Neviem ako ďalej, nie som šťastná vo vzťahu

hm43
8. okt 2019

Dobrý deň.. NEVIEM ani ako mam začať ale cítim sa strašne nešťastná.. Som ešte mladá.. Dosť.. Ale po 18 už mám.. Ale mam partnera s ktorým bývam u jeho rodičov.. Veľa sa hádame.. Do mesiaca aj viac krát.. Keď sa hádame občas ma aj Fyzicky napadne.. Hresi ma aby som zomrela.. Aby moja mama.. Aby môj otec atď.. Aby moja tehotná sestra atď.. Som z toho nešťastná.. U nich mi je zle.. Nieže by tam nemali niečo čo by mi chýbalo.. Len sa necítim tam dobre medzi jeho rodinou on ma aj dcéru.. A vkuse iba mi vraví pozeraj aj na nás.. Pomáhaj riad atď.. Okolo jeho dcéry že sa nevenujem a tak.. Lenže on ráno vstane ide behať za kamarátmi a o malú sa stará stále iba jeho mama.. On nemá záujem a akej matka už vôbec ale keď je niečo vyhovori sa na malu.. Ja sa nemôžem bavít so sestrou ani poriadne ísť ku nám tak ze sa nemusím báť aby sme sa nepohadali.. A mne vraví ze nám mam nájsť robotu ale on sa sám do roboty ani nehne.. Iba beha celé dni po vobku.. Príde za mnou a ešte mňa podozrieva.. A neviem.. Chcem sa vás opýtať ak by ste boli nešťastne vo vzťahu a báli by ste sa mu to oznámiť.. Dokázali by ste sa zbaliť a odísť keď on nieje doma? Bez ohľadu na neho? Viem ze on ma veľmi ľúbi.. Ale niesom šťastná a neviem co mam robiť ako sa zachovať ale nezvládam to psychicky 🤮🙄🤢

natycaga
8. okt 2019

@hm43 vy ste teda dvojka. Dve nezamestnane socky. Prepac. Ale aj to vase vzajomne správanie to naznacuje. Ano, okamžite od neho odid. Nelubi ta, ked sa k tebe tak správa a ty nie si povinna mu robit sluzku a aupair. Nečaká ta dobrá budúcnosť s takýmto

4stanka4
8. okt 2019

@hm43 dievča zlaté sa ti čudujem čo ťa pri ňom drží...nohy na plecia a utekaj....ako sorry čo tam po tom že ťa ľúbi keď je schopný ťa udrieť???

4stanka4
8. okt 2019

@hm43 a k tomu že nepracuje...to Vám nie je blbé vyvciciavať druhých?

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbellka
8. okt 2019

@hm43 pobalit, odist a nevracat sa

renab
8. okt 2019

Si si to po sebe precitala? Lebo ak ano, uz mas zbalene kufre a odchadzas.

oli18
8. okt 2019

Vies, ze ta lubi, ale neuviedla si ani jeden priklad, ako ti to dava najavo. To, co si uviedla svedci o opaku. To ozaj pitrebujes pocut tu, ze mas od neho utekat? To ti este nedoslo?

katarinka89
8. okt 2019

@hm43 Si normálna? Prečo sa pýtaš a namiesto toho neznalosť kufre a nevypadnes z tade? Ako tá ľúbi keď ti ubližuje? Utekaj tvoja rodina je tvoja mama,sestra

joysi
8. okt 2019

@hm43 "viem, že on ma veľmi ľúbi" "do mesiaca sa aj viackrát pohádame" "keď sa hádame občas ma aj fyzicky napadne" "hresi ma, aby som zomrela...aby moja mama...môj otec...tehotná sestra" TO SU TVOJE VLASTNE SLOVA ESTERAZ SI ICH POMALY PRECITAJ.....myslim si, že už aj sama budeš vedieť čo máš robiť...držím palec 🙂

som_ponorka
8. okt 2019

Na tvojom mieste by som sa pobalila, odišla od neho a povedz mu to niekde na verejnosti,ak sa bojíš reakcie

vejapa76
8. okt 2019

Odísť. Včera bo neskoro...
1) Ak sa dá vráť sa nazad k mame.
2) Vykríka ti "pomahaj a riad" - nuž áno, keď niekde bývaš musíš sa podieľať na chode domácnosti. Čiže bývať k mamine ale aj pomáhať.
3) Školu si už skončila? Nájsť si prácu !!! A ak aj ešte študuješ dáku brigádu zvládneš.

eperia
8. okt 2019

@hm43 čím skôr preč od neho

amelia000
8. okt 2019

Zeny toto bude podla mna len vymyslena bludna tema.. teraz zaregistrovana so srdcervucim pribehom cerstvej 18stky ako zije u partnerovych rodicov a jej priatel uz aj dieta ma. Mlati ju nadava jej ale samozrejme ze ju lubi :D date jej tu plno rad a ani na jednu vam pidla mna neodpise

eperia
8. okt 2019

@amelia000 tu ani niet ,co radiť v tom prípade.

dskjhfdlkdjhl
8. okt 2019

@hm43 ako si prisla na to, ze Ta velmi lubi? To by vyzeralo totiz uplne inak. Zbal sa, najdi si robotu a funguj.

amelia000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkati
8. okt 2019

@hm43 A prečo si s ním?

0silvia0
8. okt 2019

@hm43 vráť sa tam, kde si žila pred tým, ako si spoznala tohoto sociopata, nájdi si prácu a pomaly sa stavaj na vlastné nohy. Hlavne s ním nebuď tehotná, lebo sa z jeho vplyvu nevyhrabeš najbližších 20 rokov. Prosím, urob to pre seba.

larisalarisa
8. okt 2019

Utekajte

ukulela
8. okt 2019

PLS - dve bodky za vetou, to je nejaky vacsi doraz na kaniec myslienky, alebo co?
Pisane ako pribeh dvoch sociek, co vyciciavaju rodicov. No pravopis OK - priklanam sa k nazoru, ze vymyslene.

lujza123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujza123
8. okt 2019

Ja len dúfam ze moje dieťa nebude takto sprosté v 18 tke.

suesue1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dopolbokaodrata
8. okt 2019

K tomu chýba už len jediné, ešte povedz že si tehotná alebo sa nedajbože snažíte. Prečo takto žiješ? To ťa v škole ani doma mama nič nenaučili? Asi nie však..

amelia000
8. okt 2019

@dopolbokaodrata podla mna sa aj snazia alebo snazili :D a presne toto mj chybalo v tom pribehu :D

lenuska0075
8. okt 2019

"Viem ze on ma veľmi ľúbi" .... to myslis naozaj???? Praje ti smrt, aj tvojej rodine a ty este napises taku do neba volajucu sprostost. Zbal sa a chod k rodicom, naco ti je taky chlap? Najdi si pracu a prestan sa prizivovat na druhych. Mas po 18... a skola? Ja v tvojom veku som sedela v skole a nie starala som sa o dieta nie jakeho chlapa.
1. Daj mu papa.
2. Vrat sa k rodicom.
3. Vrat sa do skoly, alebo si najdi pracu.
4. Najdi si normalneho chlapca.
Alebo
1. Bud s nim.
2. Buchaj si hlavu o stenu. Dokonca zivota....

c_est_la_vie
8. okt 2019

@lenuska0075 obcas jej mozno pomoze a tu hlavu jej o stenu obucha aj on

sofia1
8. okt 2019

@hm43 pekný socialny pripad ,vhodný pre p.Gizku Oňovu.

galioska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
galioska
8. okt 2019

@dopolbokaodrata mne prídu tieto témy jedno kopyto, z nudy a väčšinou vždy z nového nicku, zahada🧐😄