spomenie na svoje lasky z detstva ma motyle v bruchu, avsak urcite by si malokto siel rozbijat manzelstvo kvoli tomu. Ak manzela nelubis, nechapem na co si sa vydavala. Ja som sa rovnako vydala v 24, pred rokom aj pol, ale pri pomysleni, ze by som flirtovala a nahanala exov ma hanba fackuje. Asi nie si vyzreta na manzelstvo - ked svoju chybu a podraz ospravedlnujes chybou a podrazom od manzela spred 5 rokov. To si mala riesit vtedy, nie teraz. A neospravedlnovat tym seba.

marca12
8. máj 2020

Pozri nie je zakazane sa stretnut s byvalou laskou,ale musis si uvedomit,ze si vydata a podla toho sa aj spravat. Nechapem,preco vobec rozmyslas tym smerom,ze by z toho mohlo nieco byt. To nevies ist na stretnutia ako kamaratka,pokecat a ist domov? On tiez nebude celkom normalny,ked ta drzi za ruku a vie ze si vydata. No bude to riadny namotavac a nerob si ziadne nadeje. Kvoli laske z pubertalnych cias by som si urcite nenechala znicit manzelstvo. Daj od toho ruky prec. Viac sa s nim nestretni a bude pokoj. Asi ho nelubis,skor je to nieco ine,poblaznenie,nieco nedoriesene z minulosti

janinah
8. máj 2020

Bolo koze dobre,šla sa na ľad šmýkať.....nevážiš si čo máš,nebuduješ si svoju rodinu,ale pokukuješ bokom ....a to sa v normálnom manželstve nerobí,ak to s manželom myslíš úprimne...každopádne ti želám,aby si dopadla tak,ako si zaslúžiš....po sobáši som sa nikdy s iným nedržala za ruku,a to som vydatá 27 rokov.....treba sa k iným,aj k manželovi správať tak,ako chceme,aby sa oni správali k nám.

jaskolka
8. máj 2020

Zobud sa z očarenia návratu expriatela, tiež sai zdá, že toto správanie a argumenty typu, chceli sme sa stretnúť a odpustila som neveru, tak kľudne teraz asi to môžem aj ja urobiť, znejú, že si ešte v puberte, nie dospela žena. Bývalý ti dá pusu, drží za ruku, omg... Ako by som to riešila ja? Asi nijako, lebo mi ani na um nepríde, stretávať sa s bývalými. Dupľom na nie aby ma vozili domov a pusinkovali, držali za ruku. Ľutujem tvojho muza, píšeš, že je to fajn chlap, nemáte problémy. Ok, tak si teraz jeden krásne vyrábas, len tak ďalej. Prepáč, ak sa ti moje slová nepáčia, ale v takých veciach nepoznám ospravedlnenie!

katkati
8. máj 2020

Ale aj vydávať si sa chcela, nie? Ale s možnosť, že budeš podvádzať manžela, pretože on ťa pred 5-timi rokmi podviedol ešte ako priateľ? Tak to je super perspektíva pre šťastné manželstvo a založenie rodiny. Nikdy nepochopím, prečo ľudia s takým zmýšľanim nezostanú singel, kým sa nevyburia.

deti95060810
8. máj 2020

si asi taká povaha... po toľkých rokoch by som si ja osobne na nejakú lásku ani len nespomenula...
Byť na tvojom mieste tak nedráždim hada bosou nohou, lebo nebudeš mať ani manžela, a tvoja prvá láska sa tiež po čase presunie niekde do inej postele....Takže zostaň nohami na zemi a hľaď si už len manžela...

brita7777
8. máj 2020

@deti95060810 😂nedrazdi hada bosou nohou 🙂 to pocujem prvý krat

deti95060810
8. máj 2020

@brita7777 vážne? bežne sa používa ak robíš niečo nebezpečné....

sofiia87
8. máj 2020

Si 7 mesiacov vydata a v momente ako sa objavi tvoj exfrajer, tak sa chovas ako nezrele decko. ( teda mozno sa tak chovas bezne, ale to neviem posudit). Neviem co cakas, ze bude, no dobre si rozmysli, ci chces zahadzovat manzelstvo a doveru tvojho muza kvoli exfrajerovi, ktory predpokladam len nevie co z dlhej chvile robit a samozrejme ako kazdemu chlapovi mu toto imponuje. Pan sa chce pravdepodobne len zabavit, tak si dvakrat rozmysli co urobis. Lebo skoncis nakoniec sama

sunny8
8. máj 2020

@veronice veľmi pekne napísané ♥️

oliolijanka
8. máj 2020

Ale ved si to vyskusaj😀
Proste su zeny, ktore maju pät deti so styrmi manzelmi.
Veris na stare lasky, nove lasky, byvale lasky, uprednostnujes srdce pred rozumom, znamena pre teba vela, ked ta nejaky pomylenec chyti za ruku a da vydatej zene pusu na celo, LUBIS(!!!😀😀😀) ho, lebo si s nim chodila od trinastich do pätnastich, ale nepamätas, preco ste sa rozisli... si na dobrej ceste sa raz takou zenou stat.
Bez urazky, kazdy sme nejaky😊

katarinka89
8. máj 2020

🤦 bože, načo si sa vydávala? Keď teraz riesis ineho

taga
8. máj 2020

Vydata si 7 mesiacov, tvoj muz ta podviedol pred 5 rokmi! Cize ked si mala 19! To teraz dozivotne sa budes zliezat s byvalym s ospravedlnenim, ze teba 'muz' podviedol a ty si mu odpustila??? Stretnes byvaleho po rokoch, on ti da pusu na celo, chyti za ruku a ty uz v tom citis lasku? Treba vypnut telenovely a zamysliet sa! Bud sa budes spravat ako 15rocna pubertiacka, pokracovat s byvalym tam, kde ste prestali a zarobis si na problem... alebo sa spamatas, uvedomis si ze si vydata a budes sa spravat ako dospela zena.

asia83
8. máj 2020

Čo chcete riešiť? Ste vydatá žena, tak sa podľa toho správajte. Vy sa správate ako slobodná pubertiačka. Mladí ľudia v súčasnosti nemajú žiadne hodnoty, morálne zásady. Česť výnimkám, ktorých je žalostne málo.

luthine
8. máj 2020

Drzim palce pri rozvode, snad to bude rychle👌

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela82
8. máj 2020

@perdulka7 ....a po roku-po celej tej rozprávke sa vráti naspäť k bývalemu,lebo ho náhodne niekde stretne a zrazu jej dá pusu na čelo a chytí za ruku...a možno aj za niečo iné a bude opäť s manželom,alebo to bude nejaký kolega z práce,sused.Kto vie.Ten kto chytí za ruku vyhráva❤

vejapa76
8. máj 2020

........a do pol roka založíš ďalšiu tému " som tehotná a neviem či s manželom alebo milencom "