Podviedla som priateľa. Ako z toho von?

15. apr 2022

Mám 28rokov. Nemam deti, nie som vydatá. Mám priatela, s ktorym som 6 rokov. Bohužiaľ, podviedla som ho. Nebol v tom sex, ale beriem to ako neveru pretože som sa s tým muzom bozkávala, nie raz, ale rovno tri krát. Urobila som chybu. Tak veľmi mi chýbala vasen a pocit, že ma chlap chce, že som sa tomu podvolila. Priateľ o tom ešte nevie, asi mu to ani nepoviem. Aj keď po tomto čo som urobila, mi tazko niekto uverí, že ho milujem, je to tak. Je to uzasny a dobrý clovek, až tak dobrý, že mi bezvyhradne verí a nikam so mnou nechodi, vsade chodím s kamarátkami. Je to taky tichý typ, ide do práce a potom je doma. Dotycny s ktorym som sa stretla, nevie, že som zadana. Nedovolim si ani tvrdiť, že to bol skrat, pretože po tom chlapovi tuzim. Neskutocne. Myslim na neho 24h denne. Ale uvedomujem si, že vasen pominie a na konci dňa mi ostane už len to srdce. Chcem to ukoncit, nechcem sa s ním stretávať. Ale neviem to vydržať. Aj som to skusila, týždeň som mu neodpovedala na správy ani sa s ním nestretla, no ovládlo ma to a opäť som mu odpísala. Ženy, viem že ma tu ukamenujete, no poraďte mi prosím, ako z tejto hnusnej situácie vyjsť von? Ostať vo vztahu bez vášne a sexu ale s dobrým človekom ? Alebo to nechať tak s vedomím,že som opustila cloveka ktorého lubim len preto že mi pudy zatemnili mozog?

gelifil
15. apr 2022

som zvedava na odpovede

lindous
15. apr 2022

Pre mňa je vášeň vo vzťahu dôležitá, nie len sex, ale celkovo je mojim dominantným jazykom lásky fyzický kontakt, takže ak by mi toto vo vzťahu chýbalo, bol by to pre mňa problém, ale vzťah ak by bol inak funkčný by som neopúšťala, bez toho, aby som o tom s partnerom komunikovala - teda určite by som mu povedala, že mi to chýba, prečo mi to chýba a ako sa cítim ... ďalej by som konala podľa toho, či by došlo k nejakej zmene ... ty sa s priateľom o tomto rozprávala ? tá vášeň vyprchala časom alebo tam nikdy nebola ? je tak dlhodobo alebo prechádzate nejakým zvláštnym obdobím ?

...a teda ja vidím ešte väčší problém v tom ako píšeš, že s tebou nikde nechodí ... keď píšeš, že chodíš s kamarátkami kade-tade, predpokladám, že si spoločesnký typ, zatiaľ čo on asi úplne nie ... takýto vzťah vyžaduje veľa trpezlivosti a kompromisov, ale ja by som sa asi nudila a/alebo by mi partner pri nejakých spoločenských aktivitách chýbal ... ja by som určite skúsila o tomto všetkom rozhovor a ak nenájdete kompromis, tak by som to ukončila .... obaja si zasúžite byť šťastní s niekým, kto mu dá 100% v tom vzťahu...

karhu
15. apr 2022

este nie ste zobrati, nemate deti a uz ti pri priatelovi chyba vzruso...ako s nim chces vydrzat dalsich x rokov? niekedy treba pocuvat prave tie pudy😉

zuzanka.zuzu
15. apr 2022

a s tým dobrým človekom sa nedá mať sex?

autor
15. apr 2022

@zuzanka.zuzu dá sa. Ale nie sme obaja na rovnakej úrovni v tomto.

danik1505
15. apr 2022

Ja by som zabudla na oboch.. Upratať si život, dať sa do pohody a ten pravý príde. Držím palce 😉

autor
15. apr 2022

@lindous rozprávali sme sa, on sa smeje keď mu take veci hovorím. Povie, že preháňam. Že to tak nie je,… atd. Na výlety, akcie atd chodiť nechce.

lindous
15. apr 2022

tak v tom prípade si myslím, že to bohužiaľ časom bude už len horšie a horšie ... čo neznamená, že by si mala hneď skočiť po tom druhom, ktorý ťa priťahuje ... aj keď to je možno fajn chlap celkovo, čo nevieme lebo viac si o ňom nepovedala ... ale proste nie sú tu len tieto dve možnosti

ckocka
15. apr 2022

No dobre, a keď zapojíš rozum - ten druhý by bol použitelný aj v bežnom živote alebo len v posteli?

babajaga
15. apr 2022

dievca,mas 28 rokov..slobodna...s tym s kym si sa bozkavala myslis nan ppises stale,ale pises ze milujes priatela...poviem narovinu,nie,nemilujes ho,citis,ze to nie je ono a bude sa to rokami zhorsovat...ten druhy muz,nic nepises o nom,slobodny?nezadany?ma zaujem o vztah?sla by som do toho.vasen je dolezita vo vztahu.

autor
15. apr 2022

@babajaga Je slobodný, mame veľmi veľa spoločných záujmov, pri jednom z nich sme sa spoznali. To či ma zaujem o vztah som nezisťovala, .. ale podľa toho ako sa ku mne chová aj čo mi hovorí asi hej, ale uprimne- neviem. Ani raz som nad tým nepremyslala

lindous
15. apr 2022

A teda keď sa na to pozriem aj z pohľadu priateľa ... keby bol môj chlap so mnou len preto, že som dobrý človek, ale sníval by o inej, kde tu sa s ňou bozkával a vlastne nebol so mnou úplne šťastný, tak by som radšej chcela aby to pre dobro oboch férovo ukončil ... aj keď by to bolelo, radšej ako byť zaseknutý na mieste a strácať čas

ckocka
15. apr 2022

Tak najprv začni rozmýšlať.

anonymkaaaaaaa
15. apr 2022

byť s clovekom iba kvoli tomu že je dobry je hlupost, nemiluješ ho… toto keby proste citím ja hneď mu dám koniec pretože to vo vztahu stavat nesmie. Vieš ak túžiš po inom, tak proste priateľa nemiluješ…

kitycat
15. apr 2022

S tym terajsim, pre teba nudnym by som sa rozisla. Nech si najde rovnaku polofrigidnu domasedku.. Ty si pre mna za mna nadalej vycucavaj krk s kolegom, ktoremu nevadib, ze mas niekoho ineho. Ocividne o nom vie a je mu to jedno... Mozno bude ten pravy a mozno nie... Ale na co zabijat cas s niekym, kto ma dobre srdce a nic viac pre teba?

Akurat si leniva opustit komfortnú zonu, tak sa vykusujes s niekym a potom akoze s vycitkami lezis vedla nudneho frajera och

lavinis
15. apr 2022

Nebud pokrytec, si s chlapom, ktory je pre teba az moc dobry. Budes ho podvadzat vzdy. Bud to ukonci alebo si straz gatky. Ak chces aj priateľa aj aferky, aj to sa da, len si vypni svedomie a nevypisuj potom po konikoch ako sa strasne trapis.

jaskolka
15. apr 2022

Si vo vzťahu 6 rokov, nie si vydatá, nemáte deti. A už ti chyba vášeň... Co urobíš o rok, dva, päť, desať? Budeš ho podvádzať stále? Alebo to radšej ukončís?
Lebo ako sa vraví, s jedlom rastie chuť. Tetaz cítiš ešte výčitky, sú zúfalá, že už si chcela iného.Zatajis to pred priateľom, ok, "pre pečie sa ti to". Takže budeš mat pocit, že "veď o nič nešlo"
O pár mesiacov to možno neskončí pri bozkoch. A o pár rokov možno už budeš mať 3 milenca.
To, ze priateľ je dobrý a milý, ti očividne nestačí, tak bud úprimná a pre dobro všetkych mu dovoľ nájsť ženu, aká si ho bude vážiť aj ľúbiť.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
15. apr 2022

A budes stastna ked takto zacnes vztah? Terajsiemu nic nehovor. Nie je to jeho bremeno, je tvoje, tak sa ho nezbavuj.

edien
15. apr 2022

Nepovedz mu to hlavne ...chod sama alebo s kamoškou niekde na celý deň alebo víkend do wellness a porozmyslaj

autor
15. apr 2022

@edien ja viem, že terajšieho opustiť nechcem. Len neviem ako sa mám zbaviť myšlienok na toho chlapa

gelifil
15. apr 2022

nebudes s nim stastna, aj ked si to budes nahovarat....

neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edien
15. apr 2022

Zažila som niečo podobné..ja som toho druhého mala stále na očiach lebo to bol môj kolega a prestali sme spolu komunikovať,iba ahoj a prešlo ma to samé. Nieje na to žiadny špeciálny recept iba čas. Dobre že vieš s kým chces byť to je základ.

dilino
15. apr 2022

@lavinis straž si gaťky no sto bodov.Neviem sa prestať smiať.

h2
15. apr 2022

Si slobodná, bezdetná. Máš vzťah s "dobrým človekom", kde ale nie je vášeň, sex je o ničom, nemáte spoločné záujmy a nikam spolu nechodíte. Neviem, či by som chcela taký vzťah. Vlastne viem: nechcela. Na druhej strane, píšeš, že ten druhý nevie, že si zadaná. Ktovie, či by ťa chcel, keby zistil, že niekoho máš a on je len bokovka.

luccija
15. apr 2022

Tak či tak sa s prvým rozides, či teraz či o rok.
Ste spolu dlho bez dieťaťa nejakého spojitka a hormóny Ta pobláznili.Ak zostaneš budeš si hovoriť co si mohla zažiť s druhým.
Hlavne sa rozhodni.

deti95060810
15. apr 2022

rozísť sa s prvým - aj keď je dobrý človek. Sex je veľmi dôležitý...ak to nespravíš, budeš hľadať o niekoľko rokov vášeň a dobrý sex...

lavinis
16. apr 2022

A čo tu čakáš, zázračnú radu ako prestať vlhnúť? Proste sa mu vyhýbaj. Akú inú radu chceš? Jeden odíde a príde druhý, alebo si fakt myslíš, že je to tým jedným chlapom? Je to tebou, ty si vo vzťahu, ktorý ťa očividne nenapĺňa ale je ti tam dobre a preto sa ho držíš.