Partnerovi vadí, že nosím náhrdelník od bývalého

17. feb 2023

Mám vzťah, a od môjho bývalého som dostala na narodeniny náhrdelník s mojim menom. Je to len obyčajná bižuteria, ktorú nosím len preto lebo sa mi páči ako šperk/doplnok, ale môjmu terajšiemu to dosť vadí, neviem veľmi čo s tým, asi si niekto povie, že je to maličkosť ale zase mne sa ten prívesok dosť páči a zase keby sa jedná o snubný prsteň tak pochopím, i ked ten by som nenosila ani ale zase obyčajný náhrdelník? Neviem...

gabriela2952
17. feb 2023

A načo si MH hovorila ze je od ex? :D

autor
17. feb 2023

@gabriela2952 Lebo sa pýtal, nechcela som si vymýšľať...

nafka0483
17. feb 2023

Tak si kup alebo daj vyrobit novy - podobny, rovnaky alebo este lepsie - nech ti novy kupi on 🤷‍♀️

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
17. feb 2023

Však si mu mala povedať že keď ti kúpi ON niečo vkusne a pekne tak tento náhrdelník odložíš

mandarinka555
17. feb 2023

Každú kravinu treba vešať frajerovi na nos....Potom len výčitky a žiarlivosť...Niektoré ste fakt nepoučiteľné ☹ Minule tu bola otázka, že frajerovi istej dievčiny vadilo, koľko mala predtým milencov...potom jej to vyhadzoval na oči každý deň...

autor
17. feb 2023

Tak neviem, zase míňať peniaze a zbytočne? Lebo zase ja neviem prečo mu to tak vadí, mám aj mikinu od ex aj tričko a toto nikdy nekomentoval, aj on má dajaké ponožky :D od ex, a neriešim to...tak môžeme skúsiť niečo mrknúť...len či náhodou tu nie je niekto kto mal niečo podobné a ako to riešil

autor
17. feb 2023

@mandarinka555 Tak ale on sa pýtal, ja som nechcela si vymýšľať, ja som taký priamejší človek

ropucha6
17. feb 2023

Normalne by som mu oznamila, ze sa mi paci a nech si nedomysla. Ked chce, kludne ti moze kupit nejaky aj on…

autor
17. feb 2023

@ropucha6 Tak skúsim navrhnúť, len mi príde divné, že pre takú maličkosť robí taký cirkus

lintu
17. feb 2023

V opačnej situácií (keby on nosil od ex trebárs náramok) by ti to nevadilo?

autor
17. feb 2023

@lintu Nie, nevadilo

lienka.7
17. feb 2023

@autorka nevidim dovod nosit čačky od bývalého. Pokial ide iba o "obyčajný" náhrdelník, neviem co vymyslas. Bud poprosim terajšieho o novy (co mi inak príde ubohe), alebo mu nevesiam na nos, ze ide o darček od bývalého. Nie sú to totižto ponožky, ktoré po roku nosenia vyhodis.

lindous
17. feb 2023

S týmito vecami od ex tu bolo už viac diskusií, či už z jednej alebo druhej strany a myslím, že vždy je to individuálne... v tomto prípade, by mi bol pokoj na duši u partnera (ak by to komunikoval normálne) prednejší ako prívesok, čo je podľa mňa vec, ktorá sa dá veľmi ľahko vymeniť/nenosiť...

autor
17. feb 2023

@lienka.7 Ja zase nevidím dôvod mať problém s niečím čo je len doplnok/estetika a nejedená sa napr. o snubný prsteň ani nič také

autor
17. feb 2023

@lindous Vyslovene sme sa nehádali ale tak dosť hnusne to povedal, keby sa opýta, ja poviem a on slušne a v pohode povie, že mu je to divné, tak by sme možno hodili nejakkú tú debatu krátku...

lienka.7
17. feb 2023

Pokial ti je bezcenny prívesok od ex prednejsi ako terajsi priatel, tak by si mala pouvažovať nad svojim vzťahom.

autor
17. feb 2023

@lienka.7 Ja nepíšem, že mi je prednejší len mi príde jeho reakcia prehnaná

babulkomale
17. feb 2023

Minat peniaze zbytocne? Snad budes mat nejaky sviatok. Nech tu zas necitame o par rokov " muz je lakomec, nevsimla som si to lebo som nechcela aby si minal peniaze, vzdy sme vsetko platili napoly ale teraz ked som na rodicovskej a zaplatim vsetko tak mi nic nezostane..."🤦
Len nech na teba mina, aspon sa prejavi.

lienka.7
17. feb 2023

Asi mu na tebe záleží a vadi mu proste, ze nosíš nejakú blbosť od ex. To je tak ťažko pochopitelne???

judit47
17. feb 2023

A co budete riesit ked budete mat vazne problemy-naozaj ti stoji zati sa hadat/hasterit kvoli privesku s menom(myslela som si ze tento ,,menovy trend,,skoncil v 2010 a pre dievcata 10-15t?)nie ze jedna dospela zena potrebuje nosit svoje meno na privesku a este sa toho odmieta vzdat-mozno mu nejde o to ze je to od byvaleho(ked mas aj ine veci) ale o to ze nosis svoje meno na naramku😅

autor
17. feb 2023

@judit47 Tak on povedal, že mu vadí, že od ex, čiže...

autor
17. feb 2023

@lienka.7 TOto mi nepríde ako prejav starosti o niekoho😨

judit47
17. feb 2023

@autor a co by ta menej nastvalo
A:vadi mi ze je to od ex
B:vadi mi ze nosis tuto traposinu co uz sa nenosi hadam 14r,je mi to trapne ked to mas na sebe a je to nevkusne ?

autor
17. feb 2023

@judit47 Oba dôvody mi prídu dosť trápne :D...čiže toto by mi bolo skôr asi smiešne

autor
17. feb 2023

@judit47 Ja si zase o jeho naušničke myslím čo nosí, že je nevkusná ale zase neriešim to nejak :D lebo zase to ani nie je tak vidieť

bessie12
17. feb 2023

kolko mate rokov ?? Lebo "hadat" sa kvoli takej somarine .. Co by ste robili, keby ste mali vaznejsie problemy ?? Toto ani za problem nepovazujem. Najdite nejaky kompromis. Napr. co uz bolo vysse spomenute. Nech ti kupi iny sperk a tento nahrdelnik odlozis.

autor
17. feb 2023

@bessie12 Tak môžem skúsiť, ale zase mám mu povedať, dobre, ale rada by som nosila nejaký ten prívesok a mohli by sme ísť niečo vybrať a tento odložím?"

bessie12
17. feb 2023

ano. Nieco v tom zmysle mu mozes navrhnut.

lienka.7
17. feb 2023

@autorka vieš co, este mu záves na nos, ze aj svoju obľúbenú spodnú supravu pradla mas od ex 🤦‍♀️
@judit47 trefne napisane👌 retiazka ako pre male decko a ešte sa bude kvoli tomu durdit🤦‍♀️