Môj muž písal mojej kamarátke

zuna1411
22. jan 2021

Dobré ráno písem takto skoro preto ze sa mi ani neda kvoli tomu spat 😭 ide o to ze moja najlepsie kamosla s detstva bola umna naposledy pred rokom potom sme si este par dni pisali chcela ist vonku ale aby som prisla bez syna ja som vtedy nechapala preco a haneva sa od vtedy sme si ani nepisali , vcera som sa jej ozvala prva pretoze uz dlho ma trapilo preco sa mi neozyva ani k narodeninam mi nezapriala nic ...zavolala mi a kukala sa namna a velmi plakala ze mi to musi povedt a nenoze to dusit v sebe .Ked ju siel vtedy moj miz zaniest domou od nas sedeli v aute este s jednym kamosom a proste chodili jej sms ze pritahujes ma velmi neskusime nieco nikto o tom nebude vediet ona si myslelala ze to pise ten druhy ale on jej povedal ze to pise on ona ona mu vraj povedala ze to by nikdy neurobila ci mu sibe a on to potom prekrutil ze si robil srandu sle ze nech mi to nehovori lebo nam rozbije rodinu ze on len srandoval
Ale povedala ze vie ze nesrandoval 😪 je to premna vela rana velmi ma boli srdce a neviem co mam robit ci mu mam aj povedat ze to viem alebo neviwm fakt vtedy som bola este aj tehot a s nasou druhou dcerkou 😫😭😭 velmi ma to boli

katulastraka
22. jan 2021

@zuna1411 ja by som ho s tym konfrontovala a odisla by som od neho. Je to hajzel

zuna1411
autor
22. jan 2021

@katulastraka mame dve male deti a ani nemam kam ist rodicia maju maly byt a deti ho velmi lubia to by som im medokazala urobit 😭 neviem ako to spravim aby to vedel ze to viem pretoze led mu poviem ze ona mi to povedala je schopny ist aj k nej domou a spravit scenu a hodit to vsetko na nu

lypka
22. jan 2021

A čo ak to všetko naozaj spravila ona a nie on? Treba to vykomunikovať, nech to je už ako chce.

zuna1411
autor
22. jan 2021

@lypka ja to asi nevydrzim drzat v sebe dnes mu to poviem 😭😥

lypka
22. jan 2021

@zuna1411 Určite treba lebo to bude visieť vo vzduchu a kaziť vzťah. Tá kamarátka má vzťah, rodinu?

belllinka
22. jan 2021

@zuna1411 to je fak uzana “kamaratka”. Evidentne ti chce znicit rodinu lebo aj sama vedela, ze sa budes trapit. Ak je mimo tohoto medzi vami vsetko ok, tak to hod za hlavu, je to blbost, slovny flirt, nic sa nestalo... deti ho lubia, ty tiez, skoda kvoli tomuto nicit rodinu.

lejla77
22. jan 2021

Nech ti kamoska ukaze tie sms

maciatkolulu
22. jan 2021

@katulastraka za to, že muž niečo kamoške údajne povedal by si odišla. Od muža?? Dievča zlaté, toto nie je podiskotekova hádka nast ročných, tu sa jedna o manželstvo s deťmi. Len tak sa zobrať a ísť, rada za všetky drobné.

zuna1411
autor
22. jan 2021

@lejla77 ja som jej to povedala tiez ale bolo to pred rokom a vraj uz ten telefon nema

zuna1411
autor
22. jan 2021

@lypka nema meni frajerou kadzy pol rok

zuna1411
autor
22. jan 2021

@belllinka ja som jej povedala ze my to mala povedat hned alebo vobec citim sa strasne ked to viem po roku😭😭

lypka
22. jan 2021

@zuna1411 A nezávidí ti len potom? Zrazu po roku ti to má potrebu povedať... kamoška na pohľadanie.

1aduliatko1
22. jan 2021

@zuna1411 veď to , že keby to povedala skôr, počas roka...nie že po roku ☹ nenapísala celý rok, ani na meniny, narodky...keby si jej nepísala, tak to ani nevieš..neviem, či sa jej dá veriť, v dnešnej dobe je veľa takých "super kamarátok". ak by to bola aj pravda, pochybujem, že muž sa ti k tomu po roku prizná ☹ ale nedokázala by som to dusiť v sebe, isto by som mu to povedala, čo som sa dozvedela.

anjelicek26
22. jan 2021

Uprimne preco by si vymyslela takuto blbost a co ti pre pana ma zavidiet? Bola u teba na navsteve a tvoj muz jej zacal vypisovat chobotiny a kedze vie, ze toto kamosky nerobia - tak sla na distanc, neodpisala jemu a ani tebe, aby nemusela do tej situacie zasa ist. Ona to spravila spravne a prve, co ta napadne, ze si to vymyslela. Konfrontuj si muza, robit toto tehotnej je riadne cez...

zuna1411
autor
22. jan 2021

@lypka mne bolo cudne ze sa mi vyhyba rok a velmi plakala ked mi to hovorila neviem ci by bola az taka zakerna ale sama mi povedala tiez ze to nieje dôvod aby som od neho odisla ale mam si davat pozor 😰 mne to aj zapada ked sme boli partia pred 7mimi rokmi tak on snami chodil von stym ze chcel ju nie mna no nakoniec sme skoncili spolu my ale on sa mi stym priznal uz ked sme mali prveho syna ... vzdy ked pride tema na nu vravy fuj ako snou mozu chlapi spavat ved je hnusna ja by som sa na taku ani nekukol ked je naha a taketo veci ..ja som mu vzdy hovorila alebo je to naopak ked sam od seba toto hovoris ...a v ten den si pametam ze bol fakt dlhsie led ju siel zaniest lebo mi vravela ze este jej pisal sms a tie by doma pisat nemohol a viem kolko trva cesta od nas k nej 😭

lypka
22. jan 2021

@zuna1411 hrozná situácia, možno to bude aj tak ako píše
@anjelicek26 ale určite by som konfrontovala chlapa, ináč sa budeš trápiť.

1aduliatko1
22. jan 2021

@zuna1411 no škoda, že to nepovedala skôr, neukazala sms, mala by si dôkaz pre muža, keď sa bude vykrúcať ...takto to bude tvrdenie proti tvrdeniu...

zuna1411
autor
22. jan 2021

@1aduliatko1 no ved toho sa obavam aku odpoved dostanem na to od neho urcite sa neprizna

anjelicek26
22. jan 2021

@1aduliatko1 Myslim, ze tehotnej kamaratke s dalsim malym dietatom doma povedat, ze jej muz jej vypisuje nejake navrhy by tiez nebolo to stastne riesenie... uz aj na psychiku tehotnej, tak to nechala tak. Podla mna to vyriesila ako najlepsie vedela.

1aduliatko1
22. jan 2021

@zuna1411 podľa mna povie, že si to vymyslela, alebo len že to bola sranda, že ju skúšal...neboli sami v aute, bol tam aj kamarát.

zuna1411
autor
22. jan 2021

@anjelicek26 presne to mi vcera povedala ze sa bala omna aj o malu ked som bola tehotna vie aka som ze nerozmyslam co robym a mohlo by sa hocico stat

frufruwa
22. jan 2021

Pozri, pises ze je to tvoja kamaratka z detsva, myslim, ze ste si toho v zivote presli spolocne dost a uz len ty musis vediet, ci jej mozes verit takuto informaciu. Pre nic, za nic sa ti neodmlcala, podla mna nevedela ako ti to mala povedat, kedze vie ako by ti to ublizilo, ale uz to dlhsie nevydrzala. Poznam taky pripad, aj ked sme to vsetci okolo vedeli aj tak tomu kamoska neverila a jej muz si ju spracoval a nadalej to robil, az jedneho dna naozaj nasiel co hladal a opustil ju aj dieta. Takze nie vzdy v tom musi byt muz nevinne. To uz musis vediet iba ty, komu budes verit”

ivca88
22. jan 2021

@anjelicek26 tiež s týmto súhlasím. Keby som bola v jej koži, cítila by som sa strašne. Preto sa neozvala ...

Autorka. Bolí to, to je jasné. Ale keď takto bez ostichu písal tvojej kamarátke, kde máš istotu, že to nerobil ďalším ?...
Kto chce podviesť tehotnú ženu a naschvál si to ešte aj takto plánuje, to je hajzel... .

zuna1411
autor
22. jan 2021

@1aduliatko1 urcite ano 🥺 tak strasne ma to boli nikdy som toto necakala nikdy ked mi to povedala zacala mi bit sttasna zima srdce mi busilo ako nikdy 😭😭😭

kozova87
22. jan 2021

Tak toto je dobrá blbosť, kamoška ti závidí aj dieru na ponožke, neverila by som tomu, chce ti urobiť zle, opytaj sa to muža, ale toto by som hodila ja za hlavu.

zuna1411
autor
22. jan 2021

@kozova87 ja uz sama neviem comu verit pretoze to co mi povedala ona mi zapada do seba ale zas nikdy by som to nepovedala na svojho muza ze prave snou a prave ked ju viezol domou od nas a ja som cakala doma tehotna zo synom ale to asi kazda zena co sa dovie ze muz ju podviedol alebo chcel... ja neviem je to premna velmi tazke

zun
22. jan 2021

Prajem ti chladnú hlavu. Máš ho rada? Je to verný typ? Inak si dôverujete? Myslí na svoje šťastie a pohodu. Si žena matka. Dôveruj si

ivca88
22. jan 2021

@zuna1411 je ťažké zistiť, že ten ktorého miluješ ti ublížil, ale nedávaj si ružové okuliare..
Fakt neviem čo by jej mala závidieť. Keby aj závidela, tak ho zvedie a preberie, alebo ja neviem.
A už aj to ako stále tvrdil sám od seba ze by s ňou nič nechcel mať, je divné...

Skús sa zamerať na to, či by bol schopný tá podvádzať s inou.
Chodil niekde bez teba ? Neskoré príchody domov alebo neustále na telefóne ? Chráni si súkromie ?
Vypisoval si niekedy takto s inou a pod ?
Pol vtedy, keď jej mal písať tie sms ? ( Či je tento incident jediný, alebo či je tam predpoklad, že ti je neverný naozaj a dlhší čas )..

kristina2015
22. jan 2021

@zuna1411 Máš dve možnosti . Buď klame a chce ho *retiahnut ona alebo tvoj muž ju. Ale skôr si myslím to B a neklame. Buď rada že k vám už nechodí nechápem za čím ti je smutno . Čo ju chces pozvať k vám na obed a dávať príležitosti ? Až sa aj ona do neho zaľúbi napokon mu podľahne lebo aj to sa môže stať ,hm potom čo? budeš vyplakavat môj muž odchádza s mojou naj kamarátkou na koňovi ? Moja zlatá nechaj to tak a túto kamarátku skrtaj zo zoznamu . A na záver ty vieš či ho neprovokovala kadecim schválne a jemu už fantázia pracovala ? Vsak ak je zdravý chlap to sa dalo čakať

aktak444
22. jan 2021

@zuna1411 ja by som manžela s tým konfrontovala a zamerne by som povedala že kamoška má správy uložené a ukáže ti ich. A potom uvidíš ako sa on zachová.
Sama musíš zhodnotiť,či je toto dôvod na rozchod. Či je to partner o ktorého sa môžeš inak oprieť a toto je jeho jedine pochybenie.