Smutné narodeniny kvôli rodičom

lucia851
26. sep 2021

Mam smutné narodeniny kvôli rodičom. Nebavia sa so mnou kvôli jednej veci za ktorú nemôžem. A mama mi ledva napísala a otec sa mi ani neozval aby mi zavinsovat. Ako by ste sa cítili?

macekovam
26. sep 2021

@lucia851 a co si také strašné urobila že sa správajú takto?

martinkatinka
26. sep 2021

Ved im zavolaj ty a podakuj sa za to, ze ti takto pred X rokmi dali zivot.

marysa21
26. sep 2021

Gratulujem k narodeninám a mám tiež otca ,ktorý mi skoro nikdy na sviatok nezagratuluje (rodičia sú rozvedený ) ,už som si zvykla a neriešim to.

bloger
26. sep 2021

@lucia851 Všetko najlepšie netráp sa určite sa to vysvetlí

lucia851
autor
26. sep 2021

@macekovam za to ze som odišla z prace.

lucia851
autor
26. sep 2021

@martinkatinka ja im, ani ma nenápadne. Oni sú na mňa protivny hlavne otec. Ten má len kritizuje a terorizuje mi život

lucia851
autor
26. sep 2021

@bloger ďakujem

martinkatinka
26. sep 2021

@lucia851 nemozete sa urazat a byt tvrdohlavi vsetci. Skus im ukazat, ze si rozumna prave tym, ze sa im ozves prva ....

evkamotka
26. sep 2021

Tak ich oslav s kamoskou. A prajem vsetko najlepsie!

sissy27
26. sep 2021

@lucia851 odišla si z práce a teraz ťa musia živiť? Tak to sú naštvaní právom. Ak to ale nijako nezasahuje do ich života a rozpočtu, tak si im to ani nemusela vešať na nos, zrejme si vedela, ako budú reagovať.
Poučenie do budúcna máš, tak si vystroj party s kamoškami 🥳 a mimochodom, môj otec pravidelne zabúda na moje narodeniny a to som jeho jediné dieťa 🤷‍♀️
Všetko najlepšie 🥳

lucia851
autor
26. sep 2021

@martinkatinka som sa ozvala pred vcerom a odmietla so mnou volat

lucia851
autor
26. sep 2021

@sissy27 ja som vydatá a byvam inde, oni ma nemusia živiť. A prácu budem mat od októbra už novú. A otec dobre vie ze mam narodeniny.

lucia851
autor
26. sep 2021

@sissy27 ďakujem

loginexistuje
26. sep 2021

@lucia851 uz si si nasla novu pracu ? a budes mat polovicny ?

sissy27
26. sep 2021

@lucia851 no tak nabudúce im také veci nevešaj na nos a máš po probléme 😃 zbytočne si kaziť deň 😉

danielinaa
26. sep 2021

@sissy27 ale ved je normalne rodicom povedat o zmene prace. A normalni rodicia ta podporia. Naco teda tento zbytocny ustipacny komentar?

lucia851
autor
26. sep 2021

@loginexistuje na 6 hodín a budem robiť to čo som vyucena a co ma bavi

lucia851
autor
26. sep 2021

@danielinaa brat o tom vie. On by im povedal ze budem mat inú prácu. A oni ma v ničom nepodporia. A otec ma nikdy v ničom nepodporil iba ma buzeroval

heleninamama
26. sep 2021

@danielinaa Pozri si staršie diskusie autorky a zistíš, prečo tak @sissy27 reagovala. Autorka je dlhoročný psychiatrický pacient, depresívna osoba, chorľavá, obézna, hypochondrická, nepracuje už roky, len o tom rozpráva a vyčerpáva ľudí okolo seba. Podobná debata o práci tu bola aj minulý týždeň. Vydržala tam jednu smenu. Zrejme ju už príbuzní nevládzu riešiť, tak tu zakladá takmer denne takéto diskusie.
Poradiť si nedá, ziaľ.Ja sa tým rodičom ani nečudujem. Musí to byť pre nich strašné, mať takúto dcéru.
@lucia851 A Ty sa už konečne vzchop. Rodičov nerieš, ale seba. Keby si sa dala konečne trošku dokopy, ocení to určite aj otec.

lucia851
autor
26. sep 2021

@heleninamama ty sa staraj o seba, nevieš aké mam problémy. A nech ta nezaujíma ci so obezna.uzivam lieky z ktorých sa priberá tak za to nemôžem. A hypochonder si možno ty. Tak tu neosocuj ľudí. Nevieš aký mám od malička vzťah s otcom tak bud ticho. Moja babka veľmi dobre vie aký je môj otec. Ze je to jeden hnusný arogantný tyran.

lucia851
autor
26. sep 2021

@lucia851 a tomu ver že sa dám dokopy

ailiba
26. sep 2021

@lucia851 verím, že ťa to musí veľmi mrzieť... Ja si to ani neviem predstaviť. Ale ked sú na teba taki, tak radšej nech sa neozývaju. Osláv narodeniny s ľuďmi, ktorých máš rada💞... Aspoň to bude úprimne. Ale na oplátku by som zas zabudla na ich narodeniny... Keď majú k tomu taky postoj, tak im to určite vadiť nebude.
Všetko najlepsie🥳👏.

tncka
26. sep 2021

@lucia851 preco ta mrzi ze sa ti neozvu ked su taki? Kasli na to,ja viem ze su to rodicia ale pokial sa spravaju takto tak by som sa netrapila...

pribinak
26. sep 2021

@lucia851 ty si tu už písala, že máš psych. problemy a vydržala si v práci 1 deň, že dobre si pamätám?
Pozri, vzťahy máte zle, treba sa nastaviť tak, že jednoducho je to tak a nemať od nich očakávania
Niekedy sú priatelia viac ako rodina.
Kto chcel, ti zablahoželal a zvyšok nechaj tak

lucia851
autor
26. sep 2021

@ailiba ďakujem pekne

heleninamama
26. sep 2021

@lucia851 Neurážaj Ty. Žiaľ, mnohí tu o Tebe vieme aj to, čo nechceme. Denne tu spamuješ. Najskôr kovidom a a údajnou večnou únavou z neho, potom svojou obezitou a tým, ako nedokážeš schudnúť, včera tým, že otec Ti povedal, ze si jebnutá, lebo si sa po prvom dni vykašlala na prácu, ktorú Ti odporučila aj psychiatrička. Vždy, keď otvorím MK, máš tu diskusiu.
Si proste stratený prípad. Ignoruješ rady lekárov, príbuzných, cudzích žien, ktoré sa Ti snažili pomôcť - vždy do tej chvíle, kým nezistili, čo si zač: jedna zákerná a zakomplexovaná osoba, ktorá vidí chyby na každom, len na sebe nie.
Takže si daj lieky, nech sa Ti prečistí hlava a porozmýšľaj o sebe a neurážaj iných.

lucia851
autor
26. sep 2021

@pribinak ja mam svojho manžela a synčeka ktorých ľúbim

lucia851
autor
26. sep 2021

@heleninamama hahaha.Neurazaj ty. Ty si zakomplexovana asi.

pribinak
26. sep 2021

@lucia851 neviem kedy si bola naposledy u psychiatra, ale určite chod a čím skôr. Aby vedel v akom si stave, aby si v novej práci vydržala viac ako 1 deň. Aby si bola silná, verila si si
Lebo ak zas nevydržis, je jedno čo ti povie otec, mama či brat, sklames hlavne seba

lucia851
autor
26. sep 2021

@lucia851 to je moja vec ci som sa vykaslal na prácu, a psychiatricka mi povedala ze keď je to na mňa ťažká práca tak tam nemám chodiť a nájsť si niečo čo má bude napĺňať a vyhovovať mi to.