Priateľka doma nič nerobí

19. júl 2022

Chcem sa opýtať vás žien že ako to máte vy,mám priateľku 1 rok a nič doma nerobí bývame spolu,ani neupratuje len ja varím , kysne doma nechce sa jej nič,študuje vysokú školu ale aby si našla brigádu nehrozí,rodičia jej platia polku prenájmu,ja chodím aj do zahraničia pracovať ,jedine čo vie je ráno vstať a maľovať sa a vkuse sa len maľuje a nič iné ju nezaujima,aký máte na to názor ? Ešte podotknem že veľa míňa peňazí na kozmetiku miesto stravy

pribinak
19. júl 2022

Otázka je nie aký mame my na ňu názor, ale či Ty si s ňou spokojný?

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamasama
19. júl 2022

No hold smola. Ak má bohatých rodičov, ktorí ju finančne podporujú, nie je zvyknutá robiť. A prečo by aj mala? Ale ak ti osobne jej životný štýl tak vadí, prečo si s ňou?

zina234
19. júl 2022

Ani mne sa nechcelo upratovať keď som bola mladá. Tak ti poviem, možno sa to zmení a dospeje, a možno nie. Sám musíš vedieť, či ju ľúbiš takú aká je, a vedel by si s ňou byť aj v prípade, že už takáto ostane. Mne osobne by to tiež prekážalo. Viem si predstaviť že s jej osobnosťou je možno aj celkom nuda

bajka16
19. júl 2022

Koľko má rokov priateľka? Asi tak bude vychovaná z domu. Buď si s ňou narob poriadok, alebo sa rozlúčte, keď ti to vadí.

slovakboy
19. júl 2022

Lenivého chlapa poznať na sto honov ale lenivú ženu prekukneš. Skryje sa to za krásu za jemnosť úsmevy za krehkosť. A potom zrazu zistíš že neviete spolu fungovať že nezvláda bežne činnosti okolo domu a detí.

terina25
19. júl 2022

A ty doma upratujes? Ci cakas ,ze zena ti bude robit sluzku a ty budes lezat na posteli

ddaassuullaa
19. júl 2022

Co my, ale ty - ty to mas doma, to tomu varis, ty za to upratujes, ci? Raz ti nakysne na velkost Hagrida z Harryho Pottera a uz to ani neuzivis😂 na varenie si budes musiet kupit varnicu z polnej kuchyne a kupit maringotku, aby mala pocit, ze je aj vonku, ked nadvihne dekel. Ak toto chces, nepytaj sa "aky mate nazor"🤣

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0kristina0
19. júl 2022

Rodicia jej pomahaju platit najom a na serepeticky jej kto dava peniaze?

bajka16
19. júl 2022

@terina25 akú slúžku? Sak ona nerobí nič. Ale keď je v domácnosti chlap ten, čo nepohne prstom tak už je zle. Nemá to byť ani chlap, ani žena, čo sa nezapaja do domácich prác. Nebudem sa hádam kukať ako chlap robí všetko, hlavne že som jak kraslica. Keby aspoň uvarila a poprala, a chlap ostatné, tak to je už iná reč. Ale toto je nanajvýš divné podľa mňa. Tam upadla výchova.

liusa82
19. júl 2022

No a ak bude na rodičaku,materskej ešte potom jej len budeš kadečo vyčitať, každú korunu.Podla mňa ste trošku na vine obidvaja ty si lakomý a ona tak trošku lenivá😀 a možno ste sa hladali aby ste sa s týmto popasovali🙂

ropucha6
19. júl 2022

Tak ty si musis povedat, ci ti taka partnerka vyhovuje. Mne by nevyhovoval ani taky chlap, nie to zena 🙂

nurielka
19. júl 2022

Veď si to s ňou vykomunikuj, daj mi polku na stravu, raz upraces ty, raz ja. Máš jazyk? Alebo si s ňou len preto, že je pekná a dobre vyzerá v spodnom prádle? 🙄 Veď každý máme iný rebríček, očividne po roku si sa jej najedol a teraz máš ružové okuliare dole a vyvalene pozeráš, že koho máš vlastne doma.

terina25
19. júl 2022

Podla mna,to ze sa maluje,je uplne normalna vec. Ved je to mlada baba.ja v jej veku by som urcite s tebou nebyvala. Mam pocit,ze ty cakas,ze ked s tebou byva,tak ti bude prat,zehlit,upratovat,varit,prispievat na jedli,byvanie a este ti aj nohy roztahovat. V takom veku ako ma ona, studentka,sa necuduj,ze ma ine priority. Na co s nou si ak sa ti to nepaci? Zi sam, staraj sa sam o seba, var, per,zehli a upratuj. Domace prace si treba podelit.

terina25
19. júl 2022

@bajka16 odkial vies ze ona nic nerobi? Myslim si,ze ani on pravdu nenapisal. Lebo ked on robi v zahranici,tak asi sa o domacnost stara ona ked je prec. Takze nieco tu nesedi

mamamasama
19. júl 2022

@terina25 ja si myslím, že to skôr písala nejaká ženská, ktorej vadí, že chalan žije s babou, ktorá nemusí nič robiť.

terina25
19. júl 2022

A po dalsie. Ak studuje a rodicia jej davaju peniaze,preco by mala pracovat,ak nemusi. Mi to pripada,ze jej zavidis. Ze ona studuje a nepracuje a ma peniaze ,,za nic,,a ty musis pracovat.

bajka16
19. júl 2022

@terina25 tak k tomu sa nevyjadril, že čo domácnosť keď on je preč. Takže nevieme. Z toho čo napísal vyplýva, že naozaj nič nerobí. Sak nech sa pán vyjadrí

saxana000
19. júl 2022

A ty doma upratujes varis peries?

terina25
19. júl 2022

@bajka16 stale toci len o malovani 🤷 a zase keby sa o seba nestarala,tak pise,ze sa zanedbava 🤣boze,ved je to mlada baba 20-24 rocna? Este sa dost naupratuje v zivote pri detoch. Treba si domace prace podelit. No mam pocit,ze tento panko nenapisal celu pravdu

bajka16
19. júl 2022

@terina25 no ako, je pravda že možno klame, alebo on má o tom skreslený obraz. 🤷🏻‍♀️ Ale mohol by sa vyjadriť ďalej, lebo nám tu nesedia súvislosti 🤔 to čo napísal, vyzerá naozaj tak, ako som napísala ja. Ale viem, že také ženy existujú, nie len mladé, takže ťažko povedať.

bessie12
19. júl 2022

@terina25 presne tak. Ja som upratovanie neznasala a neznasam ani do teraz a to mam pomaly 30 na krku. 😂 Doma som sporadicky nieco upratala, ale odkedy mam vlastnu domacnost, tak to ide akosi samo. Len tiez nie vzdy sa mi chce a musim sa obcas donutit. Ked som bola s byvalym, tak vacsinou len on upratoval, lebo ked som popratala hoc len trochu, tak sa mu to nepacilo ako bolo popratane. Tak som si povedala "s*riem ti na hlavu, upratuj si sam, ked sa ti to nepaci". Ci som upratovala ci nie, ohen bol vzdy na streche. Zbavila som sa takeho blbca a mam svaty pokoj. Upratujem si kedy chcem a ako chcem, priatel mi do toho nefrfle 😅

lubisvecko
19. júl 2022

Je zrejme, ze tebe to vadi, tak naco si s nou? Preco jej to nepovies a ked s tym nic nerobi tak dovidenia?
Ja si toto neviem ani predstavit zeby som zila s niekym kto kasle na to ako byvame ako to vyzera, neuprace nic, nenavari. Ved by som sa zblaznila.

zuzanka.zuzu
19. júl 2022

@ropucha6 "Mne by nevyhovoval ani taky chlap, nie to zena" prečo máš na ženu vyššie nároky?

kate211
19. júl 2022

@terina25 Mozno autorka aj vari, aj perie, aj zehli. Panko nerobi nic z domacich prac, za to brigaduje. Ale ani tak by som ju nechcela. Nechat si platit najom rodicmi aj ked studujem je hnus. A smiat sa inemu studentovi, ze on si na najom musi zarobit? No perspektivna to zena do buducna. Hlavne, ze mam cas sa malovat.

dilino
19. júl 2022

Ani mne sa nechce veriť že nič nerobi.Ved ked si v zahraniči a prideš domov čo najdeš plný dres a byt ako po vybuchu.Netrep suhlasim z názorom terina 25 že ked si preč tak kto sa o to cele stara.A nech jej dajú rodičia peniaze prečo nie ked na to majú.A že sa maľuje sú ženy a mamy ktore by nenamaľovane ani smetný koš neišli vysypať.

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubkavargova1
19. júl 2022

Co ti vies, kolko dava na serepetcky? Ja som minule v DM dala za tie "serepetick" 70 eur a to som odchadzala s vecami co boli zlacnene po 1 max 2 euro. Moj len pozeral, ze kolko vela kozmetiky, ale nikdy by mu to nenapadlo, ze mi to vyhodi na oci..
Este mi aj sam kupuje..cely nadseny,ze ake super kupil..no dobre beriem to s rezervou lebo tirkysovy ruz co mi minule kupil s iskrickami v ociach som este u nikoho nevidela :D :D :D Ale pochvalila som ho, ze super vybral.
A potom poviem ti tajomstvo. Ja vstavam rano o 5 hod a teda mam na odchod z domu 40 minut. Som rada ked rozlepim oci, sa obleciem, ucesem a utekam na bus...ked som doma, tak si fest doprajem aj 3-4 hodiny sediet len tak pred zrkadlom a malovat sa. Ze vyzeram ako klaun z toho hororu Pennyvise ci ako sa volal???? No tak to ma najmenej trapi...ale ten pocit a vona tych serepeticiek...to je daco!! To je iny matros!

slniecko66
19. júl 2022

Zeny to vazne???

Keby to bolo opacne. Ze chlap nic doma nerobi tak by ste tu radili rozchod. No vy normalne neviete prijat, ze zena moze byt tiez leniva a hned to otacate, ze vlastne chlap je vine 😂
Ved to je ok, ze ju zivia rodicia.. on jej dokonca aj zavidi.
Ach jaj.