Manžel si píše si emaily a sms s inou

timka4
5. mar 2014

Sme manželia 6 rokov. Minulý rok som našla manželovi zamilovanú sms od nejakej ženy. Keď som ho konfrontovala, najprv zatĺkal kto to je, no keď som pritlačila, povedal, že sa s ňou spoznal pred dávnymi rokmi na jednom kurze angličtiny a že to medzi nimi riadne iskrilo. Ale keďže mala dva mesiace pred svadbou, nič z toho nebolo. Na druhý deň za mnou prišiel do roboty a zase sme to rozoberali, nakoniec z toho nič bolo to, že raz spolu spali, ale keďže mala pred svadbou, tak sa vydala a odsťahovala do iného mesta. Povedal, že nechce stratiť ani mňa ani bábätko, ktoré som vtedy čakala a prisahal, že sa s ňou nestretáva, len spolu cez telefón flirtovali. Tvrdil, že jej napísal, že ju už nebude viac kontaktovať a nech ani ona nekontaktuje jeho a že vymazal jej číslo aj maily. Momentálne je na služobnej ceste a nechal doma svoju schránku otvorenú, keďže niekedy potreboval pomôcť keď nebol v dosahu wifi. A na počudovanie, čo tam nevidím? Zase jej posielal fotky zo služobky a nepripadalo mi to, že to bolo teraz prvýkrát. Začínam sa utvrdzovať v tom, že on vtedy vôbec žiadne kontakty neprerušil a veselo si s ňou dopisuje. Tak ma to vytočilo, že som v tom návale zlosti hneď napísala, že s ním končím a keď teda nemôže byť bez nej, nech si ju berie. Zajtra má prísť domov a ja vôbec neviem ako sa zachovať. Isté je, že ma hrozne sklamal a už mu nedokážem veriť. V noci som skoro vôbec nespala a neviem ako sa tým mám vysporiadať :(

dossy
5. mar 2014

no ta dovera je uz pretrhnuta a nenavratne prec :( stoj si za svojim nazorom.. musite si to vykecat a uvidis ... ale je to smutne :(

mrva
5. mar 2014

Keď už si do toho vhupla tak razantne a napísala mu, že s ním končíš, tak si stoj za svojim. Aspoň pro forma. Nenechaj sa obľafnúť. Nech sa rozhodne, inak sa to s Vami bude stále ťahať a budeš ho neustále upodozrievať. A v takom vzťahu nemá význam byť. Snažte sa to napraviť. Zabojuj o neho. Zapoj ho viac do diania okolo dieťaťa. Odíď na týždeň a jeho nechaj doma s o všetkým... nech perie, varí, žehlí a stará sa o dieťa. Chlapi nevedia, čo majú, kým o to neprídu.... Drž sa

mirkava
5. mar 2014

No určite to nemáš ľahké, nezávidím ti. Najdôležitejšie je v klude sa porozprávať bez emócii. Ujasniť si čo vlastne chce, prečo to robí a čo od toho očakáva. Možno sa len nudí a takto si "spríjemňuje" život. Ale nie je to od neho pekné a mal by si uvedomiť čo má, čo by stratil atd. 😉

timka4
autor
5. mar 2014

už sme to absolvovali prvýkrát a myslela som si, že si dostatočne uvedomil čo tým svojím správaním môže spôsobiť. jeho argumenty že si len píšu, sú len jeho slová. môžem mu veriť, že sa nestretávajú? príležitostí na to má dosť, je teraz často na služobkách a s malým som doma sama.

sendy182
5. mar 2014

@timka4 no ťažká to dilema......sklamanie....stávajú sa aj takéto veci....či mu dáš ešte jednu šancu alebo viac je to na tebe resp. na vás........ona je vydatá či nie?........vie o tom jej muž a akceptuje to? ja by som bola asi mrcha a oboznámila by aj dotyčného 🙄 🙄 🙄 🙄

adri266
5. mar 2014

@timka4 neviem, ci je nieco vo vzduchu, ci vo vode, ci letom leti nejaky virus, ale chlapi su ako odtrhnuti z retaze 😠 Nebolo by dna, aby sa presne tato ista tema nerozoberala na fore 😔
Je mi to luto, ze mas za partnera takeho hajzla. Ale zial, za chvilu prides na to, ze nie si jedina.
Mas niekolko moznosti, ktore zavisia od toho, aka si povaha, ako velmi ho lubis:
bud sa budes tvarit, ze sa nic nestalo. To v pripade, ze mas za manzela muza ako Boris KOllar alebo nejaky top manager. A nechces stratit status, prijem a otca rodiny.
Bud to poriesite, on sa milenky/priatelky/butlavej vrby vzda a zabojujete o svoj vztah.
But ho kopnes do zadnej casti tela a zacnes si zit svoj zivot.
A samozrejme, zavisi to aj od neho. Pre niektorych je to vlastne vykupenie, ze zena na to pride, a oni sa mozu naplno venovat tej druhej. Niektori to beru ako utok na svoje sukromnie, muznost. Iny to beru ako facku, precitnu a vratia sa k svojej rodine. Lenze Tvoj tu facku uz raz dostal, a nepomohlo to 🙄

Rok je dost dlha doba. Nevies, ci si LEN pisu, alebo sa aj stretavaju a sexuju. Aj od toho by sa malo odvijat riesenie Tvojej situacie. Ake bolo jeho spravanie posledny rok? Chodil casto von, bez TEba? Bola prilezitost na stretnutia s nou? Ako zareagoval on na Tvoju spravu?

Co spravis, ak sa rozidete? Ako je to s byvanim, majetkom, dietatom? Budes sa vediet postarat o seba a o male?

Poriadne si vsetko premysli, napis si na papier, co mu chces povedat, svoje riesenie a co teraz ocakavas. Drzim prsty

timka4
autor
5. mar 2014

rozmýšľam nad tým, že keď ho tak veľmi chce, prečo nezrušila vtedy svadbu a neostala s ním? poznám ľudí, čo ju zrušili aj týždeň pred a nie dva mesiace. len preto, že ona má doma problémy s mužom, nemusí rozbíjať aj našu rodinu. a čo môj manžel? hladká si len svoje ego alebo tá iskra neskončila? často sa vraví, že treba zabojovať a stojí on vôbec o to? a prečo ja mám súperiť s nejakou inou? čo urobila ona pre neho okrem toho, že nám rozbíja rodinu?

sissy27
5. mar 2014

@timka4 keby si niekde cez víkend vrzol a ty si sa to náhodou dozvedela, tak ti poviem ser na to, stávajú sa aj horšie veci, nezblázniš sa kvôli kúsku ošťatého mäsa... lenže on očividne za tvojim chrbtom udržiava paralelný vzťah a ešte je tak tupý alebo ľahostajný voči tebe (teraz neviem, čo z toho je horšie), že sa ani nenamáha zahladiť po sebe stopy, ešte ti ich naservíruje na striebornom podnose...
takže na tvojom mieste - ak máš náladu a čas, zbal mu veci do igelitiek, prípadne doruč k dotyčnej, nech si akože milá a ústretová, ak náladu nemáš, tak to len nahádž na kopu pred dvere, nech si to odnesie sám...
a sorry, dnes som to napísala tak od srdca, snáď to nikoho nepohoršilo...

janinah
5. mar 2014

čakala by som ho s kamennou tvárou a jeho zbaleným kufrom,nech sa chlapec minimálne zľakne..vždy však riskuješ,že ten kufor vezme a povie maj sa,ale myslím,že aspoň by si mala vo veciach jasno....neverila by som,že si len píšu ako kamaráti,načo má potrebu si písať či fotky posielať? nie ste predsa rodinní priatelia...od písania je len krôčik k sexu a oni to už skúsili....neverila by som a počkala by som najeho reakciu,ale nič iné ako okamžité prerušenie všetkých kontaktov by mi nestačilo a ten rozlúčkový mail by samozrejme musel písať pred mojimi očami

adri266
5. mar 2014

@sissy27 a bola by si taka neutralna, aj keby si vrzol kazdy vikend? 😕

denkaajejdeti
5. mar 2014

@timka4 Ahoj,
neviem, či by som mu ešte verila...veď on už klamal v tejto veci viackrát. Ak ti za to stojí - rieš to s ohľadom na rodinu. Ak nie - dohodnite sa čo najslušnejšie na tom, ako si predstavujete život po rozvode (starostlivosť o dieťa, majetkové vyrovnanie,..). Pretože, ak sa mu mieniš len tak naprázdno vyhrážať a potom zasa pôjde všetko po starom, tak to si kopeš vlastný hrob.
Žena by mala mať svoju dôstojnosť a zdravé sebavedomie, len by som bola realistka - už teraz si premysli, či si skutočne od neho nezávislá po všetkých stránkach. Častokrát ženy zahrajú hysterický výstup a potom sklopia uši, keď muž prizná, že má mimomanželský pomer a aj on chce z manželstva von....

timka4
autor
5. mar 2014

@adri266 ja práveže neviem či sa stretávajú a nemám to ani ako zistiť. neviem kde presne býva a nepoznám ani jeho manžela. viem len to, čo mi povedal a ani nikoho v okolí sa na to nemám koho spýtať.
problém je aj v tom, že ja som všetky svoje peniaze dala do domu, ktorý bol napísaný len na neho nadobudnutý pred manželstvom (nenechala som si žiadne zadné vrátka) a on ho založil v rámci podnikania, takže sme vlastne jednou nohou na ulici a ja nemám kam ísť a nemám už ani peniaze :((
a neviem už čo mu mám povedať, všetko som mu vtedy povedala. zase mi prisľúbi, že to nebude robiť a ja budem zase v pohotovosti keď niekam pôjde alebo keď bude telefonovať či písať, či zase s ňou? ja fakt neviem

po tomto baby, jedna rada pre všetkých: nikdy nedajte všetky svoje peniaze do majetku, ktorý nie je váš, lebo akokoľvek je veľká vaša láska, v priebehu pár okamihov sa môže všetko zmeniť!

adri266
5. mar 2014

@timka4 jaj, dievca...vies preco mozno sexuje s Tvojim chlapom? Pre to iste, ako Tvoj chlap...pre vzrusenie, pre radost, na truc, lebo je to ine, lebo je tam iskra, lebo moze 🙄 Aj tu na fore sa sem tam nejaka prizna, ze sa zamilovala do ineho, a ze to nevie vydrzat, tie motyle v bruchu...a pritom dospela zena, s dvomi detmi...no proste ja to nepochopim, ale niektorym ludom slovo vernost nic nevravi 😔
Ale jedno si zapamataj, nema to nic spolocne s TEbou.

adri266
5. mar 2014

@timka4 ok, tak zajtra mu este kufre nebal 😎 ale zajdi najprv za pravnikom. Lebo ak si investovala peniaze do domu, mala by Ti nejaka ciastka patrit. Skus to co najskor poriesit.

flopo
5. mar 2014

V tomto ti clovek tazko bude radit,to si musis sama rozhodnut,ci chces zit s takymto clovekom:Ako sa zachovat?hm,to je tazke,ani ja by som to netusila,no urcite by som si chcela vypocut jeho verziu(vyhovorku).Je divne,ze ti nechal otvorenu schranku ked vedel,ze mu moze kedy kolvek napisat a je divne,preco jej zase on posielal fotky zo sluzobky.Tazko nieco na to napisat.Ja by som mala tiez pochyby a hlavne by som ho uz podozierala na kazdom kroku ☹

silaviat
5. mar 2014

ci si to vydyskutujete alebo nie je len na tebe- ty musis vediet ci mu mas dat sancu alebo nie.. ale ak to udobrite ihned kym bude sekat dobrotu mu povedz nech dom napise i na teba.. nikdy nevies co prinesie buducnost ... a ty musis zabezpecit deti ... 😉

sissy27
5. mar 2014

@mrva vieš čo, toto je podľa mňa ten typ chlapa, že keby ho podľa tvojej rady nechala týždeň domov s dieťaťom, tak si tam nasťahuje tú druhú úplne bez kože na ksichte... a bojovať? o čo preboha? o takého, čo sa neveru ani nesnaží utajiť? čo v pohode pretiahne babu pred svadbou (jasné, keď suka nedá, pes nej.be, ale zas nejaké zábrany by aj on mohol mať) a manželke doma do ksichtu povie, že nemal som s ňou nič, lebo mala pred svadbou? nie že v poslednej chvíli som si spomenul na teba a naše dieťa a zapol zips na gatiach, lebo si ťa vážim a nechcel som zničiť manželstvo, ale preto, že nechcel zničiť manželstvo nejakej fuchtli? a ešte aj to bolo klamstvo?? o toto bojovať? a o čo ešte? preboha, trošku úcty k samej sebe, snáď nie je ani jedna z nás na tom tak zle, aby sme si toto museli nechať...

sissy27
5. mar 2014

@adri266 ja som písala o jednorazovom zakopnutí, nie o pravidelnosti...

mirkava
5. mar 2014

@timka4 ak ste uz apsolvovali takýto rozhovor tak si zerjme neuvedomuje ze to myslís vazne, ze naozaj môze nieco stratit a človek si uvedomí že niečo stráca az ked sa to stane. Ja som od mojho bývalého odišla a až ked som bola zbalená tak ma prosil aby som ostala, ale uz bolo neskoro. Bola to ale iná situácia, neboli sme manzelia a nemali sme dieta. Musíš byť na neho tvrdá, aby vedel, že to myslíš vážne.

timka4
autor
5. mar 2014

@sissy27 vtedy sme sa my ešte nepoznali, to bolo možno aj pred 10 rokmi, to po nej ešte mal asi zo dve frajerky a až potom sme sa my spoznali
no neviem, či by si ju nasťahoval, lebo my sme na východe, ona žije na západe a je takisto vydatá

eliska31
5. mar 2014

suhlasim s predchadzajucim nazorom..uz je to v pase, takyto vztah, tu uz treba mysliet velmi realisticky. Pekne krasne za pravnikom, alebo znamym/znamou pravnickou a riesit majetok. Ziadne tutu-mutu a ruzove farebne laskove sluby. Mate deticky, mysliet na ich buducnost a na svoju zaroven 😒

veverica7
5. mar 2014

no v prvom rade si ujasni co chces,zit s chlapom ktory ta kedykolvek podvedie a ty to budes tisko trpiet?ja som z rozhodnejsich povah a pokial mas kam ist byvat v pripade nutnosti vykaslala by som sa nanho.Tak ako radi adri266 zajdi za pravnikom zisti si co mozes ziskat a co stratit a vyrovnat sa so vsetkym a zacat si novy zivot bez takého chlapa co si nevazi co doma ma. A pre mna male dieta výhovorkou nie je,jemu takisto neprospeje vztah rodicov ktory nie je idealny.Radsej este teraz pokial je dietatko malicke a neuvedomuje si to nez ked zacne chapat co sa okolo doma deje.

kveta
5. mar 2014

@timka4 Okamzite ries dom. Chod k pravnikovi nech okamzite pripravi zmluvy. Bud ze Ti muz dom daruje a dom je po darovani vynaty z BSM alebo dom darjje Tvojej mame s bremenom Tvojho dozivotneho byvania. Toto ries ako naprostu prioritu, kym nevychladne a bude mat vycitky svedomia. Ak pockas par tyzdnov, uz bude nahuckany proti Tebe a dom Ti neda. Ver mi. Videla som desiatky takychto pripadov. Ries okamzite dom a majetok!!!

enixelka
5. mar 2014

@adri266 Nemusi to byt nutne o vernosti. Nenadarmo sa hovori, ze bez vetra sa ani listok nepohne. Prva otazka by mala byt, preco sa deje to, co sa deje....
Osobne nemam rada take reci "...toto alebo hento im nic nehovori...". Ked mi chyba cukor na buchty a nemam doma, idem pozicat k susede 🙂.

Nebanalizujem timki problem, ale bolo by fajn postavit ho pred otazku "...tvrdil si, ze si to skoncil. Fakty hovoria, ze nie. Preco? Chyba ti nieco doma? Ak ano, co, mas zaujem to riesit? AK nie, preco to robis...."

Vysledkom asi nebude telenovelove hadzanie sa do vzajomnej naruce, ale aspon sa vycisti vzduch a mozno aj hlava...

linda81
5. mar 2014

@timka4 no toto sa stalo aj mne v piatok......ale nie SMS ( to si az prilis strazil telefon)....ale mail.....je to sice tiez neospravedlnitelne, ze som citala jeho postu ale inak by som sa to asi nedozvedela....ked som to nasla, bol akurat "nakupovat"....teda s nou........vikend sme mali cely diskusny, preco , co , a co dalej...nevie, preco to vlastne spravil , chce ostat s nami, tak dostal druhu , ale poslednu ,sancu....tak uvidime...ja som si povedala, ze vsetci robia chyby a zivot je prisli kratky na to, oberat sa o pekne chvile ...tak to skusime nejako od znova

timka4
autor
5. mar 2014

@linda81 SMS som našla prvýkrát, teraz to bol mail, nebol síce zamilovaný ako sms, len nejaké fotky, ale ide o to, že povedal, že ju už viac nebude kontaktovať.
tiež sme sa vtedy bavili, prečo, začo, načo, že asi len chcel byť zaujímavý a že len flirtovali a nič viac. a teraz ju zase kontaktoval.
som zvedavá čo povie tentokrát

timka4
autor
5. mar 2014

@linda81 inak mala som chuť tej "fiflene" niečo pikantné napísať, ale odolala som

lvka
5. mar 2014

@timka4 a nieco ti na to teraz odpovedal? ked si mu napisala ze koncis? nejaka reakcia prisla?

linda81
5. mar 2014

@timka4 no ak slubil , ze ziadny kontakt, a napriek tomu do pokracuje, to je ine...dalsia sanca by nebola.....moja podmienka bola, ze sa stretneme vsetci....aj s jej manzelom.....inak sa nemame viac o com bavit, , ked to nepovie pred nou, resp . s nou , o co islo a ze chce byt s nami....dosla len ona, lebo jaj manzel to tiez nevie...stretavali sa cca mesiac...

maribell
5. mar 2014

@timka4 tak neviem ..uz len to ze s nou spal a teraz je snou stale v kontakte je voci tebe hnusne.. ked uz si mu povedala ze s nim koncis tak si stoj za svojim .. chlapy su totiz taky ze ked sa im stale iba vyhrazas vyhrazas tak si na to zvyknu a budu to brat ako normalnu vec.. jednoducho si pofrfle a zase bude dobre...