Svokra a syn

nekomfliktna
31. jan 2023

Ahojte,potrebujem radu.Mam priatela,budete sa cudovat,ale uz sa pozname 18 rokov.Prvych 8 rokov sme spolu byvali s jeho rodicmi,len potom som to uz nezvladala,tak som od neho odisla aj s 8 rocnym dietatom.Dovod bol taky ze do vsetkeho sa starali,vsetko riesili a samozrejme ja som bola ta najhorsia.Po 4 rokoch sme sa dali opät dokopy a odvtedy sa stretavame raz u mna raz u nich.Je tam uz len svokra a moj priatel.Ja som si kupila byt,a nelaka ma to ist naspät ked viem co som si tam prezila.Ale najvacsi dovod je asi to,ze svokra nenormalne rozmaznava svojho syna,az to nieje zdrave.On ked len slovko povie,ze ma na nieco chut,ona hned skace,vecer mu vyvára,vsetko robi zamho ako taka sluzka ,ona ma uz 75 rokov a ked som mu povedala,ze preco to robi,tak odpoved bola a co jej mam poveda.mne to hrozne vadi,keby mohla,tak mu s prepacenim aj zadok utiera.On caka ze tak budem fungovat aj ja.

drzaopica
31. jan 2023

@nekomfliktna dva krát chces stupit do toho istého h...a?

zmrzlinka2021
31. jan 2023

@nekomfliktna je to babka dieťaťa,nie tvoja svokra. Skús akceptovať aj priateľa s maminou. Veď u nej nežijete

petamich
31. jan 2023

akoze nevidela by som nic tragicke na tom, ze mama poskytuje nadstandardne sluzby, my ideme k svokrovcom a svokra to robi tiez, ani prstom nemozem pohnut a to ani nie som jej dcera

ale problem by som mala s tym, ak by to manzel ocakaval aj odo mna 🤷‍♀️ lebo teda zasa odtial potial

1fifinka1
31. jan 2023

@drzaopica ženy sú nepouciteľné niektoré. Kto chce kam....

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1fifinka1
31. jan 2023

Hlavne neopúšťaj svoj byt

nekomfliktna
autor
31. jan 2023

@1fifinka1 urcite neopustim,zam zadne vratka.najhorsie na tom je,ze ja by som uz chcela mat aj nasu vlastnu domacnost,ale jemu to vyhovuje takto lebo je obskakovany a asi sa boji niecoho neviem.aj preto tam nechcem ist,proste to nieje moja domacnost,aj ked vraj sa mam tam spravat ako doma.neviem ci to ukoncit,lebo uz ma to nebavi takto behat hore dole,raz u nich ,raz u mna a nikde spolu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
drzaopica
31. jan 2023

@nekomfliktna je mu tam dobre nič nemusí, u teba detto veď ako puberťák.Naco behas hore dole máš byt, dieťa.Zbav sa ho

viestta
31. jan 2023

@nekomfliktna ked ocakava obskakovanie, tak nech neopusta mama hotel. Ked pride k vam, tak ho neobskakuj. Nech si poradi sam. A synovi vysvetli, ze to co robi babka, doma mat nebude.

tykat
31. jan 2023

@nekomfliktna to je babka tvojho syna? A obskakuje teda toho svojho syna, tvojho priatela?

nekomfliktna
autor
31. jan 2023

@viestta synovi to tiez vadi,babku velmi nemusi,to je ina generacia a syn je pubertiak,ona neberie jeho nazory na tento zivot.

miadi
31. jan 2023

Ked sa 18rokov co ho poznas neodlepil od mamky co cakas? Kaslala by som nanho . Mate spolu dieta som zmatena kolko 18r prvych 8r si tam zila a s 8r si odisla Cize uz mà 18? Alebo 8 +4 co ste boli rozideni ? 12r? Ale to je fuk nemala by som nervy nanho, mama nech ho obskajuje u seba kolko chce . Ale on ked nevie byt chlap a odist zit s tebou a vasim dietatom.. ???? By som ho nechala tak . More plne ryb.,

viestta
31. jan 2023

@nekomfliktna nejak to musi prezit, stanu sa mu aj horsie veci v zivote ako superaktivna babka co ho ma za nesamostane babatko

nekomfliktna
autor
31. jan 2023

@tykat ano mojho priatela obskakuje.mimochodom on ma 50😱

nekomfliktna
autor
31. jan 2023

@miadi Takto to vidim aj ja,uz len odvahu na to ukoncit tento nezmysel.

miadi
31. jan 2023

@nekomfliktna prosim ta kasli nanho. On vie ze taky mama hotel nebude mat nikde inde. Svokra sice mà 75 no co budes cakat este 10 ci viac rokov Kym sa pominie a potom mu budes aj ty dobra ?Radsej by som bola sama a Niekto schopnejsi sa najde.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sima234
31. jan 2023

@nekomfliktna A ako vieš, že to bude čakať aj od teba? Prečo všetky hneď tu píšete, že mama hotel a bla bla. Je to jeho matka, je doma, nemá čo na robote, tak sa stará o syna. Aj moja svokra je taká istá, bola taká, keď bol môj muž slobodný a je taká doteraz. A predstavte si, môj muž odomňa nikdy nechcel, aby som ho obskakovala. Niekedy je jednoduchšie nechať tú mamu tak, ako jej stále vysvetľovať, že to od nej nikto nečaká. Aj mojej svokre môže človek x-krát povedať, nech to nerobí, ale ona to robí lebo ona chce.

miadi
31. jan 2023

Tymto tempom o par rokov zdedis 60 rocneho dedko drobca co bude cakat ze mu budes skakat okolo zadku ako mamka.
@sima234
A tvoj muz zije stale u mami? To je nieco uplne ine. Jej priatel mohol odist . No on radsej ostal u rodicov a pozeral ako priatelka a ich dieta idu prec, 50rocny zije u mami. Nenecha sa obskavovat par x za rok . Necha sa cely rok.

andreatytler
31. jan 2023

@nekomfliktna Je to chore co ta zena vychovala. Muza, ktory necha odist svoje dieta a svoju druzku a ostane radsej u mamy.
Naco sa k nemu vracias? Dufas ze sa to zmeni? Nie, nezmeni.

cacianka
31. jan 2023

Veď ty máš svoju domácnosť ! Tak načo prečo sa seres tam, kde ti bolo tak zle ? K takému neschopnému pakovi čo sa nevie osamostatniť, postarať sa o svoje dieťa, prečo tam preboha doliezaš ?!

svetlonos
31. jan 2023

@nekomfliktna
prosim ta naco ti je 50 rocny mamin cecok??? Taky super sex este nevymysleli ani tolko prachov, aby som s takym ch…m chcela zit a robit mu sluzku, opatrovatelku!
To si radsej najdi niekoho na pekne chvile a bude ti sveta zit alebo zrovna aj na vztah, ale uz nikdy rovnakeho trula, 50 rocne decko 🙈

gabu_lienka
31. jan 2023

@nekomfliktna ja som mala dohem, ze pises o nejakom 25 rocnom fafrnkovi, co neprestrihol pupocnu snuru a to je 50 rocny dedo 😹 je ti toto treba?

mondolina
31. jan 2023

tu už len treba čakať kým babka umre🙈
potom budeš na rade ty🤦‍♀️
len či sa to oplatí

heln
31. jan 2023

@nekomfliktna ahoj, aku chces vlastne radu?
starsia generacia je tak proste naucena, ze zmysel zivota maju v starani sa o deti, domacnost a muzov. a naplna ich to, taka mu utrie este aj zablatene topanky a bude stastna ako sa dobre postarala.
ty si uz z generacie inej, a toto robit jednoducho nebudes. ak to on caka, tak ho vyved z omylu a stretavaj sa s nim len kvoli syna. myslim, ze ani na navstevy nie si povinna chodit.

whatever1
1. feb 2023

@nekomfliktna Nezmenis ho ani jeho matku. Jedine seba mozes a to tak ze si zacnes vazit samu seba. Cely zivot robis zo seba handru je nacase s tym prestat. To co je za chlapa ktory radsej bude byvat s matkou ako s tebou a vasim dietatom. To co je za otca, akym prikladom ide synovi? A vobec, ako si toto mohla takto dlho tolerovat?

sima234
1. feb 2023

@miadi
Jasné, máš pravdu. Tak potom sa čudujem autorke, že sa s ním dala opäť dokopy. Ja by som už asi nič neriešila, chápem, že spolu majú dieťa, ale tak to bude o tom istom. Jedine, že by už bol odsťahovaný od mami, tak možno 🤷‍♀️🤷‍♀️

nekomfliktna
autor
1. feb 2023

@whatever1 vies,on je v tom ze sa musi postarat o svoju mamu,kedze svokor uz nieje.tak som navrhla ze ok,predajme velky dom ,kupme svokre 1 izbak a nam mensi domcek,ale nie,on dom nepreda . Asi to nema fakt zmysel

amiaja
1. feb 2023

@nekomfliktna ser na neho. Co robi furt u mamicky? Uz davno ste mali byvat spolu a hlavne sami. Strateny pripad, skoda minat energiu a cas na takeho tlka.