Partnerova odpoveď na blahoželanie od kolegyne

lucinika
9. júl 2022

Prajem všetkým pekný deň,

chcem sa Vás len spýtať na názor (prosím bez hádok, osočovania),ako by ste ako manželky/partnerky chápali odpoveď vášho partnera na blahoželanie od jeho kolegyne. Je to podľa vás v norme, alebo je to cez “čiaru“. Vopred ďakujem za vaše názory.

Kolegyňa: Všetko najlepšie k narodeninám,nech máš každý deň úsmev na tvári.
Partner: Mám ho vždy keď ťa ráno uvidím! Vždy sa usmievaš až sa človeku ani nedá byť nahnevaný.

slovenka753
9. júl 2022

Podľa toho o akú kolegyňu ide. Ak o pani nad 50 rak pohoda (partner je typ ktorého majú staršie ženy radi 🙈) ak o mladú kocku alebo rovesnicku tak je to na hrane. Konfrontovala by som ho.

monkasponka
9. júl 2022

@lucinika je to takeeeee vtierave 🙄 😀. By som mu povedala aby som ti do toho usmevu neskočila 😁

jajamalka
9. júl 2022

mne to príde ok. Ale naozaj je tam veľa premenných, aký je váš vzťah, vzťah manžela ku kolegyni atď. Ale ako píšem, ja by som s tým bola ok.

zuzubb007
9. júl 2022

Ak je mlada a krasna, ide po nej muz, ak je stara a skareda mas pokoj 🙂

kiwi3
9. júl 2022

tak to moze znamenat hocico od "slusne odpovedam" az po "rad by som sa s tebou vyspal", ale mozno mas uz dalsie indicie, ked to takto riesis...

babababka
9. júl 2022

O.k.Akurát by som dávala sakra pozor,aby pri mne-partnerky,manželky,mal vždy dobrú náladu,úsmev,dobré jedlo,pocit vzrušenia a aj dobrodružný život.Aby sa skrátka nikdy nenudil.A podobné odpovede by som ignorovala a nikdy by som mu nepovedala,že o nich viem.

kiwi3
9. júl 2022

@babababka nesuhlasim. niektore zeny sa snazia az prilis a ajtak ich partner kludne povedie, ak je ten typ a chce sa mu. k chlapovi sa treba spravat prirodzene a nehrat sa na nieco, co ani nie som. a nie ako k panovi sveta

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lady_hurts
9. júl 2022

@lucinika na jej správe nevidím nič zle. Ale jeho odpoveď mi príde "zvláštna".

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joesvk
9. júl 2022

Úplne v pohode. Ja by som tak možno tiež odpovedala bežnému usmievavému kolegovi...
A pritom by som nič iné tým nechcela naznačovať ani nič..

taga
9. júl 2022

Juj ale ste vsetky tolerantne!
Mna by to pekne nasralo teda, preco by naladu mojho muza malo ovplyvnovat, ci sa jeho kolegyna usmieva - myslim, preco by jej usmevu mal on davat taku vahu, ze na tom zalezi ci bude- nebude nahnevany / ci bude -nebude mat pekny den?? Podla mna, chlapi prirodzene nie su na taketo 'omackove kecy' a vedu ich akurat ked tym nieco sleduju..

sense
9. júl 2022

Jej správa mi príde v pohode, jeho odpoveď sa dá vysvetliť dvojako. Ja mam tiež par kolegov kt keď ráno stretnem v práci príp s nimi pracujem viem ze den bude v pohode ale to je asi tak všetko žiaden bočný úmysel tam nie je

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miroslava21
9. júl 2022

Je to osobne. Takuto odpoved clovek neda len tak kolegom v praci. Vyplyva z toho ze pri pohlade na kolegynu sa citi prijemne, vsimol si jej usmevy, zlepsi mu naladu...

taga
9. júl 2022

@bilberryday iste, ze ovplyvnuju 😉 su neutralne, zle, dobre, nadstandardne, kadejake.. podla mna, touto odpovedou sa snazi tie neutralne posunut niekam dalej 😉

limoncino
9. júl 2022

Cez čiaru, ja som veľmi tolerantná a rešpektujem veľa veci, ale toto... Odhliadnuc od faktu, že je to presladené a riadne vtierave mi to príde osobné

joesvk
9. júl 2022

Ale veď v robote sú chladnejšie aj osobnejšie vzťahy. Tí ľudia sú spolu denno denne. Je bežné, že aj veľmi dobrí priatelia. Nemusí tam byť sexuálny podtón.

queen_mary
9. júl 2022

Podla mna v pohode, ak maju medzi sebou take dobre vztahy, ako mame napriklad my v praci 🙂

jeennyv
9. júl 2022

@lucinika ona mu napisala bezne, ako clovek pise znamym, kamaratom atd proste fraza tisic raz som pouzila a dostala ju pisu si tak, zeny muzom muzi zenam, kamosky kamoskam..Ina vec uz je ta odpoved, myslim ze uz trosku nemiestna

panelacikova
9. júl 2022

ja pokladám za nevhodné už aj toto jej blahoželanie. veď ak sú kolegovia, mohla mu normálne potriasť rukou v práci (napríklad v pondelok) a predniesť k tomu to, čo napísala do správy. nepovažujem za vhodné vypisovať zadaným mužom/ženám čokoľvek mimopracovné počas voľného dňa. toľko k nej. je fuk, či má 20 alebo 50, ak má žena rozum, poblahoželá kolegovi v práci osobne.
jeho odpoveď považujem už sa absolútne nevhodnú. už keď je ona vtieravá, od neho stačilo maximálne: ďakujem.

miroslava21
9. júl 2022

ona hodila navnadu a on sa chytil 🤣

michaela16
9. júl 2022

Konfrontovala by som ho ak máš nejaké ďalšie indície a podozrenia, že by manžel mal s ňou,,nejaké iné"pohnútky...Mne to príde z jeho strany dosť osobné voči kolegyni. Toto by nemal len tak písať žiaden zadaný a už vôbec nie ženatý chlap, ktorý má úctu k svojej manželke.

queen_mary
9. júl 2022

@panelacikova preboha, chudak tvoj muz, ak nejakeho mas 😀

petulda333
9. júl 2022

@miroslava21 navnadu? Blahozelanie k narodeninam? Och boze

petulda333
9. júl 2022

@panelacikova ja som sa s kolegami kamosila aj mimo prace a napisat to do sms je uplne v poriadku. Jeho reakcia nie

lucinika
autor
9. júl 2022

Ďakujem za vaše názory. O správu danej slečny mi nešlo,skôr na odpoveď partnera. Povedala som totiž manželovi,že sa ma to dotklo a príde mi to z jeho strany trochu cez. Z neho len vyšlo že som pravdepodobne chorobne žiarliva ak si toto myslím na jeho odpoveď na správu,on to pokladá za úplne normálne a nechápe čo je na jeho odpovedi zle.

monuska112
9. júl 2022

je to flirt ci skodny alebo neskodny sa rozhodni sama

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jakoma
9. júl 2022

Ja skor rozmyslam, ktory kamarat by mi toto odpisal a mam jedneho, ktory by mozno reagoval v podobnom duchu..je to jeho povahou a pritom ma normalny vztah aj so mnou ako kamoskou aj so svojou priatelkou.. mozno mas podobneho chlapa