Som v 5. mesiaci a priateľ sa prestáva zaujímať

keysinka123
14. okt 2018

Potrebujem radu nazor lebo sama nevladzem. Cakam dietatko som v 5mes. S priatelom niesme zobraty ale sme spolu 4r. Pozname sa 8r. Bol to ten najuzasnejsi clovek akeho som poznala. Nikdy mi neublizil za celych 8r mi vzdy pomahal. Az do teraz do leta ked som bola mesiac tehotna sme sa pohadali on siel na dovolenku s kamaratmi na mna sa vykaslal ani sa o mna nezaujimal ako mi je doma ci je somnou vsetko v poriadku. Bola som nahnevana po mes. Som mu odpustila. Potom opat mi nieco vadilo povedala sim ze ani toto by som mu neurobila ako ani tu dovolenku ked viem ze mu to vadi. On povedal ze sa obmedzovat nenecha a ze nieje maly chlapec aby mu niekto nieco zakazoval oznacuuje ma za chuderu...paranoidnu a ine veci. O male sa vobec nezaujima nevidel ma 3tyzdne vie ze som bola u lekara ani sa nepyta neozve sa ako s malym vsetko ide ako ma .rqz bol somnou u dr a bol stastny ake to je na sone a videl male. Dieta sme planovali tesili sme nan. Od tej dovolenky to ide dole vodou prednejsi su mu kamarati ktory povedia ze je vsetko dobre co robi on. Ani jeden nema priatelku a on sa tiez tak sprava. Ja som sama kazdy den sa trapim a placem chcem byt silna kvoli tomu malickemu ale neviem byt az tak silna. Velmi ma trapi ako to idem zvladat sama. Zariadovat kupovat ked on nemq zaujem. Keby na mna kaslal a nezaujimal sa o mna beriem to alr jeho nezaujima to malicke.....planuje s kamratmi turu akcie oslavy a mne sa neozve ani ohladom maleho. Ja nevladzem chcem byt silna ale niesom trapim sa. Dakujem za precitanie popripade za nazor.























a nan. Mne yo pridRazsnou na sono a bol

3009
14. okt 2018

@keysinka myslím, že vo vnútri vieš čo máš robiť - vykašlať sa na neho a teraz sa starať len o seba a o bábatko, aby vám bolo dobre. Čas možno vyrieši, že sa začne zaujímať a keď nie neostáva ti nič iné len, že sa budeš starať sama. Načo ti je chlap, čo sa o teba a maličké nebude starať? Časom si nájdeš takého, čo ťa bude mať rád aj s dieťaťom. Tento ťa rád určite nemá.

keysinka123
autor
14. okt 2018

@3009 dakujem za odpoved....o to sa aj snazim. Len pride na mna to ze mu nezalezi ani na tom malickom a to mi pride velmi luto a potom len placem a trapim sa. A neviem co je lepsie snazit sa neplakat alebo plakat. Neviem cim menej tomu malinkemu ublizim.

jamika27
14. okt 2018

@keysinka123 tak v prvom rade máš aj ty veľa hormónov si úzkostlivejšia plačlivejšia lebo si tehotná. Ale toto by mal chlap pochopiť, pokiaľ ťa má rád a plánovali ste to. Neviem koľko máte rokov, ale ak ste mladí, tak sa mohlo kľudne stať, že sa zľakol a uvedomuje si ,,o čo príde,, keď príde malé. (myslím tým väčšiu slobodu, užívanie si atď...)

V prvom rade by si sa ty mala začať pozerať sama na seba, prestať ho uháňať a rázne a raz sa s ním porozprávať čo chce a ako plánuje budúcnosť. Nech sa vyjdarí. A keď bude otáľať, je na tebe aby si sa dala dokopy a začala si zariaďovať život. Neviem či bývate spolu, alebo u rodičov. Čo na to jeho rodičia?

eva8
14. okt 2018

@keysinka123 a možno si viac precitlivelá v tomto období. Nechaj ho, nech si robí čo chce, netráp sa, časom sa vykryštalizuje čo s tým. Ešte si chce asi užiť slobody, má strach, čo ho čaká. Kamaráti sú tiež sebeckí, no neuvedomujú si to, lebo nevedia, čo je to mať vzťah, skutočný vzťah. Teš sa na bábätko, nevadí, že sama zariaďuješ, zavolaj ho s tebou k lekárovi, keď zas pôjdeš na sono

eva8
14. okt 2018

@jamika27 zmýšľame podobne 🙂

keysinka123
autor
14. okt 2018

@jamika27 obidvaja mame cez 30. A mam aj svoje vlastne byvanie. Ja ho praveze neuhanam neozivam sa mu neprosum ho o nic.len cakam ci sa uvedimi a bude sa zaujimat o male.tu ide o to cely cas som mu nic nezakazovala vsetkom som akceptovala a dva krat som si povrdala ze sa mi nieco nepaci a zachoval sa takto. Nezaujmom o nas a to ma trapi. eva8 presne to som urobila v utorok ale neprisiel cize opat dal najavo len nezaujem i male

vendulka80
14. okt 2018

@keysinka123
A ty si myslis, ze to malé bude šťastne, ze ma otca debila, ktorý ho splodil akurat len na to, aby mu mal kto v starobe pampersky vymeniť? Chlapec chytil druhy dych... vidí podobnych drbnutych slobodných starých mládencov a závidí im slobodu. Chce si užívať. A preto ty zdvihni hlavu, si úžasná a odvážna zena, mamina. Tvoji rodicia ta nevychovali na to, aby si nejaky ikvak na tebe upevňoval sebavedomie. Kopni ho do zadnice a zariad si zivot tak, aby to dieta bolo šťastne. A ono nebude ked sa ty budes trápiť. A druha vec... kedze nie ste zobratí chvalabohu, neuvádzaj ho ako otca. Pretoze takéto typy sa neskôr spamätajú a zrazu budeme chcieť byt otec roka. Mozno o 5 rokov si spomenie, ze ma syna a bude ta vydierať. Prepac ale uz teraz podľa popisu vyzera byt psycho.

keysinka123
autor
14. okt 2018

@eva8 som viac ako citliva ale nie kvoli sebe ale malemu. Ved aj tak robim len cakam ci sa uvedomi ale nic chodi kade tade co viem a za mnou neprisiel 3tyzdne a ani s nezaujima. Ano presne v utorok sim mu dala vediet ze idem do poradne ze moze prist ak ma zaujem a co myslis prisiel? Nie....tak som mu uz ani nedal vediet ako dopadla poradba a neposlala som mu ani video. Ked nema zaujem nebudem to silit....

eva8
14. okt 2018

@keysinka123 bývate spolu? Ak nie, navrhni mu to, nech sa k tebe nasťahuje. Však bábo ste plánovali. Pošli mu to video, s milým komentárom, nech z neho cíti, že máš rada aj jeho, aj vaše bábo. Bez výčitiek. Keď sa ozve, porozprávaj sa s ním, ako si predstavuje budúcnosť. Ale pekne v kľude. Babičky sa na vnúča tešia?

keysinka123
autor
14. okt 2018

@vendulka80 toto vsetko si uvedomujem mas pravdu. Preto ho o nic neprosim neponizujem sa. Aby si niekto na mne zvysoval ego. Nechapem co sa stalo lebo to bol clovek ktory tu bol vzdy pre mna ochotny o pol noci utekat ked som si nieco zmyslela............ja to sama vsetko dam aj teraz len sa bojim pi porode ako to bude ...ked z materskej urcite nevyzijem... len najom bude vo vyske materskej a co ostatne?

keysinka123
autor
14. okt 2018

@eva8 terz uz nie. Ja mam vlastny byt takze som tu sama. Do porodu som potrebovala vymalivat izbu a ako to mam sama zvladnut? Hra sa na urazeneho..... a na hlucheho chrobaka.....len preto ze aj mne mize nieco vadit.....ano malinke je planovane....tak moja mamina sa tesi velmi jeho neviem nechodim tam uz a oni sa ani neozvu. Ale mozno by sa potesili kedze to bude asi chlapcek a oni maju zatial len vnucky. A jeho ani nezaujima ked som mu napisala ze viem uz pohlavie co to bude. Proste nema vyznam mu davat nejake info ked sa sam nezaujima.

eva8
14. okt 2018

@keysinka123 ak sa ľúbite, dáte to. Ak sa nepodarí, uvedieš ho ako otca v rodnom liste, musí platiť alimenty. No po finančnej stránke to nebude ono, ak máš úspory, budú sa stenčovať.
Na maľovanie sa vykašli, radšej sa snaž, aby ste znova bývali spolu, inak sa odcudzíte. Tak by s tebou prežíval prirodzene rast tvojho bruška a začal by sa tešiť.

eva8
14. okt 2018

@keysinka123 no nemáš to ľahké🍀🍀

vendulka80
14. okt 2018

@keysinka123
A neda sa ti ist k rodičom alebo k súrodencom? Ono mu docvakne, ze urobil chobotinu ale najprv sa musi odpútať od kamarátov. A to býva pre chlapa strasne ťažké. Az ked zostane sam a aj ten posledný sa nanho vyprdne, potom pochopí. Pôrodu sa neboj, niekedy je lepsie porodiť sama ako s chlapom, co znudene stoji za hlavou alebo robi paniku a zavadzia všetkým vrátane seba. Jedine co treba poriešiť su tie nešťastne peniaze. Len ked sa takto správa tak neviem, ci by ti prispieval na maleho. Preňho by to bola strata peňazí, ktore mohol otrieskat s kamošmi

matazirafa
14. okt 2018

@keysinka123 ja ako pomerne pomstychtivá osoba by som ho za toto oškubala ako sliepku. Pekne zápis do rodného listu výživné na dieťa na teba a ked sa bude oháňať že nemá nedá tak aspon vidíš za co mu stojíš a nemusíš sa vôbec trápiť. Inak takéto typy čo len kamaráti auta krčmy a futbalistov som nikdy nemusela, z toho nekuká nič dobré.

keysinka123
autor
14. okt 2018

@eva8 no myslim ze on uz nelubi lebo takto sa lubiaci clovek nezachova. Ved prave ze som bola zvyknuta dopriat si a mat vsetko a takto to sama tazko zvladnem...chlap sa na zenu vykasle aj s peniazmi neposle kazdy mesiac. Bude to tazke.......

keysinka123
autor
14. okt 2018

@matazirafa ked on bol iny ja sama som zhrozena ako sa zmenil. Ja som pri nom nemusela nic varit ani nakupy robit ....ale ako sim si otvorila usta tak uz je zle. Na seba peniaze asi nedostanem id neho kedze niesme manzelia a vyzivne?asi nie kazdy chlap posle tak ako ma...

keysinka123
autor
14. okt 2018

@vendulka80 aj tak by som si najom musela platit keby som sla k mame alebo inam.q zase narusat niekomu sukromie tiez nieje boh vie co. Netusim co idem robit chxela som len citat nazor. Keby ma netrapili tie nestastne peniaze v podobe tak vysokej materskej kaslem ba chlapa.....

saleska111
14. okt 2018

@keysinka123 mne to pride tak ze dostal druhu pubertu ...preco ste sa pohadali ze to bol dovod na dobolenku bez teba ale s kamaratmi ? Ci hadak bola za to ze ide s nimi ?
Mam pocit ze sa mu zapacilo uzivat si a zit slobodny zivot bez obmedzenia ,zial toto chlapy mavaju ...
Ani moj sa o miminko nazaujima ...absolutne ze vobec a tiez sa tym trapim ale zas nemame iny problem ...
Skus sa s nim porozpravat budes mudrejsia ...
A ano tiez ma napadlo ze mozes to vidiet ciernejsie kvoli hormonom sama som tym presla ...
Drzim palce

vendulka80
14. okt 2018

@keysinka123
Uplne ta chápem. Tak potom uz len zahrať cicu micu.... ja viem je to otrasne ale snažiť sa ho nejako napraviť a odpútať od tych blbcov. A ked sa postavíš na vlastne nohy a nastúpis po materskej do prace, tak potom mu to vrátiť aj s úrokmi. Mozno sa spamätá a bude ako predtým, mozno nie. Ty ho v podstate potrebujes len na prežitie počas materskej. A mozno ti do cesty pride niekto normalny

keysinka123
autor
14. okt 2018

@saleska111 ja uz ani neviem za hlupost a potom siel na dovcu a nne to oznamil len par hod pred odchodom... asi mas pravdu vidi druhych ako si ziju tak asi chce aj on kym moze este behat. Alebo sa zlakol alebo uz neviem co. Ja sa len bojim ze tym placom ubluzim malemu. A ty mas ake velke miminko? Zijete s priatelom spolu?

deti95060810
14. okt 2018

presne tak - zľakol sa.

keysinka123
autor
14. okt 2018

@vendulka80 presne tak len na to lebo na vybavicku mam vsetko si viem zariadit sama pracu mam platenu dobre. Nepotrebujem prosit nejakeho chlapa. Len ta materska keby bola vyssia ......sama to fakt nedam.....tiez ma to uz napadlo drzat jazyk za zubami a kazdy nech si zije zivot ako chce. Normalny aj existuje? 😀som myslela ze toto je normalny az to dohto leta 🙄😏

saleska111
14. okt 2018

@keysinka123 ja mam miminko este v brusku som v 19 tyzdni ...
Ano oni sa zvycajne zlaknu ,a spanikaria ( poznam ich dost v mojom okoli ) , alebo chytaju druhu pubertu ale zvyknu sa z nej spamatat ...u nas boli prve styri mesiace kriticke a viac som plakala ako bola stastna ale uz sa zacinam tak tesit tak normlane a zacinam zvykat ze on sa ma ani nedotkne ,neopyta proste nic ...ale kazdy chlap je iny mozno ked sa narodi bude to ine a ak nie tiez budem riesit odchod ...
Musime mysliet na malinke to ne dolezite zbytok sa vykrystalizuje...

keysinka123
autor
14. okt 2018

@deti95060810 lenze to takto nefunguje.....potom mam zase odpustit?

vendulka80
14. okt 2018

@keysinka123
Tak oni si vsetci myslia o sebe, ze su normalny😀😀😀a este na napadlo, nežiarli on na teba? V tom zmysle, ze si pred tehotenstvom bola sebestačná, s prácou, bytom... vies niektorí to tazko nesú. Teraz ta kvazi dostal do finančnej tiesne a ide s tebou cvicit. Aby to nebol ten typ, co potrebuje mat pri sebe puťku bez názoru, bez peňazí, s mastným vlasom a v hlbokom predklone pred pánom dokonalým.

keysinka123
autor
14. okt 2018

@saleska111 to naozaj?????to ma mrzi co su toto za bezcitny ludia? Ved je to aj ich dietatko!!!!ja to nechapem nech som zla akokolvrk toto by som nedokazalq urobit. Ja tiez dost placem a niekedy mam taky plac az sa zajakavam ale neviem to stopnut a tym padom sa bojim ze nejak ublizim malinkemu. Velmi ma trapi tej nrzaujem.......

keysinka123
autor
14. okt 2018

@vendulka80 tak to ma nenapadlo....naozaj som si aj byr sama zariadila auto mam vseto za svoje....ze by to takto prehodnotil? A chcel ma drzat v sachu? Neviem no to ma nenapadlo vobec.

rory267
14. okt 2018

@keysinka123 Hovorí sa: ,, v núdzi poznáš priateľa,,...

vendulka80
14. okt 2018

@keysinka123
No podaktorym sa myslenie zastavilo este v dobe, ked behali za mamutmi a zena s jedným zubom ich pokorne čakala v jaskyni. Ja mam takého švagra. Sestru uviazal na materskej a on bol pánom domu a peňaženky. Vydelil si kôpky a nesmelo sa z nich odobrať keby ako bolo. A potom vykríkal sestre, ze sedí doma. A ked konecne nastúpila do roboty tak mu to vadi, lebo je ako tak sebestačná. Lenze on bol blb aj ked spolu chodili. Este si nechal od nej aj platiť za benzín. Ona zaľúbena, neriešila. Chlapi vedia byt svine ak je zena sikovnejsia ako oni.