Ohundraný manžel

23. sep 2022

Ahojky, prišla som sa sem vyzalovat.
Som v 8 mesiaci tehotenstva na rizikovom.
Zajtra ma môj muz narodeniny a robíme menšiu oslavu.Vsetko som dnes pripravila sama,kedze bol v práci.Urobila som domáci vlašský šalát,nachystala všetko na chlebíčky,tie budem robiť čerstvé a na večeru uvarila bryndzové halušky.Prisiel domov,ohundral halušky,ze ich jest nebude.Ze si da šalát,ten ohundral,ze mu nechutí,ze on to nema rád,ze ci ja som nevedela,ze on vlašský nemá rád?Ze on iba parížsky a ze sa tešil na večeru ale toto?Tak nasilu zjedol,ale s nevôľou.Syn 16 ročný,ten chválil,ze oco ved je výborný, mne chutí ,manzel že nie,ze je horký.Tak celý večer tu chodí po byte, vzdychá,hundre ze je hladný.Aj som mu navrhla, ze mu teda uvarim niečo iné on odmietol, že nie ved to kedy bude hotové, že netreba a ze aj tak mám dost práce s tortou.Neviem ci to je tehotenstvom,ale cely cas sa mi chce plakať . Večer volala jeho mama,tak jej to spomenul a uz som nevsimava manželka.Za iných okolností by ma to nezranilo,teraz mi je to však ľúto.Cely den dom tomu venovala.

autor
23. sep 2022

,***

janinah
23. sep 2022

Zajtra na tvojom mieste ráno vstanem,najem sa,vyložím nohy ,čítam a relaxujem celý deň. Chcú oslavu tak nech sa pričinia,spomeň si ako manžel skákal ked robil naposledy tebe oslavu na narodeniny,však ti ju nachystal veľkolepú,že?
Máš doma dvoch chlapov,maju zdravé ruky,tak nech sa starajú.Oni by mali navariť tebe a nie hundrať.A vždy je poruke chleba s maslom,ked niekomu niečo nechutí /hovoril môj otec/. Verím,že ťa to zranilo,lebo aj hormony,ale ukáž im,že nie si slúžtička,ktorej milosťpán aj vynadá a ona poslušne nakluše a varí niečo iné.A tortu si prečo neobjednala,ale sa s ňou babreš? V 8mes. na rizikovom? kašli na to,už si sa hádam poučila ako je tvoja snaha ocenená,tak sa podľa toho zariaď.

mikadooo
23. sep 2022

Nemá koronu a preto zmenené chute? Môj raz všetky jogurty jeden po druhom povyhadzoval, že sú asi pokazené 😂. Potom kúpil nový jogurt, zas ochutnal a zas, že je pokazený. Tak ten už som zachytila pred vyhadzovom a mne aj deťom chutil normálne 🤭. Alebo bude problém niekde úplne inde, napríklad v robote ho zdrbkali, niečo sa pokašľalo, nemá rád rodinné oslavy, hnevá sa, že môžeš celý deň byť doma, atď. 🤷 Myslím si, že ten vlašák je v tom úplne nevinne. A ja by som sa rozrevala rovno pred ním. Že ďakujem mu za skvelú reakciu, na to, že som sa s tým celý deň serkala a nabudúce, nech si oslavu chystá sám... A že mi pokazil celý deň. A keď chce, nech uteká teda kúpiť ten parížak, ja si ten vlašský zjem sama, aby chudáčik náhodou netrpel.

mata90
23. sep 2022

Ja si myslím ,že keď je to jeho oslava mal by ti byť vďačný a ešte by ti mal pomôcť a nie ešte na všetko hundrat, vykašľala by som sa na všetko,nech si uvedomí že nie si slúžka.

autor
23. sep 2022

@mikadooo tak nabudúce uz chystať veru nebudem.Zajtra máme pozvaných sj hostí,tak to dokoncim uz nejak...ale už veru nie....je mi z toho snutno fakt.

0silvia0
23. sep 2022

Panko ma obe ruky lave? Si nevie nieco na veceru zobrat z chladnicky? Nebola by som hromozvodom pre uhundraneho chlapa. Nech sa ventiluje inak, nie na tehotnej zene.
Nabuduce nech vas pozve do restiky na oslavu.

autor
23. sep 2022

@janinah chcela som mu urobiť radosť tou tortou,aj celkovo tou oslavou.Ale uz to nebudem nabudúce.Uz nechcem zažiť tento pocit aky mam teraz.

janinah
23. sep 2022

práve preto,ž eprídu hostia,tak zaprataj do roboty oboch chlapov,hned ráno im povedz,že ti je zle,vylož nohy a nech robia..a ked neurobia,tak nebude všetko tip top no a čo? hostia hádam to nebude prezidentka,ale rodina a hádam vidia,že ledva chodíš....

autor
23. sep 2022

@0silvia0 najonuec si vzal,ale ako píšem chodil po byte,hundral a ešte aj svokra do toho ....🤦

janinah
23. sep 2022

a prečo riešiš toto so svokrou? už si videla takú svokru,ktorá dí za pravdu neveste a nie svojmu synáčikovi?

autor
23. sep 2022

@janinah to máš pravdu...ozaj ledva už chodím....a zajtra mi musia pomôcť ,s tým boli oboznámení.Syn v pohode,ten sj dnes pomohol ak som potrebovala.

0silvia0
23. sep 2022

Pekne s usmevom zajtra povedz, ze buduce narodeniny su v jeho rezii...

dzulli1980
23. sep 2022

Však nech si sám navarí, pripraví ... vôbec by som to neriešila ... zajtra vyložila nohy, povedala, že mi nie je dobre ... kus egoistická v týchto situáciách treba byť ... nech sa predvedie, nech Ti ukáže, aké je to jednoduché.

autor
23. sep 2022

@janinah ja som to neriešila,oni spolu volali a ano, zastávala sa ho...ved ako inak....ako píšeš,dala za pravdu synáčikovi

autor
23. sep 2022

@0silvia0 ni ja uz oslavu veti robiť a chystať nebudem.Toto js uz zažiť nechcem.

januska12323
23. sep 2022

Že nasilu ho potom zjedol 😁 somár, nech sa ide napásť do záhrady keď je hladný a nehundre.

panb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. sep 2022

@panb a to najviac bolí.... došlo mi to dnes

janinah
23. sep 2022

Tak je ti dúfam jasné,ž epo pôrode sa máš starať len a jedine o babetko,oni dvaja veľkí chlapi sa už postaraju o seba sami,samozrejme aj nakúpia,poupratujú....nie robiť full servis celej rodine a popri tom len tak mimochodom aj kojiť aj hojiť sa v šesťstonedelí...

panb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
momoftwo
23. sep 2022

A preco ohundral aj halusky?? Dve jedla a ani jedno neni dobre. Akoze mam dost. To bezne ti takto ohundrava co navaris? Moj sa tesi ked je navarene😁 To je nejaky rozmaznany panko..no veru zmena rezimu by mu prospela, nech sa troska zbada.

whatever1
23. sep 2022

Chutit mu nemusi, ale takto hundrat a este žalovať sa matke, to je uz cez ciaru. Ani by ma nenapadlo rozmyslat co mu pripravim namiesto toho. Nechuti, tak nech si nieco spravi sam. Varila by som len pre seba a pre dieta a ak chce nech si naberie a ak mu nebude chutiť tak jeho problem. Toto by som si fakt nenechala.
.

elizabet173
23. sep 2022

ty uvaríš halušky, chystáš na zajtra pohostenie, on všetko ofrfle a ty sa ho ešte pýtaš, či mu máš niečo iné uvariť? CHYBAAAA!!! Mohol by vzdychať, skuvíňať, že je hladný, ani by ma to nepohlo a toto by bola posledná oslava jeho narodenín, na ktorú by som chystala chlebíčky a tortu. O rok by mal týždeň pred oslavou na stole telefónne číslo na lahôdkársku výrobňu a cukráreň. Nech si pohostenie zabezpečí sám. To, že sa žaluje mame, by som mala na háku. Keby mala zajtra nejaké pripomienky, iba by som podotkla, že si bude musieť jej synáčik zvyknúť na nové móresy, lebo si neváži to, čo má. Nevážiš si sama seba, preto si ťa neváži ani on. On čo nachystal na tvoju narodeninovú oslavu?

autor
23. sep 2022

@momoftwo js ani neviem.... inokedy zje, ale to robím aj so syrom a ma na výber.Dnes boli len tie bryndzové

autor
23. sep 2022

@elizabet173 sama som si chystala všetko.Aj tortu.

elizabet173
23. sep 2022

predpokladám, že to dnes nebolo prvý krát, kedy niečo ofrflal, prečo to teda robíš? A ešte v ôsmom mesiaci? A na rizikovom? Normálne sa mi nechce veriť, že toto nie je jedna z vymyslených tém, tzv. návnada, aby sa diskutovalo. Si na rizikovom preto, aby si skákala okolo oslavy muža, ktorý si to ani neváži? To si mohla byť aj v práci

panb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
23. sep 2022

Aj si mu navrhla, že mu teda navaris druhé? Tak tu je chyba, že on je nevďačny, ohundrany a ty mu ešte ideš skákať okolo riti. Ako si si naučila, tak máš. Veru aj mne by bolo do plaču s takým mužom a ani tehotná nie som. Ak mu nechutí, snáď má ruky a vie si natrieť chlieb alebo urobiť praženicu alebo aspoň poprosit ženu, či mu neurobí niečo iné. Hneď sa na to človek inak pozerá...

angel993
23. sep 2022

Akože pardon, ty si na rizikovom a máš mu vyvárať? Ja keď som bola na rizikovom, tak som ležala a všetko robil manžel, aj na narodeniny chystal, tortu objednal a normálne chodil do roboty. Keď som raz na rizikovom tak to neznamená že som 2x taká slúžka ako bežne, ale asi je v ohrození život bábätká, tak by sa mali všetci naokolo snažiť aby som mala naozaj kľud.

autor
23. sep 2022

@elizabet173 nie je to vymyslena téma.