Páči sa mi sused

snob
1. nov 2020

Dobrý deň chcela by som sa opýtať a poradiť...mala som 4 ročný vzťah ktorý skončil katastrofálne..po roku čo som bola single sa mi zapáčil môj sused... Presťahoval sa sem asi cez leto a nejako moc som ho neregistrovala lebo som mala iné problémy...ale raz keď som išla do obchodu a videla som že kráča oproti mne tak sme sa jeden druhému pozreli do očí, počula som ako si zahmkal a ja som sa usmiala.. odvtedy som si ho začala všímať viac a dokonca som ho našla aj na sociálnych sieťach ale nemala som odvahu ho kontaktovať... v skratke,som sa od kamaráta ktorý ho pozná dozvedela že sa dal na veľmi zle chodníčky..dokonca sa aj môjho kamaráta na mňa pýtal..raz som nazbierala odvahu a napísala mu..a jeho odpoveď bola čo potrebujem...neviem či to je tým že je taký mladučký a nevispeli alebo len zato že robí čo robí alebo som si to domýšľala všetko len ja že sa mu páčim.. mám kašľať na to?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
1. nov 2020

Kašli na to. Lebo takých príbehov, že zamilované dievky zachraňovali kde-akých grazlov a skončili viac než zle je na koni cela kopa.

maciatkolulu
1. nov 2020

@snob pokus zaujať, či nejako veľa romantických filmov máš za sebou, či knihu chceš písať, to si zlepši gramatiku👋

0silvia0
1. nov 2020

@snob ono je to strasne zlate, zly chlapec a dievca, ktore ho zachrani. Nevypisuj mu, bude vediet, ze sa ti paci a moze ta lahko namotat a kedze po nom pokukavas, ty sa namotat das...
Bolo by fajn sa pozriet po niekom menej problemovom, ak si nechces zbytocne komplikovat zivot a zazit dalsi katastrofalny vztah.

snob
autor
1. nov 2020

@maciatkolulu veľmi múdry komentár🙂keby chcem zlepšiť gramatiku niekedy dám ti vedieť🙂

maciatkolulu
1. nov 2020

@snob ale hlavne, že ťa videl a zahmkal, a ty hotovooooo, 😂😂😪, tak ono chápem keď máš nast, inak...

snob
autor
1. nov 2020

@maciatkolulu och bože 😂 nenapísala som to tu celé iba v skratke,keď nevieš načo hneď komentuješ? Som násť ročná ale to je dobré podľa mňa mám si s čoho ešte vyberať 😉 pekný zvyšok dňa

0silvia0
1. nov 2020

@snob vies, my uz nast davno nemame, takze to vidime az prevelmi triezvo. Ale pamatam sa ked som mala nast, tiez sa mi pacili zli chlapci, ti slusaci ma nejako nefascinovali. Nastastie napriek tomu som si so ziadnym nepomrvila zivot🙏

snob
autor
1. nov 2020

@0silvia0 ja viem že dnešná mládež to berie inak ktorá má "hovno" odžité narozdieľ od vás ktorý sú není ako hovoríte násť ročný..uvedomujem si že do budúcna by som určite nechcela mať takého otca svojich detí a nepovedala som hneď že som sa namotala ale že sa mi iba páči...ale určite si toto všetko zoberiem k srdcu 🙏

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snob
autor
1. nov 2020

@viestta prepáčte ale kde som napísala že som snim alebo niečo také? Mala som na myslí že sa mi páči a chcela som iba aký máte názor vy to je všetko...

0silvia0
1. nov 2020

@snob nie, v pohode, ked sa ti paci, uvidis ako sa to vyvinie, len si davaj na seba pozor. Pricasto tu citame na konovi pribehy o tom, ako dievcina zachranovala zleho chlapca a tehotna potom nevedela, ako sa ho nakoniec zbavit. Ono to uz clovek berie inak. Ale si mlada, mas narok aj riskovat, len si davaj pozor na seba🙃

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snob
autor
1. nov 2020

@viestta každý máme svoj názor,svoj pohľad na vec🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snob
autor
1. nov 2020

@viestta tak načo toľko negatívne komentáre od vás keď vy to máte tam kde to máte? Načo to teda komentujete? Nevidím v tom zmysel keď s toho máte nervy..ja som nikomu nekazala aby mi to tu okomentovali,dali mi sem názor a napísala som že každý má iný názor a svoj pohľad na vec a tak to aj beriem..ja sa tu a nikým nedotahujem nesedim celý deň za telefónom a nemám potrebu tu skákať do ľudí🙂 napísali ste si svoje fajn ..je úplne moja vec kam a kde sa ja pôjdem radiť ak vám to tak moc vadí tak nabudúce nemusíte komentovať moje príspevky..aj vám prajem pekný zvyšok dňa

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
goodidea
1. nov 2020

@snob chcela si vedieť cudzí názor ..no a dostala si ho ...

asia83
1. nov 2020

Mladá dáma, neviem na čo ste hrdá. Povyšujete sa tu akoby ste niečo dokázali. Čo? Vnucovať sa chlapcovi? Asi je to teraz, medzi vami mladými dievčatami, taká móda, písať prvé chlapcom. On si zahmkal. A čo? To je dôvod mu vypisovať? Veď máte spoločného kamaráta, keby mal o vás záujem, dávno by vás kontaktoval. Tak vám treba. My staršie si počkáme, kedy nás muži oslovia a viete čo? Vďaka tomu si nás tí muži vážia a nepovažujú za ľahkú korisť. Nemáte hrdosť, pokoru a sebaúctu, neviete si priznať chybu. Chudáci chlapci.

snob
autor
1. nov 2020

@goodidea a čo som napísala? Že každého názor beriem

snob
autor
1. nov 2020

@asia83 kde sa povyšujem? Za to že si vy ste staršie od nás mladých tak nemôžeme mať svoje názory svoje rozhodnutia? Čo mi treba? Nechápem fakt niektoré komentáre,človek sa chce niečo opýtať a dočká sa aj takýchto rozumných odpovedí,ako by som niečo dokázala? Čo vy o mne viete? Za to že mám polovicu rokov tak to neznamená že som zavesená na druhých že som ešte nič nedokázala...pokoru sebaúctu hodnotu a hrdosť mám to ešte neznamená že sa budem tváriť nedostupná keď sa mi niekto páči..

katkami123
1. nov 2020

Tiež som ako násťročná chcela zachraňovať zlého chlapca... namiesto toho som vdaka nemu skončila skoro v blázinci. Toho chlapa neprajem nikomu, ani najhoršej nepriateľke. Toľko k tomu.

snob
autor
1. nov 2020

@katkami123 ďakujem za odpoveď,beriem k srdcu 🙏

katkami123
1. nov 2020

@snob áno, tiež som bola tvrdohlavá, 10 ľudí ma odhováralo iba jedna kamoska mi povedala chod do toho. Bohužiaľ, človek slepý, vždy si vyberie toho, kto mu povie to, čo chce počuť. A už ubehlo od vtedy 10 rokov, mám už rodinu a neuveríš mi, ale do dnes to každý jeden deň ľutujem. A nie, nezmenil sa, je na tom ešte horšie a do teraz chodí vyplakávať. Starého koňa novým kúskom nenaučíš. Jedine, keby mal do 6 rokov, do vtedy sa ešte dá meniť charakter človeka.

manqua
1. nov 2020

Juuj to kasli na to, my zeny si velmi radi domyslame a to nam robi len problemy, aspon teda mne to v zivote narobilo a uz by som neurobila nic take.

katkami123
1. nov 2020

Odpísal ti drzo - čo chceš? Očividne je to debil, neznic si život... viem o čom píšem. Ešte jedna vec, ktorá sa mi do teraz vždy potvrdila - čím väčšie hov*o, tým viac si o sebe myslí. Pamätaj na to pri výbere chlapa.

snob
autor
1. nov 2020

@katkami123 budem pamätať

katkami123
1. nov 2020

Hľadaj si chlapa gavaliera, možno sa ti to nepáči, ale baby ti dobre radia. Mnohé možno práve pre to, že si už niečim prešli. Nie vždy je dobre sa bezhlavo vrhať do vztahu, ktorý sa črtá. Niekedy to môže človeka poznačiť na dlhé roky. Ak sa k tebe chlap sprava s neúctou, keď je všetko ešte bezproblémové a ružové, ako by sa ku tebe správal, ak by prišlo dieta( hypoteticky), keby si bola od neho financne závislá na rodicaku? Vždy mysli takto. A ver mi, živiť prináša rôzne situácie. Užívaj si samotu, aj tá ma čo do seba, vtedy som sa aspoň ja vždy posunula veľmi ďaleko ku vztahu k sebe samej a uvedomovala si viac veci, ktoré som ako zadaná prehliadala. Aj samota má čo to do seba. A medzi tým vyberaj, rozumne. A tiež sa zamysli, prečo ta zaujímajú práve tí zlí chlapci či netrpíš náhodou spasitelskym syndrómom. Lebo takých si vyberajú práve tie veľmi dobre dievcata.

h2
1. nov 2020

@snob Prosím Ťa, koľko máš rokov? Lebo mne to nejako nesedí, píšeš, že si násťročná, z toho, čo píšeš, mám pocit, že máš tak maximálne 15. Aj o dotyčnom píšeš, že je mladučký a nevyzretý. Ale hneď v úvode píšeš, že máš za sebou 4-ročný vzťah a po ňom rok pauza. Takže by ma zaujímal váš vek a ešte by si mohla niečo bližšie napísať o tých zlých chodníčkoch, čoho sa to týka.

andreatytler
2. nov 2020

@snob Preco si s nim chces zacat ked vies ze sa dal na velmi zle chodnicky?