Nešťastný výraz na svadobnej fotke

12. feb 2024

Uz ste sa stretli niekedy s tym ze ma muz (bez srandy :D) nestastny a utrpny vyraz na svadobnej fotke?
Znamy sa zenil, chcela som mu zagratulovat ked som videla fotku ale teda na kazdej sa tvari kyslo, nestastne a neviem ci by tu gratulaciu potom nebral ako podpichovanie...

zuzkazp
12. feb 2024

Možno sa len nerád fotí. Môj muž napríklad neznesie fotenie po 7 rokoch máme minimum fotiek spolu. Ale je pravda že na svadobné foto sa premohol ale pripravoval sa na to veľmi dlho

danieli
12. feb 2024

Oci su zrkadlom duse…tam nieco nebude ôk…urcite by som vsak slusne a strucne zablahozelala, aby tam nevznikol priestor na podpichovanie

0silvia0
12. feb 2024

Neries jeho vyraz na fotke a normalne zagratuluj.

h2
12. feb 2024

Svadba je stres, mnohí ľudia nemajú radi, keď sú stredobodom pozornosti. Určite by som si nemyslela, že sa žení nerád, alebo že sú tam nejaké problémy, len preto, že na fotkách sa tak tvári. Normálne mu zagratuluj.

barbora0308
12. feb 2024

Celkom nechapem...znamy sa tvari cudne na svadobnych fotkach a ty mu nejdes zagratulovat, aby to nebral ako podpichovanie? To vazne?

Mimochodom, ja sa neznasam fotit, som velmi nefotogenicka, nemam ani jednu normalnu svadobnu fotku. Nikdy nezabudnem, ked sme sa fotili na tablo na strednej...fotograf sa ma zakazdym pytal, preco robim ksichty, takto ma nevie odfotit normalne...ja som nic vedome ale nerobila 😅🤷.

autor
12. feb 2024

@zuzkazp ano ale co ho poznam tak ma vela normalnych fotiek kde sa smeje od ucha k uchu aj take co sa sam fotil 😅 preto mi napadlo ze ci je to ten stres iba ako spomínala @h2

autor
12. feb 2024

@danieli ale presne ma take uplne smutne oci, aj na par fotkach co dvihol kutiky tak tie oci vyzeraju hrozne utrapene, no neviem mozno je to vekom, dlho sme sa nazivo nevideli 😅 dakujem baby za reakcie, zagratulujem mu, aspon strucne

miadi
12. feb 2024

Ja vyzeram na svadobnych foto ako srnka co skocila pred auto. A som stastne vydata za chvilku 11rokov. Nesud knihu Podla obalu. 😉

macik166
12. feb 2024

Videla som takú fotku. Nevesta sa fotí s druzickami. Ale na tej fotke sa nikto nesmeje. A druhá fotka nevesta so ženíchom - ona smutná, a on výraz tváre strnuly, napätý. No brali sa, lebo sa museli. Aj tak ich manželstvo teraz vyzerá.

reuska1
12. feb 2024

Moj 17 ročný syn sa napr. vobec nevie fotit. Ako nahle nanho mieri objektív, vypuli oci ako zaba a zacne sa mracit. A to nie,ze ked ho chcem ja odfotit, ale napr.minule potreboval fotku na preukazku, tak ma piprosil aby som ho odfotila....no marna snaha,tam sa nedalo nic vybrat 😀😀
Smejem sa z neho, ze sa foti ako Chandler z "Priatelov" ak si pamatate tu scenu, ked sa fotili s Monikou 🙃

autor
12. feb 2024

@barbora0308 @reuska1 jasne chapem ze su ľudia co sa nevedia fotit 😅 ale ako som spominala on ten typ nie je praveze ma vacsinu vysmiate fotky, plus to boli take momentky hlavne, nie na styl tu sa posad a usmej..preto ma to zarazilo, ale tak obycajne gratulujem hadam nic nepokazi

autor
12. feb 2024

@macik166 ano presne tak mi toto prislo :")

reuska1
12. feb 2024
autor
12. feb 2024

@reuska1 hahaha to nieee 🤣🤣🤣

miadi
12. feb 2024

Inak mas zvlastne uvazovanie. Kto by bral gratulaciu k sobašu ako podpichovanie? Co je na tom podpichovačne? Jedine ze by si to nejak blbo formulovala. S vysmechom.

moonlight1210
12. feb 2024

@miadi pocuj, ty si prirodzene taka kocka, ze ty nemozes vyzerat zle, ani keby si sa velmi snazila 🙂

judit47
12. feb 2024

Skor tu citam medzi riadkami,ze medzi vami nieco bolo alebo si chcela, a bral si inu a teraz sa snazis vidiet v jeho fotkach alo lutuje….koho by inak napadlo ze gratulacia je podpichovanie😵‍💫

miadi
12. feb 2024

@moonlight1210 ooo dakujem za kompliment 😍no mala som to rano genialny napad vybielit si zuby solou 😂no len som si podrazdila dasna.. a hoci sme mali svadbu len o 2 svedkou na foto kde podpisujem mam strach v očiach Akoby som podpisala ze predavam dušu diablovi . A Moj muz co mal v to rano cold feet .. a nejak sa mu nechcelo 🥹😂tak on na fotkach vyzera dojato a z oci mu srši laska a neha . Life is not fair .

gabika0825
12. feb 2024

To môj priatel tiež nenávidí fotenie, na každej fotke sa tvari ako keby tam bol nasilu, totálne otrávený vyraz, dokonca aj keď sa usmeje, že mu poviem aby sa trosku zatvaril normálne, tak je vidno že sa usmieva vyslovene nasilu 😀😀 a to je ešte horšie. Kazdu spoločnú fotku tým jeho výrazom vyslovene dod*be 😃

bluka2
12. feb 2024

To znie tak, že si myslíš, že ho k sobášu donútili

mamatroch
12. feb 2024

Moj muz sa tak tvari na kazdej fotke 🤷 ...neznasa sa fotit... Zato ale na svadobnych vyzera podstatne lepsie nez ja... Ked sme sa brali, prsalo, krupy, vetrisko silny... Takze ja tu dlhe vlasy pred tvarou, tam mi zavoj skoro odvialo... Ako ozaj, keby si niekto cudzi nase svadobne foto pozeral, tak manzela polutuje a pomysli si o mne "Fiha, ta musi byt riadne bohata...!" 🤣🤦 ...keby som nemala biele, ale strakate saty, uz len rovno do maku ma postavit... A co na tom? Uz sme skoro 14 rokov manzelia, od peknych fotiek manzelstvo nezalezi 🤷 ...i ked potesili by, coby nie 🙄

autor
12. feb 2024

@miadi @judit47 my sa ozveme obcas ked sa nieco dobre prihodi, zagratulujeme si dame small talk a zas "roky" nic :D mne napriklad blahozelal k sobasu a bolo to na styl "haha konecne sa nasiel niekto kto zvlada tvoj humor a este aj vyzera ze je za to rad :D" , potom sme dali len daky strucny pokec ako a kde sme sa stretli a ze ako dobre

Ja to napisem skor formalnejsie, nejake doberanie radsej preskocim, aby to nebral ako ten "vysmech", mozno on sam od seba zacne o tom ako je stastny a zbytocne som to riesila 🙂

miadi
12. feb 2024

Tak v sukromnej sprave mu mozes gratulovat rovnakym stylom ako on tebe. On je chlap on si mysli ze je na vsetkych fotkach božsky 😁zbytocne to moc riesis. Ak je to nejaky znami co ste si len par x pisali a nie ozaj kamosi. . Mne to znie ako daky clovek co poznas z netu a volakedy ste mali nejaky flirt cez spravy ale nic viac ., tak toho by som ani nemala v priateloch a nemala dilemu ci gratulovat. Ked ho stretnes osobne niekde nahodou tak jasne patri sa zablahozelat ked sa zastavite na small talk. Ak mate blizsi vztah tak je ok aj zartovat ze vyzera stastny na fotkach. A on ti moze povedat nejaku stresujucu prihodu co sa mu v to rano stalo. Mozno len bol žurkovat den pred tym a este sa spamataval 😊

victoriab
12. feb 2024

Vyhravas bizar temu dna na koni, ja nevychadzam z udivu 😶

autor
12. feb 2024

@victoriab mam pocit ze "kde najst zenu" a "prvy sex s prostitutkou" su silna konkurencia :D

autor
12. feb 2024

@miadi nie nie my sme boli super kamosi este za studentskych cias, potom sme sa odstahovali kazdy inam a piseme si len obcas 🙂
Snad je to naozaj niecim inym :D len ma fakt vsetky fotky kde je vysmiaty ako slniecko na hnoji, napriklad aj z prace, a potom svadobne cista depka :D by sa clovek onho aj bal, ale zas az tak blizki si nie sme, len ma to zarazilo, tak som si prisla o ine nazory/ako a ci vobec gratulovat/ a ako bonus som vyhrala aj bizar temu dna tak som spoko :D

miadi
12. feb 2024

Tak ked ho poznas tak dlho kludne mu napis vtipnu gratulaciu. Ked mohol on tebe tak mozes ty jemu .Ak sa urazi tak nevadi zas sa ozvete o rok pri inej prilezitosti.

miadi
12. feb 2024

Kazda “ vyhra “ je vyhra 😆uzi si to 😁

reanda
12. feb 2024

vsak mu teda popraj uprimnu sustrast 😀

miadi
12. feb 2024

@reanda 🤣