Komplex menejcennosti z výzoru

nikita606nns
14. júl 2021

Ahojte tak ako začať. Trápia ma komplexy mam 23 rokov vysoká som veľmi celý život mi všetci vravia ze som krásna, zvodná ale ja si neverím všade kde prídem nemám sebavedomie, mam pocit ze iný ľudia ma riešia ohovaraju že vravia o mne zle! Ja nete som čítala že to si ľudia vedia namyslat keď majú silné komplexy. Tak ako to vlastne je? Mam akné a veľmi zjazvenu tvár skúšala som už všetko. Ľudia kašli na to nemaj komplexy nebuď zakomolexovane máš krásne črty. Prsia nemám žiadne možno detské číslo, zadok mam ok. Dala som si predĺžiť vlasy ktoré som mala zničené po plecia musela som ich dat dole lebo boli zle napojené a zas mam po plecia a prídem si cudne na fotkách vyzerám zle celkovo vysoká chudá rovná a krátke vlasy, keď som mala dlhšie bola som podľa mňa lepšia . Dala som si spraviť obočie pery. Chcem ešte viac zákrokov. Ale stojí to. Cítim sa cudne. A všetko mi vadí na sebe. Keď pozriem iné baby cítim sa tak zle. Žijem už dlhší čas v zahraničí a práve tuto to začalo. Na Slovensku som sa cítila kľudne nič mi na sebe neprekážalo lebo u nás sa ani toľko nerieši výzor ako tu. Tu každá baba od 18 stke je plastikovana top obkecko top vlasy žiadna nerobí peniaze od rodičov. Ja neviem ci je to tou krajinou že keď dôjdem na Slovensko zas sa kludnim alebo neviem :( odpojila som vlasy rodina známy z svk jeej krásne to máš. A zahraničné kamarátky preboha to si vyzerala tak ženský tak pekne.Prestali sa so mnou bavit. Všetky riešia len plastiku. 😪 Všetci hovoria došla si do krajiny komplexov za to začali aj tebe.

nikita606nns
autor
14. júl 2021

@nikita606nns neviem proste ako sa toho zbaviť. Vela krát som videla ze ozaj sa na mne smiali že som si to nenamyslala. Lebo tuto sa každý kritizuje podľa vyzoru. Ešte kaderníčka mi hovorí prečo máš toľko komplexov ja ze to sa mi spravilo tu a ona kašli na nich všetci sú zakomplexovany zato robia všetko do dokonalosti

vitriolka
14. júl 2021

psy-cho-lóg.

nikita606nns
autor
14. júl 2021

@vitriolka určite ho vyhladam keď prídem na Slovensko. Ale ja si myslím ze mne to táto krajina spravila. Proste všetci sú taky neviem ešte aj policajtki majú silikonové pery obrovské ukazujú sa na instagrame proste všetci sa robia do dokonalosti. A ževraj to je ten komplex 😔

h2
14. júl 2021

@nikita606nns Mňa by strááášne zaujímalo, čo je to za krajina.

evaachesa
14. júl 2021

Tak sa odsťahuj späť na Slovensko alebo niekam inam a v prvom rade prestaň toľko rozmýšľať nad svojím výzorom. Keď to s tými zákrokmi preženieš, už si nijak nepomôžeš 🙄

miadi
15. júl 2021

@h2 fantasy land .

lintu
15. júl 2021

Ak ťa za tvoj vzhľad nechváli len rodina a blízki, pravdepodobne to s tebou určite nebude najhoršie. Deň máš dostatočne vyplnený aktivitami? Človek stíha rozmýšľať nad hlúposťami zväčša keď nemá, čo robiť. Inak aj mňa by zaujímalo, v akej krajine sa to vlastne nachádzaš. O takejto preplastikovanej som ešte nepočula. Že sú skupiny ľudí, ktoré si na takýchto vecí potrpia, ok. Ale aby to robili všetci?
Zostáva ti asi len prehodnotiť, čo naozaj chceš a čo je pre teba dôležité.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
15. júl 2021

@nikita606nns wow krajina komlexov... velmi ma zaujima ze kde to je? Este som o tom nepocula. Prestahuj sa do Kanady. Tu nikto neriesi vzhlad ludi naokolo. 🙂
Ja som mala uplne opacny problem ked som prilsa na dlhsiu dobu na Slovensko po 13 rokoch zivota v Kanade. Mala som dost velke pochybnosti, ci moj satnik nebude ubohy, trapny alebo nemoderny, pretoze slovenske zeny sa vedia velmi pekne obliect a aj upravit a maju skvely vkus a dost sa zaujimaju o okolie.

diewcatqoo
15. júl 2021

Ver mi, nespravila to krajina, ale tvoja hlava. Tiez zijem v zahranici, tiez stretavam aj preplastikovane "nadhery", aj obycajne zeny. Ver mi, ze tie obycajne su vo vacsine pripadov 100x krajsie ako tie, ktore v sebe maju kila plastov.
Mozno si povies, ze je to klise, ale krasa naozaj vyzaruje z vnutra. Ak je baba stastna, usmievava, ma dostatok sebavedomia a neriesi vkuse to, ako vyzera, je to pre okolie ovela prijemnejsie ako niekto, kto je smutny a stale riesi vyzor. Krasa je pominutelna vec (sice plasty maju dlhu dobu rozpadu), ale to, aki sme zvnutra, to ti nikto nevezme.

vilma7
15. júl 2021

Ako prepáč, ale myslím že rovno psychiater.
Ja tiež žijem v zahraničí, žiadne 18-ctky neriešia len plastiky, to máš akože skade? Kde prosím ťa žiješ? Asi v inom svete, ale psychickom.

miadi
15. júl 2021

Ved napis ze ktora krajina to je nech sa zasmejeme, to je cele len v tvojej hlave. Obrovske umele pery nie su dokonalost. A tie 18ky v top handrach co nic nerobia len plastiky. A maju $ od rodicov takych je v kazdej krajine par % . Ty pises ako puberak -Kazdy mà plastiky Kazdy mà $ bez roboty Kazdy je umelo “dokonaly”. Len nie ty. Mas vnimanie svojho uzkeho okruhu ako nevyzeta 14ka. Komplexy mas akoby vyzor bol vsetko akoby si nemala ziadne hlbsie kvality. Uz pred 5r si sa mohla naucit prijat svoje telo samu seba. Mas len jedno telo jeden zivot maj sa rada. O xx rokov ked sa pozries na fotky pochopis ked uz mladost zmizne ze si bola pekna ale hlupa. Povies si Keby som vtedy vedela co viem dnes.. ale uz bude neskoro.

janetinka27
15. júl 2021

@nikita606nns nebude to krajinou, skor by som povedala, ze sa nechas ovplyvnovat par ludmi okolo seba a mas nizke sebavedomie. nepoznam krajinu, kde by ludia boli len krasni, to je nezmysel. si mlada, ale zasa nie az taka mlada, aby si verila doslova debilinam.
si vezmi, ako sa maju potom citit ludia, ktori su poznaceni chorobou alebo na vozicku alebo bez koncatin. to by si rovno mohli hodit maslu v tej krajine krasavcov.
nechapem, ako mozes v jednom prispevku tolko riesit tvoje vlasy - kratke, dlhe, nadpojene, odpojene. koho to trapi? urcite nikoho, vsetci mame vlastne vlasy alebo ine casti tela, ktore nie su dokonale. treba si najst inu napln zivota, nie seba, uvidis, ze ked sa rozhliadnes okolo, ake maju ludia skutocne problemy, tak sa ti ulavi 🙂

h2
15. júl 2021

Dievčatá, mne autorka napísala tú krajinu ešte v noci do súkromnej správy. Zrejme to z nejakého dôvodu nechce písať verejne a keďže píše pod vlastným nickom, nie ako anonym, tak to budem rešpektovať. Ale možno napíše aj vám.
@nikita606nns Mohla by si to sem v pohode napísať, veď o nič nejde.

nikita606nns
autor
15. júl 2021

Všetkým vám odpoviem do správy. Budem rada keď odpíšete.😊

ingelika78
15. júl 2021

@nikita606nns Mna by to tiez zaujimalo lebo si to naozaj neviem predstavit. Tiez nezijem na Slovensku (kludne napisem kde - Australia) a tu mi to pride skor naopak. Nepripada mi ze by tu ludia boli posadnuti plastikami (alebo oblecenim) 🙂

mirage
15. júl 2021

@nikita606nns neexistuje krajina, kde toto plati pausalne. Iba oblast - napr Essex v UK, ci Marbella v Spain, ci Cal v usa. Ale pausalne takato cela krajina nie je. problem je v tebe.

jakoma
15. júl 2021

Aka krajina? A podla mna len par blbych zien v tvojom okoli..

mirage
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alana1
15. júl 2021

tak dokonalost je prezentovana vsade, zovsadial na nas utoci - reklamy, filmy, facebook, instagram a aj tu na modrom koni - a prave to je velmi nebezpecne, lebo ludia nadobudaju pocit menejcennosti, dostavaju komplexy ako ziju, ze nie su tiez taki dokonali...lenze ak pochopis, ze ty si jedinecna prave s tymi nedostatkami ktore mas, budes si ich doslova vazit a milovat ich... ako ked vidim prave tie preplastikovane krasky, ktore sa uz tak na seba podobaju a nie su nicim vlastne ani vynimocne lebo su vsetky rovnake...skus si pozriet napr stranku zary ake su tam modelky, prirodzene a maju kopec nedostatkov...toto je krasa - prirodzenost - tak ako nas priroda stvorila...

nikita606nns
autor
15. júl 2021

@mirage povedala som vám ze si neželám aby to bolo zverejňované. Iné sú baby co nemali peniaze a odišli do Zahr. Ale celkovo teraz všetci čo majú modrého koná od mojich známych budú to vedieť o mne ďakujem 😊

unicornlady
15. júl 2021

Očividne priveľmi riešiš, kto si čo myslí. Väčšinou okolo 30-tky sa to v človeku začína lámať a začína si uvedomovať, že jediné, na čom záleží, je čo on si o sebe myslí, ako človek vníma sám seba, on rozhoduje o sebe.

nikita606nns
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
15. júl 2021

@mirage Musela si to vyslepičiť, keď to autorka nechcela zverejniť? 🙄🤦🏻‍♀️

dankanka
15. júl 2021

@nikita606nns a v hlavke maju tie baby co? Asi seno, ked jedine co ich zaujima je ich vlastny vyzor :D. Tolko premrhanej energie..a vsetky chcu vyzerat rovnako tipujem.. ved pouzi svoju hlavu, toto nie je v poriadku

nikita606nns
autor
15. júl 2021

@dankanka to máš pravdu všetky idú ako cez kopírku. To aj kaderníčka sa smiala so mnou že buď rada za to co si. Nebuď ako naše mlade dievčatá. Aj to tak volajú tu že copy paste

dankanka
15. júl 2021

@nikita606nns tak treba na to mysliet..nedaj sa strhnut.. citaj knizky,vzdelavaj sa, najdi si svoju krv, sebe podobne zeny, priatelky.. ved to ani nie je pekne tie napicgane pery,dlhe rovne vlasy, neprirodzene obocie.. kazdy je jedinecny, najdi co ta robi krasnou a vyzdvihni to, s hrdostou a sebavedomim. To je presne to co im chyba,sebavedomie, preto sa musia podobat.nemaju cim zaujat, nechcu vytrcat, maju strach z ohovarania. Ale mozes sa na nich vykaslat, co si druhi myslia je ich vec. Nedaj na reci a nazor inych, bud sama sebou. Najdi v sebe silu to ukazat von a budu Ta respektovat a obdivovat. Bud vdacna za zdravie, za mladost, moznosti.

gdulskadarina
15. júl 2021

podla mna je to len tvoj pocit, ze ta vsetci riesia, moja skusenost je taka, ze aj tak sa kazdy zaujima len sam o seba, takze nic viacej nic menej 😉

mladena
15. júl 2021

@nikita606nns Isto je to hlavne tvoj pocit, veľmi sa sleduješ, čo vidno aj z toho, že sa ťa tak dotklo zverejnenie krajiny, akoby ťa hneď každý pozoroval, len teba jedinú, čo sa bojíš je xy dievčat o ktoré sa mohlo jednať. Ľudia majú väčšinou vlastné problémy a nezaujímajú sa až tak o druhých, alebo iba povrchne, čo ťa trápiť nemusí. Aj ty možno keby si mala iné problémy (niežeby som ti želala) zistila by si, aké banality riešiš.

Ale spomenula som si v súvislosti s tým na kamarátku slovenku, veľmi krásna prirodzená baba a priateľa má odtiaľ kde žiješ, bola tam pozvaná na jednu svadbu a keď sa vrátila, hovorila, že toľko zmachlených a nenávistne (podľa mňa žiarlivo) na ňu zazerajúcich žien ešte nevidela. Vraj aj rozumela, že ju skúšali ohovárať.

sashka22
15. júl 2021

@nikita606nns Drahá, Ty tam budem výnimočná len keď zostaneš sama sebou! Keď Ti vadia ohovaracky, prečo nezmeníš destináciu, keď Ťa to tak ovplyvňuje? Či nariekať a stať na jednom mieste je pohodlnejšie? Máš 23 rokov, už by si mohla mat vlastný názor. Načo sú Ti falošné kamošky? Ja mam 182 cm a keby mam aj viac, bola by som rada 😁 aspoň ma je všade vidieť 😎