Priateľove hlúpe poznámky

savoya
31. jan 2024

Mam noveho priatela,ale zatial k nemu necitim ziadnu nebesku lasku.Zato on vraj ano.
Povedal mi ,ze som pekna ale nie najpeknejsia.Strasne ma jeho reci rozculili a nerozpravala som sa s nim za to niekolko dni.Ako by ste vy reagovali na jeho slova mile zeny?
Potrebujem nazor od zien.
Mam sa na neho vykaslat?
Dalej ked sme telefonovali ,Aja som nieco prepocula,sa ma opytal ci som neni nahluchla.
Aj to ma rozculilo a nebavila som sa s nim dva dni.
Ako by ste vy reagovali?
On je taky clovek z dediny a ja cely zivot zijem v meste..

anjelicek26
31. jan 2024

Nejako casto sa zduvas za blbosti, nie? Mozno sa k sebe fakt nehodite stylom komunikacie..on blbe vtipky, ty to beries moc osobne...

zuzanazu85
31. jan 2024

Si moc vztahovačná, trošku sa ukludni,len začínate a užívaj si to 😏

zuzinka888
31. jan 2024

Ako by som reagovala- rozisla by som sa s tebou. Prepac, ale aby sa niekto fuckal 2 dni- lebo mi partner povedal ci som hlucha?🙉. Kolko sa fuckas ked neurobi co povies, alebo meska alebo ti nedajboze 5 minut neodpise??? Spravas sa ako male decko.

culienka
31. jan 2024

@savoya no neviem. Mne by to vadilo takéto sprosté reči hneď od začiatku. Keď dakoho chcem získať tak mu nebudem vravieť ci je nahluchly a ze nie je najpeknejsi. Toto by ma určite odradilo.🤣

zuzanazu85
31. jan 2024

Je to proste srandista a možno čaká,či sa budeš /nebudeš zduvat pri každej príležitosti 😁. Nie ste ale humorom na rovnakej vlne 😉.

stanulienkat
31. jan 2024

A si najpeknejsia?

monikkatt
31. jan 2024

@savoya je to sedlak.. a ty sa za vsetko ofucis
Nehodite sa k sebe 😃

galganka
31. jan 2024

Pravdovravný a ešte má aj nervy z ocele. Ešte zapracuje na sebaúcte a bude top. 💪🏻

simca06022011
31. jan 2024

nehodite sa k sebe :D neries, najdi si ineho, takeho kt ma vyjadrovanie na tvojej urovni. Niekomu to pride vtipne, niekomu trapne az urazlive taketo poznamky. Ako preco cakat, ze to prejde? pripadne to pretrpiet? nie je treba...

beronsche
31. jan 2024

Mna by porazilo z teba..
Silent treatment , cize nerozpravanie sa s partnerom, ako forma trestu, ak sa partneri nepohodnu, je nechutna praktika a v normalnom rovnocennom vztahu to nema co robit.
Odporucam na tom pracovat!!

Co sa tyka partnera, ano, take blbe kecy by si mohol odpustit.
Mat noveho partnera, do ktoreho vlastne ani nie som zalubena a on takto "zartuje", tak sa s nim pekne rozlucim a idem dalej spojou cestou...

zuzanazu85
31. jan 2024

@galganka 😁 asi tak. Tiež mám rada takéto ,, srandičky" a by sa urehotal na mojich odpovediach 🤣

beronsche
31. jan 2024

@zuzanazu85 zart je zartom iba vtedy, ked sa dvaja smeju spolu, nie jeden na druhom... Toto mi vtipne velmi nepride a to vztahovacna nie som...

stellarstar
31. jan 2024

@savoya chováš sa jak decko koľko máš rokov?

galganka
31. jan 2024

@zuzanazu85 jako, neviem, ale mne keby niekto povie, že som najpeknejšia, tak ho pošlem očnému. Hlavná vec, že autorka necíti lásku nebeskú, zdúva sa a nekomunikuje, ale vyznania by chcela jak pri žiadosti o ruku 😂

zuzanazu85
31. jan 2024

Veď jej nič zle nepovedal,len že je pekná a to by si mala pamätať 😉

galganka
31. jan 2024

@beronsche ja by som sa tiež nesmiala, keby som chlap a frajerka ma síce moc neľúbi, ale čaká, že jej budem spievať ódy, inak sa so mnou nebude baviť. A tá posledná veta, tou sa autorka rovno odpísala.

savoya
autor
31. jan 2024

On je odo mna o 14 rokov starsi.A pocuvam stale jeho poznamky na ine zeny.“Ze pekne šikovne dievcatko“

mabenn
31. jan 2024

@savoya no na to, ze je este "novy" a citi nebesku lasku, dost naklada podla mojho vkusu...

galganka
31. jan 2024

@savoya pekné a šikovné netrucujú a nevydierajú tichom. 🤷🏼‍♀️😂

savoya
autor
31. jan 2024

Ano uz som sa s nim x krat rozišla ale lipne na mne.Vraj ho budem mat na svedomi,ked si to hodi pod vlak alebo sa utopi v rieke.

stellarstar
31. jan 2024

@savoya a ty máš koľko?

beronsche
31. jan 2024

@galganka ano, s tou poslednou vetou suhlasim..
Pride mi to neuveritelne trapne, take cosi vyhlasovat.

Na druhej strane, ak chcem, ako chlap, dat zene kompliment, tak jej ho dam, bez dodatku, ktorym ho vlastne znegujem..
Ked nechcem, nevravim nic.
Ono, byva to tak, ze taketo "vtipne dodatky" pridavaju muzi, ktori maju sami problem s vlastnym egom a teda maju potrebu dat tak trochu zenu dole..

savoya
autor
31. jan 2024

Povedala som mu ,ze ma maleho a on ze ja mam rozjebanu velku ….

h2
31. jan 2024

@savoya Áno, vykašli sa naňho a nájdi si priateľa, až keď budeš na to dostatočne psychicky zrelá.

kiwi3
31. jan 2024

vykasli sa na to, uz teraz ti nesedi, priam vadi. a daj na svoje pocity, nie tu na niektore zeny, ktore maju pocit, ze nieco taketo je vtipne. ako sory, ale dost zvlastny zmysel pre humor. mne to pride, ze testuje hranice, co si nechas, ked "nie si najpeknejsia" a "si nahluchla", aby ta v buducnosti mohol dobre manipulovat a ponizovat ta. na co to je dobre?
a este ta aj citovo vydiera, len sa mi to potvrdzuje... ani by som nic nevysvetlovala a skoncila to s nim.

beronsche
31. jan 2024

@savoya vy si zasluzite jeden druheho... 🤦
Je toto vobec realna tema?

nurielka
31. jan 2024

Každý sme nejaký, ty si veľa veci berieš osobne, on sa správa ako trošku buranisko. Ale keď už na začiatku to máte takéto pekné, tak si to radšej rozmyslí, radšej hľadaj v mestských vodách skôr takého, ktorý bude viesť tichú domácnosť ako ty, jeho humor ti pravdepodobne nesedí(aj keď no neviem, humorom by som to nenazval ak by mi niekto povedal, že som nahluchla). A od vyhrážača ruky preč.. veď ho ani neľúbiš "veľmi" ako sama píšeš.

galganka
31. jan 2024

@beronsche prečítaj si ďalšiu autorkinu odpoveď o debate o veľkosti. Môj prvotný pocit z nej nesklamal 😂💩

0silvia0
31. jan 2024

@savoya no krasne reci vediete navzajom, fakt🙄

zuzanazu85
31. jan 2024

Ale už preháňaš asi 😉. Proste sa k sebe nehodite.

savoya
autor
31. jan 2024

@kiwi3
Suhlasim s tebou.