Priateľ píše iným babám, ako moc ich miluje

veronikamihoo
4. jan 2020

Ako mam začať v poslednú dobu mi nesedelo ze priateľ je celé dni za telefónom tak dnes ráno som sa rozhodla mu tam nazrieť a prišlo mi až zle nestačí ze iným babám piše ako moc ich Miluje ale aj v tu istú chvíľku zo piše aj mne nestačí mu ze mam zdravotné problémy ale takúto ranu pod pás som vôbec nečakala 😔😔 veru čaká má tažké rozhodnutie ale už nevládzem prepáčte ale musela som to už niekomu napísať 😔😔

deti95060810
4. jan 2020

priateľ je aj otcom tvojich 3 detí?

veronikamihoo
autor
4. jan 2020

@deti95060810 ano je... Doteraz to nikdy nespravil až teraz 😔😔

deti95060810
4. jan 2020

nezdržala by som sa a otrepala by som mu mobil o hlavu...😉😈
viac ho zamestnaj s deťmi...

veronikamihoo
autor
4. jan 2020

@deti95060810 vieš ono to je tak že stále robí nočné a cez deň spi a keď sa zobudí tak sa chvíľku pohár atašé do roboty a jedine kedy má na nich čas je cez víkend 😏😏 normálne mam aj 100 chuti to spraviť..

marci77
4. jan 2020

ach ti chlapi, asi ho chytila druha puberta, no bud sa spamata a uvedomi si aku ma krasnu rodinku alebo ....
drzim palceky, nech je to ten prvy pripad🍀

dzulli1980
4. jan 2020

Niektorí muži by nemali mať vlastné rodiny ... lebo tým mrzačia hlavne svoje deti.

veronikamihoo
autor
4. jan 2020

@dzulli1980 ja už som si začala všímať na tom staršiom že začal byt drzí a stále robiť len zle a to nerobil chýba mu chlapsky vzor

0kristina0
4. jan 2020

Ja by som taky cirkus spravila, ze by sa nestihol spamatat a mal by uz kufor zbaleny pred dverami.

zuzka1117
4. jan 2020

Preboha to je hrozne . Ja by som mu riadne vykricala nech sa spamäta. Na deti čas nemá a na naháňanie báb áno?

mirka414
4. jan 2020

ked ma cas na mobil,tak ma asi naozaj vela volneho casu... treba mu ten cas nejak vyplnit a na zaver naznacit :milacik fakt si myslis,ze si ta niektora,ktorej vypisujes ze ju lubis vezme s tromi detmi??a si schopny uzivit dve zeny? ak ano nech sa páči ktorej mam poslat tvoje spinave spodky?

fadama
4. jan 2020

@mirka414 perfektne napisane. 😂

panda21
4. jan 2020

Ja som pri byvalom zažila podobne.. Somnou volal a druhej písal nech jej pošle fotky 😂 keď písal somnou, s ňou volal.. Dokonca spolu spávali.. Keď som jej napísala ani o mne nevedela a bola klamana rovnako ako ja.. Doteraz sme kamarátky a debil už 3 roky nemôže nájsť správnu ženu, lebo ho každá podvedie 😁 vtedy som mu skoro gule odrezala, nie to ešte keby máme deti.. Ty chlapi si nevedia vážiť vôbec nič 😤

veronikamihoo
autor
4. jan 2020

@mirka414 ja len čakám kým sa zobudí a potom uvidí... "Nejaká baba mu napísala ze je nadržana" "a on že kde si to rozdáme" "a ona ze nevie" a vieš Čo jej on na to napísal že u nás v pivnici ze doma má jednu trúbku akože mna skoro má vykotilo.... Nechcem sa snim hádať pred deťmi tak čakám kým príde Starka

mirka414
4. jan 2020

@veronikamihoo kokos prizabila by som ho rovno v posteli a bolo by mi suma fuk,ze ci to vidia deti,alebo nie...dobila by som ho za tu trubku..

fadama
4. jan 2020

@veronikamihoo ty cakas kedy sa raci zobudit ? uz by som ho skrtila.😂

mirka414
4. jan 2020

@veronikamihoo mu zbal rovno vsetky veci do tej pivnice a moze sa tam nastahovat..samozrejme nezabudni pribalit len spinave veci!!nech mu ich ta nadrzana operie ..

hettinka
4. jan 2020

@veronikamihoo never tomu, že to doteraz nikdy nespravil. Len sa lepšie schovával. Prečo nie ste manželia, keď máte 3 deti. Ty si nechcela, slebo on?

fadama
4. jan 2020

@hettinka to je co za od veci otazka ? nie to povinnost, ci ?

veronikamihoo
autor
4. jan 2020

@mirka414 nechcem robiť deťom psychickú traumu 😔 Zato ze ich tatko je blbec

veronikamihoo
autor
4. jan 2020

@hettinka my sme sa minuli rok zasnúbili a teraz to ľutujem 😔

0kristina0
4. jan 2020

@veronikamihoo odpis tej nadrzanej nech si po neho pride, ze mu balis kufre

veronikamihoo
autor
4. jan 2020

@0kristina0 už sa stalo a rovno som jej napísala ze aké jej bude sa starať o tri deti

mirka414
4. jan 2020

@veronikamihoo parada tlieskam ti 🙂a o deti sa neboj treba im narovinu povedat,ze ocko sa sprava ako pubertiak a preto pojde nacas byvat do pivnice.

veronikamihoo
autor
4. jan 2020

@mirka414 však tam si može vodiť všetky svoje "nápadničky" a užívať si adrenalínový sex

fadama
4. jan 2020

@veronikamihoo a uz ti aj odpovedala ?

veronikamihoo
autor
4. jan 2020

@fadama ešte nie

brita7777
4. jan 2020

fasa stastie, ze nie ste manzelia...nevadi, ze ste sa zasnúbili. Je to bolestive, no aspon mozes mat ciste svedomie. Dufam, ze to vyriesis najrychlejsie ako vies.

lucyluv
4. jan 2020

Tie sms by som si rychlo odfotila, nech mam proste aspon ake take dokazy pre istotu

mirka414
4. jan 2020

@lucyluv ides na to dobre..viem,ze to bolí..sama som to zazila,sice nie neveru,ale tiez som musela bojovat.

hettinka
4. jan 2020

@fadama nie je to povinnost, ale keby sa ona chcela vydávať a on nie, bol by to signál.

@veronikamihoo za daných okolnosti možno dobre, že ste neboli manželia, na druhej strane, rieš majetok, pozháňaj si všetky bločky, čo si platila, skôr, ako ich zlikviduje. Rieš výživné na deti a kam ho vystahujes. Dúfam, že byt je aj na teba písaný.
Keby ste boli manželia, majetok ide na polovice. Keďže nie ste, budeš musieť dokázať, čo je tvoje, aj podiel na byte.