Manželove fotky v mobile

28. feb 2024

Ahojte, narazila som na manzelove foto jeho pohl. udu v mobile, (ma zdielanu fotogaleriu s nasim tabletom, niezeby som ho lustrovala) pri konfrontacii tvrdi, ze to nikomu neposielal, ze nema nikoho ineho, ze ho vzrusuje sa sem tam pozriet na svoj penis, no nejak sa mi tomu nechce verit… vy by ste tomu verili?

barbora0308
28. feb 2024

Nie

domkakvet
28. feb 2024

Velmi pravdepodobne, ze to niekomu posielal.

derdia
28. feb 2024

A je to urcite jeho Úd??? 😂😂

derdia
28. feb 2024

Ospravedlnujem sa, musela som😂😂😂😂😁😁

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
28. feb 2024

To je az taky krepy, ze necha take fotky v zdielanej galerii? Co ked sa k nim dostanu deti? To co s nimi robi je druha vec...

petamich
28. feb 2024

nie neverila, dick pic rozhodne clovek robi za ucelom jeho sirenia 🙂

maca1984
28. feb 2024

Nestačí mu stiahnuť gate a obzreť si 🦅 ?
Mne by to teda prišlo ozaj divné, keby takéto niečo nájdem.

subartic
28. feb 2024

nie neverila by som tomu a už ôbec nie že pohľad na jeho vlastný penis ho vzrušuje. Si si istá že je jeho a nie niekoho iného ? Ak by bol aj jeho , ja si myslím že to niekomu posielal. .

viestta
28. feb 2024

@subartic co ked mali kamosi na fb sutaz "kto ma dlhsi?" Sice je to totalna blbost, ale chlapom sa v hlave kruti kadeco a korunne klenoty su pre nich prestiz

subartic
28. feb 2024

@viestta tak áno , súhlasím s tebou , že chlapom také sprostosti napadnú , že nám ženám by sa to ani len neprisnilo . Tak ale vžd ylepšie povedať manželke toto ako že ho vlastný penis vzrušuje

dennissa16
28. feb 2024

Ale tá jeho odpoved je za 100bodov 🤣🤣 to nevymyslis

viestta
28. feb 2024

@subartic vsak pisem, ten pan je tak trosku krepy...

samimami777
28. feb 2024

Vzrušuje ho vlastný penis?? No buď podľa mňa klame a niekomu to posielal alebo to naozaj fotil pre seba a v tom prípade by som sa zamyslela a skúsila s ním hodiť rozhovor či sa v ňom nerozvinula bisexualita alebo homosexualita lebo byť nadržaný z vlastného údu je už pomerne cez čiaru ...

stellarstar
28. feb 2024

Top 👍🤣🤣

lakebabe
28. feb 2024

@derdia 🤣🤣 dobrý dotaz je isto jeho?

juliacenc
28. feb 2024

Mozno ma only fans 🤔

bluka2
28. feb 2024

Prepac, musela som sa smiat na tom jeho vysvetleni... ale nechcela by som to zazit :D Mozno si chcel fotit svoj mozog

lakebabe
28. feb 2024

Ako ho mohla taka kravina napadnúť neviem😃 ale nie nevzrusuje ho jeho vták ak je na 100 percent jeho tak ho niekomu posielal

kassandra25
28. feb 2024

Ty tomu evidentne chces verit. Keby ho to iba vzrusovalo, svoje tam dole tam nemá, ale pozeral by si iných, ale on svoje posiela, preto je to tam. A tebe povie hocijaku kravinu, lebo vie, ze ty tomu verit nechces, ze by ta podvadzal , tak tomu veris a nas sa pytas.

zuzana9393
28. feb 2024

Uf, ale tak čo ti mal povedať? Nato sa ani nedá vymyslieť nič múdre 😃 tak vymyslel hroznú trapotinu, ale aspoň sa nemusel priznať 🙈

alessavandervelden
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
28. feb 2024

úplne než problémov by som uverila. kedysi dávno mi také niečo hovoril aj môj kamoš že má. tiež som sa čudovala prečo. že keď si ho nafotí z určitého uhla tak vyzerá väčší 🙄🤦😂 a ešte že keď sa vyholi tak vyzerá krajší 😂 tak sa fotí a pozerá si fotky a potom si aj ponatahuje káčera... čiže úplne bez problémov.

tykat
28. feb 2024

Mna by na tom asi najviac s*alo ze vymysli ako vyhovorku takuto ch*jovinu 😅

koniarova
28. feb 2024

@zuzanka.zuzu 😂😂😂😂

vieronika14
28. feb 2024

Nie neverila

tiana080
28. feb 2024

@viestta že korunne klenoty 🫣😁😁😁

ahhola
28. feb 2024

Tu sa clovek furt niecomu poduci... Zdielana galeria, naco to bolo vymyslene a naco je to dobre😂my mame rodinny whatsapp aj to uz boli nejake fopa😛
Inak v casoch nie tak davnych, pred fotakmi v mobiloch si machri tiez fotili ftakov a este dali vyvolat fotosluzbe. Dokonca vyborny film aj o tom Parenthood.

cimage
28. feb 2024

A iba pohlad na jeho 🦅 ho vzrusuje, alebo moze byt aj iny? Je to cudne, ze by som si pofotila svoje 🐐🐐 a potom si ich obdivovala najlepsie niekde v praci, alebo vo vlaku.

iwesska
28. feb 2024

Mozno si len potreboval niekde cvaknut profilovku😂