Mužovi zvonil messenger

25. mar 2021

Ahojte, neviem čo sa včera stalo, nikdy sme na seba nežiarlili s mužom ale včera sa stala taká vec. Bol s dcérou v detskej a ja som mu volala na messenger o 18:12 nezdvihol ani nezvonilo, tak som sa ho pýtala prečo a on, že neviem mám ho v kabáte na chodbe. Potom o takých 30-40 min. na to mu začal zvoniť messenger v kabáte a ja mu hovorím aby to zdvihol ale nechcelo sa mu, až keď som sa už chcela postaviť tak išiel on a hovoril ahoj, ahoj a pritom ešte zvonil a potom ešte niečo stláčal a hovorím kto ti volal a on, že ty si mi volala 😒 že tam bola moja profilovka a nedalo sa zdvihnúť.To akože mám veriť, že mu messenger zvonil po 30 min.? Mala som pri sebe svoj mobil bola som na fb tak by som si to asi všimla aj čas som pozerala kedy som mu volala a bol tam len predtým čo mu nezvonilo. Čo si o tom myslíte?

syslik81
25. mar 2021

ze si paranoidna .. sak si mala vziat mobil jeho a pozriet sa ked mu neveris .. ak mal mobil vo vacku mohol mat zly signal ,,mohla zahaprovat aplikacia alebo to mohol byt omyl ..alebo mozno ma niekoho alebo alebo alebo ... nedozvies sa ked sa nepozries ..

patka06
25. mar 2021

Poprvé nechápem prečo si mu volala na Messenger, keď ste boli v jednom byte
V poslednej dobe Messenger dosť blbne ..pokojne by som verila tomu, že začal zvoniť neskôr
Nehľadaj problém, tam kde nie je ..lebo si naozaj nejaký vyrobíš

jumama
25. mar 2021

Napr. u nas je teraz tak pretazena siet, tym, ze su decka doma a kazdy ma online konferencie a kazdy stahuje atd., ze nam dost blbne internet. Mame vypadky, niekedy je spomaleny. No na druhej strane: Preco v sebe zivis podozrievavost? Radsej si vsetko pekne otvorene povedzte.

autor
25. mar 2021

@syslik81 on mi ho aj dal a pozerala som a bola som tam posledná kto mu písal alebo volal, len je to také čudné podľa mňa, a mal aj čas to vymazať lebo kým prišiel z chodby do obývačky 😄

autor
25. mar 2021

@patka06 lebo sa malá teší keď môže hovoriť cez videohovor 😂😁

jana_eyre_2
25. mar 2021

Massenger často robí blbosti, nehľadala by som za tým nič nekalé.. ja som si minule všimla ako som olajkovala nejaku správu kamarátke a fakt neviem ako sa to stalo, lebo som ani tu správu nemala ešte otvorenú... Nerada ho používam, radšej WhatsApp..

autor
25. mar 2021

@jumama lebo vôbec si neviem predstaviť ako som mu mohla ja volať keď mám v ruke mobil a viem, že som nevolala. Napadlo mi že to mohol byť aj tajný messenger, ktorý zabudol vypnúť? Lebo aj môj mobil má funkciu, že keď dáš pri zamykacej obrazovke iný znak tak ti otvorí ďalšiu časť mobilu kde môžeš mať napr. aj iný messenger

vierka0508
25. mar 2021

Inak stalo sa nám pred par dnami toto podobne. Mal k nam prist známy a z parkoviska volal muzovi na messenger, ze v ktorom to vchode byvame. Ked uz sedel asi 10 minut u nas na gauci a kecali sme, zvonil muzovi mobil na stole, messenger. Pozrel nan a to ten známy, pritom ho vobec nevytacal. Tak sme sa dobre na tom zasmiali.

miky25117
25. mar 2021

Tiez sa mi to stalo pred 2 dnami blbol mesenger

pribinak
25. mar 2021

čo si o tom myslím? Že nemám problém, tak si vyrobím problém

autor
25. mar 2021

@vierka0508 naozaj? tak dobre 😂🤷

nika_m
25. mar 2021

Posledne dni aj mne blbne messenger, takze by som za tym tentoraz nic zvlastne nehladala 🙂

sissy27
25. mar 2021

Nikdy sme na seba nežiarlili ale... si chcela napísať, že tvoj muž na teba nikdy nežiarlil a asi ti omylom ušli prsty po klávesnici alebo autocorrect opravil, nie?
Neexistuje problém, ktorý by žena nedokázala vyrobiť...
A je veľmi smutné, že vlastnému mužovi neveríš, ale cudzím ženám na nejakom diskusnom fóre ano...
nechcem prilievať olej do ohňa, ale čo ak ťa tu ukľudňuje práve jeho tajná milenka,ktorá mu volala a takto ho chce zakryť? 😜

petrastrbanikova
25. mar 2021

Asi mate nieco z mobilom.. mne sa presne robi toto iste 😏je to zial divne ale nemusel vas klamat

autor
25. mar 2021

@sissy27 🤯😂

hviera81
25. mar 2021

coze? aka dalsia cast mobilu s inym messengerom? toto co je? 😲

mondolina
25. mar 2021

toto už je iná paranoja🙏

ella_price
25. mar 2021

Proste pristúp aj na možnosť, že sa ten messenger mohol porúchať. Ja kolkokrát ani nedostanem správu keď mi niekto píše, až keď si otvorím chat.
Akože prestaň byť paranoidná a zamestnaj si hlavu niečím iným.

miskaska
25. mar 2021

Messenger v poslednom case blbne..spravy mi chodia aj po pol dni. A tajny messenger ma pobavil 😀

petamich
25. mar 2021

@ella_price pripadne, ze jej muzovi mohol proste skutocne niekto volat 😂 ci to uz je dnes zakazane? rozpravat sa s inymi ludmi?

kassandra25
25. mar 2021

No ze mu ver. A ked mu bude zvonit nabuduce, povie, ze mu vola tvoja matka, aj to mu ver a iti mimozemstan s tvojou fotkou, to proste musis verit.🙂))

ndrag
25. mar 2021

Cela tato diskusia je o tom, ze ta mame uistit, ze to mu urcite nevolala nejaka milenka?

monicka144
25. mar 2021

Asi by som z toho moc vedu nerobila, môže sa stať, tie technológie fakt blbnú každú chvíľu, dokonca viem, že pred pár dňami mal messenger zase nejaké výpadky a problémy takže vylúčené to nie je. Nerieš to

autor
25. mar 2021

@hviera81 to sa dá nastaviť v nastaveniach, že pri zadaní hesla keď otváraš telefón tak sa ti otvorí iná obrazovka tam môžeš mať takisto nanovo všetko čo len chceš, a keď dáš bežné heslo tak sa ti otvorí to čo používaš normálne

autor
25. mar 2021

@petamich nie je zakázané ale nech nehovorí že mu volal môj mobil po pol hodine samé od seba 😁

autor
25. mar 2021

@ndrag nie je o tom, ale či sa vám stalo už také niečo proste že mu došiel hovor až po polhodine 😂😂

lusyyy36
25. mar 2021

Nezariadený. Aj mne sa to uz stalo parkrat

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panelacikova
25. mar 2021

autorka: a ako vieš ty o tej tajnej obrazovke? o tom tajnom režime? ja som vedela, že také niečo existuje, raz som to našla v nastaveniach a skúsila, že čo to je? nevedela som vtedy vôbec, čo to je a ako to funguje, len som skrátka prechádzala nastavenia. a zrazu ma hodilo do čistej obrazovky, len pár ikon a ja že: čo??? a pochopila som, že ide o akýsi tajný režim. tak som sa prepla späť a už som to neriešila. ani mi nenapadlo v tom fungovať. ale na muža žiarliš, no sama vieš o tom, ako funguje tajný režim 😀 😀

papa2
25. mar 2021

Ja by som ta ukludnila, predvcerom sa mi stalo presne to iste, s kamoskou🤷‍♀️nieco zblbol msg, v poslednej dobe sa mi to naozaj stava dost casto, vacsinou vsak len neodosle spravu. Ale teda naposledy presne tato ista situacia. 😁