Podarená známa

elina25
20. máj 2014

Ja potrebujem len názor,nechcem aby ste si mysleli že som stíhačka a žiarlivka no to čo sa deje poslednú dobu ma riadne serie....Môjho muža kmotra....Začala mu vyvolávať či niečo nepotrebuje z obchodu....Ako sa má....čo jedol...Ako????VTF????a včera mi písal jej muž a som mu napísala že si to neprajem že mi to vadí,a nato mi povedal že on s ňou nežije už a nezaujíma ho....A ešte môj muž na mňa sa urazil prečo som mu povedala že mu volala???No ako čo si mám o tom myslieť???Pritiahnuté za vlasy....

marse
20. máj 2014

@elina25 kmotra ma kolko rokov?
mozno ta chce len vytočiť,
a postoj muza?
co jej na to povedal? a tebe?

eeffka
20. máj 2014

@elina25 kmotra? 😀 pekneeeeeeeeee .... nuz ja by som sa dvihla a osobne so zdvihnutou pastou jej vysvetlila, kde su hranice nasho sukromia.
Ale to by sme sa uz zrejme dokmotrili.

stefka33
20. máj 2014

@elina25 To čo je prepána? Toto okamžite stopni. Ak to kmotričku tak strašne zaujíma, tak nech volá tebe.

elina25
autor
20. máj 2014

@marse
@eeffka má 27-rokov a toto čo vystrája a ešte ja som s toho jak idiot vyšla 😠

elina25
autor
20. máj 2014

@stefka33 presne ide o to že mne nezavolá ako je rok dlhý....

marse
20. máj 2014

@elina25 ignoracia nezaberie? mužovi rovno na rovinu povedz ze je to neprijemne, a zeby tebe volala kmotrik 27 rocny a prejavoval zaujem?

elina25
autor
20. máj 2014

@marse ide o to a to ešte môj muž niekedy chodil s jej sestrou....

stefka33
20. máj 2014

@elina25 Normálne sa spýtaj chlapa, či s ňou plánuje niečo riešiť. Toto nie je obvyklé a vyzerá to že sa snaží uhnať tvojho muža. Povedz mu čo si myslíš a ak to nestopne on, tak takú scénu kmotričke na verejnosti urobím, že bude po kanáloch chodiť.

marse
20. máj 2014

@elina25 co drahemu sa zapaluju nanovo lytka a citi sa zaujímavý? presne ako pise @stefka33 ide po nom, ci uz skuttocne alebo sa nudi a hraje sa, lenze vies ako chlapi su tvory ktorý dokazu rozmyslat obcas jedným smerom a nedaju si dve a dve dokopy... narovinu by som sa pri mojom spytala ako to pojde dalej a ci mieni riskovat rodinu pre nejaku strelenu kmotru...

elina25
autor
20. máj 2014

@stefka33 sama si rozbila manželstvo na svojích hlúpostiach,ja som si nikdy nemyslela že pri tých problémov čo sme prekonali budem musieť riešiť takú v podstate husu sprostú....

elina25
autor
20. máj 2014

@marse len nechápem prečo sa urazil že som to povedala jeho mužovi...On ma byť na mojej strane sklamaná som ☹

marse
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elina25
autor
20. máj 2014

@marse hahaha 😀 Ja neviem ale niektoré su fakt také kravy.....Ešte sa im asi z riti do hlavy rozum nenalial....

marse
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maja031
20. máj 2014

ja by som dotycnej pani kazdy den napisala sms ze co si prosim z obchodu a co bude jest manzel 😀 ze ci by bola taka dobra ked sa minule ponukla 😀 a keby muzik frflal tak by som mu vysvetlila ze ked je ochotna tak to treba vyuzit.

marse
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sansulinka
20. máj 2014

@elina25 ze by sa urazil zato,by sklamalo aj mna..ale ja by som si nasla tych par minut nato aby som jej osobne vysvetlila,kto tu je jeho zena a kam ma ona volat ked ma slabu chvilu. Je smutne,ze manzel reaguje takto,o to viac by som si ukludnila nervy na nej a oponovat by som jej neradila..treba nabrat odvahu a chranit si co patri iba tebe

blue_eyes
20. máj 2014

Zavolaj jej tu prva cez a milo zo slovami: mm je uz naranajkovany vycikany a ze jej zavolas aj poobede ked sa napapa ;) atd atd , doraz ju tymto štýlom 😉

stefka33
20. máj 2014

@elina25 To že sa urazil, môže znamenať, že tie medové motúzy čo mu ťahá popod nos už začínajú zaberať. Teraz treba zabojovať drahá. Ak ten tvoj stojí za to, tak sa ho nevzdaj len preto, že kmotra má tvojho starého na muške.

elina25
autor
20. máj 2014

@marse skôr sa citím podvedená.....Z mužom už dlhšie žili ako cigáni na ceste.....A že odišiel od nej som vedela od mojho mm ale že sa toto bude diať....
@maja031 100-bodov 😀 😀 😀

maja031
20. máj 2014

@elina25 ked sa budes zlostit tak nakoniec ty skoncis ako ta zla 🙂 musis ich oboch riadne strapnit a zabavit sa na tom a hned muza prejde chut ju kontaktovat a ona sa bude hanbit ako pes 🙂

elina25
autor
20. máj 2014

@marse
@sansulinka
@blue_eyes
@stefka33 to že som nechcela robit hallo ved ej krstný jej malej dcére.Ale asi sa inak nedá a stále mi vravela aký je môj MM dokonalý a neviem čo...A aha tu to je....

marse
20. máj 2014

@elina25 predved mu sex ako už dlho nie... nebude vedieť ako sa kmotra ani vola 😀 😀

elina25
autor
20. máj 2014

@marse len žeby ma nepredbehla ona 😀 😀 😀

elina25
autor
20. máj 2014

toto mi je ľúto že ja budem vyzerať jak hysterka.....

maja031
20. máj 2014

@marse dobreee :D

sansulinka
20. máj 2014

@elina25 krstny nekrstny, rodina nerodina ale ved to by si mala uvedomit prave ona.

elina25
autor
20. máj 2014

@sansulinka práve to,ja nechápem už bol pre ňu konflikt a môj muž akoby to nechápal...Alebo nechce chápať...Asi mu vyhovuje jej náklonnosť...

marse
20. máj 2014

@elina25 cim skor tym lepsie 😀 ako vazne myslim ze jej spravanie je mimo normalu a treba to riešiť,...

elina25
autor
20. máj 2014

@marse len škoda ža to tak nevidí aj môj muž,ešte jej sestra čo chodila s mojím mužom ho volala na kávu,vtedy som urobila takú rozbargiu a nato mi napísala či nemôže mať kamarátky,a že som mohla si nájsť dobrú kamarátku.Nato som jej napísala že to by aj mňa musela na tu kávu pozvať....