Klame jej?

2. mar 2023

Ah9jte baby chcem pocut Vas nazor prip. Co su policajti...
Kamoska sa zoznamila s muzom ktory jej tvrdil,ze pracuje ako policajt. Bol u nej atd. Nechcem to rozpisovat ale zarazilo ma ze jej povedal,ze jej mobil na seba neda, chlap vraj bol dost pri sebe a udajne ked siel k nej bol po 24 a vecer ide znova na nocnu. Pisu si cez Badoo. Ja osobne si myslim,ze chlapec ju taha za nos. Vraj je policajt v Pezinku a je ich na oddeleni malo. Bojim sa o nu aby sa nenamotala. Co by ste vy robili? Mohla pytat od neho aj odznak? Lebo viem,ze vydavat sa za policajta je trestne.

autor
2. mar 2023

Kamoska mi pise,ze dava ruky prec od neho lebo sa ho boji

divokykonik
2. mar 2023

Ja som sa vydala za policajta a nie je to trestné 😅. Ale nie, je to divné, dala by som si naňho pozor.

kornelies
2. mar 2023

Vies kolki policajti su pri sebe? Inac je dobra kofa, ktora dovoli cudziemu muzovi, aby ju navstivil doma. Potom sa cuduju, ze su znasilnene, okradnute. Nechce dat cislo, lebo je zenaty alebo zasnubeny.

a_alexandra_a
2. mar 2023

@divokykonik ona myslela vydávať sa za niekoho = predstierať, že je niekto ... nie v zmysle manželstva, preboha 😨

som_realistka
2. mar 2023

Ťahá ju za nos, to je co za výhovorka, nedám ti na seba mobil lebo som policajt😀 je zadany

a_alexandra_a
2. mar 2023

Autorka - kamoška asi nie je najostrejšia ceruzka v krabičke, keď niekomu nedá ani svoje číslo a hneď ho ťahá k sebe domov. Nech ho nechá tak, evidentne je to nejaký pofidér

gejb
2. mar 2023

@a_alexandra_a preboha. ..ved čítaj 🤣

bajka16
2. mar 2023

A potom sa môžme čudovať, že muži si z nás robia dobrý deň, keď stretnú takúto jednoduchšiu. Píšu si len cez badoo a ona ho zoberie k sebe? Nevie o ňom nič iba to, čo jej môže povedať on, čo kľudne môže byť klamstvo. No kamoška asi ešte len zbiera skúsenosti. Ale takýmto zlým skúsenostiam, nech sa radšej vyhýba.

deedol
2. mar 2023

@a_alexandra_a ved to mal byt vtip 🙂 hra so slovickami

katkine_terapie
2. mar 2023

Autorka: A co konkretne ti nesedi? Teda okrem toho, ze kamoska pusti cudzieho muza o ktorom nic nevie a nema na neho ani cislo, do svojho bytu.

tosomja
2. mar 2023

Nedám ti na seba číslo = som ženatý...nie že je policajt. A ona, že ho pozvala k sebe domov, z toho nie je trestný čin, je svojpravna, len naivná 🫣

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalenka33
2. mar 2023

Nechápem tej poznámke, že bol pri sebe. Nie každý policajt ma svaly na rukách a tehličky na bruchu. U nás sú takí policajti, čo by som ich ja s 55kg zlomila, kde sú najhrubší. A nieje policajt, ako policajt. Môže sedieť niekde v kancli na riti.
Čudná mi tu príde maximálne tvoja kamoška, ktorá si púšťa domov cudzích chlapov z internetu.

h2
2. mar 2023

@a_alexandra_a Preboha... ani ty nebudeš najostrejšia ✏️

darina746
2. mar 2023

@lalenka33 Aj mna to takisto zarazilo, vsak kazdy je iny, uz som videla policajta tenkeho aj 140 kiloveho. Ako keby je to nejake pravidlo alebo co :D Kamaratka ma pravdepodobne nieco malo po 20tke, ci?

divokykonik
2. mar 2023

To fakt zobral niekto môj komentár vážne? Zbohom rodina. 😂 It's time to leave koník.

hapipa
2. mar 2023

To, že je niekto pri sebe neznamená, že nemôže byť policajt, áno dostávajú fyzicky zabrať, keď idú za policajtov, ale keď už sú, tak sa to výrazne mení a mnohí aj priberú a nič na tom nie je.

janetinka27
2. mar 2023

podla mna policajti maju pravidelne previerky telesnej zdatnosti, nie iba pri prijimackach. aspon tak si to pamatam. vynimka potom bola veku, ze telesne previerky nemuseli vykonavat muzi nad 50 rokov a zeny nad 40 rokov - kto vie, nech ma opravi.
praveze si pamatam, ze pred previerkami sa chlapi riadne pripravovali, zacali trenovat

kitycat
2. mar 2023

A to ho pozvala domov hned prve rande?

A dohodli sa na Badoo bez cisla?

janulka1802
2. mar 2023

@janetinka27 máš pravdu, policajti muži od 50 nerobia fyzické previerky, ženy od 40ky, dovtedy všetci, jedine ak majú nejaké zdravotné dovody majú preložené alebo sú oslobodení od PFZ

markusrasford
2. mar 2023

Keď môžem tak poradím. Skúste zavolať na policajné oddelenie v Pezinku. A pýtajte si pána....a snáď kolega vám povie či tam pracuje alebo takého na oddelení nemajú a záhada okolo pribrateho policajta bude vyriešená.

blondtana
2. mar 2023

@janetinka27 Áno policajti musia byť fyzicky zdatní a najmä tí uniformovaní, podľa tej "jeho" smennosti (24ka a nočná), určite nerobí v kancelárii, takže je veľmi pravdepodobne v uniforme, bez ohľadu na to aj uniformy, aj neuniformovaní policajti robia fyzické previerky... jedine, že by bol mestský policajt, tých najíma a platí príslušný MÚ a tam často z núdze zoberú hocikoho 😉

bilancia
2. mar 2023

policajti robievaju 12tky nie? 24 podla mna urcite nie

janetinka27
2. mar 2023

@bilancia robievaju aj osmicky a aj 24, aspon na operacnom stredisku viem, ze robievali 24 a v kancelariach robili osmicky

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bilancia
3. mar 2023

@janetinka27 uf, no to som nevedela, poznam par policajtov a vsetci robievaju 12tky a striedaju sa denne nocne, tak som myslela, ze to tak maju vsetci :D ale dakujem za info

katkine_terapie
3. mar 2023

@bilancia velmi zalezi kde a co dotycny policajt robi. Takze nie vsetci robia rovnako. Je rozdiel ci je niekto vycvikar alebo robi na oddeleni, na operacnom, na vysetrovacke ci v kancelarii ako referent.

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. mar 2023

@markusrasford problem je ze jej nepovedal aky je policajt a ani ako sa vola

loginexistuje
5. mar 2023

problem je me talny stav tej kamaratky
volat domov niekoho o kom nevie ako sa vola je na hranici mentalnej sposobilosti