Partnerov mobil

10. aug 2022

Ahojte. Neviem komu sa mám zveriť, väčšinou počujem rady typu Veď nič nevieš, je to iba pocit, nechaj to tak. Problém je v tom, že som s partnerom takmer dva roky. Po krátkom čase čo sme boli spolu, sa prevalila menšia kauza, nebudem to viac rozvádzať, proste išlo o to že si vypisoval s dvoma ženskými, s jednou bol von (nič sa podľa neho nestalo, nebolo nič medzi nimi) mal na ňu blbé narážky, na druhú mal tiež oplzle reči ktoré mi hrozne ublížili. Boli sme rozideni, uprosil ma, zase sme spolu. Odvtedy samozrejme moja dôvera v tieto veci je nula bodov. Stále mám také nutkanie, že niečo je zle. Ten pocit vo mne rastie, nedokážem ho potlačiť. Umocňuje to to, že vkuse kam sa pohne, ma so sebou mobil. Ide na wc, s mobilom. Ide sa osprchovať, s mobilom. Spí, v noci sa zobudí a ide na wc, zase s mobilom. Proste ani na 5 sekúnd ten mobil neodlozi, stále ho so sebou má. Keď prejdem okolo, vypne to čo pozerá. Niečo mi na mobile ukazuje, je v kŕči. Také že požičiaš mi mobil, potrebujem si niečo pozrieť neexistuje, veď mám svoj. Depta ma to, tryzni. Podľa neho je všetko okej, nič sa nedeje, nikoho nemá, že mobil kľudne nechá položený hocikde (nie je to pravda) a že ja mám zase nejaký problém a stále len ja, prečo mu neverím, prečo hento, prečo toto. Som unavená, neviem či som paranoidna, ale nikdy ma to nutkanie že sa niečo deje nesklamalo. Nelašovala som v mobile môjmu ex po dlhšom čase čo sme boli spolu ale zo začiatku tiež keď som mala tusaka, vedela som že idem na istotu a potvrdilo sa to. Takto nechodí nikam že s partiou von, viac menej iba robota, sex je v pohode nič sa nezmenilo, akurát toto ma hrozne ubíja. Možno to je aj tým, že večer keď ideme spať alebo po sexe sa so mnou nejako nemazna, ja to vyžadujem aspoň si neprídem potom taká použitá 😀 ale toto.... Ja neviem. Neviem či si mám dať zaucho , alebo čo mám robiť. Ďakujem za každú radu a pohľad.

autor
10. aug 2022

Podotýkam že slečnám predtým samozrejme nepovedal, že niekoho má. Že prečo to tak beriem vážne, sú to iba slová, napísané niekde v aplikácii. Na moju otázku a čo keby to robím ja? Mi povedal že by na to neprišiel, lebo by mi nešiel do mobilu. Takže asi tak.

andrejkap123
10. aug 2022

Preboha ved mas odpoved: 1. Mobil nepusti z ruky ani na 5 sek. Uz ked aj v noci cikat chodi s mobilom to je moc. 2. Je v krci ked kukate nieco spolu? A to ti nepride divne? Na 100% nieco pred tebou skryva uz len zistit ze co.

Ja si osobne myslim ze flirt s nejakymi zenskymi u neho pretrvava. Mas odpoved….

autor
10. aug 2022

@andrejkap123 ja tuším, že sa niečo deje, naozaj. Ale pre neho je moja neistota proste domýšľavosť, že za koho ho mám, že stále kvôli tomu čo sa stalo po ňom idem a chcem na niečo prísť. Ale on je taký že proste kým na neho nevyvalim nejaký dôkaz, nič sa nestalo a nedeje. Ostatné dokáže podľa neho racionálne vysvetliť alebo zahovorit tak, že veď aj ty si berieš mobil, veď ja ho tu nechávam a veď aj ty aj ty ...

kris_tin257
10. aug 2022

Bola som v podobnej situácii, ver mi nie si paranoidna len máš dobrú intuíciu a vieš koho máš pri sebe... Radšej z tohto vzťahu von

zuzana9393
10. aug 2022

My uplne bezne funguje tak, ze muz si vezme moj mobil ked chce nieco pozriet ( pocasie, nejake video, atd) a ja jeho. Nekontrolujeme sa, len proste ktory je poruke. Toto mi pride divne.

dzulli1980
10. aug 2022

Osobne by som ho nechala už po prvej "kauze" ... pre mňa je dôvera vo vzťahu kľúčová ... zamysli sa nad sebou, začni si vážiť samu seba a vycúvaj z toho vzťahu ... a ak si myslíš, že jeho chovanie je OK, si strašne naivná ... nemusíš mu nič dokazovať, jeho chovanie hovorí za všetko.

moonlight1210
10. aug 2022

Nepotrebujes vediet, ani mu dokazat, ze zas s niekym nieco tajne pecie.
Iba stracas cas, ak budes zhanat dokazy, len aby si zo vztahu neodisla “ako ta blba”. Uz po polroku ti bude jasne, ze tie dokazy vlastne nestali za to, lebo vysledok je rovnaky - ste od seba a nikoho uz nezaujima preco.

Staci, ked sa rozhodnes a rozides s nim.
Ak naozaj blbne len v nejakych zoznamkach a lesti si tym ego svojej neodolatelnosti a fiktivnej hodnoty na sobasnom trhu, tak to bude ako facka. Ze kym stracal cas s fiktivnymi “vztahmi”, ten realny sa mu rozpadol.

lenkadenisa
10. aug 2022

Kopni ho do zadku aj s jeho mobilom 📱

autor
10. aug 2022

@dzulli1980 dokáže veci mimoriadne zľahčovať. Vraj žiaden problém nie je, to iba ja si domýšľam, že raz sa to stalo, dvakrát a už stále hľadám čoho by som sa chytila. Že podľa neho je to ok, nič zle nerobí, veď do sprchy si beriem mobil aj ja (robím to na truc) , že stále po ňom idem a hľadám. Ale na druhú stranu uznávam, bol by blbý sa priznať 😀

autor
10. aug 2022

@moonlight1210 on vraj na záväzky typu svadba bývanie potrebuje čas, že proste nie je taký aby do všetkého skočil po hlave (to mu neberiem) ale občas sa zamyslím, či to nie je aj dobre, lebo verím tomu že pokiaľ mám s niekým byť takéto veci idú ľahko, bez zbytočných zadrhelov. Pred rodičmi sa vyjadruje že áno veď spolu preberáme spoločnú budúcnosť, všetko bude, vnuk bude, len nás majú nechať , vtedy cítim že teda dobre, asi naozaj iba domýšľam. Ale prídeme domov a cítim to opäť, možno nie hneď, ale po týždni určite. Neviem... Neviem či som už taká domýšľava, alebo je to pravda.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vilma7
10. aug 2022

Áno, daj si zaucho a to len z jedného dôvodu, že sa s ním ťahas dva roky, vôbec mu neveríš a zabíjala s niekým roky s kým nikdy nebudeš spokojná.

moonlight1210
10. aug 2022

Mas pravdu v tom, ze ak dvaja chcu byt spolu, tak na nejake zavazky sa po case nemusia vzajomne prehovarat. Pridu im prirodzene. Ako dalsi krok vpred. Necitia to ako obmedzenie.

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejkap123
10. aug 2022

Toto robia chkapi co podvadzaju! Zazila som to vela krat! Zena vysiluje ze ma zle tusenie a pocity ze tu je niekto treti, ze si pise s inymi. A on z nej urobi sprostu, paranoidnu a este ju presvedci ze ona je ta zla čo necie byt stastna! Never tomu!!! To su ich taktiky bohuzial.

amiaja
10. aug 2022

Vykasli sa na to, naco ti je takyto vztah? Dovera je prec, uz nikdy to nebude dobre, hlavne ked sa hentak sprava. Robi z teba debila. Dovi dopo

ketinecka
10. aug 2022

s neverou sice skusenost nemam, ale s podlomenou doverou a premrhanym casom hej, chod z tohto vztahu prec, iba stracas cas, mas jeden zivot, nepremrhaj ho, takto to este mozes tahat roky a k nicomu rozumnemu to i tak nepovedie, sama citis, ze mu uz nedoverujes, to v tebe zostane navzdy, odid od neho a zachran sa

vikes
10. aug 2022

Neveríte mu a podľa mňa ste sa dostatočne nevysporiadali ani s prvým rozchodom (zrejme vám chýba určitý prejav ľútosti z jeho strany, on radšej všetko zľahčuje) Pokiaľ má takú osobnosť, že si potrebuje dokazovať, aký je super samec a mať "obdiv" iných žien, tak toto sa tak ľahko nezmení. Každopádne vy musíte vedieť koľko času a energie dokážete investovať do "možno sa časom zmení" a kedy si uvedomíte, že jemu je takto dobre a nechce sa zmeniť.

ruza123
10. aug 2022

Bohuzial mas spravne tusenie..mala som takeho byvaleho..ale to som bola mlada a sprosta..neviem si predstavit toto riesit teraz a s detmi na krku..ale moj manzel mi nikdy nedal dovod pochybovat..s byvalym to bolo od zaciatku na pochybach..stale mal potrebu vypisovat si s inymi, pripadne aj nieco viac..

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. aug 2022

@ruza123 už sme sa o tom veľakrát bavili, už keď bol naozaj zo mňa vytočený tak povedal na vezmi si ten mobil zavri sa s ním niekde a pozeraj koľko chceš ale nenájdeš tam žiadnu zoznamku ani iné ženy. Niekedy rozmýšľam čo by sa stalo keby na to prístupim🙄

autor
10. aug 2022

Podotýkam že som mu vtedy nelašovala v správach s rodinou alebo kolegami kamarátmi. To je také no go pre mňa ....

autor
10. aug 2022

Je pravda že celkom visí na stávkovaní, z toho má pomaly príjem ako v robote lebo spolupracuje s ľuďmi ktorí sa v tom vyznajú tak po večeroch to sleduje... Ale keď to robí nemá problém keď nakuknem to bývajú také špecifické situácie.

lujziana44
10. aug 2022

Ja osobne by som neverila nikomu, kto nepustí telefón z ruky. Sú ľudia, ktorí ešte aj pri rozhovore s tebou čumia do mobilu, nemám to rada. A už som toto raz vo vzťahu zažila a myslím si, že tie flirtíky stále uňho trvajú, je to očividné. Utekaj čo najďalej!

maribell
10. aug 2022

Ženy a hazard? ... Utekaj 🏃🏃

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
10. aug 2022

my mame navzajom aj odtlacky nascanovane, aby sme nemuseli kody zadavat, bezne ked nieco idem googlit a manzelov mobil je po ruke chytim jeho a pozriem tam 🤷‍♀️ mne by bolo tiez podozrive toto spravanie a podla mna ta intuicia neklame

marika39
10. aug 2022

Ja neviem na čo je komu takýto vzťah. Nie si s ním šťastná, a to by ste mali mať ako dvaja zaľúbenci najkrajší čas a ty sa len trápiš. To čo od toho očakávaš do budúcna, celé zle.

autor
10. aug 2022

@petamich bol čas kedy som mu odtlačok dala na svoj mobil aj ja, sa čudoval že na čo že mi do mobilu nepôjde. Ja jeho heslo viem, nemenil si ho odkedy som prišla na to predtým (možno mi chce dať najavo akože tam nič nemá) ale čo z toho keď ho vláči stále so sebou. Normálne by mi uľavilo aj to keby na niečo zistím, aspoň si budem môcť povedať že som naozaj nebola sprostá. Ale zase.... Čo ak sa naozaj nič nedeje a budem za blbca a prídem o vzťah, ktorý je až na toto v pohode. Je prispôsobivý, vtipný, postará sa o mňa keď som chora, porobi čo treba kým som v práci, variť nevie takže to nič, ale naozaj okrem tohto nič iné.....

autor
10. aug 2022

Asi by to vystihla veta : dá mi všetko okrem mobilu do ruky 😀