Nebaví ma žiť, žijem zo dňa na deň

27. mar 2022

Ahojte je tu nejaký človek ktorého tiež nebaví život. Žijem zo dňa na deň. O budúcnosti absolútne nepremyslam. Je mi jedno co so mnou bude. Je mi jedno ako budem žiť. Najradšej by som bola keby som už nežila.

060106
27. mar 2022

Kazdy ma niekedy zle dni. Mas na tento svoj stav aj neaky dvovod? Urcite to nieje bezpriciny. A neskusala si odbornu pomoc?

marca12
27. mar 2022

Co je dovodom tvojich uvah?

autor
27. mar 2022

@060106
@marca12 dlhodobo sa mi v živote nedarí. Absolútne nič. Aj to ze som zdravá mi je úplne fuk

loliki
27. mar 2022

Keď ťa to nebaví, to ešte nie je také zlé. Horšie je, keď už ani nevládzeš. Kosti len tak ťaháš za sebou, ledva vstaneš z postele a horko-ťažko sa poskladáš do tvaru človeka. Alebo ešte k tomu ledva lapáš po dychu a bolesti sú všade. Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie. Veľakrát je na vine, že máme akoby prázdnu nádrž, sme totál vyčerpaní. Neviem, aká je hlavná príčina u teba. Mne pomáha Magnézium, Koenzým Q 10, B komplex. Všetkým odporúčam. A potom treba zistiť, čo telu chýba. Možno spánok, možno objatie, možno ranný beh, možno len vymeniť tmavé okuliare za ružovejšie a objaviť, že život je celkom zaujímavý.

marca12
27. mar 2022

Mala som obdobie kedy sa mi nedarilo dlhe roky a do toho zdravotne problemy,ja nie ze ma nebavilo zit,ale ani som nevladala zit. Staci,ak v zivote zmenis jednu vec k lepsiemu a vsetko ostatne uz tiez pojde.

060106
27. mar 2022

A ak sa mozem spyt v com sa ti nedary? Vies niekedy pomoze sa poriadne vyrozpravat. A myslim si ze najlepsie je to tu kde nikto nevie kdo a odkial si.

autor
27. mar 2022

@marca12 mne sa nedarí zmeniť ani jednu vec v živote. Už nevládzem stále takto bojovať sama so sebou. Chvíľočku mi je dobre ale tie zlé obdobia sa stále vracajú a ja už nedokážem s tým bojovať a vravieť si ze zas bude lepšie

060106
27. mar 2022

Ale co konkretne?

diaszoky
27. mar 2022

Nieje chyba v tebe?? Treba niekedy aj popustit zo svojich oredstav narokov atd

autor
27. mar 2022

@060106 nedarí sa mi v osobnom a ani v pracovnom živote. Nemám frajera o ktorého by som sa mohla oprieť. Nemám kamaradky o ktorých by som mohla povedať ze sa na ne dokážem spoľahnúť. Som z úplnej rodiny avšak tety a ujovia sú zlí. Hašteria sa o majetky. Nemám dobrú prácu kde by som zarobila dobrú peniaz aby som sa mohla osamostatniť od rodičov. Proste cele zle.

autor
27. mar 2022

@diaszoky ved ja nechcem od života aby som mala jachty a milióny na účte. Stačilo by mi keby som mala aspoň jednu osobu v živote pre ktorú budem priorita. Momentálne sa cítim ze som na vyše. Nezaujímam moje kamaradky Nezaujíma moju rodinu

54tinka54
27. mar 2022

A čo tak skúsiť ale že úplne zmeniť svoj život? Ak nemáš žiadne záväzky, vycestuj za prácou do zahraničia, aspoň na nejaký čas, lepsie zarobíš a možno aj získaš chuť žiť.. zmeníš prostredie, prácu, stretneš nových ľudí, nájdeš si partnera.. minimálne to skús, za pokus nič nedáš a vrátiť domov sa môžeš kedykoľvek.

loliki
27. mar 2022

Kým nestojíš pevne Ty sama, ani sa nesnaž o niekoho opierať. Padnete obaja. Frajer nie je od toho, že ťa bude podopierať, ani kamarátky. Ak toto od nich očakávaš, budeš sklamaná. Sama sa postav na vlastné nohy. Ako žriebätko, keď sa narodí. Nie je to ľahké, ale dokážeš to. Keď potrebuješ pomoc, vyhľadaj psychológa.

060106
27. mar 2022

Ja viem ze je teraz zla situacia ale neskusala si teda zmenit pracu? No ten frajer niekedy je lepsie nikoho nemat ako neakeho tupca vedla seba. S kamaratkami je to taksie ja mam len jednu ale teraz to tiez nieje bohvie ake. A zarabas tak malo ze si nemozes dovolit ani garzonku? A u rodicov sa ti nepaci?

autor
27. mar 2022

@loliki ja neviem ja to nedokážem. Nechápem prečo som sa vôbec narodila

autor
27. mar 2022

@060106 no robím v takej práci ze som sa nedávno dozvedela ze zamestnávateľ za mňa neplatí odvody. Takže ešte si och nakoniec budem musieť aj sama doplácať. Nemôžem teraz odísť od rodičov keď je takáto situácia. Neviem ako dlho budem v tej práci. Proste všetko sa na mňa sype

autor
27. mar 2022

@54tinka54 nepoznám človeka co by takto sám vycestoval. Nemám s tým žiadnu skúsenosť.

060106
27. mar 2022

Tak uz vtomto mas zly postoj. Musis si povedat ze to chces a dokazes. Tak to skus postupne malimi vecami trbarz zmenou ucesu zmena oblecenia

060106
27. mar 2022

Tak to je nahovno ale tak chod inde. Napriklad do zavodu tam odvody platia

loliki
27. mar 2022

Prečo si sa narodila? A prečo sa narodil Nick Vujicic? Kukni naňho a potom mi napíš odpoveď. https://www.bing.com/videos/search?q=nick+vujic... Ak sa ti nechce spať pozri si na youtube 30 minútový film Cirkus Motýlek .

loliki
27. mar 2022

Cirkus Motýlik

https://www.youtube.com/watch?v=8Q4NmP4hKo4

Trvá to len 22 min

autor
27. mar 2022

@060106 ja som tak nešťastná zo svojho života ze fakt by som najradšej nežila. Nedokončila som vš potom som spoznala svoju prvú lásku. Ten má celu čas využíval a potom ma nechal. Plakala som dva roky. A za tretie niesom spokojná s prácou a nedarí sa mi nájsť lepšiu. Ja proste už fakt neverím ze mne sa aspoň niečo v živote podarí.

54tinka54
27. mar 2022

Je veľa takých ľudí.. ak nikoho takého nepoznáš alebo nemáš skusenost, stačí pogooglit, alebo nájsť si nejakú skupinku na sociálnych sieťach kde sa zoskupujú Slováci v zahraničí, prípadne vycestovať cez nejakú overenú pracovnú agentúru… A nehladaj vo všetkom nejaký problém, s takýmto prístupom naozaj nikdy nič nezmeníš.
Plus skús zmeniť myslenie.. si strašne negatívna.. a vieš ako sa vraví - na čo myslíš to si aj pritiahnes. Keď si už teraz povieš že v ničom sa ti nedarí a ani sa ti nebude dariť, tak ozaj to tak bude.

060106
27. mar 2022

Ale skola neni vsetko ja nemam ani strednu . Nemozes to brat tak zle kazdy (skoro) zazil zlu lasku a neskusala si trebars kupit si havka? Budes donutena sa onho postarat a bude sa vzdy tesit na tvoj prichod a ked sa mu vyrozpravas aspom nebude papulivat 🙂

luccija
27. mar 2022

Koľko máš rokov?
Máš kde bývať, si zdravá, frajera si nájdeš a prácu tiež....prečo píšeš, že rodinu nezaujímas?
Začni tou pracou.Vela ľudí má starosti finančné, zdravotné, vzťahové musíš aj ty sa snažiť to zmeniť posielať životopisy, chodiť von snažiť sa nájsť si spriaznenú dušu.Raz ten bludný kruh pretnes len sa trocha pohni🙂
Ako je možné, že neplatil odvody môžeš ho udať na inšpektorát práce to si dostávala peniaze na ruku?

autor
27. mar 2022

@060106 ja viem ze veľa ľudí zažilo nešťastnú lásku. Ale ja som do toho vkladala obrovskú nádej. Uplne ma to zničilo. Mám mačičku. staram sa o nu.

autor
27. mar 2022

@luccija mam 25. To mam sama chodiť von? Ja nemám s kým. No proste neplatil obvody. Áno na ruku

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
a_alexandra_a
27. mar 2022

Buď vyhľadaj odbornú pomoc psychológa, nie je to hanba, vyrozpravaš sa a dostaneš iný pohľad na tvoju situáciu, alebo odíď do zahraničia na čas, ži tam, pracuj, spoznávaj. Nič sa nezmení ak budeš stále v starom rovnakom prostredí obklopená vecami a situáciami s ktorými máš negatívne asociácie, ktoré ti nerobia radosť. Hlavne ale musíš začať od seba a nabrať taký druhý dych, odstrihnúť sa od všetkého čo ti spôsobuje negativitu v živote. Ide jar, krasne počasie vonku. Skús začať napríklad športovať, bicykluj, alebo obuj tenisky a behaj. Je jedno či prvý deň zabehneš 50 metrov alebo 5 kilometrov, vyvetráš si hlavu, zapracuješ na sebe a možno to bude prvý impulz ktorý ťa nakopne. Si ešte veľmi mladá, všetko máš pred sebou. Podľa mňa potrebuješ naozaj len to nakopnutie, aby si sa nesústreďovala len na to, čo je zlé. Naozaj by som začala tým psychológom, v dnešnej dobe sa dá aj online.
Veľmi ti držím palce, aby si sa cez toto obdobie preniesla a začala si užívať život so všetkým, čo prináša 🤩🍀

sne00zienka
27. mar 2022

Ahoj kľudne mi napíš som natom skoro podobne tak možno sa vyrozprávame 🙂