Manžel a kolegyňa

annauk
2. júl 2014

Ahojte, neviem ci to na mna vplyva to pocasie alebo mi uz hrabe ked som teraz dlhsie doma, ale...chcela by som vediet vas nazor ci je to podla vas uplne ok.
Manzel mi jeden den spominal ze sa mu v praci prihovorila kolegyna ze ho pozna z vysky, ale nevedel si spomenut ako sa vola. Tym to haslo, jeden den som sa opytala ci su v kontakte tak vraj prehodili par slov....
Kedze nemam notebook, poziciavam si manzelov pracovny a kym je manzel s dcerkou tak surfujem. A bum vidim v otvorenom outlooku maily medzi tou kolegynou a mojim manzelom kde jej vypisoval ci ma trosku casu ze ci by s nim nesla na kavu. Tak sa dohodli ze ona ma volno v stvrtok alebo piatok ze sa stretnu.
Stvrtok a piatok robi manzel z domu tak som sa ho dnes pytala ze ci teda ostane doma a nieeee musi ist do roboty samozrejme.
Myslite ze je to v pohodicke ze sa takto kolegovci stretavaju? Ja neviem, ja som vzdy taketo pozvania odmietla a uz vobec som ich neiniciovala lebo mi to prislo trosku divne. Co myslite?

miruska320
2. júl 2014

@annauk no vies je to chlap,oni vzdy rozmyslaju inac,len ma napadlo ci nahodou nevies kde maju ist na tu kavicku a v akom case....ze az ano asi by som poprosila niekoho doveryhodneho k malej a isla na to miesto tiez,neviem aka si povaha,ale skusilaby som si prisadnut,dat s usmevom muzovi pusku a nech ta predstavi....az je medzi nimi uz nieco viac-lahko to odhalis podla ich reakcii,ked sa tam zjavis
a mozno fakt ide len o kavicku medzi byvalimi spoluziakmi .....ale vo mne by to nervami len tak slahalo,keby som teraz na tvojom mieste

cannella
2. júl 2014

Ja si myslim, ze to OK nie je, o to viac, ze to este aj zatlka.

cannella
2. júl 2014

@miruska320 dobry napad

mamavera
2. júl 2014

@annauk presne to som ti chcela navrhnúť, čo ti navrhla @miruska320, len ma predbehla. A doma by som manželovi veľmi dôrazne povedala, že takéto niečo sa stalo prvý aj posledný raz, že ak cíti, že to medzi nami nie je také, aké by chcel a dá sa s tým niečo urobiť, tak sa o to pokúsme, ak už so mnou nechce byť a má potrebu naháňať iné sukne, nech mi to povie a nemusíme spolu strácať čas, ale ak je to len z rozmaru, že nevie, čo so sebou, potrebuje si pohladkať ego, prípadne nezáväzne zaflirtovať, nech si veľmi dobre rozmyslí, či mu to stojí za to, riskovať náš vzťah, nech sa rozhliadne okolo seba, koľko párov sa po takomto úlete rozpadlo. Za každú cenu by som sa tam snažila ísť a ak by sa mi to nepodarilo, tak by som sa s ním hneď po príchode porozprávala, s tým, že ťa informoval dobrý známy. NIE, nie je to vôbec v pohodičke, aby sa takto kolegovia stretávali. V pohodičke by to bolo, keby ste sa stretávali všetci, ty, manžel, ona so svojím partnerom. Tuto ide o jasný flirt.

annauk
autor
2. júl 2014

@miruska320 netusim veru kde sa chystaju na tu kavu, ale ak v praci kde maju kaviaren tak tam sa nedostanem 😒 keby to bola kavicka medzi spoluziakmi tak nic nepoviem, chodili sme totiz na vysku spolu, bolo nas tam asi 200 cize osobne s tou babou sme sa nepoznali ani ja ani manzel....preto mi to cele pride take divne, lebo zrazu idu byt velky kamosi.
A veru nervy mam riadne ze by som nieco rozbila 😀 darmo este aj po tolkych rokoch viem ziarlit na toho mojho chlapa, hlavne ze on je ziarlivejsi podstatne viac

junova
2. júl 2014

@annauk Je od neho nefer, že ťa klame. To ti nemôže povedať, že ide s bývalou spolužiackou na kávu? Môj manžel občas skočí s kamoskami na kávu, ale mne to nevadí, lebo vždy mi to povie. Ja nechápem, prečo chlapi musia polovičky klamať.

bambinecka
2. júl 2014

No tak ja by som sa opýtala narovinu. Povedala by som mu, že sa mi to nepáči a prečo zahmlieva.

annauk
autor
2. júl 2014

@junova nechapem ani ja ☹ bud si mysli ze by mi to vadilo tak to radsej zatajil.....akurat ze to zatlkanie posobi teda este horsie, ako keby to povedal otvorene.

bambinecka
2. júl 2014

Preto mu povedz, že to vieš

melany_s
2. júl 2014

asi som divná, ale myslím že nie je OK, keď ženatý muž chodí na tajnáša s kolegyňou "na kávičku". a tiež si myslím, že aj tie ženy by mohli mať trošku sebaúcty a neťahať sa so ženatými chlapmi. to už fakt všetci slobodní vymreli???

bobrik_tt
2. júl 2014

@annauk ahoj, z pozicie chlapa ti mozem povedat, ze si to trafila...kedze vie, ze by ti to vadilo tak to radsej zataji, ono keby zeny boli troska tolerantnejsie tak sa od muzov dozvedia viac...takto je asi jednoduchsie urcite veci nepovedat ako povedat a ....

miruska320
2. júl 2014

@annauk verim ti ,podobnym som si presla,preto ta plne chapem,aj tvoju zlost,bezradnost a este sama seba hresis,ci mu nahodou predsa len nekrivdis....musis sa na vas vztah pozriet z nadhladom,ci sa nezmenilo viac veci u vas doma,ci muz nie je celkovo iny,ci zrazu mobil nie je na tichy rezim,pripadne je nenapadny a manzel ho ma stale pri sebe....az vidis viac znakov ,potom to treba riesit inac-otvorene

junova
2. júl 2014

@annauk Presne tak, to zatlkanie je určite divné. Ja by som mu povedala, že som si to náhodou prečítala a nepáči sa mi to. Že prečo ti to tajil? A tiež, že nechceš aby sa stretávali, či majú na to dôvod.

jalucija
2. júl 2014

suhlasim s bobrikom. Osobne si myslim, ze je ok sa stretnut na kave s hocikym z vysky. Ty si vari nemala spoluziakov?
kazdopadne..medzi recou prehod, ze co s tou kockou z vysky, ci uz si spomenul odkial sa poznali a bla bla, ci ho to nezaujima a mozno sa prizna a potom bude vsetko ok. Hlavne nech nezatlka a ty mu doveruj.

annauk
autor
2. júl 2014

@bobrik_tt ...mne sa zda praveze ze som tolerantna az prilis 😒 moze byt ze teraz radsej nic nepovie pre istotu ako keby ma to malo zozierat, pretoze pred par rokmi sme si presli niecim takym, ze si vypisoval s cudzimi zenami na azete dost nechutnosti a odprisahal ze to uz robit nebude.
Ja neviem preco mam take stastie ze na to vzdy nahodou pridem....

bobrik_tt
2. júl 2014

@annauk No je pravda, ze ho nepoznam...takze sa mi tazko vyjadrovat ale popravde tiez mojej zene radsej urcite veci nepoviem aby som nemusel pocuvat jej vrcanie. Na tvojom mieste by som na to siel tak ako odporucala @jalucija

bobrik_tt
2. júl 2014

@annauk mam take pravidlo...doveruj cloveku pokial sa nepresvedcis o opaku.

pemizb
2. júl 2014

A tuzis po tom ho nachytat? Ja by som nikdy nesla na to miesto za nim a nikdy by som si neprisadla. Naco je to dobre? Ak chces velmi vediet co a ako, tak to sprav. Ja by som asi najskor este cakala...mozno nahodou objavis dalsie mailiku. Alebo by som sa ho narovinu spytala preco klame... No...a uvidis ako sa zatvari. Musim uznat ze je nanajvys divne ze ju zatajuje.....to by za normalnych okolnosti nerobil. Ale strapnit ho pred nou...a strapnit hlavne seba. Neviem ci je to vhodny napad....aby si to nelutovala.

ukulela
2. júl 2014

@annauk v piatok vecer by som sa ho pri veceri/navrate "z prace" opytala - Ako bolo na kave s kolegynou? A cakala, ako zareaguje ...Ako to vies? Viem - s usmevom - a nech sa pecie na grile, co zapol ... ozaj sa nic nemusi diat, ale ide o to, aby bol uprimny, Aj mne by vadilo, keby zatlkal ... ja by som radsej v pohode prijala, keby mi chlap povedal - stretol som spoluziacku, boli sme na kave, akoby ju na tajnasa pozyval a zatlkal.

bobrik_tt
2. júl 2014

@pemizb na jej mieste by som tam tiez nesiel, ak naozaj ide iba o kavu a pokec o to co nove a ako ide zivot iba sa strapni. Ale ako hovorim, podla mna na kave s byvalou spoluziackou a terajsou koleginou nic az take divne nie je...najpravdepodobnejsie je asi to , ze nechce aby negativne zareagovala.

mirkava
2. júl 2014

@annauk je to divne, pozor na manžela!

lyzzy
2. júl 2014

@annauk ....oci a usi na stopkach a siesty zmysel zapnuty!

pemizb
2. júl 2014

@bobrik_tt tak to ja si myslim ze je to divne. Tak ja sudim podla seba. Ked mi moj povie ze ide s tou a s tou...ok, nech ide. Ale ak mi ju odrazu prestane spominat....tak to divne je. Divne je ked ju spomina stale a ked ju nespomina vobec. Ked mi nor alne povie: pocuj, bol som na kave so starou znamou....tak poviem ok, a co ste kecali, ved nech niekedy pride na lafco aj k nam, poecame spolu....proste normalka. Ale ak nepovie nic a este zavadza. A ze len kvoli tomu aby zena nerobila cirkus? Jedine ze by mu robila cirkus pri takych veciac a to uz musi ale povedat samotna pani manzelka.
😀

monikad77
2. júl 2014

drž sa toho čo píšu @bobrik_tt a @jalucija.......

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
belllinka
2. júl 2014

@annauk Boze to co uz je za napad ist tam a prisadnut si??? Jedine TY by si sa strapnila a vyzerala ako ziarliva furia. 🙄 Podla mna je to uplne normalne, ze partner ide na kavicku a j niekym inym, ako so svojou manzelkou, co je na retazi? A asi vie, preco ti to nepovedal.

paladin
2. júl 2014

Zatial som vzdy len cital a nikdy este neprispel k teme, snazil som sa pochopit ako dievcata rozmyslaju a vnimaju niektore veci. ALE... tak ako to opisujes to zacalo aj u mna, len ina zena iny pribeh tiez kolegyna a nakoniec bolestivy vysledok 😢
Teraz sa doma drvime s mojou neverou, stratou dovery, velkou bolestou v srdciach oboch a nejastnou buducnostou. Ale toto nieje moj/nas prispevok, skor tvoja otazka o radu ak som to spravne pochopil.
Za prve: sa ho opytaj preco tam ide, to je najdolezitejsia otazka. Za druhe: povedz mu ze o tom vies, kde a kedy si si to precitala. Za tretie: sa ho opytaj preco ta klame a ci nema voci tebe doveru ak ti nieco taketo povie ze kam ide - na 90% ti na to nebude vediet odpovedat ked ti klamal. Za stvrte: ak bude hapkat vies presne preco tam chce ist, tak mu povedz razne ale naozaj razne, ze nechces aby tam isiel (dovody poznas sama).
Ked ti povie cokolvek a budes mat pocit ze je to blabol, tak je to blabol a nic ine len blabol. Ponukni mu moznost sa presne v tom dni ich stretnutia (idealne aj v tom case), aby ste boli spolu a porozpravali sa z oci do oci o vas. Mozno sa dozvies preco si "tu kavu" dohodol.
Prajem ti vela stastia a trpezlivosti, aby ten dovod nebol taky ako si myslis a ja pisal...

monikad77
2. júl 2014

@annauk každopádne použi to čo napísala @jalucija a to :kazdopadne..medzi recou prehod, ze co s tou kockou z vysky, ci uz si spomenul odkial sa poznali a bla bla, ci ho to nezaujima

lyzzy
2. júl 2014

@paladin ...pekne napisane!

jalucija
2. júl 2014

@monikad77 mohol by sa chytit ze. Ale vies co ja som za to aby sme svojim muzom doverovali ale ked kocka pise, ze uz mal volake traposiny so zenami z pokecu tak ble ja uz by som mu neverila ani nos medzi ocami. No ale nechcem odiehat od temy.