Má novú...

gabika0825
15. jan 2019

Ahojte baby, tento problém sa síce netýka mňa, ale mojej dobrej kamošky tak som sa rozhodla sem napísať a čisto by som chcela vedieť iba váš názor na toto celé, prípadne skúsenosť. Tak napíšem iba tak stručne, že kamoška mala 6 ročný vzťah ktorý sa skončil pred mesiacom z jej strany, nakolko partner s ňou už jednal ako s handrou. Na to že sú obaja dospelý ľudia v ich vzťahu to fungovalo iba na zákazoch z jeho strany, kamarátka nemohla nič, on mohol všetko a pod. Vadilo mu ešte dokonca aj keď si išla s mamou sadnuť do mesta na drink alebo na kávu, mal problém aj s tým keď si chcela ísť vyraziť s kamoškami do mesta. Vo vzťahu boli aj ďalsich XY problémov, no lenže ona bola tak zaslepená že to nevidela. Vo vzťahu neboli deti, za čo je teraz kamarátka velmi vďačná lebo by to bolo ešte horšie. No a teraz k veci. On je strašný egoista, myslí si o sebe príliš vela, kamarátka má aj podozrenie že ju pocas vzťahu podvádzal, čo ale nevie dokázať, len pocit je pocit. Určite chápete. No po rozchode vyplávalo na povrh vela vecí a preto jej pocit chápem. On ten rozchod nezvládol, zranila jeho mužské ego tým, že ho poslala dokelu, lebo on si myslel že to nikdy neurobí. Toto je ešte nič. On jej do poslednej chvile ešte hovoril do oči ako ju miluje a podobne veci. No a o mesiac na to, čo chodil celý mesiac chlastať do barov, preťahovať kadejaké ženy, si našiel ďalší vzťah. Kamarátka to berie hrozne ťažko. Na jednej strane je rada, že sa ho zbavila, no na druhej strane je jej hrozne z toho čo sa z neho vyklulo. Tak mám otázku, je normálne že takýto človek si nájde hneď ďalšiu? A kecá jej rozprávky ako ju miluje? Ďalšia vec je, že tá jeho nová je od neho o 11 mladšia, čo je zhladom na jej a jeho vek dosť. Myslím si úprimne, že si ju našiel len pre jednu vec, ale kamarátka je z toho zničená a neverí tomu. Už neviem čo jej mám povedať, aby sa dala dokopy, netrápila sa. Poraďte baby dajte nejaké skúsenosti. Čo si myslíte o takýchto chlapoch?

ukulela
15. jan 2019

@gabika0825 no co - manipulator a kurevnik - takeho jej netreba. kamoska sa musi dostat do stavu, kde si proste naplno uvedomi, ze nema za cim banovat. nema byt preco zlomena, nema sa preco nim zaoberat. skus ju nejako myslienkovo odlakat, vymyslat spolocny program, cvicenie, kino, kava, aby videla, ze jej zivot je aktualne ovela bohatsi a farebjensi ako s nejakym ziarlivym manipulatorskym debilom.

dopolbokaodrata
15. jan 2019

@gabika0825 zober ju na nákupy, nech si kúpi novú kabelku alebo hocičo co ju poteší. A nech si nohy bozkáva do konca života že už ho nemá na krku. A aj by sa k nemu chcela v budúcnosti vrátiť, alebo si narazí podobného, daj jej jednu po pysku (nemusíš brat doslovne, ale pre istotu).

janinah
15. jan 2019

kamarátka nech si otvorí šampanské a oslavuje,že sa ho zbavila a život si zachránila

komplikovana
15. jan 2019

Je to normalne ze si nasiel hned druhy, pretoze on nehlada lasku a vztah ale obet ktoru moze ovladat. Kamoska nech je rada ze sa ho zbavila a nech to berie ako zivotnu skusenost dobuducna.

deti95060810
15. jan 2019

Načo mať takého debila...nech oslavuje...

lotyka
15. jan 2019

Úprimne? Nech buchne šampus. Nie len preto že s ním nemala deti, že dostala rozum a začala sa mať rada, ale aj preto, že si pánko našiel druhú. Z vlastnej skúsenosti - bývalý ma citovo vydieral ako sa zabije, ako si ublíži (bol to rovnaký chuj ako hore popísaný). Takéto typy maju dar reči, kúzlo osobnosti, vždy im naletia.
Prajem kamarátke veľa síl. Bolieť to bude, bolo to predsalen 6 rokov, ale naozaj, nech sa teší že nemá voči nemu žiadne záväzky. Nech je šťastná ❤️

gabika0825
autor
15. jan 2019

Jeej ďakujem babenky že ste takto nápomocné. Ja jej to vravím stále že nech už sa len teší že nie je s tým idiotom, ona síce aj bola chvilu v pohode keď ho poslala dokelu, ale potom to nejak na ňu dolahlo. Ale tak musí si tým prejsť, ona mi aj sama povedala že jej nejaké rady nepomôžu, že ona si ich váži ale musí na to príst sama že už jej bude len lepšie. Momentálne je vo fáze kedy sa cíti veľmi taká osamelá a ako keby podrazená z určitej časti. Že ako mohol po takom vzťahu na všetko zabudnúť a hneď si nájsť inú. Ona nevidí to že to dievča si našiel preto, aby si narovnal ego a mal s kým zdielať postel. A čo sa týka toho že mám kamoške vymyslieť program, tak snažím sa velmi ale nedá sa stále kedže pracujeme obe a ja mám inak pracovnú dobu ako ona, takže my máme na seba čas jedine max 1x do týždna aj to je veľa. A ona veľa kamošiek kvoli vzťahu stratila. Kedže tam boli tie zákazy. Ale aj tak si myslím že tieto programy a vylety utešia len nachvílu. Keď človeka dačo trápi tak po výlete príde domov a je v tom zas. Ale snažím sa jej pomôcť dať sa dokopy lebo je to mladá pekná žena a múdra, môže si nájsť kedykoľvek krajšieho a lepšieho. No práve teraz je na tom tak že chlapov nechce ani vidieť😃 a myslí si že bude dokonca života už sama

lotyka
15. jan 2019

@gabika0825 ono to trvá a nejde to hneď. Naozaj to bolo 6 rokov. To je tiež kus života. Zvládne to. Chce to čas. Hlavne nech jej nenapadne sa k nemu vrátiť, lebo aj také masochistky su

kristina2v
15. jan 2019

Ja ju aj chápem, že je z toho zničená .... ale môže byť rada, že sa takého chuja zbavila ... a to, že on má teraz hneď inú a o tak mladšiu iba vypovedá o tom, že aký kus hovadato bolo .... a na ňu určite niekde čaká taký chlap akého si zaslúži ... týmto smútkom si musí len prejsť, tak jej to z celho srdca prajem a držím jej palčeky nech je šťastnná ... a jemu prajem len to aby zažil to čo on spôsobil jej .... lebo chlapi sú svine a dokážu dosť ublížiť ... tak karma sa mu vráti.

selest
15. jan 2019

Myslim si ze by to uz nemala riesit. Nech si ma on koho chce. Ona nech riesi samu seba. "Je jej luto co sa z neho vyklulo"?? Pises ze sa k nej choval ako k handre pocas vztahu, preco by mal brat ohlad po rozchode.

katka13katka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika0825
autor
16. jan 2019

@katka13katka Bože to je hrozné.. Normálne ako toto čítam tak ani vzťah nechcem. Ja som mala vzťahy ale rozišli sme sa v dobrom kvoli tomu že bývalý sa odsťahoval kvoli práci ďaleko a s druhým lebo videl zmysel života niekde inde, ale nikdy tam nebola iná žena, ani po vzťahu. Ale keď toto vidím, tak je mi hrozne. Kamoške poradím ešte čo bude v mojich silách lebo ťažko je radiť, keď som si tým neprešla momentálne. Ale mám otázku, prečo sa takto správajú? Veď to je fakt že na zvracanie...

larisalarisa
16. jan 2019

Nech kamoška buchne šampanské.....mala šťastie , že je z toho vonku.

muz123456
16. jan 2019

Hm... a co s tym mas ty? Kamaratka ta poprosila, aby si niekde na fore riesila jej problemy? Ked s nim prestala chodit, nie je je starost, co robi vo svojom volnom case, koho pretiahol, ci ma iny vztah a o kolko ma mladsiu priatelku.

marseillefan
16. jan 2019

@gabika0825 prečo je to na zvracanie? mne keď ex dala po dvoch rokoch kopačky, tiež som si hneď išiel hľadať novú a nevidím na tom nič zlé. Teraz máme akože do konca života žiť v celibáte? Klin sa klinom vybíja. Ak to tvojej kamarátke vadí, tak nech sa s bývalým dá znova dokopy a nech to ľutuje do konca života. Ak má rozum, tak sa posunie dopredu aj ona... myslíš, že jej bývalému nebude vadiť, keď ju uvidí s novým mužom? Jasné, že bude. Ešte duplom keď je taký egoista..

lujza123
16. jan 2019

@gabika0825 kazdy sa s koncom vztahu vyrovnava inak. To ze s niekym chodi je jeho vec, ved je slobodny, mozno potrebuje zabudnut takymto stylom, nieje ani prvy ani posledny co vybija klin klinom. Co ma on v hlave vie len ten chlap sam, za mesiac sa neda zabudnut na 6 rocny vztah, to je jasne, ale je to jeho cesta ako sa s tym vyrovnat
Ja by som to mozno kamoske povedala ostrejsie, ziadne tutu nunu chudatko, raz ho opustila (a dobre spravila) tak nech ho necha zit si vlastny zivot, radsej nech sa sustredi na seba a prestane riesit byvaleho. Bolo by jej lepsie keby chodi za nou, odprosuje ju, prenasleduje, vydiera, podrezava si zily, ohovara kade tade, odide do klastora sa kajat? (aj toto su mozne porozchodove scenare)
Ak ho mala aspon trochu rada tak nech mu dopraje aby si zariadil zivot ako on uzna za vhodne. Ci tajne dufala ze sa s nou da opat dokopy? Ak nie tak nech ho prestane riesit a sustredi sa na seba. Nie dookolo co on, ale co ona? Kde ma kamaratky? Kde su jej zaluby? Co ju bavi, kam chce ist? Kto je vlastne ona bez neho? Ked si odpovie na tieto otazky zisti aku velku cast osobnosti jej ten chlap vzal a toto zistenie je podla mna ovela bolestivejsie. Preto sa podvedome upina k neustalemu rieseniu co robi ex, pretoze riesit samu seba a stratenu identitu je narocnejsie.

alaguema
16. jan 2019

@gabika0825 kamoška má tiež zranené ego. Asi očakávala, že to chlapík bude oplakávať dlhšie. Nuž, neoplakával. Mala by sa nad to povzniesť a ty ak jej chceš pomôcť, tak to určite nebude tým, že ho spolu budete "riešiť" donekonečna a dokonca na to založíš tému...pre mňa nepochopiteľné. Choďte niekam na wellness a užívajte si znovunadobudnutú slobodu.

vikisukik
16. jan 2019

pre chlapov to nie je problem. je vidno, podla toho co pises, ze ona ho uprimne lubila a preto to berie tak tazko. treba ju nejak zabavit, nech na neho co najrychlejsie zabudne

mysicka36
16. jan 2019

Je to úplne normálne. Vy si otvorte šampanské alebo vyrazte niekam do hôr zalyžovať si. Nech si kamoška vyčistí hlavu a zablokuje si ho na všetkých soc. sieťach aj jeho číslo v mobile, aby ho neosvietilo a nevolal jej ani SMS aby sa jej nedoručili. Takto sa totiž končí s manipulátormi.

hildicapupu
16. jan 2019

kamoska moze strielat sampanske, ze takeho chlapa uz nema na krku, ze sa ho zbavila a moze si teraz zit svoj zivot 🙂 podla mna tooto je to najlepsie, co sa jej mohlo stat ;)

eryka03111978
16. jan 2019

Nechápem čo ju to štve ze si našiel inú tak skoro.... Tím len dokázal to ze ju vôbec nemiloval, že si s toho nič nerobí že ich vstah skončil....

muz123456
16. jan 2019

Alebo naopak. Mal ju uprimne rad, tak ma krizu a snazi sa to nejak zaplnit. V kadzom pripade, jej starost to uz nie je.

mysicka36
16. jan 2019

Manipulátor má úprimne rád len a len seba.

anabella111
16. jan 2019

@gabika0825 .....Prečitaj si svoj nadpis nad prispevkom. Ten nadpis neznamena ..dovod na plac za stratenym stastim..Ten nadpis je argument na rozchod dvoch ludi. Keby som sa s niekym rozisla a este trochu vahala..ci rozhodnutie bolo spravne..takato informacia by bol moment ulavy . Vec je jasna. Premyslam..preco moze byt niekto po takomto zavere este viac rozorvany a napadaju mi tieto dovody. 1. Kamarátka je na vztah nezrela..nepozdvihne ju ani dokaz o tom..ze laska z jeho strany bola len slovom. Pod tento prvy dovod sa zmesti aj jej osobny argument..ze ale ona ho milovala..ktory argumentom nie je a ani skutocnou pravdou ..kedze nechrani seba..nema sa rada..tak..aby vztah ktory prezivala nazvala pravym menom..zalostna tahanica..A dokonca sa tu zmesti aj vyvratenie ,,pravdy" ze klin sa klinom vybija. Ten skutocny mozno ano..ale laska k jednemu cloveku sa neda nahradit laskou k druhemu. Jednu drogu vieme nahradit druhou..a jeden navyk..zlozvyk..inym navykom. Ak je niekde laska..uprimny vztah ku cloveku/zaujem..ten sa neda presmerovat len tak..na ineho. Druhy dovod moze byt..ze kamaratka urobila manever..ktory jej nevysiel...rozisla sa s nim naoko..aby ho vystrasila..aby sa spamatal. A popravde..uplne objektivne..vzislo z toho pre nu nie sice..to co si priala..ale to ..co je pre nu najlepsie. V zrychlenom konani)..dostala dokaz o realite ich vztahu. Slova milujem Ta sa daju vyslovovat uplne bez opodstatnenia. Dokonca ja ich priam neznasam..ak mi ich povie znama po malom dobrodeni z mojej strany. Lebo neodrazaju realitu. Mila Gabika...ja Ta milujem..ale prosim Ta zaroven..nezi z tychto slov..len preto ze som ich napisala..Su len pomockou. Tak ako boli pravdepodobne pomockou vo vztahu tvojej kamaratky z ust jej frajera..kde sa sice kecalo..ale lasku sa nezilo. Ta tvoja kamoska je stastna zena. Dnes ma totiz vo svojom vztahu jasno...a to vacsina z nas tu nema. Nemusi si ani len kupit novu kabelku..a ani ostrihat vlasy...a ani vymysliet konicky ..ktore jej pomozu zabudnut. Má teba..na to aby si jej pripominala na co nesmie zabudnut. Ze je lepsia..ako si myslela v tom vztahu. Ze je svojpravna a respektu hodna..ze ma sancu na vztah..v ktorom nebude handrou..Osamela sa moze citit preto..lebo ma navyk byt niecim pre niekoho. Ale je viac nez iste..ze ten chlapec jej skutocne naplnenie neposkytoval..leda zeby bola masochistom. A na to ..aby sme vedeli..aki sme vzacni..mame priatelov. A ked uz to vieme..dame si dobry pozor na to..komu davame seba a svoj cas a co je podstatne...vieme sa vzdat tych..ktori si nas nezasluzia. S pocitom pokoja a vedomia..ze je vsetko v poriadku.

mala_hobitka
16. jan 2019

@gabika0825 Kamoška by mala prijať fakt, že takýto človek nie je schopný lásky v zmysle ako ju chápeme my. Je to egoista a pre neho nikdy nič nebolo a nebude dôležitejšie ako on sám. Čokoľvek jej tvrdil ako ju miluje bolo klamstvo, preto on nemá problém mat hneď po rozchode inú. Kamoška mu dala jasne najavo, že ona nebude jeho pumpička na ego tak si hľadá druhú. Hlavne nech si kamoška uvedomí, že keď sa k nech chlap chová nanič... je to nanič chlap...a s takým je nanič vzťah. Má ponaučenie do budúcna a hlavne nádej nájsť si lepšieho muža. Mimochodom takýto egomaniaci často hľadajú ženy, ktoré si neveria takže im natlačia sladké kaleráby (také tie veci typu že je to až moc dobré aby to bola pravda) a potom keď má žena pocit že žiaden muž ju nebude tak milovať ako tento tak začne postupne teror. Mimochodom majú pravdu, máloktorý chlap by ženu miloval MENEJ ako takíto úbožiaci.

zanettsur
17. jan 2019

a vari by ho kamoska nechcela nazad? podla mna ak sa co i len raz takto zachoda, uz by nemohla mat istotu, ze jej bude verny. utapat sa v tom nema zmysle, aj ked to pre nu isto nie je lahke, no musi sa tomu postavit, uzavrit celu tuto kapitolu a ist zivotom dalej

gabika0825
autor
17. jan 2019

Tak vam ďakujem baby, máte vo všetkom pravdu. Asi aj to, ako si ju omotal okolo prsta a ona ho nehala to robiť dalej, tomu pomohlo, keďže on získal tú istotu že s ňou môže manipulovať a ona mu na to nič nepovie. Ja som jej toľkokrát tlkla do hlavy že má od neho odísť už skor ale tak predsa to bol jej vzťah nie môj. Teraz som rada že si konečne vstúpila do svedomia a odišla od neho. A ďalšia vec je, že ich spoločným známym rozpráva že to on poslal k vode ju. Ona sa s tým velmi ťažko vyrovnáva, hlavne po tomto že ešte musí aj klamať aby bol zaujímavý.

faith6
24. jan 2019

Asi píšeš o mne haha... Mala som vzťah 7r. Strašný egoista ľúbil len sám seba, narozdiel od kamarátky ja som mu porodila syna, malý ma 10mesiacov a zistila som ze ma rok podvádza ja som odišla od neho ešte medzi sviatkami lebo sa zmenil nadával mi ponizoval ma vyčítal mi ze za o nás stará hrozne sa zmenil, no a ja som si nič nevšimla hral sa na nevvineho a ja som. Bola ta zla.. Teraz utiekol stou ku.... Zabudol ze ma syna nechal ho. Len tak ani peniaze nechce posielať.. Berem to ťažko boli to ale som rada ze sa to prezradil teraz on mi tiež stále volal písal keď som odišla a nevedela ešte o tom ze ma miluje chce nás spet.. Hnussss nech kašle na takého chlapa trápiť sa bude celý život nech je rada ze sním nemá dieťa..

gabika0825
autor
25. jan 2019

@faith6 To mi je ľúto, viem že je veľa žien čo sklamal takto chlap. S malým dieťatkom to musí byť ešte horšie, teraz byť na všetko sama ešte aj. Ešte aj seba dávať dokopy... Inak kamoška už sa ako tak z toho dostáva. Ja som jej vybavila stretko s jedným mojim kamarátom, ktorý ju chcel strašne spoznať, tak aspoň nech má nejakého kamaráta z mužskej strany, keďže nemala žiadneho kvoli bývalému. On si prešiel podobným akurát že jeho podviedla snúbenica a ešte ich aj prichytil. Takže som rada že sa takto ako keby dostávajú z toho, lebo ja nemám moc kedy sa sňou stretávať ako som už spomínala kvoli práci bohužial. Ale vždy keď to ide, sa vidíme. Aj do mesta som ju zobrala zabaviť sa, no ale tak poplače si veľakrát ešte, lebo najprv jej samej to musí dojsť že nič nestratila a dobre urobila že odišla.

faith6
25. jan 2019

@gabika0825 Vieš čo ja som sa hneď vrátila do prace už pracujem s malym je mamina striedame sa.. Keďže dobre zarobím tak mame všetko.. Ale toho hajzla jasne ze udam na dieťa platiť musí nerobila som si ho predsa sama.... Teraz som v takom bode že som si povedala ze pre takého človeka sa trápiť nebudem a cítim len odpor a viac ma nezaujíma.. Tiež mám po boku moju rodinu kolegovcov a v robote ani nnemyslím..