Som zbytočne domýšľavá, alebo mám veriť intuícii?

hm43
10. mar 2022

Dobrý večer chcela by som vedieť Váš názor..
Mám podozrenie alebo skôr pocit o tom že si priateľ s niekým píše ..Neviem s kým no myslím že možno s jeho ex alebo s niekym inym.. Sme spolu už dlhsie a bývame spolu a budeme mať aj babo.. Priatelove správanie je celkom fajn,je milý,pozorný a dokonca sám rozpráva stále o našej budúcnosti a ako sa nato teší..Sme stále spolu aj keď sa niekam ide ideme spolu.. Do mobilov si nechodíme pretože sme si jednoducho povedali že nie.. Má heslo a ja tiež.. Lenže mi príde že on si ten mobil stráži až príliš.. Idem okolo neho on všetko vypne..Ideme do obchodu a on má náhodou čaká v aute a hra sa na mobile a ked už idem hneď rýchlo vypne aj dnes sa to stalo ale videla som že odpísal svojej sestre takze nechápem prečo by som to nemohla vidieť alebo prečo to skrýva.. Už sme spolu dlhsie a vždy hovoril o svojej ex ako ju nemá rad a ako ju nikdy nemal rad a že to bol stratený cas.. Nedávno sme mali rozhovor o našich bývalých partneroch alebo skôr viac on rozprával než ja tak rozprával úplne inym spôsobom už vôbec nie tým spôsobom ako predtým.. Povedal samozrejme aká bola tie jej zlé stránky no skor mi to prišlo akoby bol z toho smutný a viac menej obviňuje jej rodičov ze sa nechali.. Stále hovoril o tom čo ona robila zle a ja dobre a ze ani jeho mama s nou nebola spokojná a ze u mna je to naopak no neviem čo si mám o tom myslieť pretože skor mi prišlo ze sa má snaží akokeby oklamať alebo aby som nadtym neuvažovala ze by mohli byť v kontakte alebo nieco neviem čo si mám o tom myslieť..

eeffka
10. mar 2022

@hm43 zeny vedia vyciti, a uz sa rozhodni ako to chces ty.
Ja osobne chcem vediet na com som aby som sa vedela zariadit 🤷‍♀️

21anjelik19
10. mar 2022

@hm43 a kvôli čomu ste sa bavili na tému ex priateľov?

taga
10. mar 2022

A to je na co dobre, ze takto dopodrobna riesite a porovnavate teba a byvalu? Toto by som zrusila hned a potom sa sustredila na jeho spravanie voci tebe.. a ze odklada mobil - mozno nechce, aby si sa citila menej dolezita ako mobil 🤷‍♀️ tak ked prichadzas ty, mobil vypina 🤷‍♀️ podla mna riesis blbosti

hm43
autor
10. mar 2022

@hm43 Samozrejme aj ja chcem vedieť na čom som len nechcem sa ho to pýtať nechcem byť za domyslavu či ziarlivku,alebo somnou mavaju tehotenské hormóny neviem 💁🏾‍♀️ No bojím sa nechcem ostať sama s babom

hm43
autor
10. mar 2022

@21anjelik19 ja to nejak ani nezacinam ale skôr on vždy

petamich
10. mar 2022

jeden den je tu tema, ze partner sa autorke nevenuje a ma stale mobil v ruke a zle je, tvoj ho odlozi, vzdy ked ste spolu a zle je tak neviem 🤷‍♀️ ja osobne mam skor pocit, ze nemas problem vyrobis si

kazdopadne ak sa ti cokolvek nezda, spytaj sa ho, ziadne lozenie do telefonu, nafukovanie, fabulovanie - spytaj sa ho

deti95060810
10. mar 2022

ja by som ho stopla v rečiach o ex... načo počúvať aká bola. To by mi pripadalo ako na ex nevie zabudnúť a potrebuje o nej rozprávať...

dzulli1980
10. mar 2022

Však sa ho na rovinu opýtaj, čakáš s ním dieťa a s týmto máš problém? ... nech sa prejaví ... lepšie teraz ako o 10 rokov.
@hm43

nenne9
10. mar 2022

@hm43 mozno odklada mobil, lebo sa ti chce venovat.aj ja ked pisem s kamoskou, alebo na kona ked pride muz, automaticky odlozim mobil.niezeby som robila nieco tajne, ale pride mi to take slusne.

annamarin
10. mar 2022

Ja osobne som sa vzdy snazila rychlo vypnúť mobil, ked som bola s niekym vo vztahu a prisiel. Jednak mi to prišlo slušne. Nebudem čučať do mobilu, ked niekto koho milujem môže mať moju plnú pozornosť. A na druhu stranu som sa tiež necitila dobre, že by mi niekto čítal správy, alebo pozerá do mobilu ked pisem. Aj ked len nevinné správy. 😄 Proste dakto ma taky "reflex" alebo ako to nazvať. Neviem ci je to ten istý prípad, ale podľa mňa sa neporovnávaj s jeho ex. Aj keby si písali, tak snad by ta podla mna nevymenil len tak lahko. To by si si urcite všimla iné známky spravania. Momentálne z popisu mi to príde, ze aj keby si pisu, tak on neuvazuje o tom zeby ju chcel miesto teba. A keď nereaguje uz sz tak, ze ju neznasa, tak podla mna sa mu to rozlezalo v hlave. Ja som tiez neznášala svojho ex a teraz ho mám rada, aj ked uz len ako kamoša 😄 a je mi tiez luto ako to medzi nami dopadlo.

Ja na tvojom mieste by som neriesila jeho ex a ani sa nepytala dalej na ňu.

1gramofon
10. mar 2022

Ja tiež hneď odkladám mobil keď ku mne príde priateľ. Nemám rada keď mi niekto môže vidieť do mobilu aj keď som len na MK, alebo prezerám oblečenie ktoré si nekúpim 😅 alebo keď hrajem tetris tak sa neviem poriadne sústrediť.
To ze vyťahuje ex by mi nebolo príjemné. Čakáte spolu dieťa, prečo sa venuje tomu co bolo s inou a ešte ta s nou porovnava... Ja by som sa na to opýtala, ci ľutuje ako sa veci majú. Ale môže byť, že už nie je nahnevaný tak preto o nej nerozpráva tak ako predtým

monka105
10. mar 2022

Nedomýšľaj si o ex a normálne sa ho spýtaj, prečo vždy rýchlo vypne mobil, keď si pri ňom, že ti to príde zvláštne a cítiš sa nepríjemne, ako keby pred tebou niečo skrýval. Priama komunikácia je základ. Darmo napíšeš sem na koňa, že sa ti zdá, že je v kontakte s bývalou, tu ti na to jednoznačnú odpoveď nikto nedá. Ale podľa reakcie svojho priateľa to veľmi rýchlo zistíš.