Problémy so susedmi

adusik12457
29. sep 2020

Poraďte mi prosím máme spoločný dvor zo susedmi k hlavnej ceste No problém je v tom že robia naprieky majú zlého psa ktorý ma totižto včera pokúsal už druhý krát.Oni tonrobia najust vždy ked idem von tak ho pustia ja som začala kričat že ma pokúsal oni nereagujú oni vôbec nevychádzaju ani na dvor iba ho pustia a hotovo.Čo robiť s takými ľudmi ? Pridám aj foto My mame právo tade chodiť máme to na papieri ale toto je už moc že ma pokúše pes a oni stým nerobia absolutne nič inú pristupovu cestu nemáme. Vďaka za každu radu

lauriema
29. sep 2020

@adusik12457 Tak toto je vrchol, normálne políciu zavolaj že ťa pokúšal pes, a ze vy mate predsa právo chodiť cez dvor

sense
29. sep 2020

Riesiöa by aom to s policiou... a ziadala predlozenie ze oes je ockovani

adusik12457
autor
29. sep 2020

@lauriema keď bude sused venku mu ukažem co mi spravil ten bastard to je jeden bastard hajzel jeden nedavaju si pozor naschval to robia kašlu na všecko cele dni sú vnutri jak debili ani na dvur to nevyjde ked ešte posledný krát mna pokuše uź za nima dojde policia mňa to nezajima ja sa nepotrebujem dostat do nemocnice

mondolina
29. sep 2020

Mala si volať políciu miesto fotodokumentácie na MK.

mondolina
29. sep 2020

@adusik12457
2 x ťa pohrýzol a ty ešte budeš čakať na 3 x?😂

nelca0510
29. sep 2020

Adusik, konečne vidíme aj tvoju nohu a nie len ocikane testy:D ale dosť trápneho humoru.
Volať policajtov. Keď ťa pes pokuse, pokuse znova. Neviem ci ho pri dohryzeni nebudú musieť dat utratit.

sona96
29. sep 2020

Tiež nechápem, aky zmysel má riešiť to na MK a nie na polícii.

mala_zabka
29. sep 2020

@adusik12457 sorry jako ale si normálna? 🙄Okamžite by som volala políciu, toto by sa stalo jediný raz a susedia by strkali hlavu do piesku. Na čo čakáš? Máš decko? Má ti ten čokel dohrýzť to aby si to začala riešiť? Nechápem fakt kde máš zdravé uvažovanie

sara07
29. sep 2020

to čo čakáš že ta pokuše tak že to nerozchodíš hned si mala volat policiu a riešit očkovanie, tu to nemá vyznam riešit
a to že ty mu ukažeš ako ta kusol pes je to debil len sa bude bavit a rehlit nič via c

goodidea
29. sep 2020
cistykvietok
29. sep 2020

Mne to nepríde ako kusanec od psa, ale chcela som ti hlavne povedať... ohoľ si nohy, prosím ťa. 😀

amelia000
29. sep 2020

Ten pes to je civava?

lsimo
29. sep 2020

Zvláštny kúsanec. No ak chceš mať pokoj, spravte si na svojej strane roste plot a budeš mať svätý pokoj. Aj keď máme dobrých susedov, tak by som nechcela mať spoločný otvorený plot

adusik12457
autor
29. sep 2020

@amelia000 neviem čo je to za psa ony ho našli na ulici nekde

deti95060810
29. sep 2020

@adusik12457 o to horšie... Smer polícia . nahlásiť a polícia nech to rieši.... 😉
Ale choď čím skôr ....

deti95060810
29. sep 2020

@cistykvietok prečo by si mala oholiť nohy...len preto že ty si to tak praješ? Je to jej vec... Je to drzé od teba takto ju zhodiť, pre teba úplne neznámu osobu....

karmen118
29. sep 2020

Určite to nahlás na políciu už teraz, nečakaj kým ťa uhryzne 3x! Plus ak je ten pes z ulice, ktovie, či je vôbec očkovaný, na budúce ťa môže uhryznúť viac a spraviť ti hlbokú ranu, aby si niečo nechytila.

cistykvietok
29. sep 2020

@deti95060810 Podľa mňa sa zhodila sama. Nevycapím neoholenú nohu na internet. Navyše, ak si si nevšimla (súdiac podľa tvojho komentára nie), dala som tam smajlíka, nebrala som to teda tak tragicky ako ty. A podľa mňa ani sama autorka.

deti95060810
29. sep 2020

@cistykvietok ty musíš byť dokonalosť dokonalá.... 😉

cistykvietok
29. sep 2020

@deti95060810 Presne ako ty.😉

bluka2
29. sep 2020

@cistykvietok trapny komentár

bluka2
29. sep 2020

@cistykvietok však ty nevycap svoju neoholenu nohu na internet, keď sa hanbíš za to, že ti rastu chlpy alebo čo. Každej osobná vec, ako často a či vôbec si holiť nohy

nykkushka
29. sep 2020

Neviem teda ako to vyzerá, mať spoločný dvor s niekym cudzím 🤷‍♀️ ale asi moje prvé riešenie by bolo, spravit tam hociaky najlacnejší plot aby sme mali každí svoje 🤐.
A ak je hento vážne kusanec od psa, tak zas kvôli debilom utratia nevinného psa, lebo debil majiteľ. Myslim, že na MK SA-TO SA-MO nevyrieši, asi by trebalo ist k dr, spísať čo sa stalo a nahlásiť na políciu. Ale tam chápem, tu si treba ponadavat 🤦‍♀️

simca06022011
29. sep 2020

Ako nechapem, co ti to pomoze sa tu rozculovat.. a co ti pomoze cakat kedy vyjde sused a ukazovat mu? Treba ked ta napadne pes, urobit cirkus tam a ihned, zavolat okamzite policiu ze ta napadol ich pes.. uz neviem kolky krat. Toto robit dookola, opakovane. Dostanu jednak upozornenie, pokutu a budu riesit neboj sa. Ked tak pes pojde do utulku. Ked sa nestaraju o neho a nie je ockvoany napriklad, lebo je z ulice? Nejakej besnotky sa nebojis??

simca06022011
29. sep 2020

@nykkushka no to bohuzial nie vzdy ide. My mame dedka v takomto dome, sudili sa, riesili a plot nesmieme postavit... pritom cely, ale kompletne cely dvor az po susedove dvere je nas pozemok, oddelili by sme polovicu plotom. Nemozeme.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adusik12457
autor
29. sep 2020

@cistykvietok prečo by som sa zhodila sama ??? prečo by som to robila hm?? pokúsal ma lebo je to jeden bastard proste ja to mam v papieri že tam je pristup k hlavnej ceste takže neviem prečo by sme si mali robiť nový plot hmmm ony si maju na take veci dávat pozor proste mame to tak že moźme prechadzat cez ich dvor je to blbe ale co už

asfodelka
29. sep 2020

@simca06022011 toto je dobry rozsudok. Nemozes si postavit plot na vlastnom pozemku? a dakto si moze postavit osadu na cudzom pozemku a este ked mu na bude zhori strecha - obec mu poskytne material na opravu 🤣 nieco je zhnite v tomto state.

alexandraalexandrova
29. sep 2020

tu svoj problem nevyriesis...ak mate spolocny dvor, tak si ho rozdelte, postavte plot, bezte na kataster, obecny urad, stavebny urad, zistite ci sa to da urobit, ako sa to da urobit. Nechapem ze ste to doteraz neurobili...podruhe, ak ma uhryzne pes, tak to budem riesit na prislusnych miestach, smer lekar, oznamenaie na policii, staznost na obecnom urade, kde sa len da. Pripadne ist na dvor s velkou palicou a psa hnat kadelahsie, nie volat o pomoc ked vies ze susedia ta maju aj tak na haku...

simca06022011
29. sep 2020

@asfodelka no aj ja to tvrdim, je to psycho.. v inom state, v takej amerike, im postavim dvoj metrovy mur pred dverami, nech si spravia vychod z domu na svoj pozemok, hocikde.. aj cez strechu.. takto nam tam sused robi zberny dvor, odist sa neda a nechat nieco vonku, psa nevieme nechat vonku atd.. Lebo " to tak bolo vzdy". Pritom clvoek by mu to iba oddelil. Dedo nie je taky, ze by mu tam nejaky neesteticky beton postavil (co by pri tom chliviku co tam maju ale iste bolo este ok). Ale uz sme sa stym zmierili nejak :D len raz ked sa tobude chciet napr. predat.. alebo tam naozaj bude niekto napr. s detmi chciet byvat.. no ja by som tam od strachu zomrela :DDD Lebo tym padom aj z ulice hocikto vojde.