Manžel mi pokazil sviatky

zuzkaremiaska
31. dec 2011

Ahojte maminy a budúce maminy.Chcem sa s vami podeliť s mojím problémom ☹ Manžel pracuje v zahraničí,domov chodí často iba na víkend. Teraz je doma skoro mesiac a naše vzťahy veľmi ochladli. Nekomunikujeme spolu,vyhýbame sa jeden druhému. Tešila som sa,že aspoň na Vianoce sato zlepší. 😖 Ale nie,nestalo sa tak. Všetko bolo na mne -nákup vianočných darčekov,balenie,robenie stromčeka,varenie,upratovanie....A ON-pán BOŽSKÝ,stále niekam chodil,pomáhal kamarátom,navštevoval rodičov,teda mojich svokrovcov,s ktorými sa neznášame.Často ráno vypadol z domu o 6.00 a domov prišiel o 23.00. Viete si predstaviť,že niekedy sme sa aj 2 dni nevideli!!!! ☹ Dnes je Silvester. 🙂 Tešila som sa,ale zbytočne. ☹ ☹ ☹ Opäť sklamanie. Ráno odišiel,povedal,že na 4 hodiny odchádza..Opäť klamstvo,domov prišiel o 8 hodín 😉 Pravdupovediac,mne nechýbal,ale zbytočne som čakala s obedom,zbytočne som čakala,že pôjde sdcérkou na prechádzku.... 😉 Keď som mu to večer povedala, len sa smial,nič nepovedal aspieval si.Znovu upratovanie bolo na mne,varenie takisto.Dokonca nebol schopný ani nohy dvihnúť,keď som umývala dlážku!! 😲 😲 😲 Baby,ja mám100 chutí mu povedať ADIOS!!!! Som tak nešťastná,sklamaná a smutná..... ☹ ☹ ☹ ☹

halienka
31. dec 2011

@zuzkaremiaska ☹ ach jo, vôbec sa ti nedivím, skutočne v takýchto prípadoch si žena povie, že načo je jej ten chlap, keď všetko musí zvládať sama, on sa len postaví do pozície banky - tj donesie prachy a koniec, ty baba rob všetko ostatné sama 😖 Načo si zakladal rodinu, keď s ňou vlastne nechce mať nič spoločné? Svoje rodinné povinnosti evidentne zredukoval iba na to zarábanie peňazí, neviem či si neuvedomuje, že pre rodinu treba robiť viac, aj deti ho potrebujú vidieť, tráviť s ním čas, veď takto skutočne môžte žiť každý osobitne a on nech len posiela peniaze, ak to teda chce takto brať. By som mu asi aj ja obmedzila svoje povinnosti len na nejakú jednu a ostatné nech si robí sám. Napr. by som mu povedala, že OK, ja sa postarám o deti - sú aj tvoje mimochodom - a ty si sebe var, per, žehli, poupratuj po sebe a so sexom by som to tiež zabrzdila 😠

zuzkaremiaska
autor
31. dec 2011

@halienka ach,moja máš pravdu!!!So sexom zabrzdila?????? Máme ho 2X do roka. Chcelo by to iného chlapa :D
A keď som mu to povedala,tak mi odpovedal,že si mám nájsť. 😉

eaka
31. dec 2011

No to je zaujímavá reakcia...že si máš nájsť, to by mu ako vôbec nevadilo?

sisaha
31. dec 2011

@zuzkaremiaska asi ma milenku, ked ma take huste reci... 😒

dada1212
31. dec 2011

závery ťažko robiť, príčin môže byť viac prečo sa tak správa...
skús sa s ním o tom otvorene porozprávať, prípadne ak nebudete vedieť prísť k nejakému záveru že prečo je to tak a či sa to dá zlepšiť, tak to skúsiť riešiť aj s niekým tretím, napríklad cez poradňu. samozrejme za podmienky, že on o to vôbec bude mať záujem.
a ak nie, tak je len na tebe či ostaneš v takom vzťahu, lebo taký vzťah ťa bude oberať o veľa psychických síl.

katecameron
1. jan 2012

ma inu zensku na 100percent 😒 urob si s ním poriadky alebo dovidenia

katecameron
1. jan 2012

a ked is budes hladat ineho tak prosím ta ber ohlad na to aby si neskazila zivot ty inej zene iným detom a inej rodine

apoloma
1. jan 2012

nestracaj cas...naco taky chlap ked o vas nejavi zaujem?? 😕 😕

lanczi
1. jan 2012

Ina žena na 1000%...

latvia
1. jan 2012

@zuzkaremiaska to adios je na mieste, a hned.nemas o com rozmyslat.nerob zo seba handru, zasluzis si viac

trinastka
1. jan 2012

@zuzkaremiaska vsetko vravi za seba...... ma druhu...... totizto presne taketo prejavy mal moj "ehm" exmanzel.sice na zaciatku to bol pre mna hrozny pocit,ale teraz po necelom roku si hovorim ze "chvalabohu" som od neho debaty ziadne,na bode mrazu,on sam sa nechcel rozpravat,len na vsetko odvrkol hnusne,vyhybal sa totalne vsetkemu,vsetkym,nebodaj som si sadla pri neho,ci chcela urobit pre neho. a jeho previdelny cesticky viedli na pivko,aby oblbol svoj rozum a dokazal vyrieknut slovo ahoj. potom to uz boli zejho strany len same vycitky,obvinenia .... najlepsia obrana utok..... takze hlavu hore....mas dve skvele deti,s ktorymi si vsetko zariadis aj tak sama ....a zasluzis si ineho....... 🙂

pia22
1. jan 2012

@trinastka nemusi mat zrovna milenku, môj otec sa presne takto sprava uz vyse 30 rokov🙄

sisaha
1. jan 2012

@pia22 chlap, ktory chodi domov iba na vikendy? Ako myslis, ze travi vecery? chlap, ktory svojej zene povie, ze si ma najst milenca ma sex niekde inde...

pia22
1. jan 2012

@sisaha ja som sa skor vyjadrovala k tomu, ako sa spraval cez vianoce😉

klaudika1818
1. jan 2012

aspon niesom sama komu manzel pokazil sviatky

sisaha
1. jan 2012

@pia22 to ano, ale vsetko so vsetkym suvisi.. 😉

trinastka
1. jan 2012

keby bo to bolo naozaj tak,ze pride ako manzel a otec deti zo zahranici (a beriem do uvahy ze si potrebuje aj oddychnut) a da pocas vianoc znat ze je velmi rad travit sviatky doma so svojou rodinou ale takto sa chovat??? ........ akoby mu prekazali?!

wilagrande
2. jan 2012

@zuzkaremiaska tento pribeh si pisala ako o mne:( nie si sama mala som to iste medzi sviatkami ho ne bolo4 dni(bol s kamaratmi) na silvestra si hmkal spieval ale somnou sa nerozpraval ale dovod som nepochopila lebo predtym sme sa nepohadali a sviatky mi pokazil....

wilagrande
2. jan 2012

@klaudika1818 aj ja patrim do partie

zuzkaremiaska
autor
2. jan 2012

@wilagrande vitaj v partii 😉

stardust
2. jan 2012

asi je fakt cas na Adios...

zuzana76
2. jan 2012

@zuzkaremiaska zuzka, ty si uz niekde pisala,ze dokonca tvoj muz na teba zdvihol ruku, on si ta ocividne nevazi, si mu lahostajna ty a aj deti, to ti nestaci tolko dokazov , aby si od neho odisla?

zuzkaremiaska
autor
2. jan 2012

@zuzana76 áno,dobre si pamätáš,bolo to tak. Aj teraz je niekde mimo,neviem kam išiel,kedy príde...Je to hrozný pocit.Nemyslím si,že má niekoho,pretože on nedokáže ísť do vzťahu len takľahko.To skôr ženy ho musia ,,dokopať,, 🙂 Jeho láskou je práca,práca,práca sem-tam kamaráti,s kt.sa zíde pri pive.Keby som mala kam ísť, hneď by som odišla,verte mi!!! ☹ Dnes som mu opäť vysvetlila,že takéto manželstvo je oničom,ale tváril sa,že nepočuje.

katey
3. jan 2012

@zuzkaremiaska fuu, tak ked ti povedal, ze si mas najst ineho chlapa na sex, nema aj on uz inu na to? lebo to su podla mna velke slova. Inak je mi luto tvojej situacie, ked si predstavim, ze naozaj sa snazis drzat teplo domova a on sa tam ani neunuva zdrziavat 😒

zuzikak
5. jan 2012

tiez si myslim, ze to nie je len tak. Nasiel si inu, ked sa k tebe sprava takto. Ved ty si mu uplne lahostajna. A zrejme aj tvoja (ci vasa) mala. Nedokaze ist do vztahu len tak lahko? A si si ista, ze ho poznas ? Mozno ho niektora fakt takto ulovila. Treba si ho pekne posadit nech ti okamzite povie, co je vo veci, pretoze sa potrebujes zariadit. Takehoto chlapa predsa nikto nepotrebuje. Ja by som sla na to natvrdo - spravit si okamzite poriadky. Bud sa zacne spravat normalne ako otec a manzel alebo - no, nie je o com.......

kburgerin
10. jan 2012

@zuzkaremiaska ahoj nahodov ten tvoj muz nerobi s mojimm ties chodi len na vykendy domou a tomto t vojom clanku co si napisala tak som ties tak isto prezila svitky uplne na hovno prepac ties je len vsetko na mne cela domacnost deti varenie onn len tie peniaze zarobi ..........................ties nechodime s nim nikam na vylet proste ani sa nevypravame kewd je doma ..........................

koniarova
10. jan 2012

@zuzkaremiaska Tak skús trochu popátrať. 😉 Nie je to síce správne, ale ja by som si ho trošku preklepla. 😉

zuzkaremiaska
autor
10. jan 2012

@kburgerin presne tak,súhlasím 🙂 Ani raz samapočas sviatkov neopýtal,či niekam pôjdeme ☹ Vždy len pracuje a pracuje,je tichá domácnosť,ale teraz sa vytešujem,lebo nedávno odišiel na 2 týždne do práce....a ja konečne začínam ŽIŤ!!!!! 😉 😉 😉

kburgerin
10. jan 2012

porad aj mne ako mam poriadne zit ked neni doma

mamavera
10. jan 2012

je mi vás ľúto, ale to vám nepomôže. Snažte sa odkladať každú korunu, vytiahnuť z neho čo najviac a pripravovať sa na rozchod. Odkladať to nemá cenu, taký muž iný nebude, terajší stav mu evidentne vyhovuje. Je zlé, že nemáte kam ísť, ale naozaj neexistuje nejaká možnosť? Zišlo sa vás tu viac s podobným problémom. Čo tak pouvažovať začať spolu, ak teda nie ste zrovna z rôznych kútov Slovenska. Keď príde "manžel" domov, nevarte, neupratujte, urobte si s deťmi program, aj keď sa budete s kamarátkou a jej deťmi flákať pol dňa v ZOO a ďaľšieho pol dňa v cukrárni a v parku. Dajte mu najavo, že sa zaobídete aj bez neho. V ŽIADNOM prípade by som okolo neho neumývala zem a ešte pán tvorstva odmieta zdvihnúť nohy...On totiž je absolútne presvedčený, že nájde doma slúžku, ktorá tam 100 percentne bude a bude okolo neho kmitať. Pripravujte si pôdu pre rozchod, nikto nemá právo takto s vami zaobchádzať! Niekde je muž, ktorý bude veľmi rád, keď raz s vami vytvorí rodinu. Držím palce.