Partner a marihuana

lucyjuris
24. aug 2018

Zdravim vsetky,

Moja otazka uz vlastne vyplyva z nadpisu. Tolerovali by ste partnerovi ze fajci marihuanu? Dakujem za vsetky rady

candii
24. aug 2018

Nie.

katmi
24. aug 2018

@lucyjuris a ty nemáš vlastný rozum????? 🙈 marihuana patrí medzi ľahké drogy.. to ako keby si sa opýtala, či by sme tolerovali partnerovi rannú dávku heroínu,že lebo veď "len" ráno si dá.. kks.. na zamyslenie toto zas 🙄

sense
24. aug 2018

Ja nie.... aj ked su ludia co sa dokazu mat pod kontrolou,....ale aj taky kt tu kontrolu nezvladli....

barbora_t
24. aug 2018

@lucyjuris hmm zalezi ako casto fajci...podla mna je alkohol horsi ako trava, a ked si sem tam doma zafajci je to lepsie akoby mal chodit nacecany kazdy den z krcmy...nuz len moj nazor 🙂 ja poznam aj zeny, matky co si sem tam pofajcia a ziju aj ich deti a su to skvele matky

17juraj17
24. aug 2018

@lucyjuris Presne suhlasim s @barbora_t ide hlavne o frekvenciu. Ak je to sporadicke par x do roka je to v pohode. Ak by sa to malo posunut na par x do tyzdna je problem. Je to ako s alkoholom. Nikdy pred pracou a soferoanim. Na tom by som striktne trval. No stale treba mysliet na to ze je to zatial v nasich podmienkach nelegalne. 😉

lulica
24. aug 2018

@lucyjuris tak toto je ina tema 😅 ano moj partner si zafajci ano zafajcia si aj clenovia rodiny ano aj ja ppznam pocit po trave celu strednu sme fajcili snoop dog mohol o nas repovat😄...ALE je rozdiel ked niekto fajci a ked si niekto da prilezitostne. Zas metreba to s tymi prilezitostami prehanat 😄☺ ja si dam radsej jednu dve desiatky ked idem s kamosmi oni si daju zasa jointa.. moj partner ako kedy. Ked sme spilu zacali chodit fajcil castejsie no ked nas vztah zacal naberat smer tak som mu vysvetlila kde su hranice. Moj byvaly ten hulil nonstop to bol otras fakt☺ bol uplne neschopny a este sa v tom podporoval kazdodennym hulenim. Total. Tak isto aj niekolko mojich BYVALICH kamosov a kamosiek, co doteraz netusia aki su uzastne vytreti a nie v pohode ked hulia bez hranic. Ci alkohol ci trava je to to iste pijes/ hulis bez hranic- mas problem! O tvrdych drogach svoj nazor pisat nejdem myslim si ze do tejto diskusie heroin ci pervitin atd nepatri to uz je az prilis a pochybujem ze by to niekto partnerovi vedel tolerovat takze 🤔☺snad ma tu nebude nik chytat za slovicko, skratka pozor na to baba ak nehulis nech nehuli ani on. Ale ak chce hulit dalej asi by si to mala tolerovat do urcitej hranice ovsem

frerik
24. aug 2018

@katmi "lahka droga" je aj alkohol alebo klasicke cigarety a mne osobne by prekazali viac, aj ked nepacilo by sa mi ani jedno. Mnohym zenam nevadi ked chodi chlap pravidelne do krcmy Lebo ved po robote si zasluzi, to je podla mna ovela horsie. Ale zavisi samozrejme od okolnosti (ako casto fajci, s kym a Kedy, ci je inak zodpovedny a dobru priatel....)

katmi
24. aug 2018

@frerik ano, máš pravdu.. ale ja osobne by som to absolútne netolerovala. už aj kvôli tomu, že ja mám dieťa, tak sa inak na to pozerám a tá otázka mi prišla z môjho pohľadu totálne nevhodná..

sissy27
24. aug 2018

@lucyjuris ja nie, ale každý máme nastavené hranice inak. Sama musíš vedieť, čo si ochotná tolerovať.
Sú ženy, ktoré žijú s alkoholikmi, násilníkmi, trestancami, feťákmi, kurevníkmi, mamičkármi, v špine, s gamblermi, psychicky narušenými, v kadejakých podmienkach, s kadejakými partnermi. Predsa sa nebudeš riadiť tým, čo vyhovuje iným, keď tebe to vadí, nie?

rucka77
24. aug 2018

Nie a už duplom nie keby už máme deti. Treba si dupnúť ak ti to vadí, toto nie je sranda

tinaa64
24. aug 2018

Nie..fetaka by som doma nechcela mat

danajahotkova
24. aug 2018

Sú ľudia, čo to tolerujú. Pre mňa to je netolerovateľné. Ak chce nech sa páči, ale ja by som s takým človekom nežila, podľa mňa tam to všetko ešte len začína. Treba myslieť na to, že najskôr raz za deň, potom viackrát a závislosť jak svet.

ewhita
24. aug 2018

Nie... ale napr bývalý spolužiak fajčí pravidelne a to ma rodinu, 2 deti a nijako ho to nezmenilo... Aj môj brat fajčí a je tomu už pár rokov... Ak človek vie kde je hranica a dá si raz za čas, tak sa to asi tolerovať dá. Nie každý však vie kde je hranica, u niekoho žiaľ prepadne závislosť.
Ja osobne by som však netolerovala ani príležitostne!

ariannazara
24. aug 2018

Môj manžel si občas dá s kamarátmi keď sa stretnú raz za mesiac, dva krát alebo keď idú opravovať auto tak si zafajcia ja v tom problém nevidím 🙂 neriešim to pokiaľ viem ze to nieje príliš často keď to je raz za čas tak v pohode ✌️

mladenca
24. aug 2018

Nie, netolerovala. Ale poznam takych chlapov, dokonca aj zeny, ktore uz maju rodinu ale ked idu raz za cas niekam z kamaratmi tak si daju. Pre mna to ale nieje, nikdy som si to nedala a pozadujem aj od mojho partnera ze to nebude robit.

tinaa64
24. aug 2018

@danajahotkova jasne ze to zacina..skusenost z mojho okolia....tiez to zacalo "len" s travou a skoncilo to pri tazkych drogach..samozrejme sa to stupnovalo s gamblerstvom a kradezami..a tiez tam bolo presvedcenie ze to nie je mavykove a ma to pod kontrolou..ta tak to to dopadlo...

kvetinka75
24. aug 2018

asi skôr nie. Nemám s tým skúsenosti, tak sa neviem vyjadriť na 100% ale bála by som sa aby to nezašlo príliš ďaleko, tak by som sa to snažila stopnúť hneď na začiatku. Ak by nepomohlo, asi by som prehodnotila potom ten vzťah.

asia83
24. aug 2018

@lucyjuris Prepáčte, hlúpa otázka. Ktorá by to tolerovala? Keď niekto berie drogy, nemôže byť rozumný, zodpovedný, so zdravým rozumom. V žiadnom prípade takého.

nikiki29
24. aug 2018

Môj priateľ si sem tam dá, väčšinou to je na nejakej chate, oslave, Silvester a pod. No je to tak 2x v roku. Naposledy ju dostal od známeho za nejakú pomoc, no keďže som tehotná sama som mu povedala nech zoberie kamošov a nech to sfajčia čím skôr. Keď budeme mať malého už to doma nechcem. Je to podľa mňa individuálne, kto koľko partnerovi toleruje. Niekto netoleruje ani 1 pivo a niekto žije doma s alkoholikom... čo si myslím že je oveľa horšie. Ja by som z príležitostného fajčenia vedu nerobila, no záleží od frekvencie... pozerať sa každý víkend na sfajčeného chlapa nie je zrovna príjemné 😊

cichlida
24. aug 2018

@lucyjuris lepsia trava ako alkohol, clovek sa pri tom nechova ako opica, ak je frekvencia par krat do mesiaca, nevidim problem...daj si sem tam s nim a sex bude lepsi nez kedykolvek predtym 😁 no, hlavne by si to mala riesit s nim, ak mate rozdielne nazory, treba vykomunikovat

veltraud
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thoughtfulweirdo
24. aug 2018

Skôr by som tolerovala marihuanu, než nikotín. Ale samozrejme v normálnej miere, nijakú závislosť by som nepodporovala

slapina
24. aug 2018

@lucyjuris vôbec by som to netolerovala! Akonáhle by som sa dozvedela, že v niečom takom ide, tak by som sa s ním porozprávala a dala mu nejaké ultimátum. Buď marihuana alebo ja!

moonlight1210
24. aug 2018

Keby fajcil marihuanu, ostal len dobry kamarat. Moze s nim byt sranda, ked je v rausi (uz som takych zazila na VS). ale zeby som toto tuzila mat doma, to nie.

a spoliehat sa, ze si to udrzi pod kontrolou - to je hop alebo trop. zalezi od povahy a sklonu podlahnut zavislosti. niekto ma vyssiu odolnost, iny postupne potrebuje coraz silnejsi stimul, aby citil zazitok. takze ide od marihuany k trvdsim drogam.

tt247
24. aug 2018

Keď si predstavím tie hlúpe skurené oči a blbečkovský úsmev, je mi zle. Takže za mňa určite nie. Na niečo také ja osobne nie som zvedavá. No u nás nikto ani len nepije, takže sú ľudia a ľudia.

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
17juraj17
24. aug 2018

@lenkakravcova Este si zabudla - Sex iba v pripade ze sa bude robit dieta. (snad nebudete mat iba jedno) 😒😇

myj
24. aug 2018

Ak to nieje hulic od rana do vecera,tak nic na tom nieje a hlavne ak sa normalne sprava,to zalezi od viacero okolnosti.A netreba marisku porovnavat s heroinom,alebo tazkymi drogami.

najinka
24. aug 2018

@katmi tak je dost velky rozdiel medzi 'lahkymi drogami' a heroinom 😀

najinka
24. aug 2018

Keby to bolo par krat v roku, pri nejakej prilezitosti, tak cert to ber. Pokial by to bolo kazdy den-dva (a poznam aj takych, co hulia kazdy den..) tak urcite by som to netolerovala.