Prečo toto píšete každej matke?

18. feb 2024

Preco kazdej matke pisete, ze este bude rada, ked jej svokra, svokor postrazi dieta? To ste tak neschopne, ze sa neviete o svoje dieta postarat? Mame 2 deti, a teda vzdy sme si to s muzom vedeli zariadit a nepotrebovali sme davat dieta na starost dedkovcom. Dedkovci z oboch stran sa detom venovali, ked to oni chceli a nie ze my sme potrebovali. Tak tuto radu, ako raz podla vas kazda zena bude potrebovat pomoc svokry si nechajte pre seba, ked uz ste tak neschopne vy boli.

pralinka25
18. feb 2024

a tebe co dnes niekto zjedol veceru???? 🙈

natalia2007
18. feb 2024

Nejaka si podrazdena, radsej si uz chod oddychnut.

ivik4
18. feb 2024

Vela krat je to PODLA MNA, ale mozem sa mylit, myslene aj tak ze je fajn mat cas aj na vztah s muzom osamote, sem tam randit bez deti a nie ich mat furt zavesene na sebe. Potom to tak vyzera..
Pripadne mat cas sam pre seba

viestta
18. feb 2024

Preco musis o tomto zakladat osobitnu temu a nenapisala si to do tej diskusie o svokrovi, co chce vnuca?

Jaj, viem, tam by si musela ist so svojou kozou na trh, tam by si anonymne nemohla moralizovat.

petamich
18. feb 2024

hlasim sa do skupiny neschopnych
svokrovci nam dieta strazia pravidelne, ked chceme byt s muzom sami 😁 a teda nemam pocit, ze by tym svokra nejako trpela, ono sa totiz, ked stari rodicia chcu a rodicia potrebuju nevylucuje, ze ano (lebo ti nasi chcu a vraj castejsie mame potrebovat, lebo si to maximalne uzivaju)

ale ked mi poradis ako si zariadit, aby sme s muzom mohli ist napr. do divadla sami, ked mame 2.5 rocne dieta a nemuseli vzdy volat svokru alebo inu osobu, budem ti velmi vdacna

maca1984
18. feb 2024

Prečo sa týmto hrdíš ako anonym a nepochváliš sa pod svojim nickom ?

ivik4
18. feb 2024

@petamich autorka Ti pride postrazit😄

20erika07
18. feb 2024

Omg, toto čo je 🤯🙈

jana_eyre_2
18. feb 2024

Bože, minule tu bola podráždená autorka že sa jej nestarajú o deti a "starí rodičia nič nemusia", teraz je tu zase taka čo je podráždená že niekto iny by chcel aby sa starali... 😏

Čo keby ste sa ženy starali o seba a nepotrebovali sa furt porovnávať s ostatnými, nesúťažili by ste a žili si svoj život tak ako vám vyhovuje..

A nie, mne sa o deti nikto nestará, mám ich dokonca tri 😉 ale ani sa nerucam z toho ak niekto iný ma život zariadeny inak ako ja..

zuzanockamt
18. feb 2024

Neviem, kto sú to dedkovci. Takéto príbuzenstvo sa u nás v rodine nevyskytlo.

rude_baby
18. feb 2024

A keď idete s mužom do kina na film, kt nie je pre deti, deti vás čakajú pred sálou? 🤔Von s partiou nechodíte?

dominikamacakova
18. feb 2024

Jediná neschopná si tu ty 🙂

soncafarma
18. feb 2024

@viestta tebe asi kuruje kvalitne 🤣🤣🤣 toto som ja urcite nezakladala, keby som chcela, tak ti odpisem v mojej diskusii

bessie12
18. feb 2024

jemine to su mi ale problemy ... 🙈 s muzom som sa bavila na tuto temu a zhodli sme sa v tom, ze velmi radi vyuzijeme "sluzby" jeho rodiny ci mojej maminy ( ak bude zit s nami ) na to, aby nam postrazili nase deti, ked nejake budeme mat. To iste plati aj o jeho dcere. Mladsej ci starsej. Nebudeme mat s tym problem, ak by potrebovali nasu pomoc s detmi.

sella38
18. feb 2024

@soncafarma preco teraz anonymne,ked z tvojej prvej dnesnej temy je kazdemu jasne, ze aj za touto stojis ty? 🙂

doriiis
18. feb 2024

Ja teda level neschopnosti podľa autorky povysujem na úplne iný level.Ja pracujem iba dva dni v týždni a svoje deti som dávala k nasim a chodia tam aj dodnes,keď mám dokonca ja voľný čas.To je čo,autorka? A normálne medzitým ja si robím svoje,ideme do kina,do mesta,alebo napr.sexujeme.A? Teraz? Teraz som horší rodič ako ty autorka? No nie som.

soncafarma
18. feb 2024

@sella38 nie som male dieta, aby som pridavala anonymne príspevky, ak nie som s nejakym nazorom stotoznena 🙂 mam svoje vlakno a odpisem tam, toto napisal niekto iny, ale ja urcite nie

viestta
18. feb 2024

@soncafarma ja pisem tebe? ja pisem autorke.

jana_eyre_2
18. feb 2024

@sella38 neviem o akú inú tému ide, ale ak si autor zvolí možnosť anonymity, tak sa mu do témy už nedá písať pod nickom..

domka222
18. feb 2024

A teraz veľký potlesk pre autorku 👏 to si chcela,či?

gladys_07
18. feb 2024

Nerada ti to hovorim, ale nie si o nic lepsia mama alebo schopnejsia zena len pre to, ze vychovu zvladnes bez pomoci.

smiling89
18. feb 2024

Jeeejda nezavid ostatnym dobre rodinne vztahy🫣kazdy clovek sme iny, kazda rodina je ina....vy si myslite ze zvladate, ini keby vam vidia do kuchyne by to povazovali za "zvladanie"..kazdy mame ine standard, naroky, vztahy...zvladajte dalej, zite a nechajte zit 🙂

hypenotic
18. feb 2024

Chcela si si anonymne dokázať, aka si uzasna, priam nadmatka, nadradený druh? 😁 super, si popi*i, my neschopné si oddýchneme o 3 hodiny viac, ako ty, a preto nie sme podráždené a nemusíme zakladať taketo temicky 😁

inak2022
18. feb 2024

Svokrovcov deti nedávam, ale zaujímalo by ma autorka, či fakt netušíš, že sú aj ženy ktoré napr majú zdravotné problémy a na niektoré vyšetrenia a zákroky s nimi deti fakt nemôžu ísť. Proste sú v živote situácie, kedy je pomoc potrebná, či sa ti to páči, či nie. Niekto môže o pomoc požiadať priateľov, susedov, niekto svokrovcov... Je to hádam každého vec

marca12
18. feb 2024

Nemyslim si,ze je to o neschopnosti. Ale iste sama dobre vies ako dobre padne byt chvilu bez deti a uzit si s manzelom osamote alebo proste len tak byt a vnimat ticho,klud...

maminkadeticiek
18. feb 2024

Prisla si si vyplut nervicky kedze tebe s muzom nema kto s detmi pomoct?Mne pomaha so strazenim velmi mama,otec aj svokrovci a vdakabohu za to.

letfenixa
18. feb 2024

@viestta vieš ako, trafena hus zagagala.

natall113
18. feb 2024

Síce nedávam zatiaľ dcéru nikomu strážiť, ale ani by mi nenapadlo oslovovať matky ktoré tak robia "neschopné" je to každého vec a nevieš čo je za tým tak nerieš. Každý si robí podľa seba niekomu to vyhovuje niekomu nie

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medda_beda
18. feb 2024

Neschopnosť? Môžeš sa ocitnúť v situácii keď obaja budete v práci a vtedy dobre padne ak ti má kto pomôcť.
Alebo bude dieťa choré a zamestnávateľ ti dá na výber či pôjdeš na OČR alebo na úrad práce.
Situácie sú rôzne.