Ked muž zarába viac ako žena

28. júl 2022

sme manželia, máme 5-ročné dieťa, Ja chodím do práce o 5tej, manžel berie malého do škôlky ráno a ide domov (pracuje z domu), Poobede vyzdvihnem maly zo školy. Idem domov, všetko musím robiť sama a hrať sa s malým... on ked skonči robotu o 18-19h s ničim nepomaha a ide sa hrat na mobile alebo pozerat videa na youtube. Ked mu poviem že to sa mi nepaci a ze ma pomahat aj on v domacnosti, hovoril že on zaraba o 250€ viac a plati za byvanie on 700€, tak mam byt ticho a držať pi***.
( ja platim za stravu a pre maleho to čo potrebuje okolo 500€)
Čo mýslite na to, ja už neviem, sa hadame dokola už mam pocit ze ma pravdu
Dakujem

mimi3008
28. júl 2022

Ze je to jedno arogantne hovado

ariannazara
28. júl 2022

To ako fakt seriozne muž povie žene drz picu? Podľa mňa sú také slová fakt vo vzťahu neprípustné. A veľmi smutné ze dieťa toto musí vidieť.
🤨

karhu
28. júl 2022

no...vybrala si si kretena
a co dalej je na tebe, ci prides na to ako s nim efektivne komunikovat, alebo je toto zaciatok konca

mandzula
28. júl 2022

Je to zmrd a ty truba, ze si to nechas.

mikadooo
28. júl 2022

Keď mi nepomáha, našla by som si prácu na 5-6 h, aby som mala zvyšné dve hodiny na "servis" okolo domácnosti. A predtým by som mu to samozrejme v pokoji vysvetlila. Že bez ohľadu na to, koľko zarábam, aj ja potrebujem svoje 2h na mobile. Práca povedzme do druhej, potom 2h siesta a čas pre seba a potom kolotoč domácnosť+malý. A striktne to doržiavaj, aby si bola spokojná, že aj ty máš svoj čas. Alebo, ak sa s jeho názormi nevieš stotožniť, asi budeš musieť doňho dlhodobo hučať, s otáznym výsledkom. A pravdaže, potom je aj cesta rozísť sa, alebo manželská poradňa, atď... Nuž, možností je veľa, treba nájsť takú, v ktorej vieš/viete dlhodobo fungovať...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkava
28. júl 2022

Manželstvo nie je o tomkto zarába viac.... kľudne sa mu môže stať že príde o prácu (co vám samozrejme neprajem)... neskutočný chrapúň

iwesska
28. júl 2022

Hlavne necakaj,ze ho druhe dieta zmeni🙏 Evidentne si ta ako zenu nevazi,co je ale horsie,uci to aj tvojho syna,ktory v tom vyrasta. Velmi zly priklad mu dava🙈 Uvedomujes si,ze on si ta vlastne "plati" ako upratovacku a opatrovatelku?

heidy222
28. júl 2022

@iwesska fuu a Dost lacna pestunka a upratovacka za 200 eur

viera77
28. júl 2022

Ego má vystrelené až do vesmíru, a inteligenciu zakopanú hlboko v zemi. A ja čítam, že sa tu bavíme o tom, ako zarába o 2500 € viac ako ty. Tak čítam pre istotu ešte raz. Ale toto?

janka_266
28. júl 2022

Ja že zarába viac o tisíce, a nie o pár eur 🤣chabá výhovorka a ešte horší slovník

zdenka11081983
28. júl 2022

A čo ty na to? Mne kedy takýto mantak povedal drz p.... by ma videl už len na súde pri rozvode. A to s takým mužom ešte vieš žiť, komunikovať, cítiť sa pri ňom dobre?

irusa
28. júl 2022

Že ja ako žena zarábam viac,tak nech kopne do vrtule a poriadne maka, nakoľko na chlapa je takýto príjem mizerný....

olimuc
28. júl 2022

Takych, co zarabaju len o 250€ viac najdes pod kazdym kandelabrom 10, vsak to je min rozdiel muz/ zena, ak zena bola na MD atd… taka nula by to povedala iba raz a potom zbierala svoje haraburdy pri smetiakoch. Na co ti je, doma nic nerobi, nezarobi a inteligencie a taktu, tiez moc nepobral ….

irusa
28. júl 2022

@olimuc 👍

zuzkaa1991
28. júl 2022

Moj muz obcas vycita penaze za malickosti ale zas nemame rozdelene financie mame spolocny ucet odkial sw vsetko plati ja som.na predlzenom rodicaku on pracuje plus chodím na brigádu.....ale nikdy sme nemali od svadby rozdelene penaze ja by som z 400eur nevyzila plus s dietatom a to nerozhadzujem penaze kupujem len potraviny ine by bolo keby som.nevedela setrit ale fakt tak by sa sa moj muz nemohol porozprávať

sonicka96
28. júl 2022

Raz ,iba raz by mi povedal chlap že mám držať piču tak by mňa a ani deti už nevidel ... Ak má na to gule tak nech to hovorí svojej mame ...

lindusss2016
28. júl 2022

No ked sa s tebou muz bavi tak, ze mas drzat pi.u, tak co viac dodat? Treba este rozoberat aj dovod hadky? Mne by uplne stacilo toto vyustenie

nwnw
29. júl 2022

Odid od neho. On nepotrebuje rodinu.

mamadievcatiek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saxana000
29. júl 2022

To je ale kon!
Nie nema pravdu ani nahodou..
Tolerovala by som ze moze byt unaveny ked od rana do 19 sa musi sustredit na svoju pracu ale netolerovala by som urcite ten vybrany sposob komunikacie..

lujza123
29. júl 2022

Možno bola chyba ze si netrvala na pomoci s dieťaťom a spolupodielanie sa na chode domácnosti už hneď na začiatku vzťahu ci pri narodení malého.

Zmeň svoj prístup, tým ze síce ponadávas ale aj tak všetko za neho robíš škodis sama sebe

Jednoducho prestaň všetko robiť za neho. Mesiac - dva studených večeri, totálneho bordelu v dome a žiadnych čistých ponoziek zlomí každého hrdinu. Len musíš vydržať a áno znamená to nepohodlie a bordel aj pre teba. A na jeho vykrikovanie o tom ako viac zarába by som mu vždy s úsmevom povedala miláčik sme manželia mame spoločne financie, spoločne deti, spoločnu domacnost...

PS. Ja som mala v živote len 2 vážne vzťahy, s ex 10 rokov, teraz súčasný vzťah 12 rokov. V obidvoch prípadoch boli vychovaný v nejakom paralelnom vesmíre kde sa všetko spravilo "samo" (rozumej matka za nich spravila). Takže s praktickým vysvetľovaním fungovania spoločnej domácnosti mam naozaj skusenosti.

tumira
29. júl 2022

ved ked s niekym som, zijem, tak proste sme spolu a nebudem taketo veci riesit, ved rovnako ako tvoja domacnost, tak je to aj jeho, tak ako ty mozes ist do obchodu tak moze ist aj on, akoze toto ma vie nahnevat!

autor
29. júl 2022

Ďakujem vám veľmi pekne Babi. Ešte hovorí, že pracuje viac ako ja a zarába viac, že ​​keď nepomôže, to nevadí, a mam to akceptovat a byt tycho. Inak môžem skúsit jeho robota (finančny analytik) a potom to pochopim.

lucik194
29. júl 2022

zaraba viac o 250eur? ale robi viac hodin.....ked si pretatate hodinovu mzdu, moze byt ze ju mas vyssiu .....
250 eur rozdiel je v dnesnom case nic..... no cele zle....

dilino
29. júl 2022

Pri oslovený drž p...u by ma vydel posledný krát doma už iba na súde.Za mňa nepripustne.Keby že zaraba o 2000 eur viac pochopim ale tak o zopar šupov ja by ho poriadne nasrala.Niečo si privyrobila a povedala ja nič nerobim lebo zarobim a mám o 500 eur viac.Hanbiť by sa mal skonči to potrebuješ takého debila sorry ale už len tým ako ťa oslovil by sa mi zhnusil.Brr.

didi2102
29. júl 2022

Ja zarábam cez 800 , manžel 2500-3500€, povinnosti okolo detí a domacnosti mame rovnaké, plat o tom predsa nerozhoduje

brembo
29. júl 2022

Tvoj muž je lenivý k.k..t.Prečo mu to toleruješ?