Neviem na neho zabudnúť, už nevládzem

3. júl 2022

Ahojte, ani neviem, kde zacat. :( mam uzasneho manzela, sme spolu 11 rokov a krasneho rocneho synceka. Pred manzelom som mala "skoro" priatela, nechodili sme spolu iba sme sa "zoznamovali" (pisali, stretavali sa.. Ved to poznate), ale ja som bola donho extremne zamilovana. Ale ze extremne.... Spravala som sa neprirodzene, aby som mu vyhovela. Raz sam ma spytal, ci s nim chcem chodit (na co som cakala velmi) a ja som povedala, ze nie. Povedala som nie, aby som videla, ci ma naozaj chce, tak nech zabojuje trochu. Pretoze pred nim som mala psychickeho tyrana.... A odvtedy vlastne zacal byt aj chladnejsi, proste, potom som pocula ze chodi za ine kocky, mne klame. Proste islo to dole vodou, tak som ho nechala.... Aj ked ma to velmi velmi bolelo. No a co sa deje teraz.. Ja aj po 11 rokoch myslim nanho. :( ked zaspavam.... A neustale si premietam v hlave, co by bolo keby.... Co by sa stalo, kebyze vtedy mu poviem ano..... A dookolo to davam. Velakrat sa mi o nom sniva, a budim sa s tym, ze ho proste milujem. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️💩 Uz 11 rokov sa takto trapim.... Nemozem to NIKOMU povedat, prepadla by som od hanby. Ale ubija ma to. Skusala som uz vselico mozne.... Psychologicku, meditacie rozne a nic. Neustale sa mi vrati. Pred cca 3 rokmi mi zablahozelal k narodkam (to si kazdy rok piseme na narodky 🤦🏻‍♀️), a pytal sa, ci sa k nemu vratim. Iba som davala rehotajuce sa smile, nevedela som napisat nie..... Alebo mi minuly rok likeoval forku v noci o 3...... Ma inak frajerku, a co pocujem, tak ju podvadza o 106......... Nikdy mu nikto nepovedal nie a nerozisiep sa s nim... Takisto aj so mnou.... Neviem co mam robit.... :( manzela by som nenechala. Velakrat mam take myslienky, aby ma manzel podvadzal, a mohla by som aj ja jeho. :( on je inak velmi dobrak, pohodak, upratuje, vari, stara sa, proste dokonaly manzel. Okrem sexu. Nemavame odkedy sa syn narodil... Predtym bolo fajn, ale teraz mozno raz za 3 mesiace..... Mimochodom aj mojmu manzelovi na zaciatku som povedala nie... A to rovno 3x, kedze som fakt nevedela, ci ho chcem, ale proste on zabojoval...
A s tym skoro byvalym sme sex nemali, ale ta chemia medzi nami sa neda ani opisat............... Nemala som taketo silne nieco ani pri manzelovi....

Neviem dokedy to budem takto tahat...... Velakrat som si povedala, ze ved je suknickar, aky zivot by som pri nom mala? Strasny.... Ukludnim sa. Pridem nato ze som blba, som zalubena do manzela, a v noci sa mi sniva, ze som zalubena do ex. A zacne sa ro odznova.
podvadzal, a aby som ho mohla aj ja... :( strasne............................ :( :( :( inac, nevidela som ho

elizabet173
3. júl 2022

prepáč, ale toto mi príde ako výlev 16 ročnej, maximálne. Chcelo by to synčekovi súrodenca, budeš mať menej času riešiť sprostosti a budeš si viac vážiť to, čo máš

autor
3. júl 2022

@elizabet173 ani mi nehovor... Uplne sa tak aj citim, ako nejaka pizda v puberte... Praveze to nie je nic nove, taha sa to so mnou dlho.......

vifoncitta
3. júl 2022

Sorry ale si blba🙏...váž si čo máš a nerieš niekoho kto nerieši teba

jjanulienka
3. júl 2022

Keby bolo keby boli by sme v nebi... keby ta miloval tak ako ty jeho tak by zabojoval.. podľa mna sa mas až moc dobre a vymyslas🤦‍♀️

autor
3. júl 2022

@vifoncitta ano, viem, ze som extremne sprosta.

annamalaga
3. júl 2022

Mat tak tvoje problémy a Husákov plat!🤦‍♀️

autor
3. júl 2022

@jjanulienka myslela som uz aj nato... Ale keby tie sproste zive sny by som nemala. Tak pravdepodobne by to preslo. Ale tie sny.....

jaass
3. júl 2022

Podľa mna si to celé len nahováraš 😨 to, že ti lajkne fotku, nič neznamená. A jasne, že sa ti s ním sníva, keď na neho stále myslíš🤷‍♀️🤦‍♀️ Mna napadlo len to, že chudák tvoj muž.

hivanik
3. júl 2022

Už len to ze podvádza o 106 by som na neho ani nepomyslela ....A inak prečo ti asi napísal ...no lebo ta chce dostať do postele ako všetky ostatné pred tebou ...🤔

oktobermimi
3. júl 2022

Lišti si. Aj dve tri a preber sa.
Co by bolo keby? Jedine co by bolo ze by si bola permanentne podvadzana z jeho strany keďže podvádza ňu podvádzal by aj teba a myslím ze jedine o co mu ide je len dostať sa ti do nohavičiek a viacej sa ti neozve... teda pokiaľ zas nebude treba anakondu vytiahnuť z hniezda a iný bobor po ruke nebude.

3vita
3. júl 2022

Ak podvádza súčasnú priateľku o sto 6 tak to musí byť úžasný chlap. Ani sa ti nedivím

deedol
3. júl 2022

mozem mat otazku trocha mimo temy? preco si tomu "byvalemu" aj manzelovi povedala "nie", aby si ich vyskusala? pytam sa preto, lebo sa s tym obcas stretavam a nechapem, kde to vznika, preco to baby robia. pride mi to take zvlastne, povedala by som az, ze nedostojne voci tomu partnerovi.

co sa tyka problemu, z vlastnej skusenosti - musis sa zamestnat, aby si nanho tolko nemyslela. cim menej budes nanho mysliet (napr. zacnes nanho mysliet a vedome prestanes a presunies pozornost na nieco ine), tym menej bude aj tych snov. ale musis v prvom rade sama chciet. drzim palce, po 11 rokoch to bude urcite tazke, ale ty to zvladnes 🙂

bloger
3. júl 2022

Netráp sa sú to iba sny. Uvedom si aké máš šťastie. Koho pri sebe máš. Niekoho kto ťa má skutočné rád. A to je realita nie sen.

maranta_leuconeura
3. júl 2022

Zbytocne si to idealizujes. Ten ,,byvaly" ta aj tak po par razoch odhodi, lebo uz nebudes zaujimava, to su take typy, s ktorymi funguje chemia, len kym nedosiahnu co chcu. A hlavne je to kurevnik, snazi sa dostat co najviac zien, ale stabilitu alebo lasku pri nom naozaj nenajdes. S muzom popracujte na sexe a vzajomnom uspokojeni. Snad si kvoli tomu, ze si neukojena neznicis zivot?

soldi
3. júl 2022

Zablokuj si ho vsade. Nie nadarmo sa hovori, zide z oci, zide z mysle 🙂

syslik81
3. júl 2022

zablokuj ho a uz si s nim nepis ...ani na narodeniny nic... proste zide z oci .. ak chces vediet ako by si dopadla staci sa pozriet ako sa choval a chova k pritelkam ... bola by si tehotna s clovekom co by ta nonstop podvadzal a snivala by si o tom aby simala takeho muza akeho mas teraz ..

oktobermimi
3. júl 2022

@deedol inak, toto nechápem ani ja. Len tak niekomu povedať pre skúšku "nie" to radšej poviem áno a aspoň na tu kávu zo slušnosti pôjdem, ved potom sa viac vidieť nemusime🤣🤌🏻
Ved ja keby som raz takto len tak pre skúšku povedala nie tak dnes nemám manžela deti...lebo, ved nie je nie. Či? Zmeškala som v tejto dobe niečo?🤣

betulinka1
3. júl 2022

Ja ti presne poviem co by sa stalo keby si mu povedala Ano. Podvádzal by teba o 106. Radsej sa zameraj na to aby si nespala so svojim muzom raz za tri mesiace.

dzulli1980
3. júl 2022

Vieš, že je kurevník a stále ho miluješ? Či si myslíš, že keby bol s Tebou, zmení sa? ... nezmení ... tak šup, šup do reality, aby si si nakoniec nerozbila fungujúcu rodinu.

autor
3. júl 2022

Dakujem.... Pokusim sa vedome nanho uz nemysliet a robit namiesto toho nieco. Presne inac, je kurevnik. Velky. A aj ked viem, realne by som ako dopadla, namiesto toho idealizujem. A trapim sa. Rozmyslam nad vecami, ktore by nikdy neboli realne.

Co s atyka odpovede nie. Neviem si to vysvetlit. Proste mozno som chcela iba vidiet, ci stojim zato, aby o mne zabojovali. Nizke sebavedomie? Asi hej....

deedol
3. júl 2022

dakujem za odpoved a drzim palce 🙂

xsuzannex
3. júl 2022

Pretoze zeny maju rady zlych chlapcov 😏

kitycat
3. júl 2022

Aky ex, ked si mu povedal nie 🤣🤣

No rozhodl si sa ako si sa rozhodla a vsetko ostatne je uz len "kde bolo tam bolo"

miskamicha
3. júl 2022

A ty si myslis ze ked podvazda frajerku tak tebe by bol utcite verny?🤣

hilda08
3. júl 2022

Tiez sa mi casto sniva o bývalom, uz desat rokov 😀 chémia ako svet bola medzi nami v tych snoch takisto, zobúdzam sa stastna a zaľúbena😀 ale nic viac by mi ten clovek nedal.. do môjho muža som nikdy nebola tak bláznivo zalubena ale tak inak…mozno aj teraz kebyze ho stretnem tak sa rozklepem ako pubertiacka…ale to nevadi…mam môjho muža dava mi vsetko, rozumieme si vo všetkom, vsetko klape. Podla mna je najväčší problem, ze nemáte sex, necitis sa byt chcena, príťažlivá..a to si pri ex citila tak sa v hlave stale k tomu vraciaš

miroslava21
3. júl 2022

Si dospela zena a milujes muza ktoreho vlastne ani nepoznas? Nechodila si s nim, nemala si s nim vztah...
To nie je laska.
Teba len pritahuje. A to je cele. Uvedom si ze pre sex mozes prist o rodinu.
Pravdepodobne ti manzel v sexe nevyhovuje, a preto si upriamila svoje tuzby na niekoho ineho a predstavujes si vasnivy sex s niekym inym...

komplikovana
3. júl 2022

sexualna pritazlivost sa NEROVNA laska. Laska je rozhodnutie. Rozhodla si sa pre manzela, ktory o teba zabojoval. Zablokuj ex, vymaz zo svojho zivota a zacni zit zivot s manzelom. Zamakaj na vasom vztahu.

marca12
3. júl 2022

Tak si uzi pekny zivy sen,pousmej sa,ze mas vzruso,co by som ja dala za taky zivy sen s nejakym fesim. Potes sa zo sna a zi svoj realny zivot. Zabrzdila si sa v minulosti a nechces ist dalej. Vsetko len a len o nastaveni mysle. Bud sa chces pohnut dalej a nastavis si mysel alebo sa budes sparat a zozierat dalsich 11 rokov a premrhas svoj drahocenny zivot vymyslanim si a idealizovanim si nejakeho neverneho kamarata. Mas doma poklad,tak mu to daj najavo. Ani sa necudujem,ze mate sex raz za 3 mesiace,ked v duchu fantazirujea o cudom muzovi.

smajliica
3. júl 2022

Zablokuj ho vsade kde sa da. Cislo, socialne siete, email, …

marca12
3. júl 2022

A este dodam,ze tomuto chlapovi by som uz nikdy neodpisala,zrusila vsetky kontakty. Ma z teba rohoz. Doslu mu zenske tak to ide skusat na teba? Nezabojoval o teba,jasne ti vtedy dal najavo,kde je tvoje miesto. Ten kto zabojoval je tvoj manzel. Vas vztah je vzacny a tak si ho nepokaz.