Nenávisť svokry

erka33
25. jún 2024

Ahojte posledné dni si neviem dať rady zo svokrou . Moja svokra má diagnostikovanu ľahšiu zmiešanú demenciu neberie lieky odmieta ich ... No ona mňa a môjho syna 4rocneho tyranizuje .... Môjho muza obskakuje vychvaľuje no mám podozrenie že nás mňa a syna chce výstvat je strašne prefíkana chce sa mi zomrieť ja už nevládzem ona mi už robí roky peklo no teraz to je ešte horšie som psychicky vyčerpaná vykrokuje že načo si kupujem nové oblečenie keď to aj tak nevynosim ( myslí tym že to nezoderem do smrti ) a keď sa jej ja spýtam či to zodere povie áno má 72 ale ja uz som v koncoch malému doslova robí zle nakreslil pekný obrázok a ona ho pokrcila že je aj tak škaredý no som sa tak nahnevala že som jej poriadne vynadala a ona mi s úsmevom povedala že aj tak sa to vyhodi .... Myslíte si že to je tou chorobou alebo to je jej prefíkanost ???

pribinak
25. jún 2024

@erka33 bývate spolu?

erka33
autor
25. jún 2024

@pribinak
@pribinak ano býva s nami

mimi_lali
25. jún 2024

Daj jej facky a je, čo ti tu poradiť tiež som vynadala svojej svokre a povedala jej že ešte jedna blbá poznámka a vlasy jej letia na kopu a odvtedy vie že si somnou nemôže robiť jak chce. Ja som tolerantná aj všetko, milá pomôžem aj cudziemu za rodinu zabijem ale nenechám si skákať na hlavu a nech je to aj prezident, takto rýchlo som ju stopla a povedala jej čo si myslím o nej a tých rozdieloch čo robí medzi vlastnými deťmi a odvtedy je miláčik. A čo najskôr preč spolu bývate už teraz začni šetriť na depozit a bežte sami bývať, svokrovci a mladý pohromade nikdy to nerobí dobrotu

jaond19
25. jún 2024

@erka33 kybel studenej vody a povedz jej ze este ti bude dakovat ked jej budes plienky raz menit, tak nech sa spamatá. Inak byvate u nej alebo ona u vas???

erka33
autor
25. jún 2024

@jaond19
@jaond19 ona u nás

pribinak
25. jún 2024

@erka33 vysťahovať milu svokru kade-ľahšie a bude kľud

matullienka
25. jún 2024

@erka33 normálne by som jej povedala, že ešte jedna hlúpa poznámka, ešte jedna zákernosť a do 5 minút bude mať zabalené veci a vypadne z nášho bytu. Náš byt naše pravidlá a buď ich bude rešpektovať alebo vypadne. Čo na to hovorí že Boh muž?

modrykolibrik
25. jún 2024

@erka33 v prvom rade treba zvazit ci by nebolo lepsie ju umiestnit do specializovaneho zariadenia. Ono musis brat aj to, ze ona vlastne za to ani nemoze. Je chuda. V prvom rade jej treba davat lieky. Su rozne triky ako do nej dostat lieky ak chces poradit kludne mi napis ss. Ma demenciu a ak nebude brat lieky bude to este horsie. Posli mi spravu mozno Ti dokazem pomoct a poradit

glorikarebeka
25. jún 2024

prečo je u vás? Čo na to manžel, veď nech s ňou spraví poriadok, ale ak drží s mamou tak máš veľkú smolu

pribinak
25. jún 2024

Prečo je u Vás? Tvoj muž čo hovorí? Kde ma on svoj byt či dom?

sisska96
25. jún 2024

Preto by som radšej bývala hoci aj garzonke, a v žiadnom prípade ani s jedným rodičom

prasiatko30
25. jún 2024

Vy si viacere uvedomujete, ze ma diagnostikovanu demenciu sice zatial lahsiu ale ludia co maju demenciu aj ked pred tym boli ako svaty obrazok tak sa ich charakter meni a ak uz pred tym bola ako ďas tak ta demencia jej asi moc nepomohla. Skuste jej vybavit nejake denne dielne alebo nieco ak mate v okoli nieco pre takychto pacientov. Nieco take aby ti ju na cely den odviezli a vecer priviezli. V podstate toto sa bude len zhorsovat. a asi bude treba bud hladat pomoc alebo nejaku rezidenciu

alickapusinka
25. jún 2024

Prečo s vami býva odsťahovať ju ako trpieť toto.

deti95060810
25. jún 2024

@mimi_lali že daj jej facky... to je za radu. 🙄😨
Nech ma Boh ochraňuje od takejto "milej" nevesty...

mimi_lali
26. jún 2024

@deti95060810 presne nech vás boh ochraňuje 😉

domkakvet
26. jún 2024

@erka33 porozpravaj sa o tom s muzom.

mamina7070
26. jún 2024

preco nebuva vo svojom? kde byvala predtym? asi by som to riesila zariadenim
aj ked budete musiet doplacat teda jej deti pripadne ak predala svoj dom tak z toho alebo ten komu ho darovala

luccija
26. jún 2024

@erka33 musí brať lieky za pár rokov skončíš ty na psychiatrii

zuzinka888
26. jún 2024

Do kuta postavit kufor( pre svokru) spolu zo zoznamom " starobincov" - tym by som afgumentovala. Ak sa nedokaze prisposobit a nerobit teror tam skonci. Jednoducho bude musiet ist prec.

rodinka20
26. jún 2024

Muž čo na to ? On nevidí ako sa ku vám správa ?

0kristina0
26. jún 2024

Ja by som muzovi dala na vyber, bud ja a syn alebo jeho mama.

babulkomale
26. jún 2024

@mimi_lali ty budeš nejaká nožíková inžinierka podľa prejavu 🤦

mimi_lali
26. jún 2024

@babulkomale hej hej pridi na kávu ukážem ti moju zbierku nožov

jennky13
26. jún 2024

@erka33 demencia vie narobit pekny zmatok v hlave. Clovek sa zmeni a nevie o tom. Cim vacsia bude ta diagnoza, tym viac sa to bude prejavovat. Demencia nie je len , ze si nepamata, ale ludia vedia byt aj zrazu zly a zakerny. Neporadim ti, ale neber to osobne. Kludne za to moze byt jej ochorenie ak taka nebola.

babulkomale
26. jún 2024

@mimi_lali ďakujem, mám svoju, akurát sa ňou nevyhrážam ľuďom a do osád nechodím z hygienických dôvodov.

deti95060810
26. jún 2024

@babulkomale prosím ťa veď podľa rečí vidíš čo to je zač... 🙄

luckabj82
28. jún 2024

@mimi_lali to čo je za radu DAJ JEJ FACKY 🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️

niki78281
28. jún 2024

@erka33 Šak jej normálne povedz, že keď sa jej správanie nezmení tak pôjde do domova dôchodcov a hotovo. Tam do nej aj lieky napchajú.

prasiatko30
28. jún 2024

@niki78281 ty si uz niekedy videla cloveka s demenciou??

niki78281
29. jún 2024

@prasiatko30 samozrejme. Len ty asi nie. Autorka píše ľahšiu zmiešanú takže ešte veľmi dobre rozumie a určite má len občasné výpadky. A ešte k tomu odmieta lieky. Tak choď rýpať do niekoho iného.