Ste spokojné so životom?

14. aug 2024

Ahojte, zaujimalo by má, ako sa reálne máte. Myslím či ste spokojne so svojim zivotom a celkovo, čo vám najviac chyba a čo by ste chceli, keby sa dalo vo vašom živote zmeniť, tak by ste naozaj zmenili. Áno zdravie je najdôležitejšie, bez neho nieje nič podstatne. Ďakujem za vase komentáre 😊
Kľudne vzťahy,financie, rodina, bývanie, priateľstva.

brrunetkaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ssimusska
14. aug 2024

Som spokojná so všetkým, nič by som nemenila v ani jednej oblasti. 😁

veklipo
14. aug 2024

Ja veľmi. Ale úprimne, sú za tým roky driny: neplodnosť, potrat, IVF, manželská kríza, bossing v práci, toxická rodina.
Dnes mam 43r, 2 zdravé deti, dobrého manžela a dobru prácu. Naučila som sa vážiť samu seba a byt vďačná aj za tu cestu.

h2
14. aug 2024

Nie som spokojná s politickou situáciou a so smerovaním (doslova, Smerovaním 😂) Slovenska. Čo sa súkromia týka, som spokojná. Možno, keď to zdravie spomínaš, tak keby sa mi vyriešili zdravotné problémy, tak by som bola sťastná, ako blcha. Ale zase to nie je nič, s čím by sa nedalo žiť.

dzejny656
14. aug 2024

Ja som dosť spokojná, bývanie, financie, rodina, dieťa, zdravie, všetko super. Čo by som chcela zmeniť:
- politickú situáciu
- podnebné pásmo, pre mňa je to ideálne celý rok nikde pri mori kde je stále len teplo

salamistka
14. aug 2024

Ja nie vždy som sama so sebou spokojná, niektoré veci by som spravila inak....ale môj život je úplne fajn, nič lepšie si neželám ako to, ako mám teraz

barka1
14. aug 2024

Som rozvedená, nemám vyriesene byvanie, ani velké úspory, mám staré auto, u detoch sa s exmanželom po týzdni striedame v jednej domácnosti.
ALE mám dve zdravé šikovné deti, som spokojná v práci, mám skveleho starostliveho priatela. A som pozitivne naladena.
Takže so životom som spokojna.

7miriam77
14. aug 2024

Čo sa týka môjho života, tak som spokojná, splnila som si veľa snov, precestovala svet,čo som vždy chcela. Mám zdravú najmilsiu dcérku, úžasného partnera, podnikanie,ktoré ma baví. Zdravie je na prvom mieste a mne zatiaľ slúži na jednotku...klop klop klop.....takže to je ok.
No štve ma politická situácia, lebo tá prináša neistotu a človek sa zamýšľa, čo ak.....

lucia13022023
14. aug 2024

Som momentálne v štádiu kedy som najšťastnejšia. Plním si sny a všetko ide správnym smerom. Všetci moji blízky su zdravý a tiež šťastný. Co viac si priať.
Ale keď odídem z tejto mojej bubliny, nie je to dobre. Nepáči sa mi akým smerom sa to tu vyvíja.

andrejka1974
14. aug 2024

Vieš čo by som si hlavne priala čo je u mňa veľký sen aby moja najmladšia ťažká autistka povedala to krásne mama ma už 12 rokov a ešte som ho nepočula a ďalej si prajem aby bola spokojnejšia kludnejsia a pre seba už nič mám všetko milovaného manžela perfektne deti a vermi ja uz nad blbostami len kývnem rukou s neriešim a naučila som sa všetkému postaviť a aj akékoľvek poleno mi niekto hodí pod nohy vstanem a idem ďalej a nenariekam a na svojom živote by som nič nemenila mám ho skvelí

mateson2004
14. aug 2024

Na MK ani nemusíš pokladať takú otázku. Tu sú všetky spokojné. Vo všetkých smeroch. Teda okrem politiky. Odpovede ako cez kopirák...

7miriam77
14. aug 2024

@mateson2004 tak ja neviem, ale prečo by mal niekto klamať? Veď ja si myslím, že každý človek rieši aj nejaké občasné problémy, no tie patria k životu a záleží od samotného človeka ako ich dokáže zvládnuť.....no aj napriek tým občasným problémom môžeš byť úplne v pohode a šťastná

zuzanockamt
14. aug 2024

@mateson2004 Presne som kvôli tomu otvorila túto tému, či mám dobrý odhad 😂 Ale áno, mám. Presne som čakala takéto odpovede ako cez kopír 😂 A odozva bude, že určite závidím 😂

7miriam77
14. aug 2024

@zuzanockamt 🤔🤔🤔prečo by si mala závidieť? V Tom nevidím význam. Človek je strojcom svojho šťastia

lucia13022023
14. aug 2024

Kks položí sa otázka a aj tu sa najdu ženy co dokazu rýpať. Co je na tom povedať, že za mam dobre? Minulý rok bol pre mňa otrasný, skoro mi zomrelo dieťa, starká, mala som po pôrodnú depresiu, problémy vo vzťahu a ďalších xy veci. Momentálne som stasna, moja rodina je zdravá, ja som ok, plním si sny a neskutočne si vážim ako to teraz je.
Ale tu aj na otázku ako sa mas sa dokážu ženy pozastavovat a smiať sa. To je typické pre MK.

nikha2809
14. aug 2024

Som veľmi spokojná, nemenila by som nič okrem toho, že by som brala o mesiac platenej dovolenky navyše 😂😂😂😂 no ale to by som už bola veľmi rozmaznaná.
Ale nebolo to vždy tak, zomreli mi obaja rodičia, prvé dieťa mám s človekom čo začal brať drogy, takmer som kvôli nemu prišla o byt, ostala som sama s dcérou bez peňazí, bez všetkého...bolo to najhoršie obdobie môjho života.No ale dokázala som sa postaviť na nohy, mám skvelého manžela, dve zdravé deti, prácu ktorá má baví a nechodím tam so stiahnutým žalúdkom a finančne sa máme tiež dobre.Bola by som veľmi rada, keby takto spokojne žijeme až do staroby, hlavne aby sme boli všetci zdraví, aby deti nemuseli zažívať to čo som zažila ja

alexis617
14. aug 2024

Chcela by som aby deň mal 48 hodín a nie len 24 takto si za celý deň.nesadnem a stále mi niečo ostane nedorobené na.druhý deň

sss777
14. aug 2024

Ja som úplne spokojná a zmenila by som politickú situáciu, lebo by som sa niekedy chcela vrátiť späť na Slovensko a liečiť ľudí tam.

mclissa
14. aug 2024

Ja som spokojna.

doriiis
14. aug 2024

Ja som spokojná najvaaaac teraz.Mi volal dneska šéf,že keď chcem môžem si vybrať ešte dva dni dovolenky,lebo jej mám veľa😄.Takže voľno,volnicko,teplo,voda a zábava.

mmooly
14. aug 2024

Ja som spokojná a viem, že čím menej ľudí okolo seba budem mať, tým budem spokojnejšia..

ajka19
14. aug 2024

ja som relatívne spokojná,...akurát neviem, či budem ešte stále v najbližšom období zamestnaná, keďže to u nás v zamestnaní nie je teraz ideálne, a možno si znova budem musieť hľadať novú prácu,....

nenne27
14. aug 2024

Som velmi spokojna...s muzom po 20 rokoch sme prezili vsetko mozne, aj riadna kriza bola.teraz sme v pohode a klude, kazdy ma svoju pracu, hobby, priatelov a samozrejme vela spolocnych aktivit, vylety, turistika, dovolenky...
Deti studuju, dari sa im, sme zdravi.
Byvame v dome, na slovenske pomery vo vacsom meste, chovame zvieratka, mame dost priatelov, s ktorymi sa stretavame, podnikame spolocne aktivity.s rodinou mame vyborne vztahy, stretavame sa casto, aj ked byvame od seba cez 100km...
Financne si nezijeme zle, ziadny extra luxus, ale nezijeme od vyplaty k vyplate.
Urcite su dni, ked ma muz vytoci, aj deti, aj zdravie zahapruje, v praci sa citim financne nedocenena ( skolstvo) a stve ma milion veci....ale v podstate mame spokojny zivot a som za to vdacna, kym je to takto...lebo moze sa stat vselico..smrt, choroba, financne problemy, vztahy...

mimikarol
14. aug 2024

Ja by som zmenila naše rodinné vzťahy. Posledné mesiace to chladne a vyzerá to tak že časom to vychladne úplne, čo ma mrzí ale kde neni volá neni ani cesta 😔 A ešte by som si priala vyhrať aspoň milión € a bola by som úplne mega spokojná 😊

babulkomale
14. aug 2024

@doriiis ja som mala ešte v júli 7 dní starej dovolenky, tak tiež sa len váľam už akosi dlho 😃

doriiis
14. aug 2024

@babulkomale ....ja už sa valám doma tak dlho,že dnes keď mi nadriadený volal,tak mi normálne až zachybal,že ako dávno som ho videla🤭🫣.

tiezjedna
14. aug 2024

Maximálne. Nemenila by som nič.

zafir01
14. aug 2024

Som spokojná . Mám viac ,než som kedy chcela . Zmenila by som však dve veci .
Chcela by som tu aj svoju dcérku ,ktorú som porodila mŕtvu, a niektoré vzťahy v širšej rodine ,aby boli aspoň o niečo bližšie a menej chladné .

tilly
14. aug 2024

So životom som spokojná, ale so sebou nie som. Toľko rôznych príležitostí som dostala a využila len minimum. Leziem si na nervy aj sklonom k lenivosti 🙈

kulumulu123
14. aug 2024

Maximalna spokojnost nemenila by som nic 👍