Som vo vzťahu nešťastná

bubulacikkk
28. sep 2017

Nie som stastna... ahoj s priatelom som 8.5roka nasluboval mi svadbu a to nie raz doteraz nic sem tam spomene ale..skoda slov mam 2synckov snim.prvy problem je ze zacal cca 5 r.dozadu robit taxikara a tam sa to zacalo cele.zmenil sa bavili sme sa menej a menej stale nocne a ja s malym vtedy sama ked mal stuolik2.5roka som sa dozvedela ze ma podviedol tam to robi asi kazdi
Keby ste cakali ze sa bude kajat omyl.odisiel teda vyhodila som ho..ale hlupa som po nejakom case a jeho vycitkam ze berem malemu otca vzala som ho nazad nikdy som sa poriadneho ospravedlnenia nedockala...☹odvtedy ma to strasne trapi a uz mu neverim ...vsetko sa nejak ustalilo zacal sa pekne spravat na jeho pomery ovsem a tak som zatuzila mat este dietatko nevravim ze je to chyba to sa odetoch nema a som rada ze sa to podarilo.stuplik sa narodil a vsetko bolo ako tak aj ked mne uz sa zlomila laska knemu...zacali sme obcas chodit sami na vinko a tak ale nieco mi tam stale chybalo...prisiel den mojich narodenin mal zas nocnu no cely den stravil doma.cakala som aspon podanie ruky moj starsi mu vravi tato co si dal mame?ja ju pozyvam na rande ale ty si jej mal kvet kupit al.prsten maly ma 7...on ticho ja ze...zlatko co cakas ked mi tato ani ruku nepoda ...odisiel do prace vecer sprava na fb vsetko naj.milujem ta..napisala som mu z emi neslo k darcek ale teda aspon objat al.pusu al.proste lubim ta raz za rom nech pocujem.a dodnes nic je to 2tyzdne..prechadzala som jeho profilom a tam same baby kt.ja nepoznam ako dohodli sme sa po tej afere ze bude tam mat len toho koho poznam al.spoluziacky a toto ma tak sklamalo ale teda nepovedala som mu nic.no on odkedy robi tam kde robi je uplne iny na deti som stale sama cez den spi je snimi asi aj 2hodiny no zeby sa im venoval...citim sa strasne vedel ake manzelstvo som mala hrozne tyrana a teraz by som najradsej zniesla bitku ako toto..nepohladka ma neda mi pusu hoc mu vravim ze mi to chyba.citim sa ponizena sama...neviem ztoho von.maly je zdrav.netom zle a preto do prace nemozem este on zmenit pracu odmieta vraj kde tolko zarobim...lenze ja viem som si ista ze ma nelubi..rodicia mi s detmi moc pomahaju ale nemozem odnich chcet aby boli rodicmi aj prenich..
Moj malickh mojho otca vola tato...kocky poradte mi co robit nespim nejem je mi strasne..

kellypiu
28. sep 2017

v prvom rade by si sa mala pozbierat. nemozes sa predsa tryznit este aj ty sama. niekedy sa vo vztahu stane, ze na chvilu city ako keby ochladnu, no tvoj muz to podla mna vzal az moc zhurta. mala by si si s nim sadnut a porozpravat sa ako to s vami vlastne mysli. a dopravj si trocha casu aj na seba, kadernik, vizaz - sprav si radost

bubulacikkk
autor
28. sep 2017

@kellypiu ja viem mas pravdu lenze on povie ze vsetko je ok co chcem a ak chcem koniec oka..takze ocom to je?staram sa oseba este sam mi vravi ako kazdi vjeho okoli vravi aku ma krasnu zenu lenze sa nesprava nejak a to ma depta.vsetko nechal namne nepomaha mi keby aspon sdetmi sam ich zobral na hodinu von aby som si vydychla kdeze ked nejdem aj ja on nejde...

dominika6
28. sep 2017

@bubulacikkk tak ked ti rodičia pomáhajú tak zbal deti a chod bývať k nim..ked sa sa pánovi neuráči ozvať tak máš vyriešené..a o svadbu nejde..načo ti je krúžok na ruke s niekým kto o teba nestojí?

veronkaj
28. sep 2017

no neviem či až toľko zarába taxikár aby inde toľko nezarobil, ani o deti sa moc nestará a o Teba vôbec tak potom prečo ste spolu?
to isté Ti môže poskytnúť aj keď budeš sama a za deťmi bude chodiť. a Ty si zariaď život bez neho

veronika_belisova
28. sep 2017

@kellypiu súhlasím s týmto názorom.. treba sa rozprávať.. mne to zachránilo vzťah, dali sme si pauzu a keď sme obaja vychladli a venovali sa čas sami sebe tak rozhovory prišli samé, všetko sme si povedali a časom pomalinky pomalinky vyriešili.. a sme šťastní 🙂 držím palčeky

kllamarka
28. sep 2017

@bubulacikkk mali by ste sa v prvom rade porozpravat vy dvaja, ako to on vidi a ako dalej.
My ti moc neporadime, kedze vidime len tvoj pohlad. O muzovych nazoroch a planoch nespominas nic. Preco ta nepohladi, preco nic neprejavi...on by mal k tomu zaujat postoj.
Takze tazko poradit.
Vy dvaja musite realne zhodnotit vase moznosti vo vztahu...a s cistym rozumom ist dalej (nech uz akokolvek).

alexi2211
28. sep 2017

Sú profesie, ktoré mužov ešte viac zmenia. Kamoška mala za muža obchodného zástupcu. Neustále na nejakých firemných akciách, na pracovných cestách, nejavil nejaký záujem o ňu o deti, nakoniec to nevydržala a odišla. Nie je sebecké byť šťastnou. Vzala by som sa v tvojom prípade aspoň na víkend preč aby videl, že to nie je jednoduché celé

bubulacikkk
autor
28. sep 2017

@veronkaj zarobok no tych1200vcistom ma ale tu nejde o peniaze ja potrebujem otca pre deti a muza k sebe a preto som mu navrhla ze sa rozideme..lenze on nechce a pritom sak dobre.totalny blb

...mala by som to ukoncit prenasam to na deti a nechcem aby trpeli tym zd ja som nestastna☹

bubulacikkk
autor
28. sep 2017

@alexi2211 ked on je stale prec...stale ani by nepostrehol ze som tu neni...pride o pol7 spi do13 a o15zas ide buvat do17 ked zas odchadza a ked ma volno...nic sa nemeni...vstredu slubil malemu vylet a ...nic .niekedy mam pocit ze mu nestojim zanic.vedel akym peklom som presla a ublizuje mi este viac.

bubulacikkk
autor
28. sep 2017

@kllamarka ja sa snazim ked sa rozpravame povie ze nas nechce stratit ved nas ma rad ale teda neprejavi to nejak on nevidi ze mame problem sak sluzka porobi co treba a on oddychne a ide zatym co ho bavi krutit volantom.

sissy27
28. sep 2017

@bubulacikkk samozrejme, že preňho je všetko ok a žiadny problém nevidí - veď má oprané, navarené, ožehlené, o deti je postarané, vždy si ľahne pekne do čistých voňavých perín, čo mu treba? On teba opúšťať nebude, bol by sprostý... A že ty sa občas dožaduješ nejakej pozornosti? Tak vidíš, pošle ti správu na fb a tým je to preňho vybavené, on nemá dôvod spraviť viac... že ťa už nemiluje to si asi pochopila aj sama...
Byť tebou zariadim sa sama, bez neho... Požiadať o zverenie detí do svojej opatery a o výživné, odsťahovať sa na začiatok k rodičom a neskôr, keď pôjdeš do práce, tak trebárs podnájom, to už uvidíš...

alexi2211
28. sep 2017

@bubulacikkk Mnohokrát je psychické týranie alebo teda skôr ignorovanie horšie ako fyzické. Musíte si nad to sadnúť, lebo takto sa dohodobo fungovať nedá. Nechce ťa stratiť, to je síce pekné, ale keď ťa nechce stratiť, nech pre to niečo robí. Verím tomu, že by si všimol, že si preč

kllamarka
28. sep 2017

@bubulacikkk No ak ta urobi stastnejsou, ze to ukoncis, tak to urob. Ale sa ukludni najprv, zrozumitelne vyjadri svoj postoj a konanie muzovi. Jasne a zrozumitelne mu povedz co urobis a PRECO. Navrhni mu, co a ako s detmi - ved o deti nepride.
Niektori chlapi nepocuvaju, zleniveju...reci na nich neplatia.
Urcite vies, co ti odpovie. Ale to uz musis byt vopred zariadena, ze odchadzas a naozaj odides.

janickacrazy
28. sep 2017

@bubulacikkk Ťažko riešiť, ked on žiadny problém nevidí. Skús ísť do poradne aj sama, možno ti to pomože a ujasníš si, čo vlastne chceš. Keby sa odsťahuješ k rodičom, tak sa veľmi v tvojom živote ani nezmení, lebo ved aj tak stále tvoj neni doma alebo spí. No možno by ho to prebralo z letargie, neviem. Práca za to určite nemože, moj mm tiež robil taxikra a nebol taký vobec.

bubulacikkk
autor
28. sep 2017

Naozaj vam zo srdca dakujem zajtra si snim naposledy sadnem ak bude pocuvat...musim sa pohnut vpred takto trapim seba aj deti rodicia mi pomozu to viem len to co citim na srdci ten balvan sklamania...ale zvladla som to raz musim znova lebo toto nieje zivot ...dakujem kocky ze ste si nasli cas a napisali mi ♡

lulus53
28. sep 2017

@veronika_belisova aku dlhu pauzu ste mali? ja som akurat po skaredom rozchode, on o mna a malu vobec nestal. No keby sa zmenil, dala by som mu este sancu. Myslis ze chlap casom pride na to, co stratil? obavam sa, ze moj nie. Je prilis tvrdohlavy a hrdy na to, aby o nas zabojoval...

lulus53
28. sep 2017

@bubulacikkk tak si na tom podobne ako ja. ani mna si moj nevsimal, uz dlhsie, a darmo som mu povedala, ze nie som stastna. upravilo sa to mozno na mesiac a potom znova. Zbal sa s detmi, odid a uvidis ci o vas zabojuje. Moj to nespravil, mozno budes mat vacsie stastie...

bubulacikkk
autor
28. sep 2017

@lulus53 ahoj moja neverim ze sa chlao dokaze zmenit podla toho co som citala u nas v skupinke mas rovnake cudo ako ja☹

lulus53
28. sep 2017

@bubulacikkk doteraz tomu nechapem ani ja a neviem z neho dostat ani slovo... ze preco takto voci mne ochladol...

bubulacikkk
autor
28. sep 2017

@lulus53 ja som to vzdala...zajtra sa snim skusim naposledy porozp.a ak aj na inu nech si ho necha

lulus53
28. sep 2017

@bubulacikkk daj vediet ako to dopadlo. ja si dnes idem k nemu pre posledne veci, skusim este aj ja naposledy z neho nieco vytiahnut. potrebujem to vediet, aby som mohla ist dalej, lebo takto nad tym len rozmyslam...

bubulacikkk
autor
28. sep 2017

@lulus53 dam drz sa koly malej♡♡♡

ericka_l
28. sep 2017

Ja ti budem veľmi držať palce aby ste nejako dali dokopy dosť ťa obdivujem, že si ho po tej nevere zobrala naspäť, viem, že pre deti je ťažké keď sa rodičia rozvedú ale niekedy je to lepšie. To neznamená, že ťa na to chcem nahovárať alebo čo, jasné, že to skúste ešte nejako zachrániť ale zase netreba to držať na silu. A ešte som chcela, že niektorí chlapi proste nemajú radi také gratulácie a podobne, ani môj ocino taký nie je

bubulacikkk
autor
28. sep 2017

@ericka_l dakujem veru odkedy som ho vzala spät je to divne necitim sa ako predtym taka spokojna..on sa velmi zmenil...az mi je smutno ze som bola slepa uvidim co zajtra...

lubiss
28. sep 2017

pekny debil..vlastne si pre neho asi iba spolubyvajuca...nepodat ani ruku na narodeniny ubohe....to keby mne spravi tak uz len zato leti z domu :D mas rodicov co ti pomahaju tak sa na nich obrat a zbav sa toho hnupa co ti je aj tak k nicomu

bubulacikkk
autor
28. sep 2017

@lubiss ved toto som tak ponizena az az...

lulus53
28. sep 2017

@bubulacikkk aj ty 😉

majra1
28. sep 2017

@bubulacikkk nikde nepises, ci ho vobec lubis ty, co k nemu citis? Alebo ho na nieco potrebujes? Aky je otec, stara sa o deti, hra sa s nimi? Suhlasim, ze by si sa mala "dat dokopy", deti vsetko vnimaju, oni vidia, ako sa ocino k mamine chova, ucia sa, takyto vzor si ponesu do zivota, nikomu nepomozes, ak budes nestastna. Porozpravajte sa, ale naozaj uprimne, o vas, o detoch. Drzim palce, aby si vnutorne stastie co najskor nasla, myslim si, ze to je naozaj dolezite.

bubulacikkk
autor
28. sep 2017

@majra1 lakomi niej3 da prve posledne bojuje onas a o mesiac je to to iste spi deti na haku mna tiez to ako sa zachova ma vzdy velmi nastve este on sa citi urazeny.deti vidia a potom jasne ze sa aj oni budu takto chovat tiezmna to mrzi ublizil mi a nie raz lenze on si to ani neuvedomuje neverim ze ma lubi keby to tak bolo dokazuje mi to.ano mam ho rada ale uz to nieje ako predtym ako ma podviedol

lilyianka
28. sep 2017

@bubulacikkk nuz co citam tak najlepsie by ti bolo od neho odist...budes sa len tyrat sama,pretoze on je nezodpovedny a pride mi,ze vas ma total na haku...
Ok moze sa stat,ze sa na narodky zabudne,ale tym oadom by som sa snazila to tomu druhemu 2nasobne vynahradit...a on ti len trapne napise,ze ta miluje...este aj na fb 🙈🙈 aaach jaj
K tomu,ze pracu zmenit nechce..a prosim ta to kolko zarobi? Lebo co ja viem tak taxikari az tak dobre nezarobia!