Snúbenec si vypisuje s inou ženou

22. máj 2020

Dobrý deň 😀 chcela by som sa vyrozprávať, možno trošku poradiť v mojej situácii. Ide o to, že snúbenec si už dlhšie občas vypisuje s jednou ženskou. Veľakrát mi tvrdil, že s tým prestane, ale stále keď napíše nemá problém jej odpísať. Zvyčajne vymaže všetko, ale predsa som našla smsky (viem, že som sa mu nemala hrabať v telefóne, ale tušenie bolo silnejšie). Pripadá mi to akoby si dohovarali schôdzku. Bolo to len 5 správ, ale aj tak je mi z toho zle, hlavne rozmýšľam čo potom musí byť v tých ďalších konverzáciách ktoré maže 😥 chcem zachrániť náš vzťah, máme ročnú dcérku, ktorá za nič nemôže a zaslúži si mať fungujúcu rodinu....

irusa
22. máj 2020

porozprávať sa s ním ????

ljzozv
22. máj 2020

@irusa 👍🏻

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anita6666
22. máj 2020

A keby ti tie správy ukázal sám od seba bola by si spokojnejšia? Keby v nich nebolo nič podozrivé?

autor
22. máj 2020

@irusa to už som skúšala x krát. Vždy sa ma snaží len upokojiť, že s ňou nič nemá, keby chcel ju a nie mňa tak spolu neprerábame dom, že skoro všetok svoj čas trávi s nami.

autor
22. máj 2020

@anita6666 bola by som spokojnejšia keby si nepísali vôbec. Aspoň ja vidím rozdiel v tom, keď mu napíše spolužiačka zo základnej ktorú pozná cez 20 rokov a keď si píše ako v tomto prípade s kolegovou priateľkou, ktorú pozná rok aj s cestou

anita6666
22. máj 2020

S tým ale neurobíš nic,nepoznám chlapa,ktorý by si s niekým nepísal, bohužiaľ

irusa
22. máj 2020

pravdepodobne mu niečo vo vašom vzťahu chýba ...... možno sa dokáže s ňou lepšie porozprávať ako s tebou

autor
22. máj 2020

@anita6666 keby mi to aspoň netajil a nemazal zakaždým správy 😕

autor
22. máj 2020

@irusa keby mal viac snahy sa rozprávať. Aj pri tomto radšej povie, že on to už viac nebude riešiť.

anita6666
22. máj 2020

Preto som sa pýtala,či by si mu vedela veriť,keby ti to netajil a sám od seba ukázal tu komunikáciu

queen_mary
22. máj 2020

@irusa skor mu to pride zaujimavejsie, nieco ine. Vieme vsetky kolko roboty je okolo deti, a s nou asi riesi ine veci, taky ventil.

Nuz, pokial ste sa o tom uz bavili, a stale to nerespektuje a pise si s nou, hlavne ked to maze tie spravy.. keby mal ciste svedomie tak nemaze:/

Co ja by som skusala: rozhovor, skusit muza ovela viac zamestnat, skuste ist ako rodina niekam na chatu na vikend. Ale ak by to takto malo byt dlhodobo, ze nepomoze nic, tak by som to asi nevedela tolerovat :_

redbee
22. máj 2020

iste by nebolo zlé sa s ním o tom porozprávať, že sa necítiš dobre v takej situácií. Ak o nič nejde ukáže a povie ti o čom si píšu. Nerob z toho tragédiu a snaž sa byť kludná 🙂

daganov
22. máj 2020

Na to je jediná rada - už by nebol snúbenec. Potrebuješ byť v trvalej neistote? Aj keď s tým prestane, po čase začne zase. Buď rada, že to vies pred svadbou, nie po nej s dvomi detmi

s_a
22. máj 2020

@anita6666 nepreháňaj, su aj chlapi, co si nepotrebujú vypisovať s inými ženami 😉

autor
22. máj 2020

@redbee rozprávali sme sa o tom veľakrát. Podľa neho o nič nejde a hotovo. Práveže je zamestnaný. Chodí do práce, aj keď teraz má trochu viac voľna a prerábame dom. Aj tak keď napíše tak si nájde čas odpísať a samozrejme potom vymazať správy. Sam od seba by mi o tom nepovedal (vraj pre kľud v rodine) len keď zahliadnem cez plece a vidím, že si zase písali.

kiki9871
22. máj 2020

Na to co si pisala, ze povedal keby chce ju a nie teba nepreraba dom-moj ex ma zobral asi tyzden pred tym, ako ma odkopol tehotnu do obchodov, aby sme nakupili este vsetok nabytok, co nam chyba do bytu (ktory sme si prave spolu zariadovali) a potom po tyzdni zo dna na den pa pa 🙋‍♀️ Este on sam riesil aj architekta, aby navrhol detsku izbu malej..takze toho co ten tvoj povedal, by som sa absolutne nedrzala...a tiez ti vravim z vlastnej skusenosti, ze neprestane..ked ma raz v sebe taketo spravanie, tak to robit bude vzdy..ci bude s tebou, alebo s inou..vzdy bude hladat nieco “mimo domu”

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queen_mary
22. máj 2020

Tak mu povedz, ze ak mu mas doverovat, nech tie spravy nemaze. Ak by si moj muz pisal s nejakou dajme tomu kamaratkou, nemazal by to, a mohla by som si to hocokedy pozriet (nie tajne, ale po vzajomnej dohode.), tak by som s tym bola ok.

Opacny priklad: mne tak stale vypisoval kolega z prace. Stale proste nieco. Muz raz videl, ako mi na telefone pipaju od neho smajliky. Skoro vybuchol. Ale dala som mu telefon, pozri sa, nic tam nie je. Tak sme sa dohodli, kedze to nie je uplne koser, ze nech si to hocikedy pozrie, nemala soms tym problem. Tym, ze som mu to "spristupnila" to prestal riesit. Veril mi, a uz nikdy si tie spravy nepozrel. Lebo vedel, ze by hocikexy mohol.

autor
22. máj 2020

@kiki9871 práve to si uvedomujem, že to nieje záruka, len on sa ma snaží tým upokojiť. Teraz keď má voľno celé dni trávime spolu okolo domu. Práveže mi stále hovoril ako chce mať pokojný život, kompletnú rodinu, keďže on z toho nič nemal a toto robí. Už som uvažovala, že to môže byť aj tým, že žil dlho sám a ani si neuvedomuje, že takéto správanie nieje normálne.

juhseverzapad
22. máj 2020

Bude ti stále klamať. Ak by to bolo nevinné, tak to nemaže.

autor
22. máj 2020

@queen_mary práve to som mu aj navrhla, keď nemá čo tajiť nech mi ukáže správy a hotovo. Nezaujíma ma čo si píše s kamarátmi, len s tou jednou osobou, ale má s tým problém. Ja s tým nemám problém mu kedykoľvek ukázať všetky správy, hovory proste všetko.

annamarin
22. máj 2020

Podľa mňa je veľmi pravdepodobné, že to maže aj preto, že vie, že ti to vadí. A keď on v tom nevidí nič zlé a tebe to vadí, tak sa rozhodol to takto "zatajiť", aby sa s tebou nehádal. Aspoň takto som to kedysi robila ja. Neprestala som, ale pre pokoj na duši druhého...

autor
22. máj 2020

@juhseverzapad maže viac správ napríklad aj s kamarátmi, vraj aby mu ich dokola nenačítavalo a neťahalo dáta.

bea22196
22. máj 2020

Ked chlap povie ze prestane neprestane ....porozpravaj sa aj tak vsetko poprie a povie ze nema nic snou ale ma doma rodinu ma sa venovat jej a nie pisanie s inou

autor
22. máj 2020

@annamarin toto mi pokoj do duše rozhodne neprinesie. Stačilo by ukázať správy, dobre videla som a hotovo. Týmto len podporuje neistotu.

autor
22. máj 2020

@bea22196 navrhla som stretnutie s ňou. Podľa možností pokojný rozhovor aj s jej priateľom. Len čakám či sa toho dožijem

bea22196
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bea22196
22. máj 2020

Prajem vela stastia aby to dobre dopadlo

juhseverzapad
22. máj 2020

Nedožiješ. Môj mm urobil to isté a krátko po svadbe. Nová práca, nová kolegyňa 😒 Sme spolu, on sa teraz snaží, ale ja už mu neverím. On to vie. Paradoxne sa stala zo mňa silnejšia žena, možno trochu mrcha 😁