Partner vraví, že ma má rád

27. dec 2020

Ahojte, včera mi môj priateľ s ktorým som 5 rokov odpovedal na otázku či ma miluje že ma ma veľmi rad. Nepovedal že miluje. Ako by ste reagovali? Mna to veľmi prekvapilo pretože je na mna milý, stále mi vraví aká som krasna a sexi, da mi hocikedy pusu.

nina255
27. dec 2020

A to doteraz tych 5rokov ste si to akoze nehovorili nikdy az teraz si sa ho nieco take spytala a zarazila ta odpoved hej ? 😃

zuzanka.zuzu
27. dec 2020

koľko máte rokov? ak 20 tzn. ste spolu od 15, tak ho nahlodáva myšlienka skúsiť inú 😀 ak 35, tak po 5 rokoch by som očakávala snubák a nie či ma miluje či nie

pribinak
27. dec 2020

Podstatnejšie než slova sú jeho skutky, činy, to čo robí. Čo máš z jeho slov? Nič! Dôležite je ako sa správa k tebe, ako reaguje na tvoje potreby.
Čo z toho že ti povie že tá miluje, ak sa správa úplne inak

autor
27. dec 2020

@nina255 práveže doteraz mi vravel že ma miluje a lubi každý deň len v poslednej dobe prestal a keď som sa ho spýtala tak odpovedal toto

autor
27. dec 2020

@zuzanka.zuzu mas pravdu sme spolu od 16 :D ale on predomnou mal aj iné partnerky lebo je o tri roky starsi

h2
27. dec 2020

A ďalej si sa ho nepýtala? Keď Ti doteraz hovoril každý deň, že Ťa miluje a ľúbi a zrazu prestal a na priamu otázku, či Ťa miluje, odpovie, že Ťa má veľmi rád, tak ja osobne by som to brala, že už ma nemiluje. Prepáč, dúfam, že sa mýlim. ☹️

pininka1
27. dec 2020

No je velky, velmi velky rozdiel.medzi mat rad a milovat. Neskor si na to mozno spomenies. Mat rad ta moze mat kamarat, ale toho si nevezmes ani s nim nespis.

autor
27. dec 2020

Pred dvoma rokmi sme mali krízu a ja som od neho odišla a potom sme sa k sebe vrátili... odvtedy to bolo tak ako opisujem vraveli sme si to často a správal sa pekne tak ako sa správa aj teraz... a keď som sa ho spýtala ze či ma teda nemiluje povedal že už nebude mat ku mne take city ako mal pred rozchodom. Pritom donedávna som nemala pocit že by ich nemal. A je stále taký istý v správaní

pribinak
27. dec 2020

Ja neviem, ale keď si predstavím že som chlap a furt by sa má moja baba partnerka frajerka pýtala či ju milujem, tak by mi to liezlo na nervy

Proste nauč sa čítať jeho správanie.

autor
27. dec 2020

Nepytam sa ho to stále, spýtala som sa ho to len včera lebo mi to už dosť dlho sám nepovedal
@pribinak

dzulli1980
27. dec 2020

Mne môj muž naposledy povedal, že ma miluje hádam ešte za slobodna ... činy sú dôležité, z tých vidíš, či Ťa ľúbi, či nie ... reči sú len reči.

huginko
27. dec 2020

@pribinak je to pravda, muži otázky tohto typu priam neznášajú. Možno to len povedal inak v tej situácii, bez toho, aby to čokoľvek znamenalo... Čas ukaze

lolazmola
27. dec 2020

To je vrchol! Hneď by som mu kufre zbalila!!!! 🤪
Co riešiš??? Hranie so slovíčkami.... Toto je váš jediný problém vo vzťahu? 👏👏

caroline_
27. dec 2020

No podla mna to nie je ziadne hranie sa so slovickami, rad moze mat krupicovu kasu alebo horory, ale zenu ma milovat..Ja by som teda minimalne spozornela, ved je to taky problem povedat milujem ta v dlhorocnom vztahu? Nemate aj nejake ine problemy?

marca12
27. dec 2020

Mojmu este nikdy nevyliezlo z ust,ze ma miluje,ja to tiez nepouzivam. Spravanie hovori,ci ma ma rad alebo ma ma na haku. Nezaoberaj sa malichernostami. Mala som frajera,ktory mi este rano rozpraval ako ma lubi,miluje a vecer sa so mnou rozisiel. Takze pre mna slova uz nemaju vyznam.

zuzanka.zuzu
27. dec 2020

no ja neviem, to nie je len hra so slovíčkami či malichernosť... a vidím to aj na koňovi "činy sú dôležitejšie" a o rok téma ako sa rozvádzajú 🙄 mne ten môj aj povie a aj sa správa 😍 ja by som riešila keby zrazu prestal. ani muži nie sú studené čumáky, aby potom nevypisoval kolegyni ako ju ľúbi 😉

h2
27. dec 2020

Baby, ktoré píšete, že hranie so slovíčkami a podobne... Ak by jej to chlap nikdy nepovedal a aj na priamu otázku odpovie len, že ju má rád, OK, beriem. Sú chlapi, ktorí to proste povedať nedokážu, nerobia to a lásku radšej vyjadrujú iným spôsobom. Ale tento s tým problém nemal, hovoril to často. A zrazu to nie len, že nepovie, ale aj na priamu otázku odpovie len tak, že ju má rád. To je rozdiel, podľa mňa.
Autorka, informácie z Teba idú, ako z chlpatej deky. Takže vy ste sa rozišli, lepšie povedané, Ty si ho opustila a potom ste sa zase dali dokopy. A odvtedy Ti to nehovorí? Alebo už Ti to hovoril aj po tom, ako ste sa dali dokopy a až potom prestal? Možno je už opatrný, nechce, aby si si ním bola príliš istá, aby si mu zase neublížila. Alebo sa naozaj v ňom niečo zlomilo a už tie city nie sú, ako predtým. 🤷🏻‍♀️

lintu
27. dec 2020

Viac ako to, ci ta miluje ci nemiluje, by ma zarazilo, ze uz k tebe neciti to, co pred rozchodom. To znamena konkretne co? Ludia si neraz vyznavaju slovami lasku uz len preto, ze sa to tak patri. Aj ked vnutorne nic take necitia. Resp. si to mylia s pocitmi zamilovanosti. Jasne, ze ich to potom jedneho dna prestane bavit hovorit. Pripadne ina skupina ludi lasku aj citi, len nie je na nejake citove vyznania. Ako to ma tvoj priatel tazko hodnotit. Ak sa inak sprava ako inokedy, asi by som sa v tom nehrabala. V analyzach sa da nepekne zamotat. Priatel si mozno ani neuvedomil, ze povedal nieco zle.

miadi
27. dec 2020

Tak sa ho uz nepytaj. Pockaj par dni. Potom mu tiez povedz ze ho mas rada. Ked ho to podpichne znamena to ze len zle vybral slova. Ak bude nulova reakcia... tak Ta ozaj len mà velmi rad. A uz je vas vztah niekde inde.

jajka71
27. dec 2020

Odlúčenie a návrat ma rôzne dopady na vzťah, niektorí si uvedomia, že si chýbali, niektorí si uvedomia, že už to nebolo čo pred tým aj keď sa vlastne nič zásadné nezmenilo, ale... Môže a nemusí to skončiť tym, že jednu či druhu stranu získa ten, čo o priazeň bojuje a usiluje sa o telo ci aj dušu potenciálneho naprotivku, sú takí co sa vracajú k starej láske len preto, aby neboli sami.... No môže sa stať, že patrí ku chlapom, ktorí rozdiel v slovách nevidia a dôležitejšie je pre nich to, či to vo vzťahu funguje.... Tak ako ma.... Ty musíš najlepšie vedieť co sa zmenilo, dôvody odlúčenia i návratu... A vy dvaja by ste sa mali usilovat o to, aby vám vo vzťahu bolo dobre a boli ste spokojní obaja, v opačnom prípade hrozí, že si teba ci jeho ulovi ten/ta, ktorá sa bude viac usilovat

babydesire
28. dec 2020

Skor by som sa zamyslela nad jeho spravanim - ako sa chova ked sa po hadke udobrite?dotkne sa ta ked ste niekde v spolocnodti? Rozprava ti aky mal den? A ked ti povedal zecta ma belmi rad - co mal v ociach,ake boli? Ja, kebyze, cokolvek z toho sa unas zmeni a dlhodobo bez zjavnrj priciny, zacnem sa obavat,,zatial je vsetko po starom,a dufam ze navzdy bude ☺️

andreatytler
28. dec 2020

Ja som si az doteraz myslela ze mat rad a milovat su rovnake. Teda chapem ze na polievu sa nepovie ze ju milujem ale ak chlap povie zene ze ju ma rad, je to to iste ako ked jej povie ze ju miluje. Mne by to prislo tak ze uz ho nebavi hovorit milujem a tak pouzil ine slovo... na ozivenie...

lintu
28. dec 2020

@andreatytler aj polievka sa dá milovať 🙂 rovnako ako kvety, zvieratá, móda, umenie, autá, atď atď,.... proste záleží, kto je ako zvyknutý to slovíčko používať.... ideálne by preto bolo hľadať odpoveď u toho priateľa, ako to vlastne myslel

konvalinka41
28. dec 2020

nerieš každé slovo, zameraj sa ako baby hovoria na to čo pre teba robí. chlapi dávajú lásku najavo tým čo robia. slová sú slová, či už také alebo onaké

sandrahi
28. dec 2020

@dzulli1980 presne, niektori aj hovorili, ze miluju a ciny hovorili opak, takze na slovach moc stavat netreba, ani ja to uz nerobim 😉

autor
28. dec 2020

@h2 ano, j som od neho odišla ale po 3 mesiacoch som sa vrátila lebo som si uvedomila že mi chyba a aj on ma prosil aby som sa vrátila. Chvilu to bolo take ťažké ale zas po case to bolo super tak ako predtým ako som odišla... už sú od toho rozchodu dva roky a počas tých dvoch rokov mi vravel tie slova ako ma lubi stále. Preto keď teraz prestal som spozornela

autor
28. dec 2020

@babydesire možno mám trochu podozrenie že by mohla byt príčina v inej... som si istá že ma fyzicky nepodvadza pretože byvame spolu a nechodí nikde inde ako do roboty ale v poslednej dobe si stále stráži mobil, ma ho nonstop pri sebe a poprosil ma aby som nedávala naše spoločne fotky na sociálne siete. Donedávna mu to nevadilo a mal ich na profile aj on ale všimla som si že ich vymazal... dokonca keď mu okomentujem fotku srdiečkom alebo nejakým smajlikom ktorý naznacuje že som jeho priateľka tak to vymaže. Pre niekoho sú to možno maličkosti a ja riešim hlúposti ale naozaj z toho nemám dobrý pocit

retatka
28. dec 2020

Slová sú len slova ,toto nerieš ,niekto vie krásne rečniť ,bude ti opakovat ódy na lásku a činy takmer nulové ....ako malé deti v škôlke ....ľúbim-nelubim....Poznala som chlapov čo krásne vyznávali lásku a za chrbtom podvádzali .Pozor na to !

jaskolka
28. dec 2020

Ste spolu od 16, píšeš, že 5 rokov. Teda stále ste mladučki, aj keď on je starší. Mate za, sebou rozchod, krízu, vravel, že ťa miluje, odrazu prestal, stráži mobil, odmieta spoločne fotky a podobne. Neviem, či riešiš hlúposti, možno po 20 ročnom manželstve riešiť smajlík a srdiečko by bola hlúposť, pripadne hru so slovami, ľúbim a mam rad, ale nie tu. V podstate ste prvá láska, ta málokedy vydrží celý život. Nechcem tým povedať, že na 100 % ma inú, už nemá záujem o teba, ale minimálne by som už začala brať aj takú možnosť do úvahy. Pripadne sa porozprávajte, ak bude mať vôbec záujem o taky rozhovor.Ono niekedy ten "zlý pocit" skutočne ma reálnu príčinu

lintu
28. dec 2020

Ou, zatajuje ta na socialnej sieti? Tak toto uz na realny problem vyzera. Najma ak sa tam tak sprava len voci tebe. Aj ti to nejak vysvetlil?