Som v 30tt a prišla som na mužovu neveru. Máte podobnú skúsenosť?

miska210
27. sep 2019

Dobrý deň vopred sa ospravedlňujem za výlev...skôr potrebujem radu , nejaké pozitívne slová.... Zistila som , že ma muž podvádza. Išlo o sex. Nebola to jedna žena ale niekoľko... Zhnusil sa mi , nedokážem po ňom už ani chytiť pohár a odpiť , cítim sa ponížená.... A to som v 30tt... Je tu niektorá ktorá bola v takéjto situácií? Že ste pred pôrodom boli samé a po pôrode na všetko sama... Druhú šancu už nedám, nepo
zeral nato , že čakám aj jeho dieťa a radšej sa ku*rvil ... Sebavedomie mám na nule a bojím sa naozaj ako to zvládnem :(

noemi155
27. sep 2019

@miska210 máš to ozaj vydarený kvietok ...
Ale niektorých chlapov proste nezmení ozaj nikdy nič...
Radšej sa ho zbaviť čím skôr,ako trápiť seba a potom aj babo...
Zvládneš to určite neboj nič,veď si predsa žena zvládame všetko 💪
Určite ti pomôže aj rodina a známi hlavne kašli na neho a všetko bude dobre a mysli na dieťatko

maruskat
27. sep 2019

@miska210 Ach to ma mrzí. Ale ty to zvládneš! Radšej sama s dieťaťom, nez s takým chlapom, ktorý ta bude podvádzať na každom kroku.

via88
27. sep 2019

Ja by som neveru mozno aj rozdychala, ale nie za tychto okolnosti. To co za prasivca

zuzkavladko
27. sep 2019

Vacsie chrapunstvo ako podvadzat tehotnu partnerku si neviem predstavit, to je hnus. Nedivim sa ti, ze k nemu citis odpor,ja by som z takeho grcala. Nemam radu, len ti chcem vyjadrit podporu. Snad sa mas kde uchylit, k rodicom, sestre, kamoske... Kym sa postavis na nohy. Silno ti drzim palce, nech to das 😉

miiceencoovaa
27. sep 2019

@miska210 ahoj, mne spravil toto iste môj ex, ale ja som bola ešte len v nejakom 11tt cca, hneď som ho poslala dopr*ele a teraz vychovavam nášho syna sama a je nám omnoho lepšie ako s ním 🙂 držím palce, zvládneš to neboj 🍀 chce to len odvahu, ale bude to ťažké a veľmi 😏

ivca88
27. sep 2019

Určite ta to napadlo, ale pre istotu sa zver aj gynekologicke. Možno to bude trapne, ake tak, radšej nech spraví steri, aby sa vedelo, ze si 100% zdrava ked pojde dieta porodnymi cestami.

A k chlapovi ? Tam sa ani neda čo povedat. Snad raz padne na hubu a pride na to, o čo prisiel.
Budeš to mat tazke, ale urcite to zvladnes. Nie si prva ani bohuzial posledna čo je sama.
Babatko ti da novy zmysel života. Mozno to tak teraz nevnimas, ale ked porodis, tak prídeš na to, ze citis k nemu vsetku lasku sveta.
Drz sa

katka2505
27. sep 2019

Chlap,ktory podvedie raz,bude podvadzat stale.Pre mna je nevera asi to jedine,co by som nedokazala odpustit.Bude to urcite tazke,ale ako pisu baby vyssie.Lepsie sama ako s chlapom,ktoremu uz verit nebudes a budes sa len trapit,kde a s kym je,ked nie je prave doma.

miska210
autor
27. sep 2019

Dakujem baby.... No je to tazke kedze rodicov nemam vychovala ma babka...aj s toho mala co ma...

maminuska
27. sep 2019

@miiceencoovaa o syna sa zaujíma ?
@miska210 to čo ti spravil sa veľmi ťažko odpúšťa. Také veci sa jednoducho nerobia, ale ver že takých špinavcov je dost čo toto robia svojej partnerke keď je tehotná . Len sa to nikdy nedozvie a žije s ním ďalej a vychováva deti . Niektorí sa k tomu vrátia po čase a praskne to , niektorí už nie.
Ako sa k tomu stavia tvoj muž ? Chce zostať alebo súhlasí s rozchodom ?

maminuska
27. sep 2019

Môj bratranec toto spravil partnerke ktorú si mal brať . Počas jej tehotenstva spával s inými ženami , lebo ho jej bruško odpudzovalo . Bol v tom vraj len sex. Pomstila sa mu kruto a dokonale . Ešte s pred pôrodom vydala za kamaráta z detstva a jeh syn sa narodil v manželstve s niekým iným , kde zákonite otcom sa stal manžel. Neuspel ani na súde o určení otcovstva, súd žalobu zamietol .

svettii
27. sep 2019

Ja by som asi tiež neodpustila, navyše keby to bolo s viacerými ženami a pravidelne, to už nie je nejaké poškmyknutie. Evidentne mu bolo úplne jedno, že ťa tým raní aj keď čakáte bábo. Ak teda chceš od neho odísť tak by si to podľa mňa mala spraviť čo najskôr aby si mala aspoň trochu času si pred pôrodom zvyknúť na to, že si sama

elena_c
27. sep 2019

@miska210 nie si v tom sama. Stalo sa mi to isté, bola som 2x tehotná, s dvojičkami... Akurát že teda môj začal vyvadzat, že našiel tú pravú, ona ho manipulovala proti mne a synovi... No psycho... Po čase ho odkopla a on sa vrátil... Bohužiaľ, nemám kam isť, dom máme ešte za slobodna na polovicu takže ho neviem donútiť sa vysporiadať... Je to zložité ☹ žijeme pod jednou strechou ale rodina nie sme, nefunguje to 😢
A dobrá rada je aj to aby si sa dala vyšetriť u gynekologa... Nemáš sa začo hanbiť, toto počúvajú často, bohužiaľ... Mne moja povedala že už som v ten týždeň tretia s týmto problémom 😢

maajka000
27. sep 2019

@miska210 ja som sama už 5rokov a mám zo synom krásny vztah ! A chlapa mi vôbec netreba tak kludne kašli naňho naco ti je taký čo podvádza ty budeš doma a on behať za suknami...nestojí ti to zato ničiť si nervy po čase príde niekto kto ti ubližovať nebude

ukulela
27. sep 2019

@miska210 ty musis vediet, ako na tom ste s byvanim, hospodarenim atd. ak ti nema kto pomoct, asi by som ho nevyhadzovala (hned) - ved aj do porodnice ta bude treba pdviezt,prve tyzdne poradne, pomoct doma ... ale teda asi by som v momente rozpilila postele, alebo ho vysackovala vedla. a potom po porode, kedy by som sa stabilizovala a hormony by mi uz nefucali do hlaby, by som si pomaly premyslela, ako a co dalej, co zvladnem sama, ako sa osamostatnit.
konfrontovala si ho uz? co on na to? debilek ...

miska210
autor
27. sep 2019

Ach ďakujem baby 😪

katkati
27. sep 2019

@miska210 Posielam silné objatie. Tiež som zvedavá ako sa k tomu stavia on a ako si sa to dozvedela? Nemusíš odpovedať, len keby si sa chcela vyrozprávať.

deti95060810
27. sep 2019

tiež by som porozmýšľala s rým rozchodom...chápem ťa, ale nechaj si otvorené zadné dierka.....😉

miska210
autor
27. sep 2019

Zistila som to hladanim cisla na automechanika... Co cert nechcel , zapla som wifi a z mesengra isla sprava za spravou... Spravy typu - A SPAPKAS AJ SEMENKO AKO MINULE ? A podobne... Tak som mu telefon hodila do tvare , s tym ze ci mu to stalo za to. Ci mu neni blbe si kumne lihat do postele ked prichadza od nejakej suky. Zbalene veci uz ma.... Dohodnem sa snim ze mi bude vyplacat urcitu sumu kedze som bez prijmu a po porode mi pomoze. Zit snim uz proste neexist lebo vdaka tymto nervom porodim v 7 mesiaci...

maciatkolulu
27. sep 2019

@maminuska tak to ale tiež bola aj ona kvieta, keď sa doslova za pár mesiacov(keďže už mala bruško a asi prvorodicka, tak aj vyššie štádium) stihla zaľúbiť vydať.... Pre mňa nepochopiteľné. Žena, ktorá je tehotná a zisti, ze ju chlap podvádza a bum zobrať si do par týždňov druhého kvôli pomste🤔😂, snáď im to klape

katkati
27. sep 2019

@miska210 Hrozné. Buď silná kvôli dieťatku. Je to uboziak ten tvoj muž.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akecheta
27. sep 2019

@miska210 Viem sa do teba vžiť...komu normálnemu by sa z toho žalúdok nedvíhal, ale vieš čo? lepšie teraz ako byť takto vláčená za nos niekoľko rokov a ešte nebodaj dostať od neho nejakú pohlavnú pliagu...ale s hľadaním nového partnera si radšej daj pokoj na dlhší čas, nehľadaj oporu v novom mužovi, hľadaj silu v sebe pre seba a pre dieťa. Bude dobre neboj, ty to zvládneš, určite si silná žena. 🍀🍀🍀

miiceencoovaa
27. sep 2019

@maminuska nie nezaujíma sa o syna, videl ho dvakrát (malý mal 9 mesiacov teraz), naposledy ho videl, keď mal malý 4 mesiace cca...takze tak a ešte mi povedal, že chce striedavú starostlivosť 😂😂😂😀 ale aj to sa ozval len preto, že mu prišiel papier zo súdu a nedal mi doteraz ani cent ! Takže tak.. #hajzelroka

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jany149
27. sep 2019

@miska210 ach veeelmi ma to mrzi.....ake slova a oslovenia sa mi "derú"na jazyk na toho tvojho......nepublikovatelne . ...
posielam ti silne objatie zelam vela vela sil aby si to zvladla...nebude to lahke ale my zeny sme silne zvladnes to!

maminkasisa
27. sep 2019

@maminuska chudak manzel....

tinkatinus
27. sep 2019

@miska210 boze to je hajzel.ja by som mu aj vrazila asi a odkopla ho ako handru. Fakt ma to vytočilo. Neboj sa zvládneš. Moju susedu opustil muž, keď mala jedno novorodeniatko a jedno 2 ročné a povedala ze to bolo ťažké, ale zvládla to. Aj rodina pomohla aj susedia. Chodila upratovať, keď sa dalo a tak kadejako. Okrem toho, keby išlo o hmotnú núdzu, myslím, že veľa mamičiek by pomohlo aj s tým. Aj ja. No a čo sa týka starostlivosti a bábätko, tak to na 100% zvládneš,ved sme mamy. A hádam aj rodina pomôže alebo kamošky. Držím palce.

karolinakr
27. sep 2019

Prosim ta neber si to tak k srdcu ty budes rodit v 7 mesiaci kvoli komu? Chlapovi, co hlada fajciarky? Ako prepac ale ty a tvoje baby ste dolezitejsi.Ak sa citis zufala, chod do kostola pomodli sa za pokoj.Ci by som odpustila neveru? Ja som uz davno zistila, co su muzi zac, i ked nezlavujem zo svojich narokov . Jednym uchom dnu a druhym von. Tvoj pokoj je teraz najdolezitejsi

karolinakr
27. sep 2019

Nwhovorim ze sa mas tvarit, ze sa nic nestalo, ale neohrozis snad svoj zivot a zivot deti kvoli nezodpovednwmu cloveku hadam..Drzim palce

maminuska
27. sep 2019

@maciatkolulu určite sa nezaľúbila, zobrala si kamaráta z detstva, tam ten vzťah bol , niekedy je to lepšie ako horúca láska s takýmto chovaním ako predviedol môj bratranček .
Sú dodnes , deculo má už viac rokov , majú ďalšie dieťa . Viem to lebo bývame v jednom meste.