Láska nie je slepý. Je retardovaná

bubbeleh
5. sep 2020

Ahojte dievcata a zeny! Uz dlhsie ma trapi jeden zapeklity vztahovy problem s ktorym si neviem dat rady a tak sa obraciam s prosbou na vas, hadam medzi vasimi radami najdem odpovede ktore hladam🙂))

Takže vec sa má tak - uz od minuleho roku som zalubena do jedneho chalana z mojej skoly. Teraz cez koronu ked sme nechodili do skoly sme sa niekolko mesiacov vobec nevideli a myslela som, ze ma to za ten cas prejde, a aj to tak chvilu vyzeralo, ale po navrate do skoly som zistila, ze dostat sa z toho nebude take lahke.

So spominanym chalanom sme uz dlhsie kamosi, travime spolu cas aj mimo skoly, chodime spolu na pivo, velmi dobre si rozumieme, je ku mne mily, galantny, robi pre mna take tie mile drobnosti, (napr. ked ideme spolu do potravin mi vzdy kupi nejaku blbost hoci mu vzdy hovorim ze nic nechcem:D) Vieme sa spolu super porozpravat na vazne temy ale aj sa spolu zasmiat, casto sa tak milo podpichujeme, naťahujeme sa na blbostiach, sem-tam dame nejaky flirtik, ale absolutne nic co by stalo za rec.

Asi to cele znie celkom milo a bezproblemovo, ale ako hovori pani Norika-nedajte sa ojebat!:D Na scenu prichadza jedno velke skarede ALE – typek, do ktoreho som buchnuta ma ... spravne hadate-ma frajerku.

Po dlhej uvahe som prisla na to ze mam asi len dve moznosti- dalej sa s chalanom bavit a stretavat , pred nim sa tvarit ze sa nic nedeje a sebe sa snazit vtlct do hlavy ze z toho aj tak nikdy nic nebude a modlit sa nech tie debilne pocity zmiznu.

Alebo mu povedat celu pravdu a poziadat ho aby ma nekontaktoval, ze bude lepsie pre nas oboch ak sa prestaneme stretavat a travit spolu cas kedze cim viac som s nim tym viac sa namotavam a robim si nadeje no zaroven viem ze sanca ze spolu budeme je nula celych nula celych nula nula.

Ja mu vztah urcite rozbijat nechcem a nebudem, taka pizda teda nie som no zaroven o neho nechcem prist ako o kamarata lebo mi je s nim velmi dobre a mrzelo by ma keby sme sa uz nikdy nemali vidiet a keby mi uz nikdy nekupil nejaku blbost z potravin. Rozmyslam nad tym uz riadne dlho a zacinam byt dost zufala lebo netusim ako z tejto situacie von.

Tak teda milé dámy, co by ste robili keby ste boli na mojom mieste?

miskooo1987
5. sep 2020

@bubbeleh to je celkom fajn.. stáva sa... horšie by bolo ak by mal frajera... to by si bola úplne mimo ligu...

annamarin
5. sep 2020

Veď možno sa s ňou raz rozíde. 😁

s_a
5. sep 2020

Veď už na inom portáli ti radili aby si s ním prerušila kontakt ale mne by sa nepáčilo keby môj frajer sa takto správal ku kamarátke ako on k tebe...

strela7
5. sep 2020

hah jediné co viem ze rada pozeráš videá na nete a samozrejme dva a pol chlapa 🙂)

esterba
5. sep 2020

@bubbeleh zaujímavé... bola som v takejto "trojke", na mieste tej frajerky. V skratke, oni dvaja sú dnes manželia, majú krásne deti a (aspoň pokiaľ ja viem) klape im to. Ja som vďačná za to, že to takto dopadlo, lebo inak by som nebola s mojím mužom a nemala také deti, aké mám. Na druhej strane, nemuselo to takto dobre dopadnúť pre všetkých nás. Tak si vyber 😉

bubbeleh
autor
5. sep 2020

@annamarin to si nemyslim, su spolu uz zopar rokov:D

bubbeleh
autor
5. sep 2020

@s_a zufala situacia si vyzaduje zufale kroky (registracia na modrom konikovi:DDD). ja s tebou aj so vsetkymi co mi radili prerusenie kontaktu suhlasim, len cim viac nazorov tym vacsia sanca ze na nieco rozumne pridem.

bubbeleh
autor
5. sep 2020

@strela7 kedysi som pozeravala,charlie je ppč:D som si spomenula na ten jeho citat a prislo mi to ako vhodny nadpis tejto diskusie:D

bubbeleh
autor
5. sep 2020

@miskooo1987 tak to by bol riadny pruser:D:D:D

strela7
5. sep 2020

@bubbeleh byť tebou ale zabojujem oňho, hlavne ak si myslíš že je pre teba vhodný po každej stránke, za pokus nič nedáš

miskooo1987
5. sep 2020

@bubbeleh ale stáva sa... kolegyňa sa tak totálne zamilovala do kolegu... až keď mu jeho priateľ (tiež u nás zamestnaný ) vylizoval mandle na vianočnom večierku, tak pochopila, že má primalý penis na opatovanie tohto vzťahu....

acrobaleno
5. sep 2020

@miskooo1987 Toto mi je celkom povedome🤔 Kolegyna si nedala povedat ze kolega ju nechce a v hlave uz vymyslala mena ich deti nie?

bubbeleh
autor
5. sep 2020

@miskooo1987 umrela som :D:D:D opacna orientacia je veru súper proti ktoremu sa neoplati bojovat:D

miskooo1987
5. sep 2020

@acrobaleno hej presne... on sa zo začiatku ani nejako neoutoval otvorene, ale nejako musel chudák... lebo stíhačka už mala mena deti...

bubbeleh
autor
5. sep 2020

@strela7 ja o neho ale nechcem bojovat. mne ide o to ze chcem nejak poriesit tie moje pocity bez toho aby som sa mu srala do vztahu.

miskooo1987
5. sep 2020

@bubbeleh tak mne nebojuj a ignoruj... možno presedlá koňa....

aylinn
5. sep 2020

@bubbeleh vobec ti neodporucam to riesit karma ťa vidí to je jedna vec ... za dalsie..mozno vam to klape v kamaratstve a ty si zalubena, ale vo vztahu by to mohla byt totalna katastrofa (z vlastnej skusenosti) chce to čas.. stretavaj sa s inymi luďmi, možno pride niekto lepší a hlavne NEZADANÝ. Ale teda samozrejme ked sa snou rozide on bez tvojho natlaku s tym ze ta miluje tak dotoho choď 😀

bubbeleh
autor
5. sep 2020

@aylinn dakujem za reakciu urcite to nebudem riesit stylom ze sa im budem snazit nicit vztah tiez mam nejake moralne zasady a toto by som neurobila. nemyslim ze sa s nou rozide a uz vobec nie kvoli mne to len ja som tu ta blba zalubena naivka:D preto hladam sposob jak z toho von s co najmensou ujmou na psychickom zdravi:D

aylinn
5. sep 2020

@bubbeleh jaaaj no tomu sa nevyhneš 😁

yvoneta
6. sep 2020

Ja by som sa ho na rovinu spýtala, ako je na tom so súčasnou priateľkou, či im to klape a všetko okolo toho. Len tak, v rámci kamaratskeho rozhovoru, nie s cieľom nasilu sa miešať medzi nich a už vôbec nie rozbíjať ich vzťah. Možno sa dozvieš potešujúce infošky, pozitívne pre teba, možno aj vzájomne. Lebo z môjho pohľadu sa ku tebe správa viac ako len kamarát, možno sa ti snaží aj niečo viac naznačiť. Buď iniciatívna a dozvieš sa na čom si. Podľa toho budeš vedieť, čo ďalej.

andreatytler
6. sep 2020

@bubbeleh A poznas sa s jeho frajerkou? Lebo ak nie a ani vas nepredstavil tak mozno nechce aby ste sa poznali.
To co si opisala ako travite spolu cas mimo skolu, na pive, v potravinach ako mate rozhovory a flirtujete...to znie ze vam je spolu velmi dobre a on je s tebou stastny a je s tebou rad. Toto by mal mat s frajerkou a nie s tebu. Ja neverim na kamaratstvo medzi muzom a zenou. Keby som bola na mieste jeho frajerky, nedovolila by som mu aby sa s tebou takto kamaratil ak by som toho vsetkeho nebola sucastou.

Podla mna bud je do teba zalubeny aj on ale z nejakeho divneho dovodu ti to nechce povedat alebo ta len natahuje. Vie ze si do neho zalubena a robi mu dobre si ta drzat ako faninku. a to by bolo hnusne.

Je toto stredna skola alebo vyska?

Podla mna ked randis v tych mladych rokoch, tak sa pary rozchadzaju koli inym ludom velmi casto. A nie je to az taka hrozna vec... podstata randenia je ze hladas a skusas a spoznavas nielen inych ludi ale aj samu seba.
Nie je to idealne prebrat zadaneho chalana ale nie je take zle ako ked preberies zenateho.

Ak v ziadnom pripade nechces aby sa koli tebe rozisiel s frajerkou, tak ani jedna z tvojich moznost nie je dobra.
Pri tej prvej kedy budete nadalej kamosi a robit co robite teraz, je pravdepodobne ze jeho frajerka zacne na teba ziarlit a ich vztah sa rozpadne.
Ak mu povies celu pravdu a poziadas ho aby ta nekontaktoval... to je takmer akoby si mu povedala ze ho lubis a chces aby sa s nou rozisiel, lebo mu nasadis cervika do hlavy a on zacne uvazovat ake by to bolo s tebou (ak tak este nerobi...), takze mu nikdy nemozes povedat pravdu. Ak ho uz nechces vidiet, musis s nim prerusit kontat bez vysvetlenia alebo si vymysliet vyhovorku.

Ak naozaj chces aby ste ostali priatelia tak si najdi frajera ty sama aj keby to malo byt zo zaciatku len na to aby si zabudla. Nikdy nevies ci sa nezalubis do noveho.

Ja na tvojom mieste by som mu povedala ze ho lubim a ze sice ta bude mrziet ze ides rozbit jeho vztah ale ak im to az tak dobre neklape, bola by si velmi stastna keby ta zobral na rande. Co mozes stratit? Ak ta lubi, rozide sa s frajerkou a bude s tebou. Ak nie, poziadas ho aby ste sa prestali strtavat, vyzialis sa a skusis si najst niekoho ineho.
Zelam nech ti to dobre dopadne🍀. Daj vediet.

miadi
6. sep 2020

Ked sa snim prestaneš stretavat to neznamena ze ho prestaneš chciet ze ti zmizne z oci zmizne z hlavy.Prave naopak ostane ti v hlave Ta fantazia ako ste mohli byt laska storočia. Aj ked neverim na ozajstne ciste kamaratstvo medzi muzom a zenou .. radila by som ostan kamoška. On zas nemoze byt taky idiot aby nevedel ze mà u teba šancu ze sa ti pači.No mà frajerku a staci mu take vaše kamaratstvo kde spolu “nevinne flirtujete akoze v ramci srandy.” A popri tom si prestan robit nanho chut a snaz sa viac vnimat inych chlapcou . Keby stebou chcel nieco viac uz by si to vedela. Si predstav zeby si bola jeho priatelka nevadilo by ti ze mà takuto kamošku ?mne by sa to moc nepacilo ale tak ja nemam 17 🤪

moonlight1210
6. sep 2020

@bubbeleh myslim, ze si pre neho psychohygiena.
Vie, ze po nom poskulujes, tak naivny nie je. Paci sa mu to. Udrzuje ohnik stale zivy.
Ma totiz dievca, ale zaroven pocit, ze je stale ziadanym muzom na sobasnom trhu a nie je este “odpisany”, uviazany len do jedneho vztahu.
Je tu “vyber”.

Je dokonca mozne, ze prave ty vnasas do ich vztahu šťavu. O to viac ho to s tou jeho bavi, lebo si moze akoze vybrat (keby ta chcel, ty budes nadsena) a voli ju. Ma z toho velmi dobry, prijemny pocit, ze z dvoch dobrych ma to lepsie (vhodnejsie, cennejsie).

Co z toho mas ty a co s tym urobis ty, je na tebe.

jaskolka
6. sep 2020

Tiež myslím, že jemu robí dobre tvoj obdiv, namotanost na neho, proste to ako chlap vycíti, že máš záujem. Takže mu to hladká ego, nemusí to vôbec nic znamenať, on ma frajerku, a teba berie ako milu a dobru kamošku, pretože keby chcel, už dávno by to naznačil, že "aj dačo viac". Neznamená to, že sa mu nepáčis, len proste viac cíti k tej druhej strane. Ja by som to riešila tak, že by som sa jednoducho tým nezaoberala, dávala by som šancu aj iným chalanom, chodila von s partiu, zabávala na diskotéke, a keby prišiel nejaký záujem aj o iného chlapca, nijaký problém, dám šancu. Ak by potom už trebárs ti vadilo, že aj keď máš vzťah, stále ta priťahuje ten kamarát, tam už by som asi rázne to prerušila.

h2
6. sep 2020

@bubbeleh Ahoj, no, nezávidím Ti. Ale ako tak čítam, máš 17 rokov, čiže ste obaja na strednej, takže aj on je mladý. Ak má priateľku už niekoľko rokov, tak začali spolu chodiť veľmi skoro. Možno už je čas, aby ju vymenil, málokomu vydrží teenagerský vzťah na celý život (hoci sú aj také prípady). Zatiaľ by som to nechala tak, užívala si vaše kamarátstvo, hoci chápem, že trpíš kvôli neopätovanej láske. Zažila som niečo podobné na VŠ, hoci z pozície Tvojho kamaráta: ja som mala vzťah s frajerom už zopár rokov a kamaráta zo školy. Neboli sme spolužiaci z ročníka, ale mali sme spolu plávanie a po ňom sme chodievali spolu na čaj. Vedel, že mám frajera, tak som si myslela, že ma tiež berie len ako kamarátku. Neskôr ma začal pozývať na večeru, čo sa mi už nezdalo OK. Potom sa priznal k citom. Bohužiaľ, to bol koniec nášho kamarátstva, vtedajšieho priateľa som kvôli nemu neopustila. Takže neodporúčam zatiaľ mu dávať najavo, že ho miluješ. Ak by bol v situácii, že si musí vybrať, možno by vaše priateľstvo skončilo. Ak bude pokračovať, vždy je šanca, že sa aj on do Teba záľubi a budete spolu.

puklica13
6. sep 2020

@bubbeleh nic ine rozumme sa vymysliet neda..( k tomu ze pises cim viac nazorov je vacsia sanca nieco rozumne vymysliet) proste zide z oci zide z mysle

0silvia0
6. sep 2020

@bubbeleh mne sa tento tvoj typek nezda... ma frajerku a vlaci sa s kamoskou a dost casto. Ja osobne by som sa od neho psychicky odputala a rozhodne by som necakala moment, kedy mu spadnem do narucia. Odstrihla by som sa, len nemam 17, tak v tomto veku by to odstrihnutie take lahke nebolo🤔

yoxinka
6. sep 2020

@bubbeleh
Poznám chalana, ktorý bol v tvojej pozícii. Zaľúbený po uši do baby, ktorá chodila s jeho najlepším kamošom. Bolo to teda dosť zapeklité, ale chalanisko sa držal, ani náznakom nedal vedieť o svojich pocitoch. Oni aj spolu chodili von, všetko pohodka. Zlomilo sa to, keď frajer oznámil po pár rokoch vzťahu, že on ľúbi kolegyňu ... ale bolo to na výške a tesne po výške, tí dvaja už riešili svadbu! No a tu prišla chalanova chvíľa. Baba bola na chlapov tak nasratá, že žiadneho nemohla ani cítiť, ale bojoval ako lev 😂 a bol veľmi vytrvalý a trpezlivý. Dnes sú 10 rokov manželia, majú dve deti a ozaj veľmi pekný vzťah. A karma ... frajera potom tá jeho kolegyňa nechala pre iného ;). V tvojom prípade neviem, ste ešte mladí ... chalanov ešte stretneš habadej. Asi by som skúšala fungovať normálne, nejako skúsiť s tých chalanom obmedziť stretávania ... lebo už tu bolo spomenuté, že on to vie, že máš preňho slabosť a robí mu to dobre ... čo je od neho hnusné.

ivca88
6. sep 2020

Jooj. Ľudia sa schádzajú a rozchádzajú. To kým nie je ženatý, tak to nie je záväzok.
Ja by som to možno skúsila tak vtipne naznačit, keď budete sami.
Niečo ako ,, vieš, keď som ťa tak dlho kvôli corone nevidela, tak som si uvedomila ako strašne mi chýbaš. Asi by som si mala konečne niekoho nájsť 🤷😁
Pokiaľ túto myšlienku chlapec nejako rozvinie, bude sa chcieť rozprávať, tak samozrejme vyložis karty na stôl, že ho máš už dlho rada, ale že nechceš mu rozbiť vzťah. A máš problém lebo ta to boli, vidieť ho s inou.
Tam uvidíš ako to pôjde. Či prídeš o kamaráta, alebo naopak, povie že aj on to tak cíti ..
Ale odporúčam ti, že ak by sa aj o niečo pokúšal, tak ho stopni s tým, že nech nerobí niečo čo by neskôr ľutoval ( podviesť frajerku)... Že nech si to premysli..

titla
6. sep 2020

Bola som vo velmi podobnej situacii ako ty. Na VS som bola sialene zamilovana do spoluziaka. V nasom pripade to bolo trochu ine, obaja sme boli bez zavezkov a sice sme spolu v skole travili vela casu mimo uz nie. On bol sportovec a volny cas venoval treningom a sutaziam. Avsak skvelo sme si rozumeli, dokazali sme debatovat hodiny. Ja som v tej dobe ale bola velmi placha a nevedela som ako svoju naklonnost prejavit. Dnes si myslim, ze o tom musel vediet. Tahalo sa to asi 2 roky, potom si nasiel frajerku. Moja zamilovanost nezmizla, ale vtedy som si povedala, ze toto musi prestat. Chvile s nim som nadalej zboznovala ale boli to trpko sladke momenty.
Ja som to vyriesila tak, ze som si tiez nasla frajera. Bola to len taka letna laska, nepokracovali sme vo vztahu na dialku, ale mam na tie chvilky pekne spomienky a pomohlo mi to dostat ho z hlavy. Co mi vsak najviac pomohlo, ze tato moja "tajna laska" sa po tomto lete uz do skoly nevratila.
Doteraz sme v kontakte, ale len velmi sporadicky. Napiseme si sms k narodeninam a raz za rok ideme spolu na kavu. Obaja mame svoje rodiny a aj ked sa na tu spolocnu kavu vzdy tesim a stale super pokecame, ta zalubenost davno vyprchala.