Nahnevalo by vás, keby vám k sviatku nenapíšu ľudia, od ktorých ste to najviac čakali?

potkan212
28. sep 2021

Ak by vám ku nejakému sviatku nenapísali alebo nevolali takí ľudia od ktorých by ste to čakali najviac? Ostatní, to je mi jedno, ale serie ma to :/

sweet20
28. sep 2021

@potkan212 ved mozno maju ovela dolezitejsie na praci.. neboj, sa a aj ked zabudli tak to sa stava.. zablahozelaju dodatocne.. ja by som nerobila vedu

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuvelyn
28. sep 2021

Nir. Ani ja nevolam a nepíšem lebo si nepamätám kto ma kedu sviatok, zapísané to nemám a na Fb nechodím 🤷🏼‍♀️

vahcaac
28. sep 2021

@potkan212 Asi nie. Podľa mňa by si mal vzťah hodnotiť z iných vecí, ako toho, či si niekto spomenie na narodky. Samozrejme, ak by mal ten človek ku mne taký prístup vo všetkom, tak by ma to hnevalo. Moj ocino si napríklad nikdy nespomenie na narodky a máme veľmi blízky vzťah

0silvia0
28. sep 2021

@potkan212 nie nenahnevalo...

zuzubb007
28. sep 2021

Nie nenahnevalo by ma to nie vsetci riesia len teba vobec by som sa tym nezaoberala, ludia maju kadiake problemy, ja tiez niekedy neviem kde mi hlava stoji

merlinja
28. sep 2021

aj ja často zabúdam :o) ...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
28. sep 2021

ked som na fb cezmobil mi to neukaze len na pc ..a nepamatam si niekedy ani samu seba takze nie nehnevala by som sa .. meniny neoslavujem takze tie neriesim vobec ...
samozrejme riesila by som ak by zabudol partner,manzel ci nebodaj mama al surodenec-to by zamrzelo..ale nie na koniec sveta

potkan212
autor
28. sep 2021

Oukaaay, ďakujem za názory 🙂 Ja mám napríklad všetkých uložených a vždy každému napíšem aspoň SMS dvakrát do roka 🙂 Ale tak nevadí, po týchto komentároch ma to už neserie 🙂 Dám si pivko a idem spať 🙂

makova333
28. sep 2021

@potkan212 keby mi nezablahozelala najblizsia rodina (co sa teda nestalo nikdy) tak to by ma stvalo. Ostatni ludia nie.

martinajurkechova
28. sep 2021

Keby zabudol manžel, tak to by ma mrzelo, ale inak to vôbec neriešim. Celkovo sviatky ako meniny a narodeniny u nás moc neprezivame. Len deťom robíme menšiu oslavu. Ja nepotrebujem ani dary a ani gratulácie.

marca12
28. sep 2021

@potkan212 aj ja to mam tak nastavene v telefone,ale rodinu si pamatam. Stalo sa mi,ze som zabudla dobrej kamoske napisat. Pripomienky mam doobeda a akurat sme mali v praci blazinec,vypla som pripomienku,mala este poobede na mysli,ze nesmiem zabudnut zavolat kamoske. Doma sme mali vtedy tiez husto,kadeco sme riesili. A ja som uplne zabudla napadlo ma to az na druhy den. Nikdy nesud cloveka,ked nevies. A aj keby mal na haku tvoje narodky,co je na tom? Ja osobne sviatky nijako neprezivam. Nechapem preco na tom ludia tak lipnu.

potkan212
autor
28. sep 2021

@marca12 Lebo proste ja som nikdy na nikoho nezabudol a kolko ludom som pomohol 🙂 Ale tak neriesim a nebudem sa s tym trapit. Kaslem na to.

zuzizu2
28. sep 2021

Nenahnevalo, ale teda zamrzelo. Ale neriesim to. Je to kazdeho rozhodnutie, viem ze ludia maju vela roboty mnohokrat, ze prave toto im po rozume nechodi, takze snazim sa cez to povzniest.

karolinakr
28. sep 2021

@potkan212 za dobrotu na žobrotu, a potom ti pride sprava od toho, koho najmenej čakaš, nejaky dobrý priateľ, ktorý ťa má rad a pošle ti, po čom si vždy túžil, trebars darček vylet ...

karolinakr
28. sep 2021

@potkan212 Moja sestra ma na zachode celoročný kalendár, kde ma fixkou zaškrtnuté všetky narodky meniny, ja si to pamätám hlavne narodeniny každého, kedy ma, nemusim si to písať, ale dobra pomoc je fcb, ked ti ráno vyskočí, že tento priatel ma narodky a dobra pripomienka, Si na fcb? Daj si aj datum narodenia, aby tvojim priateľom rano vyskočilo, že dnes máš narodky a nejake gratulacie pridu. neboj, už som videla ľudí, čo mali aj 80 gratulácii

nistika
28. sep 2021

tak ja ti prajem vsetko nalepsie, vela zdravia lasky a vsetkeho co si zelas v tento dolezity den 🙂

lucia851
28. sep 2021

@potkan212 nie si sama mne nezavinsoval vlastný otec

luci_ba
28. sep 2021

@potkan212 na mňa raz zabudla mamina 🤭 doteraz sa na tom smejeme 😅😅

jana_eyre_2
28. sep 2021

Asi by ma mrzelo ak by mi nenapísala mama.. ale tá zomrela už dávno.. mrzelo by ma ak by si nespomenul môj muž, ale tomu sa to zatiaľ nestalo.. keď si nespomenu ostatní nemrzí ma to preto, lebo viem že majú dosť vlastnyvh problémov a zážitkov v živote, preto by som to nikomu nevycitala.. veď sama nesledujem dátum..

h2
28. sep 2021

@potkan212 Nie, mala by som pochopenie, stať sa to môže hocikedy. Mne sa napríklad už viackrát stalo, že hoci som vedela, že má niekto narodeniny a niekoľko dní dopredu som na to myslela, tak presne v ten deň som zabudla. A aby si bol úplne pokojný, na moje narodeniny zabudli moji rodičia, keď som bola dieťa, mohla som mať asi 10 rokov. Celý deň som čakala a tešila sa a nič! 😥

panda21
28. sep 2021

Všetko najlepšie. Ja si kvôli tebe idem otvoriť vínko a na diaľku si môžeme strngnut 🍻🥂 na zdravie 🥳

mima1
28. sep 2021

Nie nevadilo by mi to. Jedine by ma stvalo keby si nespomenul muz. Ja si napr pamatam strasne vela datumov kto ma kedy sviatok alebo mal co uz neziju. Vzdy im pisem aj ked oni mne nie. Neviem preco ale napisem 😂

elenajezova
28. sep 2021

Zamrzieť by ma to asi zamrzelo, ale aj tak by som to neovplyvnila......spomenuli si trebárs na druhý deň....

nerya
28. sep 2021

Odkedy som si zmazala narodky na FB, nepíše nikto. Gratuluju mi rodičia, ségra, tety a starí rodičia. Frajer a jeho mama. Ja osobne to neznášam, vymýšľať čo popriať a potom sa tváriť šťastne a ďakovať 🤦🏻 a teda negratulujem nikomu, len tým čo prajú mne 😀 niekedy som to robievala, ale načo, keď oni si nedajú námahu si poznačiť môj sviatok ..

luci_ba
28. sep 2021

@nerya podobne 🤚

lavender273
28. sep 2021

Zo zaciatku ma to len trosku zamrzelo, no teraz mi je to jedno.

vanda323
28. sep 2021

@potkan212 Dotklo by sa mamto, nie nenahnevalo,

babatkoo
29. sep 2021

Zamrzi ma to.