Priateľ je krutý a veľmi zlý

27. júl 2020

spoznali sme sa cez pokec a myslela som,ze to je clovek za ktoreho sa raz vydam ale zacinam o svadbe pochybovat. Ked ma zlu naladu je velmi zly a kruty. Nadava mi aka som jebnuta a aka pica. Nechapem co robim zle. Urobil doma cirkus,ze neni nakupene a nekupila som mineralky a uz sa chce rozist. A naco? Ja to nepijem on mi peniaze neda vsetko platim ja. Mame doma 3 psov a dnes mi povedal ze mi zo psov drbe a to len preto,ze som jedneho volala k sebe. Som snad ozaj taka zla a neschopna?

kiki68
27. júl 2020

Zbal veci, psov a chod prec. Kym sa to da

comika
27. júl 2020

Utekaj cim skor a cim dalej

luccija
27. júl 2020

Si j.....a ako hovori, keď po tomto sa ešte pýtaš a obviňujes seba.Musite sa rozísť pre tvoje dobro

andrea_82
27. júl 2020

Odíď, kým nemáte deti, svadbu a spoločné majetky. Nájdeš lepšieho.

gir
27. júl 2020

Vieš si ho predstaviť ako manžela a otca svojich detí. Ja nie.

evalin88
27. júl 2020

On ta tymito utokmi spracovava, caka ci sa budes branit, postupne sa to iba zhorsi.. cielom je aby si si neverila a aby si si naozaj zacala postupne mysliet ze mozes za vsetko, aj zato ze dnes akurat prsi.. vykasli sa na neho kym nemate deti.. zbal si veci, zmen cislo .. robi to neschval !!

tripetta
27. júl 2020

Ak s ním zostaneš, tak si naozaj qiča. Sorry.

jaskolka
27. júl 2020

Skutočne na toto potrebuješ radu iných ludi?Ok, je úplne jednoducha. Zober veci, psov a zavri za sebou dvere... Nenávratne....

lucinkab
27. júl 2020

Chod prec inak si to castovanie zasluzis
..ja som sa za takeho vydala...potom bolo.psycho tyranie a az fyzicke tyranie kym sa mi oci otvorili...utekaj!

sante81
27. júl 2020

😆😆😆 takého si zaslúžiš, zase žiadna hrdosť, nič

ella_price
27. júl 2020

Nechápem, ako ženy môžu s takýmito idiotmi, čo si nevážia absolútne nič, zotrvávať.
Zbal si veci, hrdosť a choď od takého čo najďalej.

teleskop
27. júl 2020

??????????????neverim, boze prislo mi zle od zaludka!!!! este si s nim???? cakas kym ti doreze psa????

ivanka12311
27. júl 2020

Ja nechápem čo na ňom vidíš,a to by si si ho chcela ešte brať?! moja máš na lepšieho 🌼moje nervy utekaj od neho preč ani sa za ním neobzeraj zničiš si pri ňom celý život,predstáv si keby ste mali deti,a niečo zabudneš kúpiť alebo nespravis to ti tak aj pred deťmi bude takto nadávať a nebodaj ťa obtlkat...slovny útok je len krôčik od fyzického😔mal si po tie by vodičky kkt zájsť sám keď ich aj chlípe..a nie ho ešte sponzorovať to čo je za chrápuňa..?!

tinatitti
27. júl 2020

Dievča zlaté, utekaj. Chlapi z pokecu sú kkti. Vlastná skúsenosť. Utekaj kým sa ešte dá. Keď budú deti a ty budeš na ňom finančné závislá, už nebudeš môcť. Držím palce, aby si sa oslobodila

autor
27. júl 2020

On mi v zivote strasne pomohol len vdaka nemu mam to co mam teraz. On proste ked ma zlu naladu nevie zo seba dostat frustraciu a vybija si ju na mne. Vadia mu spinave nohy, ze pustim viac plamen,ze doma neni nakupene. Lenze ja uz mam tolko rokov ze ak sa nevydam teraz uz si ma nikto nevezme 😥

sissy27
27. júl 2020

nerozumiem, nadáva ti do jebnutých píč, živíš ho a ty máš pochybnosti o svadbe?? prečo o tej svadbe vôbec uvažuješ?? čo ti rozum aj hrdosť z hlavy vytrtkal??
A čo keď sa nevydáš? veď to nie je povinnosť. A zobrať si úplného kkta len teda aby si bola vydatá - no dievča zlaté, prepáč, ale ozaj si j...á.

lucinkab
27. júl 2020

Prepac ale si pica...... Tykaju ti hodiny tak budes aj s kkt psychopatom? No ty si tiez nie ok....

petronelka47
27. júl 2020

Pre takéto prkotiny ti nadáva?? Choď od neho!

jaskolka
27. júl 2020

Tak to je skutočne super dôvod na svadbu 🙈🙈. Jasne, on je vlastne úplne super, strašne ti pomohol, z vďačnosti mu bozkávaj nohy. Zober si ho, budete spolu šťastní ako blchy. Ty síce budes ako pes na reťazi, ale tie urážky, a nadávky, veď to si len vybije zlu náladu, on ta určite aj napriek tomu veľmi miluje. A zopár modrin, faciek, kopancov postupne... Veď nevadí, to len trochu viac zlu náladu bude mať. Gratulujem k výberu, úplne top si vybrala, len potom sa nesťažuj a neplač... Také ženy neľutujem, lebo si takých debilov zaslúžia...

autor
27. júl 2020

nerozumiem preco mi nadavate? Ja som s Vami husy nepasla a vyprosim si aby ste ma tak castovali. Svadbu mame naplanovanu ale zacala som o nej pochybovat nie z dovodu,ze je hentaky ale z toho,ze by ma v zivote obmedzoval

petronelka47
27. júl 2020

Dievča ty to nemáš v hlave v poriadku, čo ti zachránil život?? A to ze ti pomohol sa kvoli tomu zaňho vydat nemusíš!! A hlavne ked pred svadbou vieš aký je,po svadbe bude ešte horší

nikuska744
27. júl 2020

Si predstav, že ti tak bude nadávať aj pred deťmi... Ako sa budeš cítiť? Budeš vyplakávať na koňovi? Radšej sama ako takto..

jaskolka
27. júl 2020

Ženy ti radia v dobrom,na začiatku ti každá kľudne a slušne písala, že zdrhaj. ale ty ho obhajujes, a hľadás dôvody, či ti potvrdí tu dakto svadbu. Ako teda chceš, aby sme ti radili?Veď si ho vezmi a spackaj si život... Inak to totiž neskončí, aj keby sme to ti tu spievali

zuzanka.zuzu
27. júl 2020

ja tiež nerozumiem prečo ti tu ženy nadávajú... však to je chlap snov ❤ dievča, ber ho!

zuzka251
27. júl 2020

máš pocit, že si milovaná? že ťa ľúbi, váži si ťa, obetuje sa, podrží ťa? je ti oporou, keď to potrebuješ? že je schopný uskromniť sa pre tvoje dobro? že by ste boli spolu do konca života, mali spolu deti? že je schopný riešiť konflikty alebo nedorozumenia na úrovni dospelého inteligentného muža?

sissy27
27. júl 2020

no dobre, tak keď ti vyhovuje ako chlap, tak sa zaňho vydaj a buď šťastná. Ja by som si takého radšej odsedela ako s ním žila, ale to som ja. Ja mám od chlapa iné nároky a preto som si našla takého, aký mi vyhovuje. Ty si tiež našla takého aký vyhovuje tebe, tak je všetko v poriadku.

dusankomoj
27. júl 2020

Iba sa ti snažia všetci naznačiť,že teraz nadáva a po svadbe ťa s prehľadom vyfacká a obviní teba, že si ho vyprovokovala! Odíď, zničená svadba je menej,ako zničený život!

mimca77
27. júl 2020

Tak zjavne vies byt asertivna, aj ked len spoza klavesnice a pisat tu dievcatam, ze ste spolu husi nepasli a ze si vyprosis, aby ta castovali. Preco to iste nepovies jemu, ked ti nadava? Je to ucebnicovy priklad manipulatora, kedze ho este obhajujes tym, ze vsetko co mas, mas vdaka nemu. Velmi silno o tom pochybujem, to skor on ti to vsugeroval a ty si tomu uverila. Utekaj od neho co najdalej. Vo vztahu mas byt milovana, chapana, podporovana, samozrejme, ze pride hadka alebo nesulad, ale to dobre ma znacne prevazovat. A taketo ponizovanie a cepovanie medzi dvoch ludi nepatri za ziadnych okolnosti. Milionkrat radsej by som bola cely zivot single ako s takymto kretenom. Okrem toho nemozes ani tusit, ako sa zivot vyvinie, kamoska mi plakala pred rozvodom (v mimochodom dost zlom vztahu tiez s manipulatorom), ze ona uz ma vela rokov a uz bude stale sama, a rok aj nieco po rozvode z nej bola manzelka uzasneho muza a mama, s odstupom niekolkych rokov je stastna ako blcha a nic lepsie ako rozvod sa jej stat nemohlo, aj ked vtedy jej to pripadalo ako koniec sveta. Povznes sa nad blby strach zo samoty, mas momentalne vela dovod sa o seba bat, ale tento k nim nepatri. Drz sa!

karolinakr
27. júl 2020

Ked si ho chces priviazať na krk, nikto ti nebrani zbabrať si živit
Ked ti nabuduce bude nadavať- povedz mu, že si to vyprosíš, že si s ním husy nepásla

lucinkab
27. júl 2020

To mu nepovie lebo ho velebi ako boha a poslucha ho ako pes bez kuska sebaucty.... Mne je luto takychto zien.... No niektorym nie to rady ani pomoci.... Da sa to...presla som si tym peklom tak viem ze sa to da