Manželova nevera a drzá milenka

marlen78
24. jún 2019

Ahojte. Pred pár mesiacmi som objavila v manželovom mobile komunikáciu s bý alou kolegyňou. Podľa toho, čo jej písal bol poriadne namotaný a zaľúbený. Keď sa to prevalilo, asi ho niečo osvietilo a zrazu zistil, že chce zostať s rodinou, že ma miluje a vyzerá to, že to s ňou ukončil. Robí všetko preto, aby som mu odpustila. Stará sa o deti, ponáha, organizuje pre nás dvoch program. Vidieť, že sa snaží. Nepriek tomu mávam ale stále stavy, kedy mi je fyzicky aj psychicky zle. On sa tiez neciti najlepšie, chradne mi pred očami, keď sa zle cítim, trápi ho to. Myslím, že sa máme stále radi.
A preto ma zaujíma. Prešla ste si tým niektorá z vás? Ako to dopadlo? Dá sa cez to preniesť a žiť zase normálne?
Kontaktovala ste niektorá milenkinho manžela? Je ku mne drzá a mám sto chutí jej dať okúsiť, čo prežívame my doma vrátane našich detí....

zuzinamt
24. jún 2019

V akom zmysle drza? To tebe vypisuje? a ona je teda vydata?

maciatkolulu
24. jún 2019

@marlen78 ty si ju kontaktovala? Ako je drza? Alebo mas chut, alebo jej manzela, jeeej to fakt ma manzela? TO je dobre.... nuz, co na to povedat, hlavnu vinu ma tvoj manzel, ty vies asi preco sa vsetko stalo, naco kontaktovat druhych, treba si riesit svoje.

marlen78
autor
24. jún 2019

@maciatkolulu bohuzial sme v jednej spolocnej skupinke na fb a obcas sa objavi podpichovacny komentar....
Ma manzela a 2 male deti...
Jej manzela som samozrejme nekontaktovala, ale mam sto chuti niekedy.

maciatkolulu
24. jún 2019

@marlen78 jednoduche, nebud v tej skupine, pripadne nebud vobec na FB a mas pokoj

pininka1
24. jún 2019

@marlen78 vykašli sa na to,ešte ty budeš za najhoršiu, zachovajú si svoju hrdosť a máj odstup. Ju asi štve práve to že ty nerobíš cirkusu aby mohla hovoriť tvojmu mužovi že s kým žil. Ak on ozaj chce,tak to skúste dať dokopy,ale ozaj s ňou nemať žiaden kontakt

mondolina
24. jún 2019

@marlen78
Načo chceš miešať h...., Zbytočne plytvať energiou, keď už tak si to mala riešiť keď to bolo aktuálne,
Určite sa nebudete potom cítiť lepšie, len horšie, nechaj to zahojiť.

marlen78
autor
24. jún 2019

@maciatkolulu ja som na fb dost kvoli praci a nemozem sa uplne odpojit. Aj ked by som rada ...
Asi sa to len naucit spracovat a prejst s graciou 🙂

majka99999
24. jún 2019

@marlen78 a v tej skupinke musis byt?

marlen78
autor
24. jún 2019

Kočky, ale hlavne ma zaujíma prvá časť otázky. Ustála ste niektorá takto vzťah? Ste znovu šťastné?

marlen78
autor
24. jún 2019

@majka99999 odtial som dnes odisla. Aj ked bola pre mna dolezita kvoli praci a infoskam, co sa tam zdielali. Ale klud v dusi je asi dolezitejsi ...

sasa1310
24. jún 2019

@marlen78 si si istá, že keby si mu na to neprišla, že nepokračuje?

tiimka
24. jún 2019

@marlen78 vies co si myslim, ze to skor ju zerie, ze tvoj muz dal nakoniec aj tak prednost tebe. Pises ze citis ze sa mate stale radi a zrejme to pocitila aj on, odvrhnuta milenka lebo muz dal prednost vlastnej manzelke. Drzim vam palce❤

marlen78
autor
24. jún 2019

@sasa1310 neviem. Tazko povedat. Bol to pre neho sok a asi si tiez musel nejake veci v sebe urovnat. Tvrdi , ze to mu pomohlo urovnat si hodnoty. Netusim, ako je to naozaj. Myslim, ze keby som na to neprisla, nejaky cas by to urcite este pokracovalo ☹

ukulela
24. jún 2019

@marlen78 ved ju na fb blokni - neuvidi ta a nemoze nic komentovat atd ...

nikpa
24. jún 2019

@marlen78 poznám veľmi blízky pár z okolia ktorý takéto niečo ustáli, či preto lebo sa stále ľúbia alebo kvôli deťom, neviem. Ale naďalej sú spolu a vyzerá že všetko je v starých koľajach. A čo sa týka tej drzej milenky, neváhala by som ani minútu. Vzi sa do kože jej manžela alebo keď každá podvedena manželka bude ticho ako ty, môže si naďalej rozbijat rodiny. Určite by som sa kvôli nej neobmedzovala ani len na soc.sieti

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
otazka1
24. jún 2019

@marlen78 moja rada? Hlavu hore a bud dama, ktora to ustoji s graciou! Je to za vami, neries to donemoty ako nejaka zufalka. Ju prave toto sere, neni to pre teba najvacsie zadostucinenie? Mna stalkuje muzova byvala kolegyňa a jej kamaratka na instagrame donemoty a su mi akurat na smiech. Daj muzovi sancu ak sama citis, ze to za to stojí a prezi krasny zivot, drzim ti palce

romiada
24. jún 2019

@marlen78 na milenkinho manžela sa vykašli. Podla mna strata času. Možno maju taky vzťah, že ju svojim spravanim k tomu dohnal aby hladala inde. Alebo jej ubliži kvoli tomu prip.to uvidia ich deti. Aj na ňu sa vykašli pokiaľ je to v rovine babskych ohovaračiek. Neboj, božie mlyny melu pomaly ale isto....jej sa to vrati. Mne sa to prave potvrdilo po rokoch. Žena, ktoru som najviac zo všetkych typovala že mala niečo s mojim mužom,ostala tušim sama s dieťaťom podľa info mojich "zdrojov" - asi ju ten jej chlap nechal alebo čo....

ukulela
24. jún 2019

@marlen78 ved ju na fb blokni - neuvidi ta a nemoze nic komentovat atd ...

mircalla
24. jún 2019

@ukulela presne.
@marlen78 Hlavnu vinu nesie tvoj manzel, Napokon vacsinou sa to opakuje, ak to urobil raz...Ex milenka by ma zaujimala najmenej, ale co sa mna tyka, nevera je pre mna nieco, co mi uplne znicilo doveru (vlastne skusenosti). Nuz mozno to vyriesite, ja nie som typ, co sa cez to prenesie.

vilma7
24. jún 2019

To či to bude u vás doma naďalej ok, je ťažko povedať, to musíš al.budes vedieť len ty časom, či mu ozaj dokážeš po tom všetkom veriť, alebo sa kvôli tomu budete trápiť. Ja neviem, kde by som v tom prípade opäť hľadala dôveru, tiež je rozdiel či je nevera jednorazová záležitosť alebo dlhodobá vec, čo je u vás jasné a hlavne aký to malo všetko význam, keďže obe strany sú viazané doma deťmi..kam by to spelo, keby mu na to neprídeš. Nechaj tomu čas, a rozhodnúť sa môžte stále. Za pokus o záchranu to stojí a ak to neklapne, stále máte druhú možnosť..teda sa rozísť.

kassandra25
24. jún 2019

@marlen78 ja by som to urobila

kassandra25
24. jún 2019

@marlen78
@marlen78 ja by som ale kontaktovala jej manzela, lebo aj ty si sa to dozvedela, ma pravo aj on. A hned nebude drza. Tvoj manzel by ta v tom mal podporovat, lebo len tym sa uplne pretrhne ich puto a nebudes potrebovat vediet od inych zien, ako to u nich dopadlo, tvoj zivot ti odrazu ukaze, ako to dopadne u teba. A ci stojis zato manzelovi vobec. Ak ano, moze dat aj dokazy jej manzelovi.

mooonika1975
24. jún 2019

Súhlasím, absolútne neriešiť tú ženskú a jej manžela, nič sa tým nevráti, manžel je ten , ktorý ťa má zaujímať, mám kamošku, ustála to, len preto, že chcela, všetko je v poriadku, boli na poradni manželskej, a mám pocit, že sa s tým zmierila

nini1010
24. jún 2019

Nevsimaj si ju.1.Nezradila ta ona ale tvoj manzel.2.To ze je na teba drza je dokazom toho,ze sa hneva ze ju tvoj muz nechal a isiel za tebou.Takze mas od nej pokoj a este aj vies ze tvoj muz hovori pravdu ze to kvoli tebe ukoncil.Vyhrala si.Teraz sa sustred na vas vztah.

manee
25. jún 2019

Da sa to ustat. Náš vzťah to posilnilo. Teraz po rokoch uz dokazeme o tom otvorene hovoriť. Ak chceš viac vedieť, ako sme to zvladli, napisem IP

amelia000
25. jún 2019

@marlen78 uprimne? Dama nedama...ja by som jej manzela kontaktovala..ano tvoj povchybil lenze nato musia byt dvaja..

mirien22
25. jún 2019

Môžem ti povedať názor z "druhej" strany... Pred 8 rokmi som urobila to isté, tiež som si urovnala nakoniec hodnoty a vzala som si priateľa. Sme manželia 6 rokov, máme 2 krásne deti, všetko klape, ale už keď raz bola narušená dôvera, nikdy sa na 100% neobnoví. Hocikedy mi to vyhadzuje na oči, mohla som sa aj na hlavu postaviť, pokúšala som sa to urovnať ako tvoj manžel, ale ani po toľkých rokoch nezabudol a dáva si strašný pozor, nikam poriadne nemôžem ísť sama a keď idem, tak počúvam narážky, či som bola s milencom a pod. Ak mu to vieš odpustiť, tak to skús, ale ak nie, tak vás to oboch bude trápiť do konca zivota

jumama
25. jún 2019

A co by ta, prosim ta, viedlo k tomu, aby si riesila jej zivot, jej manzela? Ak je v tom len stipka pomsty, tak na to prosim rychlo zabudni. Kazda kriza ma svoje fazy, a ty si momentalne v takej, ze sa zmierujes s tym co sa stalo. Vies co ti poradim: Vyuzite krizu na opeknenie vasho vztahu, na hladanie cesty ako navzdy opustit, pretoze je pred vami cosi pekne. Ak sa aj tvoj muz snazi a organizuje vselico pre vas - privitaj to, sustred sa na to. A tiez si ho zacni rozmaznavat a mozno trosku domacich povinnosti ked si podelite, vsetko bude fajne fungovat. Poznas to - radost sposobena niekomu inemu prinasa radost aj tebe. Ak budes medzi vas klast prekazky, bude to tazsie, dlhsie... Urob ciaru za vsetkym co bolo a sustred sa uz len na to dobre. Cisto z evolucneho hladiska, muzi sa vzdy budu obzerat po inych zenach. A aby vedeli pevne, kde je ich miesto, musi ich vlastna zena o nich stat, dat im to najavo. Potom ten muz pohladom zavadi aj o ine zeny, ale zhodnoti si, ze doma ma poklad, za ktorym sa bude ponahlat. Naozaj - skus to, sprav dnes nieco romanticke pre svojho muza. Srdce ti zmakne a je to cesta k odpusteniu, ked ho to nieco naplni radostou a nasledne aj teba.

derdia
25. jún 2019

Podľa mňa sa toto ustáť dá...ale sú dva typy žien ...také ktoré takú vec hodia za hlavu a povedia si kašľať na to stalo sa....(samozrejme len za predpokladu,že muž sa ide pototo aby dal všetko doporiadku)alebo tie druhé,ktoré to budú večne vytahovat ,spomínať,deptat tým muža aj seba a stále dokola ..také by sa mali zbaliť a odísť....u tých to zmysel nemá...ale ak to ty dokážeš hodiť za hlavu a je ti dobré so svojím mužom a nevieš si predstaviť byť bez neho tak tomu daj šancu...ale túto záležitosť budete musieť raz a navždy zaskatulovat a vyhodiť von oknom....držím palce😊
Nezažila som a ani nechcem....popravde neviem čo by som robila...toto si len myslím...že sa to dá ak si to dotyčná tak strašne nepripúšťa a obalí to drísty typu,že veď to bolo len poblazneni a tak ďalej😉veď vieme,že keď chceme tak si všetko vysvetlíme po svojom😁