Sympatie k staršej žene

roman9763
4. mar 2021

Dobrý večer som chalan. Chcel by som len radu od vás. Istú dobu sa mi páči jedna žena z práce. Chcel by som sa s ňou viac spoznať, zblížiť ale neviem ako jej to povedať. Vieme sa porozprávať spolu ale je to zväčša o práci, ale cítim že ma ma rada ale neviem či len ako kolegu alebo aj nieco viac. Ja som mladší chalan niečo po 20.. problém asi možno je že ona je staršia o niekoľko rokov a bojím sa jej niečo naznačiť. Ti ktorí si chcú robiť posmech z toho že je staršia prosím radšej sa k tomu nevyjadrute prosím.. chcel by som radu či jej vôbec niečo hovoriť alebo nie. Ďakujem

lenkakravcova
4. mar 2021

@roman9763 Pozvi ju niekam sa spolu poobede, večer prejsť a hneď budeš vedieť na čom si. Keď budeš zbytočne váhať, možno ti len ujde vlak.

suzitok
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
7miriam77
4. mar 2021

Podla mna vek nehra velku rolu, pokym to nie je naozaj extem rozdiel. Ak si si isty, ze nikoho nema, tak jej navrhni stretnutie....ved nemas co stratit....Vela stastia

leuchtturm
4. mar 2021

a naozaj si chces nieco zacat s kolegynou na pracovisku?

7miriam77
4. mar 2021

@leuchtturm v dnesnej dobe asi jedna z mala jedinych moznosti 😇

h2
4. mar 2021

@roman9763 O koľko je staršia? Píšeš "niekoľko rokov", tak nech máme predstavu.

h_petra
4. mar 2021

@suzitok zijes na inej planete? 🤣 kde sa da ist teraz na obed, alebo kavu? 🤣

lintu
5. mar 2021

Staršia o pár rokov nie je problém. Ak je však milá, to ešte nemusí znamenať, že by s tebou tiež chcela niečo mať. Skús sa s ňou začať baviť viac aj na osobnejšie témy. Občas ju môžeš prekvapiť nejakou maličkosťou. Uvidíš, ako zareaguje. Ak to preženieš, počítaj ale s tým, že môže ostať medi vami trápno, vždy keď sa stretnete.... nehovoriac o prípadnej srande zo strany kolegov.

suzitok
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magaret7
5. mar 2021

@roman9763 pridaj si ju na fb a skus jej napísať cez vikend ako sa ma atd 😊

elenita
5. mar 2021

@h_petra no k niekomu z nich domov 🙊😅

sorak
5. mar 2021

@roman9763 keď som sa spoznala s mojim mužom,on mal 18 a ja 24.Sme spolu stále,ja mám 38 a on 32...Nie je to prekážka,ale ty budeš pri nej dozrievať a ona bude pociťovať,ten rozdiel,ale to je ďaleka budúcnosť 🤷‍♀️
Kľudne naber odvahu a zahod plachosť

cacianka
5. mar 2021

@h_petra denna miestnost na pracovisku, lavicka pred budovou.

2m dištanc, kava a lepak zo sebou. Ved netreba Carlton.
Prijemny a uvoľnený rozhovor urobi veľa
@roman9763

adula12
5. mar 2021

kolegyna je siroky pojem. ste na jednej chodbe, na roznych poschodiach? ak sa stretnete niekde pri tvojom kancli, tak ju pozvi "k sebe" s tym, ze jej urobis dobru kavu, caj. posedite, pokecate. a tam zistis, ci by si mohol cosi viac. skus si ju pridat na facebooku a napisat jej cez week alebo zistit telefonne cislo.
dalsia vec, ci je slobodna... 😀

h_petra
5. mar 2021

@cacianka 🤣🤣🤣🤣🤣

lija22
6. mar 2021

je slobodna? ja som zacala randit s manzelom ked som mala 30, on 21, takze smelo ;) prve rande bolo pozvanie na film a pizzu domov, to mozte nie?

kakawah
7. mar 2021

Záleží o koľko je staršia, či k tebe nie je mila, lebo jej pripomínas syna😄

jaja20
7. mar 2021

Z vlastnej skúsenosti ti môžem napísať, že s mojím manželom sme sa zoznámili keď akurát oslavoval 18 narodeniny a ja som mala vtedy vyše 24 rokov a doteraz sme spolu,už 21 rokov 🙂
Takže ak sa s ňou nevtieravym spôsobom porozprávas na túto tému, zistíš,či by bol z jej strany prípadný nejaký záujem,a môže vám to vyjsť. Len my tu nepoznáme konkrétne okolnosti,či je slobodná, rozvedená,s deťmi, či sa chce alebo nechce viazať,a podobne,tak 100% radu ti nedá nikto...

roman9763
autor
19. apr 2021

@jaja20 je rozvedená a ma dve deti

roman9763
autor
19. apr 2021

@suzitok o kolko rokov staršie

roman9763
autor
19. apr 2021

@leuchtturm nie som si teraz istý

roman9763
autor
19. apr 2021

@h2 neviem jej vek ale podľa mňa určite aj minimálne 10 rokov a viac

roman9763
autor
19. apr 2021

@lija22 je rozvedená a áno to by sa dalo len ona musí chciet

roman9763
autor
19. apr 2021

@kakawah podľa mňa o dosť staršia

lintu
19. apr 2021

ako si s ňou pokročil za posledný mesiac?

kakawah
19. apr 2021

@roman9763 to si sa ešte nikde neposunul za ten čas?

suzitok
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
22patricia22
20. apr 2021

Vzťah fakt nie je o veku, ak to vom má klapať, tak je prakticky jedno, aký vekový roziel je medzi nimi. Ak cítiš, že medzi vami prevládajú nejaké tie vzájomné sympatie, tak jej to skús nejak naznačiť alebo ju pozvi niekam a uvidíš, či to víde alebo nie

zuzkalujza
20. apr 2021

@roman9763 ak ťa to drží ešte stále tak smelo do toho. Ja mám 2 deti a partnera o 10 rokov mladšieho, (ja 42 on 32 v júni). A poviem ti, že on je to najlepšie čo ma mohlo v živote stretnúť. Vekový rozdiel vôbec už neriešim, aj keď na začiatku som to riešila, ale boli to len moje obavy z neznáma, priateľ neriešil vek vôbec. Ak si rozumiete tak vek nie je problém.

roman9763
autor
21. apr 2021

@kakawah nie neposunul