Priateľ chce, aby sme mali 2 byty

klaruska898
20. jún 2024

Dobrý deň ženy potrebujem sa vyrozprávať a zároveň si vypočuť váš názor....mám priateľa sme spolu 2 roky býva somnou ,mám chlapčeka s predošlého vzťahu,no on si našiel byt a dnes sme sa bavili ako to ideme riešiť s bývaním keď si našiel väčší, narovinu som mu povedala že mám strach ísť sním bývať keďže pár krát sme už boli od seba a kam pôjdem potom s malým ak odíde? Tak navrhol nech máme každý svoj byt,neviem čo si mám o tom myslieť to každý budeme bývať inde a budeme platiť 2byty? Nechce somnou buducnost ? Vôbec ma neupokojil ničím ako typu že neboj neopustim ťa....

pralinka25
20. jún 2024

@klaruska898 ved skuste byvat spolu v tom vacsom. svoj si nechaj a prenajimaj.

mistymay33
20. jún 2024

@klaruska898 my to tak máme teraz už s manželom. Obaja máme svoje byty, ktoré sme mali za slobodna, kedže on má väčší, tak bývame v jeho byte a moj sa prenajíma. Keby sme sa rozišli, každý mame kam isť. Podla mna uplne perfekté riešenie.

deti95060810
20. jún 2024

tiež by ma napadlo to čo teba... hlavne si nedaj preč svoj byt.

pribinak
20. jún 2024

Veď práve že ste bioli už od seba, je fajn že máš vlastný byt.

klaruska898
autor
20. jún 2024

@mistymay33 ja mám ale byt v prenájme tak ako aj on...

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
20. jún 2024

Vieš na jednej strane mu povieš ze sa bojíš s ním bývať ak sa rozidete, na druhej strane je problém platiť dva byty. Tak sa len stretávajte a večer každý pekne do svojho.... A zrejme neplánuje s tebou budúcnosť keď si našiel vlastný podnajom

mistymay33
20. jún 2024

@klaruska898 Aha, tak to je uplne iná situácia.

denden77
20. jún 2024

aj my mame kazdy svoje 😁

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cimage
20. jún 2024

Obaja si prenajimate byt, alebo obaja mate vlastny byt? Ak mate vlastny, tak ok, ze chce aj svoje keby nieco. Ak si prenajima, tak zbytocne vyhadzuje peniaze.

januska12323
20. jún 2024

@klaruska898 mala si do prvého príspevku napísať, že máte obaja prenájom. Tým pádom nemáte ani jeden byt. Prečo vlastne hľadal nový? Čaká na ďalší rozchod?

hellwant
20. jún 2024

Pockaj ten byt vlastnis a prenajimas, ked pises, ze mas v prenajme, ci nie je tvoj a ty platis niekomu. Da sa dvojako pochopit ta odpoved. Ak druha moznost, tak to je naprd.

zuzanka.zuzu
20. jún 2024

ten menší je 2i? tak asi priateľovi lezie na nervy že má spoločnú spálňu s cudzím dieťaťom alebo že malé dieťa má vlastnú izbu a on musí spať v obývačke 🤷 s platením to máte ako poriešené?

ivik4
20. jún 2024

Vsak nemate byty, len prenajmy. Toto vobec nechapem preco si on hladal vlastny. Naco ?

maria12334
20. jún 2024

Počkaj to niesu vaše byty? Tak to je potom divne.. načo platiť 2?

maranco
20. jún 2024

@klaruska898 predtým ako začal hľadať druhý byt a uzavrel nájomnú zmluvu ste sa spolu rozprávali o bývaní, plánovali ste spolu väčší byt, chodila si sním na obhliadky?
Či ti len oznámil že našiel si byt na podnájom kde sa sťahuje a ak chceš môžeš sa prisťahovať k nemu?

cyberk
20. jún 2024

Vsak si spravte zmluvu na ten novy taku, ze budete spolubyvajuci, obaja na zmluve tak no a co ked odide?…
no, ale ak uz teraz mate vztah taky, ze sa rozchadzate a schadzate tak by som ani nepremyslala nad spolocnou buducnostou…

monikkatt
20. jún 2024

@klaruska898 tak ty mu povies ze s nim nechces byvat a ked navrhne ze mate mat kazdy svoj byt tak si urazena 😄 tak akoze co vlastne chces?

abbey1
20. jún 2024

@klaruska898 Platiť 2 prenájmy je šialené. Ak ste v partnerskom vzťahu, mate riešiť spoločné vlastné bývanie. Akú perspektívu ma vzťah, kde ste už opakovane boli od seba a spolu bývať teraz ani nebudete.
Hľadaj vhodnejšieho partnera.

kitycat
20. jún 2024

@klaruska898 no uprimne?

Ty k nemu nechces ist, boli ste parkrat od seba. Doteraz ste byvali u trba ci ako ste to mali?
Preco sa rozchadzate a schadzate?

stanulienkat
20. jún 2024

Naco mas ocakavania od chlapa, s ktorym sa schadzas a rozchadzas? Naco s nim.planues buducnost? Uzivaj si pritomnost a neupinaj sa na nestabilny vztah. Mas dieta,energiu venuj tomu.

klaruska898
autor
20. jún 2024

Ťažko som si našla normálne bývanie s malým, preto sa bojím že mi povie že zas končí...on je tvrdohlavý a všetko je po jeho...keď sa pohádame odíde ...raz odomňa odišiel tak že si našiel novú známosť očom som nevedela ...mali sme pauzu 2mesiace no napokon sme zasa spolu... ale ako hovoríte mám tu syna a seba budeme sa venovať sebe...

dadis
20. jún 2024

@klaruska898 Asi ta ma len ako zalohu, kym si najde iny vztah. Je to medzi vami vazne? Tak kupte byt spolu, naco platit 2 podnajmy?

tim23
20. jún 2024

@klaruska898 nerozumiem tvojej otázke. Veď keď sa rozchádzate a on dokonca už aj odišiel za inou tak jasné že majte 2 byty. Teda aspoň ty ten,, svoj " určite.. Ja by som si s ním budúcnosť neplánovala, ja by som s nim už ani nebola (načo taký vzťah?) ale na to si sa nepýtala. Takže určite maj svoj prenájom a on nech si ten svoj tiež platí.

haanovajana
20. jún 2024

Určite si nechaj byt.

domkakvet
20. jún 2024

@klaruska898 ak uz raz odisiel a este za inou, tak si urvite nechaj svoj byt a na co si vobec s nim, len preto, ze jemu vztah nevysiel.

denden77
20. jún 2024

@taynee presne 😊

martinkatinka
20. jún 2024

A co chces pocut? Ty sa bojis ist s nim byvat. Tak navrhol logicke riesenie. Obaja ste v prenajme, takze nemate dva byty.

mandarinka555
20. jún 2024

@klaruska898 Vy nemáte dva byty, ale ani jeden.